Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Jak moc klopit...

Zdenda (Člen)
17.07.2007 17:17:47
Offline

Jak moc klopit...

Ahoj,

asi takovej debilní dotaz. Nicméně jak teď jezdím Qualifiery, drhnu stupačkama i padákama (trubkáče Suzuki) a na gumě je cca necelej cm nesjetej. Chci trubkáče sundat a dát špunty protože mi prostě přijde, že to není tak hroznej náklon, naopak se mi ty zatáčky jezdějí tak ladně a trubky vadějsick. Takže, za předpokladu dobrýho asfaltu, bude ta guma držet až do konce nebo už jsem na kritický hranici? Já jen abych to brzo nesložil. Jak jsem psal, gumy držej jak lepidlo, nic nepodkluzuje, necuká se ani náznakem. Můžu teda ještě víc???smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
PALOUS (Člen)
17.07.2007 17:22:18
Offline

Re: Jak moc klopit...

furt mě to hlava neberesurprisedmám to do kraje a neškrtámsmile2bigsmileti woe poradímgoodval to na kurvy a až sebou flákneš tak se nás zas zeptej cos udělal špatně a já ti zas pěkně votpovím woebigsmile


Jebat motorky :-)
Radek-Ban (Člen)
17.07.2007 17:29:27
Offline

Re: Jak moc klopit...

surprised: na B650 jsem par milimetru od kraje a neškrtám stupačkama idontknowpadaky trubkače jsem vzdal ...bigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Zdenák (Člen)
17.07.2007 18:12:56
Offline

Re: Jak moc klopit...

Škrtám botou.... špičkou....
Nevím proč.... bigsmile


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Palino (Člen)
17.07.2007 18:21:30
Offline

Re: Jak moc klopit...

Zdenák psal:

Škrtám botou.... špičkou....
Nevím proč.... bigsmile

Nenosíš Kollerovy kopačky?bigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Marián (Člen)
17.07.2007 18:23:37
Offline

Re: Jak moc klopit...

stupacky?kraje gumy?
co to je?surprisedbigsmile


...sam mezi jebkarema...
huskyb12 (Administrator)
17.07.2007 19:02:15
Offline

Re: Jak moc klopit...

Zdenda: normální vývoj - nejdřív trubkáče, pak hříbky, pak kreš a zase budeš chvíli jezdit vopatrně :)))

přitvrď centrál a vidle - vodstředivá síla pak nebude motku tolik tlačit k zemi ...


ale di, Ty brepto ...
SLUGI (Člen)
17.07.2007 19:08:16
Offline

Re: Jak moc klopit...

Zdenák psal:

Škrtám botou.... špičkou....
Nevím proč.... bigsmile

...tak nesundávej nohu ze stupačky goodbigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
ABik (Člen)
17.07.2007 19:12:45
Offline

Re: Jak moc klopit...

huskyb12 psal:

Zdenda: normální vývoj - nejdřív trubkáče, pak hříbky, pak kreš a zase budeš chvíli jezdit vopatrně :)))

přitvrď centrál a vidle - vodstředivá síla pak nebude motku tolik tlačit k zemi ...

KUwa mam jakýsí špatný vývoj - hříbky, trubkové GIVI a čekám na ten kreš idontknow

gsf (Člen)
17.07.2007 20:19:23
Offline

Re: Jak moc klopit...

TAKY SEM ŠKRTAL ŠPIČKOU ALE PAK SEM ZAČAL ODŘAZOVAT PŘED ZATÁČKOU A V NI ŠPIČKU NA STUPNĚ A BYLO PO PROBLÉMUgood ALE ZASE MI NEDRŽEJ GUMY KOUPIL SEM MISCH. PILOT ROAD AKLOUŽOU JAK MEJDLOsurprised TAKŽE TO STIM KLOPENÍM RADŠI NEPŘEHÁNIM LEPŠÍ ŠKRTNOUT ŠPICÍ NEŠ DŘÍT HUBOU ASFALTsmile1bigsmile


Na každou svini se najde řezník
Martin B12 (Člen)
17.07.2007 22:58:30
Offline

Re: Jak moc klopit...

huskyb12 psal:

Zdenda: normální vývoj - nejdřív trubkáče, pak hříbky, pak kreš a zase budeš chvíli jezdit vopatrně :)))

tak přesně tímhle jsem si prošel smile2smile1


street triple picco
Zdenda (Člen)
17.07.2007 23:15:34
Offline

Re: Jak moc klopit...

Bandit 650A psal:

surprised: na B650 jsem par milimetru od kraje a neškrtám stupačkama idontknowpadaky trubkače jsem vzdal ...bigsmile

Jestli tam máš Batlaxy, tak se nediv, mají jinej tvar než Qualifiery.Ty jsem měl taky do konce.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
17.07.2007 23:17:22
Offline

Re: Jak moc klopit...

Husky: njn hledám limit, ale průser je, že zaim žádný varování, drží to jak přibitýsurprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
fido (Člen)
17.07.2007 23:25:58
Offline

Re: Jak moc klopit...

Zdenda psal:

Husky: njn hledám limit, ale průser je, že zaim žádný varování, drží to jak přibitýsurprised

Abys nepřišel vo ten pěknej štíteksmile1


bla...blabla...!
Koldan (Člen)
18.07.2007 08:54:50
Offline

Re: Jak moc klopit...

přitvrď předek,zadek a přehoď přepákování tlumiče,i když i s tím vším sa dá škrtnůtbigsmile
anebo vyměň přepákování stupaček


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Petr J. (Člen)
18.07.2007 08:58:46
Offline

Re: Jak moc klopit...

to gsf: piloty dost kloužou...jediná výhoda je životnost...3x tolik co ContiSportAttack......ale už bych je na moto nedal.....

Honza B12 (Člen)
18.07.2007 08:58:48
Offline

Re: Jak moc klopit...

Po přitvrzení, zvednutí v přepákování, nebo výměně centrálu už pomůže jen začít hodně vysedávat. Tím zůstane motorka při stejně rychlém průjezdu zatáčkou více rovně a navíc je mnohem stabilnější.

Polo (Člen)
18.07.2007 09:15:50
Offline

Re: Jak moc klopit...

nevim jak to děláš. mam 650, trubkáče a jak na bridgest. tak na conti to mam od kraje tak 2mm a padaky bez skrabancu, tu a tam si skrtnu stupnou. esli vono to fakt nebude tim vysadavanim nebo nastavenim vidli


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Zdenda (Člen)
18.07.2007 12:36:15
Offline

Re: Jak moc klopit...

Polo psal:

nevim jak to děláš. mam 650, trubkáče a jak na bridgest. tak na conti to mam od kraje tak 2mm a padaky bez skrabancu, tu a tam si skrtnu stupnou. esli vono to fakt nebude tim vysadavanim nebo nastavenim vidli

Ti řikám, že Qualifiery mají jinej tvar, BT 020 jsem měl až do kraje a na padáky nešli nikdy.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
gsf (Člen)
19.07.2007 17:51:56
Offline

Re: Jak moc klopit...

Petr J. psal:

to gsf: piloty dost kloužou...jediná výhoda je životnost...3x tolik co ContiSportAttack......ale už bych je na moto nedal.....

jo taky už je nekoupim badsick před tim sem měl pilot power a maximalní spokojenost ale najel sem na ní jen 5000km a šla sr.t holt lepidlobigsmile


Na každou svini se najde řezník
gsf (Člen)
19.07.2007 17:54:06
Offline

Re: Jak moc klopit...

možná zkusím qvalifíry nebo ty contisportysmile1


Na každou svini se najde řezník
Kelly01 (Člen)
19.07.2007 22:37:17
Offline

Re: Jak moc klopit...

qalifajrgood


God Save The Queen!
gsf (Člen)
20.07.2007 23:19:51
Offline

Re: Jak moc klopit...

Kelly01 psal:

qalifajrgood

no uvidim kámoš je jezdí na R1 a spokojenost i v mostěbigsmilegood


Na každou svini se najde řezník
SLUGI (Člen)
20.07.2007 23:41:55
Offline

Re: Jak moc klopit...

... mám D208 a chybí mi tak 1cm do kraje  idontknow
... no a? Sem měkěj,nechám se někdy unést,vlítnu do zatáčky a pak mi naskočej cifry co by to stálo kdybych lehnul a tak to "nelámu přes koleno", jedu si svý "cestovní" tempo a jsem OK    bigsmilebigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
bery (Člen)
21.07.2007 08:51:09
Offline

Re: Jak moc klopit...

SLUGI psal:

... mám D208 a chybí mi tak 1cm do kraje  idontknow
... no a? Sem měkěj,nechám se někdy unést,vlítnu do zatáčky a pak mi naskočej cifry co by to stálo kdybych lehnul a tak to "nelámu přes koleno", jedu si svý "cestovní" tempo a jsem OK    bigsmilebigsmile

jo mluvíš mi  z dušeidontknowgood


momentalně zavostalej
bobule (Člen)
21.07.2007 09:28:04
Offline

Re: Jak moc klopit...

peču na škrtání, stačí že mam škrtátko na trenkáchbigsmile


to jebu
Polo (Člen)
22.07.2007 12:05:53
Offline

Re: Jak moc klopit...

to klopení, padáky, kolínka a hrany se tady probíraj často, takže vkládám, myslim, slušnou fotku - pokud jsem to dobře zmenšil.
Měl jsem tam Bridgestone, kdy na stupně chyběly od hrany tak 2mm, teď tam mám Conti a zdá se mi, že chybí o kousek víc. Padákem jsem si ještě neškrt, ale jak je vidět, tak moc nechybí. Když jsem to na fotce viděl, tak jsem se trochu viděsil, takže teď řešim, co s trubkáčema a jaký tam dám hříbky. Snad ty informace někomu pomohou

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Polo/kolena1.JPG

Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
bery (Člen)
22.07.2007 12:33:32
Offline

Re: Jak moc klopit...

to se to dává kolínko když má někdo dlouhý nochybigsmile


momentalně zavostalej
mr.BSE (Člen)
22.07.2007 12:53:31
Offline

Re: Jak moc klopit...

bery psal:

to se to dává kolínko když má někdo dlouhý nochybigsmile

ze?
urcite je ma az do pasu, pche...bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
bery (Člen)
22.07.2007 13:31:43
Offline

Re: Jak moc klopit...

co do pasu, ale od pasu až na zembigsmile


momentalně zavostalej
osiris (Člen)
22.07.2007 13:40:31
Offline

Re: Jak moc klopit...

...jo a taky vykloubený v tříslech bigsmile záleží jak moc z toho slezeš dolů bigsmilebigsmile ale rychlejší to není


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/osiris_gsx/koza1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/osiris_gsx/koza2.jpg



(jedinej fijat na tom sedí jak člověk)

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/osiris_gsx/kozafijat.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bery (Člen)
22.07.2007 13:47:49
Offline

Re: Jak moc klopit...

v našich letech seš ještě jůra. já vám jen tiše závidím, protože kdybych se měl sesunoutaspon na půl prd.le tak žuchnubigsmile, proto sedim jak přikovanej - ten vobrázek tu už jednou bylbigsmilebigsmile


momentalně zavostalej
osiris (Člen)
22.07.2007 13:52:37
Offline

Re: Jak moc klopit...

...ale ty rána woe bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
tomasNJ (Člen)
22.07.2007 13:59:20
Offline

Re: Jak moc klopit...

osi:
tož to víš... jen na půl prcinky bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
bery (Člen)
22.07.2007 14:02:15
Offline

Re: Jak moc klopit...

osiris psal:

...ale ty rána woe bigsmile

než ty klouby tou volejničkou namažu...bigsmile


momentalně zavostalej
Polo (Člen)
22.07.2007 14:03:21
Offline

Re: Jak moc klopit...

tak je fakt, že to kolínko tam bylo spíš jako efekt pro diváky - tedy toho co fotil. spíš sem ale chtěl říct, že ty trubkáče na to ideální nejsou bad


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
fido (Člen)
22.07.2007 22:36:45
Offline

Re: Jak moc klopit...

Polo psal:

tak je fakt, že to kolínko tam bylo spíš jako efekt pro diváky - tedy toho co fotil. spíš sem ale chtěl říct, že ty trubkáče na to ideální nejsou bad

osiris trubkáče má docela masivní a klopí pěkně...má to najetý...idontknow Já mám právě bobky, že mě to nakopne


bla...blabla...!
Pšán (Člen)
22.07.2007 22:56:42
Offline

Re: Jak moc klopit...

fido psal:
Polo psal:

tak je fakt, že to kolínko tam bylo spíš jako efekt pro diváky - tedy toho co fotil. spíš sem ale chtěl říct, že ty trubkáče na to ideální nejsou bad

osiris trubkáče má docela masivní a klopí pěkně...má to najetý...idontknow Já mám právě bobky, že mě to nakopne

..no co jsem viděl v přímém přenosu,tak i Osiho trubkáče šktají..
..až jsem se lekl za něho..
..ale to ještě nečinil taková prostná na té motorce..bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
22.07.2007 23:25:12
Offline

Re: Jak moc klopit...

...to nebyl pšáne padák, ty jsou oba ještě panenský (zaplaťpánbůh) to byla moje blbost a úlek smile1

...u těch trubkáčů strašně moc záleží na typu - jakej maj tvar, o tom to celý je, takže od nějaký značky jsou ok, od jiný ne ...dál záleží i na značce motorky, na některý kvůli uchycení k rámu a tvaru vík jsou úplně jiný než na jiných modelech motorek
...na banditu jsem měl jiný provedení trubkáčů a to byl "kolotoč" sick tyhle jsou naopak fajn good (dovolily náklon vlevo se škrtáním bočním stojanem a vpravo se škrtáním koncovkou výfuku a jak jsem už psal, přesto jsou panenský, tfujtfujtfuj smile1)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
22.07.2007 23:36:40
Offline

Re: Jak moc klopit...

Too Osi:
..tak už příště neblbni a nelekej se..
..kdo má za tebou na kochačku jezdit bez škrtátka na majtkiho trenách..bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
22.07.2007 23:42:44
Offline

Re: Jak moc klopit...

...vynasnažím se good, je to i v mým zájmu (mít taky čistý spodní prádlo bigsmile)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Myšák (Člen)
23.07.2007 04:47:33
Offline

Re: Jak moc klopit...

stupackou sem si skrt, trubkacem sem si skrt...ale kolinko neumim, bo nejezdim vedle motorky ale na motorce smile1


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Lihy (Člen)
23.07.2007 08:20:46
Offline

Re: Jak moc klopit...

osiris psal:

...

(jedinej fijat na tom sedí jak člověk)

to máš pravdu....a von je při tom vopice surprised
bigsmile

Koldan (Člen)
23.07.2007 08:53:58
Offline

Re: Jak moc klopit...

vysedám si,baví ně to víc,víc si to užiju,ale koleno tlačím spíš k motoru,nějak ně neláká představa,že by to byla první věc kerá by šla do kontaktu se zemů,dyž by ně to ujelo,takže páčit nohu v třísle za každů cenu,jen aby sa koleno dotklo ně neba a pak mám taky hororový představy vo vykloubených nohách v třísle apodbad jo a taky je fakt,že než sem s tím vysedáváním začal,tak sem si pravou stupnou štrejchl,letos zatím ne e a teď už to nepude asi vůbec,páč na kostech to mám vo 5 mm a teď s tou vysokou gumou (180/64) to mám tak,že dyž mám mašinu na hlavním stojanu,zadním kolem neprotočím,páč leží na zemibigsmile sem na tom jak na endurubigsmile ale zase je to hezky hravégood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Progear 650 (Člen)
23.07.2007 21:16:34
Offline

Re: Jak moc klopit...

Ja osobně mám na svym B650 BT 020 a mam trubkace padaky. A potvrzuju, ze skrtat padakama mi nejde a to jsem na konci gumy. U mě je to možná tím, že jsem lehkej, a motorka není tolik sedlá...... good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Marián (Člen)
23.07.2007 22:32:56
Offline

Re: Jak moc klopit...

kuwa copak sem jogín, abych si kloubil nohu doo pravyho ouhlesurprisedidontknowbigsmile


...sam mezi jebkarema...
olda (Člen)
23.07.2007 23:08:56
Offline

Re: Jak moc klopit...

ahoj nevím jak to děláte, že škrtáte jezdím i ve dvou mám 85kg a kamarádka 78kg a do zatáčky neškrtám a nejezdím jak slimák a ke kraji mi chybí tak 1cm.


Kdo nezažil neuvěří, kdo zažil nepochopí.
Borák (Člen)
23.07.2007 23:11:24
Offline

Re: Jak moc klopit...

no já klopim aby bylo dno vejš neš hrdlo páč jinak mi to neteče do chřtánu smile1


...nikdo nevojebe Ježíše...
Zdenda (Člen)
23.07.2007 23:20:33
Offline

Re: Jak moc klopit...

Progear 650 psal:

Ja osobně mám na svym B650 BT 020 a mam trubkace padaky. A potvrzuju, ze skrtat padakama mi nejde a to jsem na konci gumy. U mě je to možná tím, že jsem lehkej, a motorka není tolik sedlá...... good

Jak jsem psal, BT 020 mají asi trochu jiný profil gumy, páč jsem s nima škrtnul taky jen párkrát, s Qualifierama to jde samo, tak nevim jestli má ty boční plochy lepší nebo co.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
23.07.2007 23:21:23
Offline

Re: Jak moc klopit...

olda psal:

ahoj nevím jak to děláte, že škrtáte jezdím i ve dvou mám 85kg a kamarádka 78kg a do zatáčky neškrtám a nejezdím jak slimák a ke kraji mi chybí tak 1cm.

1cm, i když se to nezdá je v náklonu celkem dost, vydrž stačí už jen kousekgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
23.07.2007 23:22:12
Offline

Re: Jak moc klopit...

Borák psal:

no já klopim aby bylo dno vejš neš hrdlo páč jinak mi to neteče do chřtánu smile1

To mi je jasný, co jinýho taky od tebe čekatsmile1smile1smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
23.07.2007 23:23:32
Offline

Re: Jak moc klopit...

Jinak se snažím taky vysedávat, ale vzhledem k tomu, že jsem asi mrňavej tak mi to moc nejde. Vysednu a v ten moment mi přjde motorka hrozně nestabilní, tak nevim nevim co dělám špatněsmile2


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Goody (Člen)
23.07.2007 23:25:48
Offline

Re: Jak moc klopit...

nesmis vysednout uplnebigsmile


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
Progear 650 (Člen)
24.07.2007 07:21:54
Offline

Re: Jak moc klopit...

No to mas recht, sedet vedle motorky moc dobre nejde....smile1
Mam dotaz, mate nekdo zkusenosti s Michelina pilot power? Kamos je ma, teda na nejaký jebce, myslim že snad monster se to jmenuje, ale me by zajimalo jestli je nekdo drtí na Bandascepussy.... dik za info..


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Koldan (Člen)
24.07.2007 07:49:25
Offline

Re: Jak moc klopit...

Zdenda psal:

Jinak se snažím taky vysedávat, ale vzhledem k tomu, že jsem asi mrňavej tak mi to moc nejde. Vysednu a v ten moment mi přjde motorka hrozně nestabilní, tak nevim nevim co dělám špatněsmile2

zpočátku se mi béčko taky rozvlnilo,prostě vono to taky chce trošku cviku,vytlač do zatáčky první rameno a sesuň se na půl prdele,mně vosobně sa zdá,že pokud se tlačím mírně dopředu,tzn. že nalehnu víc na nádrž a koleno tlačím jako by spíš k vidli,než kolmo k mašině,že je to pak lepší,je líp cítit odezva od předníhho kola a i ten oblouk se mi vykrajuje nějak líp.ale to si dovolím jen tam kde to znám,jinde ne e,tam volím jistotugood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
mavrucco (Člen)
24.07.2007 12:49:44
Offline

Re: Jak moc klopit...

Hele teď mě napadlo, nejlepší je najít si nějaký velký rondl (kulaťák, kruháč) a valit.
50X v jednu stranu a 50x v protisměru, ale řešil bych to v noci bo ve dne se tam bojím najet i autem, jak to pozoruju. Připadá mi to kdo je rychlejší a drzejší tak jede pussy
A když budeš hledat hranici tak si z toho udělej šišaťákbigsmile


Padáme fšichni, padáme rádi!!!
duff (Člen)
24.07.2007 16:15:14
Offline

Re: Jak moc klopit...

Progear 650 psal:

No to mas recht, sedet vedle motorky moc dobre nejde....smile1
Mam dotaz, mate nekdo zkusenosti s Michelina pilot power? Kamos je ma, teda na nejaký jebce, myslim že snad monster se to jmenuje, ale me by zajimalo jestli je nekdo drtí na Bandascepussy.... dik za info..

power ted jezdim asi 14dni na B6, sice jen na zadku ale oproti roadu je to bomba, sedi krasne, roadka sem tam uletela toto zatim bez problemu, predni mam porad roadku a na tu nemuzu rict krive slovo, hezky se ojizdi a drzi


SP&JK = Fuck of HP
Pšán (Člen)
24.07.2007 19:19:38
Offline

Re: Jak moc klopit...

..vidím,že jste na to moc nekoukali,tak vám to sem dám znova..idontknow
..instruktážní video jak vysedávat a klopit..
..snad to konečně pochopíte..
  http://www.youtube.com/watch?v=C27oJYErNxU
  bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Goody (Člen)
24.07.2007 19:25:57
Offline

Re: Jak moc klopit...

vysednul si pekne, ale uplnebigsmile


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
Polo (Člen)
24.07.2007 19:42:27
Offline

Re: Jak moc klopit...

Goody psal:

vysednul si pekne, ale uplnebigsmile

i to je dobrý mít nacvičený ... pro všechny případybigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Makropul (Člen)
24.07.2007 19:44:04
Offline

Re: Jak moc klopit...

Měřím dva mety a při jízdě mi drhnou kolena o přední kolo, co s tím?... hehe, no nic.
Mate nějaky tip na chraniče kolen ohledně teto libůstky?


... Jsem tam, kde mne potřebují ...
Wencl (Člen)
25.07.2007 15:29:21
Offline

Re: Jak moc klopit...

klop to, dokud to drží, až sebou flákneš, zapamatuj si úhel, odečti jeden stupeň a máš limit bigsmile

Palino (Člen)
25.07.2007 16:12:08
Offline

Re: Jak moc klopit...

Makropul psal:

Měřím dva mety a při jízdě mi drhnou kolena o přední kolo, co s tím?... hehe, no nic.
Mate nějaky tip na chraniče kolen ohledně teto libůstky?

Sedni si obráceněbigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Progear 650 (Člen)
29.07.2007 21:11:18
Offline

Re: Jak moc klopit...

duff psal:
Progear 650 psal:

No to mas recht, sedet vedle motorky moc dobre nejde....smile1
Mam dotaz, mate nekdo zkusenosti s Michelina pilot power? Kamos je ma, teda na nejaký jebce, myslim že snad monster se to jmenuje, ale me by zajimalo jestli je nekdo drtí na Bandascepussy.... dik za info..

power ted jezdim asi 14dni na B6, sice jen na zadku ale oproti roadu je to bomba, sedi krasne, roadka sem tam uletela toto zatim bez problemu, predni mam porad roadku a na tu nemuzu rict krive slovo, hezky se ojizdi a drzi

dik, no casem mi muzes i rict, jak jsou na tom z vydrzi.... zatim


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Cvrček (Člen)
29.07.2007 21:35:01
Offline

Re: Jak moc klopit...

Petr J. psal:

to gsf: piloty dost kloužou...jediná výhoda je životnost...3x tolik co ContiSportAttack......ale už bych je na moto nedal.....

No tak nevim..Mám vepředu Mischelin pilot power a vzadu Continentály road atack
a jsem spokojený.Klopím...sice asi málo....ale nepoznal jsem že by klouzaly...hm?
Vyvratte mi můj názor.řekněte zkušenosti..díky

sten (Člen)
29.07.2007 22:15:57
Offline

Re: Jak moc klopit...

Cvrček psal:
Petr J. psal:

to gsf: piloty dost kloužou...jediná výhoda je životnost...3x tolik co ContiSportAttack......ale už bych je na moto nedal.....

No tak nevim..Mám vepředu Mischelin pilot power a vzadu Continentály road atack
a jsem spokojený.Klopím...sice asi málo....ale nepoznal jsem že by klouzaly...hm?
Vyvratte mi můj názor.řekněte zkušenosti..díky

tet jsem zakoupil predni pilot power, tak az nazuju dam vedet svy dojmy, ale myslim pro bězny uzivatele klouzat urcite nebude good (snad) bigsmile


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
Billy (Člen)
30.07.2007 07:19:48
Offline

Re: Jak moc klopit...

ma na B6 metzelery Z6 a jezdim je 5mm k hrane, vic mam strach kvuli padakum, muu rict ze jak se za chvilku ohrejou tak to drzi pekne good, uz tady taky nekdo psal ze jezdi Z6 a jezdi je az na hranu smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Polo (Člen)
08.08.2007 20:23:13
Offline

Re: Jak moc klopit...

no, todle sem našel na motorkářích. není to uplně špatný, myslim 

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Polo/moto.jpg

Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Polo (Člen)
08.08.2007 20:28:12
Offline

Re: Jak moc klopit...

a tady je k tomu takovej dodatek, kterej tam byl v anglický verzi, ale v český chybí:
Nadpis: "Pet duvodu proce nemuzete dat koleno na zem"
Text"1.  Kuze (komboska) je hodne tesna - je to hodne nepohodlne tlacit svoji nohu do divne zkroucene pozice a pokud vase kombozka (kuze) vam padne jako kuze na klobase ( zde asi neni myslena predkozkasmile1 ; proste v cestine to znamena - o par cisel mensi) , pak to muze byt az nemozne.
2. Plecky pneumatiky - prijizde se musi motorka klopit trosku a  pokud mate pneumatiky "po babicce" a nebo jsou rozpraskane (textil), pak je pravdepodobne nejlepsi nejezdit. vymente je !
3. Nemate kolenni slajdry a taky se vam nelibi mit diry v kalhotech. Pak v poho, ale dneska uz muzete mit slajdry na suchac.
4. Vase motorka se dovede klopit o par stupnu. Pokud jezdite cruiser, pak vas pravdepodobne moc nebude zajimat davata koleno na zem a jsem prekvapen, ze jste to docetli az sem. Je to mozne, ale budete se muset krouti do smesnych)absurdnich pozic, abys te to udelali (koleno na zem).
5. Nechcete se soupat sem a tam (mysleno po sedle a po silnici). Radeji byste predjizdeli lidi na gauci (na kterem byste sedeli".


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr