Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Boží mlýny...

Ondráš (Člen)
09.07.2007 20:41:47
Offline

Boží mlýny...

Se dostali i ke mě.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/ondras/scan.jpg


Motorka u doktora, a já na dopravním inspektorátě. Řídil jsem já. Je to špatný, moc v obci.bad Nechci přijít o papíry, body a prachy jsou mi teď ukradený, hlavně ten řidičák. Co s tím? Zbývá tedy jen odepřít výpověď. Není to ale něco podobného jako že když odmítnu dechovou zkoušku, tak jsem považován za vinného? Dostanu pokutu ikdyž odmítnu vypovídat?

Osoba blízká by byla křivá výpověď.

Dík za rady.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lihy (Člen)
09.07.2007 20:47:04
Offline

Re: Boží mlýny...

ale hovno odepřít....motocykl si neřídil ty, ale víš kdo to byl. Je to ovšem osoba tobě blízká a tak proti ní odmítáš vypovídat ánžto újmu způsobenou ji by si pocítil jako újmu sobě vlastní.

Lihy (Člen)
09.07.2007 20:47:52
Offline

Re: Boží mlýny...

aha, tak jestli si dušín tak si připrav bodové konto :D

Kelly01 (Člen)
09.07.2007 20:54:56
Offline

Re: Boží mlýny...

Ty nemáš "svého" právníkasurprised


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
09.07.2007 20:57:34
Offline

Re: Boží mlýny...

Cos provedsurprised

Já teď čekám dopisy z Hradiště,Zlína a Vídněsmile2


God Save The Queen!
Palino (Člen)
09.07.2007 20:57:54
Offline

Re: Boží mlýny...

Udělej, jak ti radí Lihy. Mám to vyzkoušené osobně(ne z doslechu od kamarádů). Vyfotili mě v autě, lesklo se sklo a nebyl vidět ksicht.
Nedej se vydírat vyhrožováním správním řízením, i kdyby tě tam rovnou poslali, kulové můžou.good


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Myšák (Člen)
09.07.2007 21:03:10
Offline

Re: Boží mlýny...

www.straznici.cz

Tady mas dokonce predtistenej dopis co jim posles at tam nemusis chodit


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Jerry (Člen)
09.07.2007 21:09:33
Offline

Re: Boží mlýny...

Buď v klidu. Hlavně žadná panika. Na právníky se vyse... Ber to jako šport. Je asi 200 možností a vyjímek v zákoně jak se dá legálně překročit rychlost a i jiný "ustanovení §....." Stačí číst. Hlavně se z nich neposrat. Jde o poprvý.smile1


A kurva...
Kelly01 (Člen)
09.07.2007 21:10:49
Offline

Re: Boží mlýny...

Hele..

A co tam vpálit s pumpovací brokovnicísurprised


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
09.07.2007 21:19:36
Offline

Re: Boží mlýny...

Naměřili mě v obci. Podle mých odhadů tak 110-120, ale bylo to tak 20-30 metrů za značkou začátku obce...
Ta obec začíná uprostřed takové dlouhé rovinky, kde se dá jet 150 a ani ti nepřijde, že bys jel rychle. Pokračuje ještě asi 400m v obci. Tak jsem jen pustil plyn a nechal to zpomalovat samo od sebe. Jako to dělám vždycky. No a oni stáli schovaní za keříkem. Jako nikdy před tím. I tak bych měl použít osobu blízkou? Ikdyž vím, že jsem to udělal ja?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Martin B12 (Člen)
09.07.2007 21:38:28
Offline

Re: Boží mlýny...

jojo přiznej se a ušetříš za tuhle a příští sezonu za benzínsmile1
a to se vyplatí good


street triple picco
Ondráš (Člen)
09.07.2007 21:40:54
Offline

Re: Boží mlýny...

Prachy a body mě v tomhle případě až tak neserou. Hlavně ten řidičák....bad


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Martin B12 (Člen)
09.07.2007 21:48:53
Offline

Re: Boží mlýny...

jenom opravim Myšáka

http://www.straznici.com/podani-vysvetleni.php

to ondráš: přečti si to třeba to využiješ good


street triple picco
PetrK (Člen)
10.07.2007 00:34:37
Offline

Re: Boží mlýny...

neříkají ti doma náhodou Mirečku?idontknow
zapírat, zapírat, zapírat... a nebo lhát...můžeš si vybratbigsmile

Jarken (Člen)
10.07.2007 07:34:52
Offline

Re: Boží mlýny...

Ondráš:
1.pokud Tě hned nezastavili a nezkontrolovali, tak předpokládám, že jsi měl na hlavě přilbu, že?
2.pokud platí ad 1)tak jediná rada jak se z toho vyvléci je ta co psal Lihy z Dachau bigsmile ,
3.prostě jsem neřídil já, vím kdo to byl, komu jsem motorku půjčil, ale nemohu to říci protože jde o mně osobu příliš blízkou a pokud bych ji uvedl, tak bych ji vystavil nebezpečí postihu za přestupek a to bych její újmu právem pociťoval jako újmu vlastní a možná ještě víc než vlastní!
4.na fotce je někdo s přilbou na hlavě, takže pánové budete mi muset případně vy dokázat, že jsem řídil já - co třeba navrhnout jim antropologickou expertízu Kriminalistického ústavu v Praze ha?(stejně nic neprokáže good no né?No ano!

P.S.Klidně bych případně otevřeně poukázal i na své homosexuální sklonybigsmile good Heslo dne :"Za záchranu peněz, bodů a řidičáku vše"!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Ondráš (Člen)
10.07.2007 08:59:42
Offline

Re: Boží mlýny...

Takže tam přijdu a první co použiju (pokud to půjde), je to že mě nepoučili (§11 odst. 5, zákona o obecní policii) a následně. to co píšou na strážnících:

Nezlobte se, ale odvolávám se na zákon o obecní policii, paragraf 11, odstavec 3 a více nemám, co bych k tomu dodal.

Tím bych měl být z obliga, he?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
bubák (Člen)
10.07.2007 09:21:36
Offline

Re: Boží mlýny...

Ondráš psal:

Takže tam přijdu a první co použiju (pokud to půjde), je to že mě nepoučili (§11 odst. 5, zákona o obecní policii) a následně. to co píšou na strážnících:

Nezlobte se, ale odvolávám se na zákon o obecní policii, paragraf 11, odstavec 3 a více nemám, co bych k tomu dodal.

Tím bych měl být z obliga, he?help

No možná, ale pozor na to, ty máš předvolání k PČR jestli jsem si všiml dobře, ten zákon je o městských četníkách tak ať se nestrapníšidontknow


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Ondráš (Člen)
10.07.2007 09:46:31
Offline

Re: Boží mlýny...

bubák psal:
Ondráš psal:

Takže tam přijdu a první co použiju (pokud to půjde), je to že mě nepoučili (§11 odst. 5, zákona o obecní policii) a následně. to co píšou na strážnících:

Nezlobte se, ale odvolávám se na zákon o obecní policii, paragraf 11, odstavec 3 a více nemám, co bych k tomu dodal.

Tím bych měl být z obliga, he?help

No možná, ale pozor na to, ty máš předvolání k PČR jestli jsem si všiml dobře, ten zákon je o městských četníkách tak ať se nestrapníšidontknow

Díky za upozornění.
Měním svoji výpověď na:
Nezlobte se, ale odvolávám se na zákon o policii české republiky, paragraf 12, odstavec 3 a více nemám, co bych k tomu dodal.
Je to tak dobře?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
10.07.2007 09:51:23
Offline

Re: Boží mlýny...

TO Ondráš:na nic se neodvolávej,na takový suterénní chytráky tam jsou zvědavý. Eště tam plácneš nějakej paragraf a voni z tebe udělaj blba.

Prostě tam přijď, počkej co na tebe vytasí,pravděpodobně se tě zeptaj estli víš proč tam seš,pak vytáhnou nějaký lejstro a fotky.pak si počkej estli tě poučí a pokud ne,tak se slušně zeptej estli by tě poučit moh. Pravděpodobně ti to v tom poučení vo té osobě blízké řekne.Pokud ne,tak se zeptej jak to je,žes tu mašinu neřídil ty, že víš kdo to byl,ale byla to osoba blízká a nechceš jí ublížit a že víš,že nemusíš bonzovat osobu blízkou. no a hotovo. jo a klidně si tam vem diktafon,to jen pro jistotu,dyby tam došlo k nějakýmu vyhrožování soudy,případně by bylo to poučení těžce vodfláknutý. i když nechal bych ho zaplej v kapsi,páč zbytečně provokovat nemá smysl. Případně pokud bych ho vytasil,tak bych udělal blbýho,že nemám s sebou právníka a já tomu sám moc nerozumím,tak si to nahraju, aby mi potom známý přesně vysvětlil vo co vlastně gou. Prostě nejednej s něma jako blb,ale ani jako suterén co si něco přečet na netu a myslí si,že si před ním cajti a půl republiky sedne na prdel. A hlavně, i dyž se poznáš na tý fotce a bude to kvalita jak na opčanku,tag to prostě nejsi ty a hotovo.Jak píše Jarken,museli by si pozvat soudního znalce,udělat expertízu atd.surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
10.07.2007 09:58:38
Offline

Re: Boží mlýny...

Přiď tam nasranej a žádej okamžitý vyšetření kdo neoprávněně používá tvé motorové vozidlo bez tvého vědomífuck

A rovnou flákni oznámení na neznámého pachatelegood

A doufej že zrovna nečtou tuhle diskuzibigsmile


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
10.07.2007 10:08:47
Offline

Re: Boží mlýny...

Kelly01 psal:

Přiď tam nasranej a žádej okamžitý vyšetření kdo neoprávněně používá tvé motorové vozidlo bez tvého vědomífuck

A rovnou flákni oznámení na neznámého pachatelegood

A doufej že zrovna nečtou tuhle diskuzibigsmile

Trochu uvolnění do této pochmurné diskuze...goodsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Honzik1 (Člen)
10.07.2007 10:10:18
Offline

Re: Boží mlýny...

Kelly01 psal:

Přiď tam nasranej a žádej okamžitý vyšetření kdo neoprávněně používá tvé motorové vozidlo bez tvého vědomífuck

A rovnou flákni oznámení na neznámého pachatelegood

A doufej že zrovna nečtou tuhle diskuzibigsmile

Právní poradce jako hovado bigsmile By mě zajímalo jestli by to prošlo...
Ondro nechceš to zkusit?smile1
Každopádně Ti držím palce ať ti to dopadne, ať se můžem jít zase někdy sklouznout.good Při nejhorším si mladá musí rychle dodělat papíry a bude tě vozit no, co se dá dělatbigsmile


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Ondráš (Člen)
10.07.2007 10:11:58
Offline

Re: Boží mlýny...

Honzik1 psal:
Kelly01 psal:

Přiď tam nasranej a žádej okamžitý vyšetření kdo neoprávněně používá tvé motorové vozidlo bez tvého vědomífuck

A rovnou flákni oznámení na neznámého pachatelegood

A doufej že zrovna nečtou tuhle diskuzibigsmile

Právní poradce jako hovado bigsmile By mě zajímalo jestli by to prošlo...
Ondro nechceš to zkusit?smile1
Každopádně Ti držím palce ať ti to dopadne, ať se můžem jít zase někdy sklouznout.good Při nejhorším si mladá musí rychle dodělat papíry a bude tě vozit no, co se dá dělatbigsmile

Už umí jezdit ve 120ce. Teď následuje motorka, ale mám s tím trochu skluzbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sonyk (Člen)
10.07.2007 12:18:17
Offline

Re: Boží mlýny...

juj ondrasi drzim palce.me bylo receno pokud by me staveli prsiste za rychlost tak ujizdet a pak rikat ze to byla osoba blizka... dal uz tio znas


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Zdenda (Člen)
10.07.2007 13:46:31
Offline

Re: Boží mlýny...

Ondráši, nepsal jsi nedávno, jak není problém jezdit předpisově??? smile1 Promiň že rejpu, ale tady to máš sám, a to ještě najezdíš prd. Těch dementů začíná víc a víc přibejvatsick Kašli na všechno, použij osobu blízkou a je to v pohoděgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
VikecB12 (Člen)
10.07.2007 16:50:01
Offline

Re: Boží mlýny...

Došlo me to stejný,akorát s plechovkou. šel sem tam,vytáhli rozmazanou fotku kde nebylo nic vidět,tak sem jim řekl že to řídila osoba blízká a že jim k tomu nemám co říct.Snazili se na mě dělat bububu že u správního řízení to budu muset říct,ale trval sem na svím že nic neřeknu. Poslali to na magistrát a od tam mě po měsíci přišla obsílka ve které byla složenka na 1500kč a vydání rozhodnutí o přestupku.Tak sem šel na magistrát srtopit scénu,podle čeho došli k takovímu závěru a tak.ženská co to řešila uznala že na te fotce nejsu poznat.Sepsal sem odpor proti prestupku a tím se to rozhodnutí zrušilo.Prostě to zkoušelifuck. Za další měsíc došla zase obsílka a v té už bylo že se mám dostavit ke správnímu řízení kde mě musí oni dokázat že sem to řídil já. Jdu tam zítra odpoledne,tak dám vědět jak sem pochodil. člověk se jich nesmí bát,beru to jako pokus jestli to funguje.good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
10.07.2007 16:56:34
Offline

Re: Boží mlýny...

běž tam špinavej,mázni se fekálem,vykloktej panáka před vstupem,natrénuj grky a tiky a bude naprosto jasné že ten inteligentní,upravený(byť rozmazaný řidič) nemůžeš být tygood

Ovšem ty už víš že je fotka mázlá,já to teprv vyrazím zjistit tak jsem v nevýhoděsmile2


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
10.07.2007 17:43:27
Offline

Re: Boží mlýny...

Takže použita osoba blízká a odloženo (a tím pádem doufám, že i vyřešeno).

2 Zdenda: Psal jsem Boží mlýny... A ty dementy sis mohl odpustit. Sám se přiznáváš, že jezdíš nepředpisově, jen tě při tom ještě nechytili.

Od doby co mne přišla obsílka, tak v obci jezdím opravdu 50.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
10.07.2007 18:11:40
Offline

Re: Boží mlýny...

Kelly01 psal:

běž tam špinavej,mázni se fekálem,vykloktej panáka před vstupem,natrénuj grky a tiky a bude naprosto jasné že ten inteligentní,upravený(byť rozmazaný řidič) nemůžeš být tygood

Ovšem ty už víš že je fotka mázlá,já to teprv vyrazím zjistit tak jsem v nevýhoděsmile2

šak tu fotku ti ukážou hnedka jak tam vlezeš.At to bude kdekoliv. Ale v Nemecku se semnou nemazlili,dojel sem na hranice,tam me sebrali doklady,došli s fotkou u ktere bylo napsany 25€ a hotovo. fuckšmejdipussy


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
10.07.2007 18:33:51
Offline

Re: Boží mlýny...

V těchhle zemích kde jim nic nerozumím podávám kreditku a hloupě se usmívám..

Na takovej obrázek bych se ji lámaně zeptal: libra,jasurprised

A tím by končila další konverzacesmile2

Pak už pouze tlumočník v base nebo na ambasáděsmile1


God Save The Queen!
fido (Člen)
10.07.2007 23:40:19
Offline

Re: Boží mlýny...

Ondráš psal:

Takže použita osoba blízká a odloženo (a tím pádem doufám, že i vyřešeno).

2 Zdenda: Psal jsem Boží mlýny... A ty dementy sis mohl odpustit. Sám se přiznáváš, že jezdíš nepředpisově, jen tě při tom ještě nechytili.

Od doby co mne přišla obsílka, tak v obci jezdím opravdu 50.

At ti to dobře dopadne. Já byl opravdu Dušín, ale už nebudu..zkušenost k nezaplacení a body v řiti..jak tě zaháčkujou už tě voflastrujou a diskuze žádná. Stát si na svým a hotovo. Dokud se nezmění zákon. Jinak ta 50ka v obci mě dlouho nevydrželaidontknow


bla...blabla...!
Zdenda (Člen)
10.07.2007 23:53:38
Offline

Re: Boží mlýny...

Ve většině případů to dementi jsou a pouze jim jde o plnění kasy nežli o bezpečnost provozusick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
VikecB12 (Člen)
11.07.2007 17:21:17
Offline

Re: Boží mlýny...

Tak sem se právě vrátil z magistratu. Osoba blízká funguje!!!goodbigsmile  Chvilku to na mě skoušela a pak zjistila ze se mnou nic nenadela,tak vydala rozhodnutí o zastavení.Takže je to v cajku.smile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
maňas (Člen)
11.07.2007 18:24:34
Offline

Re: Boží mlýny...

tož Ondrášu,hlavně ať to dobře dopadne good


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
tajnej (Člen)
12.07.2007 10:29:42
Offline

Re: Boží mlýny...

Ondráši voni počítaj předem, že se vymluvíš. Řidičák ti vzít nechtěj, neboj. To se pozná podle předvolání. Komu chtěj vzít papíry, tomu napíšou, aby si je vzal sebou.

Kelly01 (Člen)
12.07.2007 10:33:43
Offline

Re: Boží mlýny...

to vy můžete prozrazovatsurprised


God Save The Queen!
tajnej (Člen)
12.07.2007 10:40:34
Offline

Re: Boží mlýny...

My ne, ale voni jo
bigsmile

mass (Člen)
12.07.2007 13:11:36
Offline

Re: Boží mlýny...

Zdenda psal:

Ve většině případů to dementi jsou a pouze jim jde o plnění kasy nežli o bezpečnost provozusick

Naprosto souhlasim...kdyby merili na prechodu u zakladni skoly tak nereknu ani popel ale pokud se valej v krovi 10m za ceduli tak sou to u me dementi...


Rikej co rict chces a mysli to vazne...
fido (Člen)
12.07.2007 13:20:04
Offline

Re: Boží mlýny...

mass psal:
Zdenda psal:

Ve většině případů to dementi jsou a pouze jim jde o plnění kasy nežli o bezpečnost provozu:sick:

Naprosto souhlasim...kdyby merili na prechodu u zakladni skoly tak nereknu ani popel ale pokud se valej v krovi 10m za ceduli tak sou to u me dementi...

tak jsem to měl já....když jsem to kritizoval, vyslechl jsem si komisní přednášku, jak je označená obec..


bla...blabla...!
mass (Člen)
12.07.2007 13:36:16
Offline

Re: Boží mlýny...

tak kazani o predpisech to by jim asi slo... ja sem jeste nechycen ale jak sem videl s jakym zpozdenim chodej ty vyzvy tak treba este neco dorazi:)...


Rikej co rict chces a mysli to vazne...
Tomy (Člen)
13.07.2007 09:52:50
Offline

Re: Boží mlýny...

Kelly01 to pěkně napsalsmile1..
Ale co budeme dělat až se změní zákon a osoba blízká nikoho zajímat nebude???idontknow

Koldan (Člen)
13.07.2007 10:50:11
Offline

Re: Boží mlýny...

Tomy psal:

Kelly01 to pěkně napsalsmile1..
Ale co budeme dělat až se změní zákon a osoba blízká nikoho zajímat nebude???idontknow

no vono sa jim to bude měnit dost těžko, páč by to bylo proti listině lidských práf. dyby řekli,že za vše co sa zůsobí vozidlem bude zodpovědnej jeho provozovatel, tak to nende,páč nemůžeš být trestanej za něco co jsi nespáchal a přestupek muší být vázaný ke konkrétní osobě,nemožeš říct hele tvojím autem nebo sekerou byl něgdo zabit,tag pudeš sedět a šmitec. a práskat rodinu a sfé blízké tě taky asi nedonutísurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Eremi (Člen)
13.07.2007 10:52:58
Offline

Re: Boží mlýny...

on je trošku problém měnit zákon, když tohle právo je součástí listiny základních práv a svobod, která, jak jistě víš, je zase součástí Ústavy. Dle čl. 37 odst.1 Listiny základních práv a svobod má každý právo odepřít výpověď... atd. Takže zákon si můžou měnit jak chtějí...


S úsměvem jde všechno líp :o)
Koldan (Člen)
13.07.2007 10:57:57
Offline

Re: Boží mlýny...

cháchá,byl sem rychlejší,hé heč ,su jedničkabigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
13.07.2007 12:39:32
Offline

Re: Boží mlýny...

V autě mám na hlavě igelitku z Makra s otvorem na oči a hubu..

Navíc to jistím velkými brýlemi podle módy..

To totiž trestné není a při silniční kontrole si ji kvůli identifikaci samozřejmě sundámgood


God Save The Queen!
Mour (Člen)
13.07.2007 14:16:00
Offline

Re: Boží mlýny...

Kelly: Tak Ty jsi vlastně ten "čepičář" bigsmile

Kelly01 (Člen)
13.07.2007 14:17:57
Offline

Re: Boží mlýny...

Na hranicích to přehazuji na billu bo tu maj rakušáci radějigood

a o víkendě samo julku menzlasmile1


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
13.07.2007 14:18:16
Offline

Re: Boží mlýny...

mass psal:
Zdenda psal:

Ve většině případů to dementi jsou a pouze jim jde o plnění kasy nežli o bezpečnost provozusick

Naprosto souhlasim...kdyby merili na prechodu u zakladni skoly tak nereknu ani popel ale pokud se valej v krovi 10m za ceduli tak sou to u me dementi...

Njn to je normální. Ovšem když to podle Ondráše nejsou dementi, a sám je tak moc čestnej, nechápu proč vymejšlí píčoviny a rovnou se teda nepřizná. He?surprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Tomy (Člen)
13.07.2007 15:15:23
Offline

Re: Boží mlýny...

Tak teď jsme se bavili s kámošem a říká mi tady teď,že seš povinnej a neseš plnou zodpovědnost za svoji věc a nihoho to nezajímá.Prej mi tady tvrdí,že se ptal přímo nějakýho policajta a ten mu to tak říkal.Se tady teď s ním dohaduju.Tak jak to je?

Mour (Člen)
13.07.2007 15:25:01
Offline

Re: Boží mlýny...

Ti to napsal pěkně Eremi....a ústava je NADŘAZENA nad zákony a kámošův polda ať si kecá a vykládá právo po "svém" 


Eremi (Člen)
Dnes 10:52:58
Offline Nahoru | Dolů | Oznámení | Citace

Re: Boží mlýny...on je trošku problém měnit zákon, když tohle právo je součástí listiny základních práv a svobod, která, jak jistě víš, je zase součástí Ústavy. Dle čl. 37 odst.1 Listiny základních práv a svobod má každý právo odepřít výpověď... atd. Takže zákon si můžou měnit jak chtějí...

VikecB12 (Člen)
13.07.2007 21:25:07
Offline

Re: Boží mlýny...

Nechapu vo čem se furt dohadujete.Pokud nemají krásně viditelnou fotku vašeho ksichtu zy volantem,nic s vama nenadělají.Jenom musí člověk vydržet a nepřiznat se! U mě to prošlo.Taky mě říkali že to kdo to auto řídil musím prásknout.Nic sem jim neřekl,tak to řízení zastavilismile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zdenda (Člen)
13.07.2007 23:17:46
Offline

Re: Boží mlýny...

Taky nechápu, proč se to furt vomílá dokola a už vůbec nechápu proč někteří pacoši jezdí furt se zasranou RZ nebo tangamaidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Ondráš (Člen)
29.07.2007 00:59:54
Offline

Re: Boží mlýny...

Zdenda psal:

Njn to je normální. Ovšem když to podle Ondráše nejsou dementi, a sám je tak moc čestnej, nechápu proč vymejšlí píčoviny a rovnou se teda nepřizná. He?surprised

Páč tohle jsem fakt posral já, ale nemůžu bejt půl roku bez řidičáku. Vzhledem k místu mého trvaléhou bydliště je to jak kdybych přišel o nohy.bad

Holt se ucho utrhlo...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
jedla (Člen)
30.07.2007 11:21:17
Offline

Re: Boží mlýny...

Ondráš: taky bych to asi řešil skrze osobu blízkou a kdyby mě po naměření chtěli zastavit, nevím co bych dělal, asi bych se snažil ujet, páč přijít v mém případě o papíry není jako přijít o nohy, ale znamená automaticky ztrátu práce, páč volant je můj denní chleba.


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
Mirek D (Člen)
30.07.2007 13:19:16
Offline

Re: Boží mlýny...

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/MirekD/kantorek.bmp

Autobus je taky Suzuki... .

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr