Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » 22:35 Fenomén dnes na ČT1

miaaow (Člen)
02.08.2007 21:17:30
Offline

22:35 Fenomén dnes na ČT1

...prej to bude něco o motorkářích v ČR, tak uvidíme. To se zase rozpoutá žhavá debata - jsem zvědavá, co tam o nás budou říkat surprised


Zkusit se má všechno!
Lihy (Člen)
02.08.2007 23:09:15
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Tak zase hodnotnej pořadsick
dozvěděl sem se že motorkáři způsobili o 45% víc nehod než loni.....ale už neřekli kolik je to procent z celkovýho počtu nehod všech vozidel.....pak že nejčastější příčinou vážných nehod je nedání přednosti v jízdě, to je fakt akorát zapomněli dodat že tu přednost nedá auto a né ten motorkář....atd, atd, prostě na hovno akorát tam nebyl akční moderátor z novybigsmile

Tom (Člen)
02.08.2007 23:24:42
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Byla to zas klasikabad
Schvalne jsem koukl na net a za minulej rok bylo ze 190000 nehod zavinenych motorkou 2200. To se jim tam asi neveslofuck

vic je toho tady http://www.mvcr.cz/rs_atlantic/project/ … p?id=51091

Fresh Man (Člen)
02.08.2007 23:26:16
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

kupodinu ten policeman mluvil celkem rozumněgood
ale to ten pořat moch trvat 5mingood

jo a jak tam pěkně jezdily bez blembáka, a f kůži eném ti f těch vestách. osvěta žádná.

vo čem to asi mělo bejt???idontknow


Bandit pičo
Koldan (Člen)
03.08.2007 09:15:59
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

tag ně nasrali,že sem sa jim  k temu vyjádřilfuckfuckfuck
http://www.ceskatelevize.cz/program/det … all#coment


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
inkvizitorr (Administrator)
03.08.2007 09:20:54
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Koldan psal:

tag ně nasrali,že sem sa jim  k temu vyjádřilfuckfuckfuck
http://www.ceskatelevize.cz/program/det … all#coment

hele tams nemoh psát ty, tam psal nějakej normální člověk běžnou a srozumitelnou řečí západního (rozuměj. pražskýho) stylusurprisedbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Jarken (Člen)
03.08.2007 09:21:38
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

sick  bad surprised


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Loser (Administrator)
03.08.2007 09:27:55
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Koldan psal:

tag ně nasrali,že sem sa jim  k temu vyjádřilfuckfuckfuck
http://www.ceskatelevize.cz/program/det … all#coment

surprisedgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
misi (Člen)
03.08.2007 09:30:00
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

ku*wa.. to zas byl výtvor.... přesně jak si psal... vrátit výplatu protože tohle byl zmetek !!! zato musím vyzdvihnout krásný stráty... předevčírem .. ten byl dobry...akorát neměl nic společného s motorkama... smile1smile1


Blu one.... old one
miaaow (Člen)
03.08.2007 09:31:59
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Koldan: tak s tebou uplne souhlasim. Taky jsem cekala neco uplne jinyho, tohle bylo na sick a akorat mi to zkazilo naladu. Byly tam teda i svetly mista, ale celkovej dojem po shlednuti byl bad


Zkusit se má všechno!
Ondráš (Člen)
03.08.2007 09:35:07
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Když to tak čtu, tak ještě, že jsem to neviděl...idontknow


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Marián (Člen)
03.08.2007 09:36:35
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

bylo to snad horsi nez na novesick
akorat vyvolavaj ve vsech lidi vcetne motorkaru strachbad
to je teda osveta...


...sam mezi jebkarema...
huskyb12 (Administrator)
03.08.2007 09:41:07
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Koldan psal:

tag ně nasrali,že sem sa jim  k temu vyjádřilfuckfuckfuck
http://www.ceskatelevize.cz/program/det … all#coment

co je to "iritovalo" ? :))) to je jako víc než nasralo ? :)))
pěkněs jim to tam napsals předsedo, česky :)))


ale di, Ty brepto ...
Marián (Člen)
03.08.2007 09:44:41
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

jj koldan to pjekne napsal,uz tam nemusim psat,pac to co predvedli je hnus fialovej.


...sam mezi jebkarema...
Petr J. (Člen)
03.08.2007 09:51:56
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

zas takové drama to nebylo.......je to nebezpečná zábava, to víme všichni.....

Lihy (Člen)
03.08.2007 09:52:26
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

huskyb12 psal:

pěkněs jim to tam napsals předsedo, česky :)))

No pěkně, ale něco tomu chybělo......ani jeden čuramedán, vořešprut a kuřbuřtsmile2
o sciple žabě nebluvěbigsmile

Koldan (Člen)
03.08.2007 09:53:29
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

huskyb12 psal:
Koldan psal:

tag ně nasrali,že sem sa jim  k temu vyjádřilfuckfuckfuck
http://www.ceskatelevize.cz/program/det … all#coment

co je to "iritovalo" ? :))) to je jako víc než nasralo ? :)))
pěkněs jim to tam napsals předsedo, česky :)))

nevím woe,já mám malovanej morafsko-český slovník a tam bylo u tehoto slova nakeslenej mladej ogara jag chčije na všechny kolem a ani si ho nedrží,páč ukazuje vobjema rukama fakáče,tag sem myslel,že je to asi hodně výstižný slovosurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Fresh Man (Člen)
03.08.2007 09:55:56
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

tagže jako mlej sem se poiritovával?idontknowmáti dycka poudal že sem se pochcalsmile2


Bandit pičo
Bouchal (Člen)
03.08.2007 09:58:56
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Pod tu sálodlouhou složitou stať se podepisuju, fakt to byl hroznej paskvilfuck


SV 1000S
spidys (Člen)
03.08.2007 10:16:28
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Koldan psal:

tag ně nasrali,že sem sa jim  k temu vyjádřilfuckfuckfuck
http://www.ceskatelevize.cz/program/det … all#coment

Móóóć hezky napsaný - plně s tebou souhlasim, akorát fakt nevim, kde se v tobě vzal takovej šikovnej slohovej duch bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Honza B12 (Člen)
03.08.2007 10:34:26
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Jak může někdo vytvořit sračku, která ukazuje jen samá negativa? Každý z nás ví, že je smrtelný.
Asi je jednodušší vyrobit pár obrázků, kde sbírají mrtvoly, než zkusit popsat co jízda na motorce ve skutečnosti přináší.

Roman :) (Člen)
03.08.2007 10:37:53
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Koldan psal:

tag ně nasrali,že sem sa jim  k temu vyjádřilfuckfuckfuck
http://www.ceskatelevize.cz/program/det … all#coment

Dobre napsany. Souhlasim s tebou. Pisou o 45 procent vetsi nehodovost, ale nezmini se o procentnim narustu u nas jezdicich motocyklu. A za dobrou polovinu nehod motorky muze ridic automobilu. Zajimave by bylo srovnani v procentech u nas registrovanych aut a nehodovosti proti poctu registrovanych a bouranych motorek.


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
Meloun (Člen)
03.08.2007 10:39:47
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Obsahově v pořádku...ovšem ta čeština!surprised
Tu čárka chybí, tam zase přebývá - měkká a tvrdá I/Y takésmile2bigsmile
Jen rejpubigsmile - dovedu si představit, v jakým na*rání to asi bylo sepsáno...


PURE NAKED BIKE!
Fresh Man (Člen)
03.08.2007 10:51:50
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Meloun psal:

Obsahově v pořádku...ovšem ta čeština!surprised
Tu čárka chybí, tam zase přebývá - měkká a tvrdá I/Y takésmile2bigsmile
Jen rejpubigsmile - dovedu si představit, v jakým na*rání to asi bylo sepsáno...

--------------------------------------------------------------------------------
"But, now its also time to say that - I dont give a fuck if you hate me!".....a totok je co? pravopis je gde, apostrof  ´s?surprised

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
Koldan (Člen)
03.08.2007 10:52:34
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

nejsem zvyklej psát v cizí řeči a v morafštině by ně asi málogdo chňápalsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Borák (Člen)
03.08.2007 11:01:00
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

betonman bigsmilegood
...jinak souhlas ..ten vorešprut tam chybí bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Newada (Člen)
03.08.2007 11:20:21
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Přesně, na to že to nepsal mateřštinou, tak good, po toto bych se také klidně podepsal i když sem pořad neviděl. smile2


jak dlouho ještě?
Meloun (Člen)
03.08.2007 11:22:11
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Fresh Man psal:
Meloun psal:

Obsahově v pořádku...ovšem ta čeština!surprised
Tu čárka chybí, tam zase přebývá - měkká a tvrdá I/Y takésmile2bigsmile
Jen rejpubigsmile - dovedu si představit, v jakým na*rání to asi bylo sepsáno...

--------------------------------------------------------------------------------
"But, now its also time to say that - I dont give a fuck if you hate me!".....a totok je co? pravopis je gde, apostrof  ´s?surprised

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Na apostrof sere pes, protože to je finská angličtina!surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
03.08.2007 11:35:25
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

...že vás to eště rosčiluje??? idontknow ...seru na to, co si vo mě jako vo čoveku, co jezdí na mašině myslí ňákej redaktor, seru na to, co si vo mě myslí ňákej dement f koloně, dyš mi schválně blokuje střet silnice, abych ho nemoch vobjet, prostě ho vobjedu z druhý strany nebo se mu na tu plechofku podepíšu botou, seru na to co si vo mě myslí souset f paneláku, dyš mě potká f kombinéze a čumí jag dybych přilít z Marzu, prostě mam tydle lidi na tyči, ať si třeba myslej, že přejíždim důchotce na přechodu a žeru malý děti, je mi to fuck...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Schumi (Člen)
03.08.2007 11:35:45
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

TV jsem neviděla, ale minulý týden jsem si na podobné téma psala s redaktorem z Hospodářských novin Petrem Sehnoutkou, který se podepsal pod stránku s titulkem Smrt má jméno motorka. Argumentoval tím, že jen za poslední víkend zemřeli na silnicích 3 motorkáři, nehod motorkářů přibývá, policie chystá speciální akci na motorkáře + bláboly o zakrývání značek.
Dala jsem si tu práci a našla mu ve statistikách - za stený víkend se v autech zabilo 7 lidí (článek s názvem Smrt má jméno auto se mu asi nehodil do krámu), za letošek se prodalo o 30% víc motorek než za stejnou dobu loni (když je víc motorek je logicky víc nehod), obecně přibývá nehod a motorky nejsou výjimka (na tom ale není nic co by stálo za celostránkový materiál).
Moje výchovná mise byla naprosto zbytečná. Po týdnu e-mailové korespodence začaly v našich dopisech převažovat osobní invektivy, tak jsem toho nechala.
bad

Fresh Man (Člen)
03.08.2007 11:50:07
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Filous psal:

...že vás to eště rosčiluje??? idontknow ...seru na to, co si vo mě jako vo čoveku, co jezdí na mašině myslí ňákej redaktor, seru na to, co si vo mě myslí ňákej dement f koloně, dyš mi schválně blokuje střet silnice, abych ho nemoch vobjet, prostě ho vobjedu z druhý strany nebo se mu na tu plechofku podepíšu botou, seru na to co si vo mě myslí souset f paneláku, dyš mě potká f kombinéze a čumí jag dybych přilít z Marzu, prostě mam tydle lidi na tyči, ať si třeba myslej, že přejíždim důchotce na přechodu a žeru malý děti, je mi to fuck...

goodmáš rechtgood

               stavíš se?


Bandit pičo
inkvizitorr (Administrator)
03.08.2007 11:55:19
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

tak sem si to musel pustit na netu, když tady vo tom furt melete. ten pořad se měl spíš menovat "jak to dopadá když něco dělám a zranim se při tom". to samý se dá natočit o ježdění na koni, hraní hokeje nebo o surfování na mořskejch vlnáchsurprised těch ukousanejch nohou vod žraloků, to je hrůza pani, to sou bezmozciidontknowidontknowidontknow dle mě naprosto účelová reportáž která má maximálně zvýšit sledovanost zabrnkáním na notu nějakejch omezenců... celý dost vo ničembadbadbad


doba je temná...
sten (Člen)
03.08.2007 11:57:31
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

filous ma pravdu. 
   vubec tyhle medialni mrdky nerešim - a už vubec ne jejich blaboly, který jim žere naše dementní společnost (co řekne pablb v televizi je pravda a bomby typu Karel Svoboda....,  koho zrovna píchá Jágr a jestli nahodou někde neopoměl nakej policajt + paka motorkari ...  sicksicksickfuck)


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
Mirek D (Člen)
03.08.2007 12:26:51
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Filous psal:

...že vás to eště rosčiluje??? idontknow ...seru na to, co si vo mě jako vo čoveku, co jezdí na mašině myslí ňákej redaktor, seru na to, co si vo mě myslí ňákej dement f koloně, dyš mi schválně blokuje střet silnice, abych ho nemoch vobjet, prostě ho vobjedu z druhý strany nebo se mu na tu plechofku podepíšu botou, seru na to co si vo mě myslí souset f paneláku, dyš mě potká f kombinéze a čumí jag dybych přilít z Marzu, prostě mam tydle lidi na tyči, ať si třeba myslej, že přejíždim důchotce na přechodu a žeru malý děti, je mi to fuck...

Taky asik mušíte v hokně poslouchat kdopa a japa se vyplesknul s motorkej... . Já mám za bosse Alzheimra s Parkinsonem a mám to na talířu furt. Tak jim na voplátku povídám vo rozbitejch autech. Bo jezděj tak max 80 km/h a stejně co chvílu něco trefí.


Máme tu letos na okrese i se včerejškem už 5 motonebožtíků...loni nic...tak je to oblíbený téma nejen pivních řečí. Ale všechno to byla nezkušenost, mladý a divoký a jednou taky bezpapírovej (i když městskej polish..).

A tendle pořad? Nikomu moc neublížil, ale taky nepomohl. Lidi se dozvěděli, že se biker může zranit, dokonce i s vážnýma trvalejma následkama. Ale že stejně bude jezdit dál, dokonce v kraťasech a bez blembáku, bo je "easy". Psychopaty to bude provokovat k tomu, že nás budou chtít rovnou zabít - bo co kdyby se uzdravil a jezdil dál?


Autobus je taky Suzuki... .
jardagsf (Člen)
03.08.2007 12:37:56
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Schumi psal:

Moje výchovná mise byla naprosto zbytečná. Po týdnu e-mailové korespodence začaly v našich dopisech převažovat osobní invektivy, tak jsem toho nechala.
bad

Mela si ho sezrat jako maly dite nebo prejet na prechodu , tak jak to dela Filousgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Jo a este sou tu takovy ptaci co zabijeji male psikybigsmilebigsmilebigsmile
Kua kam´s to Jardo zase vlezl...idontknowbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
misi (Člen)
03.08.2007 13:06:09
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Tahle diskuze by neměla nabírat na gresivitě kua... jsou to prostě vymrdaní kokoti co byli vždycky proti nám a hotovo... tudle jsem protáhl kámošovu krosku jako že dám změnu a začal po mě řvát nějaký děda co si kurva myslím a mával na mě kiblem... total čurák .. a to jen proto že honda cr 250 řve jako prase ... no tak následoval nezájem z mé strany naznačení mu že jako neslyším bo ta mašina strašně řve a pak zamávání nrozloučenou.... prostě taky to mohl být fanda motorek a chtěl pokecat ne :D ....smile1bigsmile

JAJA A MUMY PJUNTEK TAK PŘEBYJYM PJUNTKJE a gogo home a chlastat ... urááá beerbigsmile


Blu one.... old one
Bouchal (Člen)
03.08.2007 13:23:53
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

misi psal:

Tahle diskuze by neměla nabírat na gresivitě kua... jsou to prostě vymrdaní kokoti co byli vždycky proti nám a hotovo... tudle jsem protáhl kámošovu krosku jako že dám změnu a začal po mě řvát nějaký děda co si kurva myslím a mával na mě kiblem... total čurák .. a to jen proto že honda cr 250 řve jako prase ... no tak následoval nezájem z mé strany naznačení mu že jako neslyším bo ta mašina strašně řve a pak zamávání nrozloučenou.... prostě taky to mohl být fanda motorek a chtěl pokecat ne :D ....smile1bigsmile

JAJA A MUMY PJUNTEK TAK PŘEBYJYM PJUNTKJE a gogo home a chlastat ... urááá beerbigsmile

No tak děda byl překvapanej, že po letech něco slyšel, to musíš chápatbigsmile

Ale ty co nevidí nebo dělaj že nevidí, to jsou kokoti jak fikfuckfuck

Os by asi mohl vyprávět, žebad


SV 1000S
Filous (Člen)
03.08.2007 14:12:11
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

jardagsf psal:
Schumi psal:

Moje výchovná mise byla naprosto zbytečná. Po týdnu e-mailové korespodence začaly v našich dopisech převažovat osobní invektivy, tak jsem toho nechala.
bad

Mela si ho sezrat jako maly dite nebo prejet na prechodu , tak jak to dela Filousgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Jo a este sou tu takovy ptaci co zabijeji male psikybigsmilebigsmilebigsmile
Kua kam´s to Jardo zase vlezl...idontknowbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...ty vole, já mam psy rát, ale to co se na mě tenkrát vrhlo bylo ňáký malý zmutovaný hovado, co mi chtělo ukousnout nohu, tag sem se musel bránit surprised ...a přežil bes újmy, jen uďál kotrmelec, jag mi narazil na nohu bigsmile ...psovi bych neublížil, za to někerem "človjekum" jó a s chutí surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Borák (Člen)
03.08.2007 14:43:58
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

něco pro Filouse
sice odbočim ale určitě rád helfneš Džamile bigsmile
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2007072903


...nikdo nevojebe Ježíše...
Mirek D (Člen)
03.08.2007 15:32:05
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Filous psal:
jardagsf psal:
Schumi psal:

Moje výchovná mise byla naprosto zbytečná. Po týdnu e-mailové korespodence začaly v našich dopisech převažovat osobní invektivy, tak jsem toho nechala.
bad

Mela si ho sezrat jako maly dite nebo prejet na prechodu , tak jak to dela Filousgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Jo a este sou tu takovy ptaci co zabijeji male psikybigsmilebigsmilebigsmile
Kua kam´s to Jardo zase vlezl...idontknowbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...ty vole, já mam psy rát, ale to co se na mě tenkrát vrhlo bylo ňáký malý zmutovaný hovado, co mi chtělo ukousnout nohu, tag sem se musel bránit surprised ...a přežil bes újmy, jen uďál kotrmelec, jag mi narazil na nohu bigsmile ...psovi bych neublížil, za to někerem "človjekum" jó a s chutí surprised

To bylo 2003 na vyjíždce na Bpussysrazu, jel jsem za Filousem a dodneška mám před vokem ten 1 1/2 rittberger... . goodgoodbigsmile


Autobus je taky Suzuki... .
Filous (Člen)
03.08.2007 15:37:09
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Borák psal:

něco pro Filouse
sice odbočim ale určitě rád helfneš Džamile bigsmile
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2007072903

...ty mě chceš zas nasrat, co??? ...u článku sem se pobavil, ale po přečtení první strany diskuze sem zas nasranej, protože ty kecy vo integraci, pomoci a investicích do budoucna mě žhavjej do bjela, kurva fiks fuck ...mám doma jedno cédo...je uš starý...nahrála to Metallica...jag vono se to menuje?...uš vim...Kill em All...i s Jackmilou...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Antikrist (Člen)
03.08.2007 17:24:39
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Ten kluk na tý červený čtyřkolce z tou zlomenou páteří je z Kladrub, neudělal žádnou chybu, ale motorka ze mu zlomila vejpůl, měla špatnej svár na rámu. Byla to myslím KTM či Husquarna, dostal mimosoudní vyrovnání aby mlčelfuckfuckfuck. Myslím 10mega.Je to prej strašnej mazák!!!good


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
Koldan (Člen)
03.08.2007 21:08:53
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Filous psal:

...že vás to eště rosčiluje??? idontknow ...seru na to, co si vo mě jako vo čoveku, co jezdí na mašině myslí ňákej redaktor, seru na to, co si vo mě myslí ňákej dement f koloně, dyš mi schválně blokuje střet silnice, abych ho nemoch vobjet, prostě ho vobjedu z druhý strany nebo se mu na tu plechofku podepíšu botou, seru na to co si vo mě myslí souset f paneláku, dyš mě potká f kombinéze a čumí jag dybych přilít z Marzu, prostě mam tydle lidi na tyči, ať si třeba myslej, že přejíždim důchotce na přechodu a žeru malý děti, je mi to fuck...

sůhlasím s tebů,jenže problém je v tom, že přestože to budeš ignorovat,tag vliv obecného míňení zkresleného takovýma žbleptama a názorama bude mít vliv i na tebe. Vem si jen to,jak se hezky rozšířily kecy vo ubližování těm tvým "kámošům" o tom jak oni jsou ti hodní a ti ostatní jsou ti špatní.No a šup a je z teho problém,dnes si nedovolí proti nim nikdo říct ani slovo


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Šárka (Člen)
06.08.2007 13:12:13
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Meloun psal:

Obsahově v pořádku...ovšem ta čeština!surprised
Tu čárka chybí, tam zase přebývá - měkká a tvrdá I/Y takésmile2bigsmile
Jen rejpubigsmile - dovedu si představit, v jakým na*rání to asi bylo sepsáno...

meloune ty si opravdu strašnej v tomhle tom


Obtížné neznamená nepřekonatelné
Meloun (Člen)
06.08.2007 14:12:44
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Šárka psal:
Meloun psal:

Obsahově v pořádku...ovšem ta čeština!surprised
Tu čárka chybí, tam zase přebývá - měkká a tvrdá I/Y takésmile2bigsmile
Jen rejpubigsmile - dovedu si představit, v jakým na*rání to asi bylo sepsáno...

meloune ty si opravdu strašnej v tomhle tom

Meloune, ty jsi opravdu strašnej v tomhletom.surprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


PURE NAKED BIKE!
vlada1200 (Člen)
07.08.2007 13:24:29
Offline

Re: 22:35 Fenomén dnes na ČT1

Koldane!!!

Moooc pěkná práce. Výborná diplomová práce na téma morkáři!goodgoodgood


Jezdím tak, abych dojel!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr