Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » poradte z oznacenim (olej, filtr, svíčky)

Z83 (Nový člen)
04.08.2007 11:26:57
Offline

poradte z oznacenim (olej, filtr, svíčky)

cau chystam se menit olej  ,olejovej filtr nevym jestly je aji potreba nenit i vzduchovy filtr surpriseda svicky.PORADTE oznaceni OIL.FILTRU,VZDUCH FILTRU, A SVICEK.DIK VSEM

Editoval inkvizitorr (07.08.2007 16:14:54)

Ondráš (Člen)
04.08.2007 12:54:29
Offline

Re: poradte z oznacenim (olej, filtr, svíčky)

Z83 psal:

cau chystam se menit olej  ,olejovej filtr nevym jestly je aji potreba nenit i vzduchovy filtr surpriseda svicky.PORADTE oznaceni OIL.FILTRU,VZDUCH FILTRU, A SVICEK.DIK VSEM

Koukni se na servisní intervaly a udělej to podle toho. Pokud nevěříš tachometru, tak ten vzducháč vyndej a zkontroluj. Olejový filtr měň vždycky s olejem. Může tam být sice 2 výměny, ale ty 200 navíc tě snad nezabijou, ne?
Olejový filtr: na bandita
Vzduchový filtr: na bandita
Svíčky: na bandita

V krámu kounou do katalogu a budou vědět. Jinak olej je třeba HF 138 (myslím), svíčky Denso X27ETR, na vzducháč si teď nevzpomenu.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Vašek (Člen)
05.08.2007 21:31:21
Offline

Re: poradte z oznacenim (olej, filtr, svíčky)

Není Bandit jako Bandit. Dle fotky co máš v profilu tam patří svíčky NGK CR9 EK, vzduchový filtr např. Hiflofiltro HFA 3610, olejový filtr např. Hiflofiltro HF 138.
viz www.motonet.cz
Snad jsem na nic nezapoměl smile1

bobule (Člen)
05.08.2007 21:34:06
Offline

Re: poradte z oznacenim (olej, filtr, svíčky)


to jebu
Koldan (Člen)
06.08.2007 07:39:18
Offline

Re: poradte z oznacenim (olej, filtr, svíčky)

Vašek psal:

Není Bandit jako Bandit. Dle fotky co máš v profilu tam patří svíčky NGK CR9 EK, vzduchový filtr např. Hiflofiltro HFA 3610, olejový filtr např. Hiflofiltro HF 138.
viz www.motonet.cz
Snad jsem na nic nezapoměl smile1

Ondrášova rada mi přijde rozumnější,přindu,řeknu značku,typ, r.v. víc neřeším


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Vašek (Člen)
06.08.2007 19:24:47
Offline

Re: poradte z oznacenim (olej, filtr, svíčky)

Já jsem myslel, kdyby to třeba chtěl objednat přes net. Aspoň s ním bude mít prodavač ušetřenou prácu, když na něj týpek vybafne rovnou typový označení a nebude to muset lovit v katalogu. A je to sto pro správně, bo jsem to před měsícem objednával.

Ondráš (Člen)
08.08.2007 08:19:38
Offline

Re: poradte z oznacenim (olej, filtr, svíčky)

Vašek psal:

Já jsem myslel, kdyby to třeba chtěl objednat přes net. Aspoň s ním bude mít prodavač ušetřenou prácu, když na něj týpek vybafne rovnou typový označení a nebude to muset lovit v katalogu. A je to sto pro správně, bo jsem to před měsícem objednával.

A co když přinde do krámu, vybafne na něj HF 138 a on řekne, že HF nebere, že má jinou značku... Tak musí stejně kouknout do katalogu...surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr