Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Amerika ve spreji

Lukasiny (Člen)
27.07.2007 10:56:07
Offline

Amerika ve spreji

Cus, jak je to se sprejem po píchnutí. Včera sem to takhle na projiždce musel spravit a ještě se mi gumu nechce měnit. Kolo drží zatim v pohodě. Můžu jezdit nemůžu? Jakej to bude mít vliv na jízdě. Jediný co sem zatim zpozoroval je že je kolo tvrdší a jízda na nekvalitní silnici docela drncání. diky za rady


Mozek má cenu chránit v případě, že jezdíš s mozkem v helmě.
Billy (Člen)
27.07.2007 11:43:34
Offline

Re: Amerika ve spreji

A nemas to prefoukli ?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Filous (Člen)
27.07.2007 11:52:36
Offline

Re: Amerika ve spreji

...gumaři ti řeknou vopravit, ale já bych jezdil esi neutiká...vopravil sem takle gumu (na autě) a bes trablu sem jí dojezdil...ta hmota ti "zvulkanizuje" a díru zalepí...a esi je to přefouklý (změř to), tag normálně votpusť...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lukasiny (Člen)
27.07.2007 12:57:59
Offline

Re: Amerika ve spreji

Ok tak ja to změřim, měl sem za to že se zadělá i ventilek, ale tak tedy asi ne. smile1 Dik za radu


Mozek má cenu chránit v případě, že jezdíš s mozkem v helmě.
Filous (Člen)
27.07.2007 13:41:22
Offline

Re: Amerika ve spreji

...votstředivou silou se to rozleje po vobvodu a ve ventilku ti nic nezvostane, proto to nefunguje na boční průras...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Antihero (Člen)
27.07.2007 18:29:10
Offline

Re: Amerika ve spreji

Mám to nafecaný v gumě taky a ještě vopravený knotem, drží to tak to nijak neřeším. Ale dneska sem byl měnit zadek a chlapík v servízu zahlásil, že by gumu hodil do prdele, že je to nebezpečný a podobný cancy....na to moc nedám ale prejže ta sračka leptá lak a může voddělat vnitřní lakování ráfku???
Tak nevim....
Zatim jezdím...idontknow


There's a pie in the sky when you die.
Americkej (Člen)
27.07.2007 20:55:47
Offline

Re: Amerika ve spreji

Jestli je to na předku, tak bych tam poslal aspoň zvenku knot!Nebo i sundat kolo, dát hříbek a znova vyvážit stojí co?No pár stovek.A co stojí motyka?  idontknow


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Antihero (Člen)
27.07.2007 22:51:12
Offline

Re: Amerika ve spreji

Knot už je přítomen.good
Právě nevim jestli ho nahrazovat hříbkem nebo co.


There's a pie in the sky when you die.
majcherisko (Člen)
27.07.2007 23:48:46
Offline

Re: Amerika ve spreji

b650 na knotu najeto pres 4000,byl uz se mnou v alpach,na ukrajine,v chorvatsku,v italii,a drzi good .takze sice nevim,jestli drzi,protoze je na nej spoleh,nebo jestli je mi tak vdecny,ze jsem mu ukazal kus sveta,ale drzi bigsmile

mirdoc (Člen)
28.07.2007 11:03:27
Offline

Re: Amerika ve spreji

Antihero, jak se tvářil knot když jsi ho rval do díry která byla byla už předtím sasraná Antipichem? Nebyl s tím nějaký problém?

Antihero (Člen)
29.07.2007 09:28:40
Offline

Re: Amerika ve spreji

Knot se netvářil nijak, ale ja sem byl nažhavenej do ruda, páč ten sajrajt při zavádění knotu vystříkl vsude po kole a hlavně na mě.fuck
Zatím to drží.


There's a pie in the sky when you die.
Filous (Člen)
29.07.2007 19:39:53
Offline

Re: Amerika ve spreji

Antihero psal:

Mám to nafecaný v gumě taky a ještě vopravený knotem, drží to tak to nijak neřeším. Ale dneska sem byl měnit zadek a chlapík v servízu zahlásil, že by gumu hodil do prdele, že je to nebezpečný a podobný cancy....na to moc nedám ale prejže ta sračka leptá lak a může voddělat vnitřní lakování ráfku???
Tak nevim....
Zatim jezdím...idontknow

...vevnitř na ráfku lak nejni...u originálu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr