Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Crash v Buchlácích

Palino (Člen)
02.08.2007 19:43:47
Offline

Crash v Buchlácích

Všichni, kdo pálíte Buchlákama, obvzlášť ve směru od UH, dávejte pozor na kritické místo u odbočky k Buchlovu, asi 1km za Trampem. Odbočka je hned za nepřehlednou, ale rychlou zatáčkou a v tomto místě dochází často ke kolizím aut jedoucích od hradu se vším co jede trochu rychleji po hlavní.
Včera to tam napral motorkář do plechovky. Přežil, ale nebyl na něj ani na jeho totálně zdemolovaný stroj pěkný pohled.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Koldan (Člen)
02.08.2007 20:39:44
Offline

Re: Crash v Buchlácích

jo, to je klasika,kdo to zná,tak si dá bacha,věčinou tam bourají maníci z jinejch okresů,co to neznaj.Auta co vyjížděj vot Buchlova stojej celkem v prudkým nájezdu a pokud si ještě tatínek hodil v restauraci pivčo a řídí mamina,no tag sa to lehko zakucká a uto pak jede krokem těsně za vrcholem zatáčky.Druhé také místo je na horizontu u restaurace Samota a to v obůch směrech,vyjížděj z tama plechovky z parkovištěbad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Palino (Člen)
02.08.2007 21:01:29
Offline

Re: Crash v Buchlácích

...a taky v tom horizontu u samoty je věčně rozsypaný písek nebo kamínkysick

2Koldan
až zase pojedeš na okruh, ozvi se, připojil bych se.dik


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
duff (Člen)
02.08.2007 21:22:35
Offline

Re: Crash v Buchlácích

jn, u odbočky k hradu je to rizikovka, jel jsem tama včera taky a nic moc příjemný pohled...

To: PavelB12
nechápu jak můžeš mět tak čistou Bandaskuidontknow... opravdu lěštěnkagood


SP&JK = Fuck of HP
Peka (Člen)
02.08.2007 21:54:17
Offline

Re: Crash v Buchlácích

dnes tam pobliz stali policajti, a ono stejne nac zvytecne riskovat


B12 neni uz je autobus :)
Palino (Člen)
02.08.2007 23:14:11
Offline

Re: Crash v Buchlácích

Největší odměnou pro devítiletého potomka je umýt a vyleštit motorku a samozřejmě nechat se svéztgood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Palino (Člen)
02.08.2007 23:18:21
Offline

Re: Crash v Buchlácích

duff psal:

jn, u odbočky k hradu je to rizikovka, jel jsem tama včera taky a nic moc příjemný pohled...

Jo, mám dojem, že jsem tě včera zahlédl U Trampa i s kámošem na SV. Příště se přihlas, splknem.bigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Cvrček (Člen)
02.08.2007 23:20:17
Offline

Re: Crash v Buchlácích

nechcete takovýhle místa někde evidovat....jako jo je jich spoustu..ale tím místem možná časem pojedu a chtěl bych vědět kde to je.Nenašel by se někdo,kdo by semka dal odkaz z mapy.cz

Radka K. (Člen)
03.08.2007 06:57:46
Offline

Re: Crash v Buchlácích

Pavel_B12 psal:

Největší odměnou pro devítiletého potomka je umýt a vyleštit motorku a samozřejmě nechat se svéztgood

Proč mi nechce moje 18 letá dcera (jezdí na Ninje) umývat motorku? Já bych ji na Banďákovi taky svezla....surprised


Když nejde o život jde o hovno..
Koldan (Člen)
03.08.2007 07:22:35
Offline

Re: Crash v Buchlácích

posílal sem to oblíbených tratí Sykymu,včetně toho upozornění,jenže sem jelito a zřejmě sa mu to nepodařilo zpracovatsmile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
jardagsf (Člen)
03.08.2007 10:03:35
Offline

Re: Crash v Buchlácích

Radka K. psal:
Pavel_B12 psal:

Největší odměnou pro devítiletého potomka je umýt a vyleštit motorku a samozřejmě nechat se svéztgood

Proč mi nechce moje 18 letá dcera (jezdí na Ninje) umývat motorku? Já bych ji na Banďákovi taky svezla....surprised

BLBA VYCHOVA???bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
jardagsf motorku neumyvajicigood


MOTO KOZZI GRISO

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr