Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Vymena blinkru

Loser (Administrator)
31.07.2007 16:06:00
Offline

Vymena blinkru

tak jsem si konecne natahnul net az do garaze, abyste mi mohli online radit, co mam pri opravach zrovna udelat a ja vam na oplatku mohl sdelit, co jsem momentalne posralbigsmilebigsmile

A ted k problemu. Koupil jsem novy origo blinkry na B6 01 (jsou i s kabelaziidontknow) a nevim kam mam zapojit ty kabliky vod nich. Jsem se dival ze to vede nekam do predniho svetla. Mam to svetlo rozmontovat a tam ten kablik potom nekam napichnu nebo se to dela jinakidontknowidontknowidontknow

Pri odpovedich prosim myslete na to, ze jsem loser, takze bych prosil bez zbytecnych vtipkufuck

dekuji


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Borák (Člen)
31.07.2007 16:10:36
Offline

Re: Vymena blinkru

tady bude veselo bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Lihy (Člen)
31.07.2007 16:19:15
Offline

Re: Vymena blinkru

Tušim že tohle ani vždy ochotný Filous nedábigsmile

Lůzr: vole neser se s tim normálně chytni první drát co uvidíš a na ten to připájej vono to nějak pudebigsmile

Loser (Administrator)
31.07.2007 16:19:36
Offline

Re: Vymena blinkru

jo a jeste jsem zapomel napsat, ze jsou to predni blinkry ... aby nedoslo nahodou k nejakemu omylu.
Tak sup sem s radama ... uz mam v ruce kladivo a pilku na zelezobigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Borák (Člen)
31.07.2007 16:25:34
Offline

Re: Vymena blinkru

tak začni tím že rozbiješ to sklo vepředu at se dostaneš na ty dráty ...
pak je fšechny ustřihni vytrhni ten starej blinkr a skoušej po jednom dokud to nezačne bliklat bigsmile

já si snad pudu nalejt  bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
osiris (Člen)
31.07.2007 16:28:10
Offline

Re: Vymena blinkru

...to kladivo si schovej, budeš ho potřebovat až s ním budeš fackovat toho rozumbradu přes kouli smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
31.07.2007 16:29:57
Offline

Re: Vymena blinkru

tim kladivem rozbiju tomu rozumbradovu tu jeho flasku ... aby nebyl tak chytrejbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Americkej (Člen)
31.07.2007 16:30:12
Offline

Re: Vymena blinkru

hódně   o..p..a..t..r..n..ě    štípni modrej!


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Rendy (Člen)
31.07.2007 16:33:53
Offline

Re: Vymena blinkru

...kuwa , to jsou šutry ...bigsmilegood


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Goody (Člen)
31.07.2007 16:37:16
Offline

Re: Vymena blinkru

to Loser: a proc je menis? ty stary nefukujou?idontknow


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
Loser (Administrator)
31.07.2007 16:39:58
Offline

Re: Vymena blinkru

Goody psal:

to Loser: a proc je menis? ty stary nefukujou?idontknow

fungujou, ale jen pokud jsou dukladne oblepeny izolackou (coz nevypada moc hezky a spatne se na to bali pussypussy)bigsmile

Jeden byl rozflaknutej uz kdyz jsem to kupoval a druhymu jsem pomoh ve Franciibad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Rendy (Člen)
31.07.2007 16:40:37
Offline

Re: Vymena blinkru

...měl ve předu zadní , funkce špatná - výměna ...good


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Borák (Člen)
31.07.2007 16:41:24
Offline

Re: Vymena blinkru

Loser joko že .....svítí...nesvítí..svítí...nesvítí ?
to jo to je f řiti bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Loser (Administrator)
31.07.2007 16:41:50
Offline

Re: Vymena blinkru

a ted uz sranda stranou a rady sem. Mam teda rozsroubovat to predni svetlo, abych odpojil ty stary a moh tam napojit ty novy? idontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
31.07.2007 16:45:52
Offline

Re: Vymena blinkru

Já mám takový podezření,že si z nás Loser dělá už delší dobu prdel jak má!bigsmile
Když vidí,jak nás tady ty jeho (pro standartně zručnýho člověka) kiksy bavígoodbigsmile

To totiž neni možný,aby někdo byl takhle levej!surprised
Nebo jo?helpsurprisedbigsmile
Neuvěřim,dokud neuvidimidontknow
Takže na srazu se doufám předvedeš-ovšem ne na mojí motyce!fuckbigsmilebigsmile
Jo a jestli chceš,tak kytaru ti taky vezmu-dokonce elektrickou!surprisedMůžeš nám zahrátgood
Zatím jsem slyšel jen o jednom jediným případu úrazu a následné smrti el.proudem z kytary a myslím,že při tý příležitosti by jsme se při tvé vrozené šikovnosti asi staly svědky případu historicky druhého!surprisedbigsmilebigsmilebigsmile


PURE NAKED BIKE!
Rendy (Člen)
31.07.2007 16:46:02
Offline

Re: Vymena blinkru

Loser : no a jak jinak bys to chtěl udělat ??? Jdu se projet goodsmile1


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Loser (Administrator)
31.07.2007 16:52:34
Offline

Re: Vymena blinkru

Rendy psal:

Loser : no a jak jinak bys to chtěl udělat ??? Jdu se projet goodsmile1

Rendy vogo mas u me beer ... konecne normalni odpoved.
Jsem proste Loser a mel jsem strach, abych tim neco nepojebal (jak je u me zvykem).

Meloun: kytaru nech radsi doma, ja bych ti z ni pri sve sikovnosti mohl udelat houslebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Karlos (Člen)
31.07.2007 17:01:07
Offline

Re: Vymena blinkru

bigsmilebigsmilebigsmile Pánové zase se tu řežu smíchy. Hele nedivte se mu, že se na to ptá, já bych to taky neuměl, bez prdele. Loseři sme vobá, vůbec se mu nedivim bigsmile


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Meloun (Člen)
31.07.2007 17:09:00
Offline

Re: Vymena blinkru

Vidíš ty vogo!
Housle jsou jeden z mála nástrojů, na kterej jsem si ještě nezahrál,takže...bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Goody (Člen)
31.07.2007 17:13:44
Offline

Re: Vymena blinkru

jo jo poradny housle a poradne šmitec a to je pak nařezbigsmilegood


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
Lihy (Člen)
31.07.2007 20:18:46
Offline

Re: Vymena blinkru

Loser: vogo nechci tě strašit, ale víš jak se do toho světla leze? a pak už tě vidim jak čumíš na ty dráty a dumáš jak je tam nandat zpětbigsmile

Loser (Administrator)
31.07.2007 20:25:19
Offline

Re: Vymena blinkru

predpokladam, ze se vodsroubujou ty sroubky na boku svetla (u toho skla) ... vydelam to sklo a uz su tam, ni?idontknowidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Pšán (Člen)
31.07.2007 20:27:24
Offline

Re: Vymena blinkru

Loser psal:

predpokladam, ze se vodsroubujou ty sroubky na boku svetla (u toho skla) ... vydelam to sklo a uz su tam, ni?idontknowidontknow

..ne..špatně..to nejsou ony..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Loser (Administrator)
31.07.2007 20:32:57
Offline

Re: Vymena blinkru

tak kua jak????

a nedelejte si ze me prdel ... jinej pristup jsem nevidel a ani me nenapadnulidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
huskyb12 (Administrator)
31.07.2007 20:34:52
Offline

Re: Vymena blinkru

na světlo ser, použij dráty vod vyhřejvání zrcátka, tam je taky furt proud ( teda hned jak rozsvítíš )  ...


ale di, Ty brepto ...
Loser (Administrator)
31.07.2007 20:36:49
Offline

Re: Vymena blinkru

fuckfuckfuckfuck
svine .... uz se s vama nebavim .... vezu to do servisubigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Pšán (Člen)
31.07.2007 20:40:47
Offline

Re: Vymena blinkru

..za rámkem jsou dva křižáky..z boku zespoda..vyšroubuješ..tím se ti uvolní spodek paraboly..nahoře je tato zaháčkovaná..
..parabola ti bude viset jen na drátech od hl. světla a parkovačky..
..no a buseš uvnitř..
..ale pokud si děláš prdel,takfuck


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Loser (Administrator)
31.07.2007 20:46:26
Offline

Re: Vymena blinkru

Psan: me znas,ne? Prdel si fakt nedelam. Jeste mi rekni, co jsi myslel tim ramkemidontknowidontknowJsem fakt kokot ....bad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Pšán (Člen)
31.07.2007 20:49:39
Offline

Re: Vymena blinkru

..v rámku drží parabola a optika..
..chromovaná obroučka..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Loser (Administrator)
31.07.2007 20:53:13
Offline

Re: Vymena blinkru

no tak to je presne to, co jsem mel v planu vodmontovat ... dyz vy na me mluvite moc vodborne a ja si pak pripadam jak debil ... a pritom jsem jenom loser (mozna i trochu blbec)bigsmile

Psane, kazdopadne diky moc ... zaslouzis si ode me taky beer


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
jennys (Člen)
31.07.2007 21:14:23
Offline

Re: Vymena blinkru

No když tady jde o pivo, já ti to teda popíšu, použij svůj oblíbený křížák, odmontuj obroučku (jak psal Pšán), odpoj staré konektory (hlavně aby byly od blinkrů, poznáš je tak, že zahýbeš drátem vedoucím od blinkru) a vytáhni je ven a stejným postupem (ne venkem přes parabolu!!!) zapoj nové konektory, nasaď parabolu, zašroubujbigsmilebigsmilebigsmile. Postup nastartování a vyzkoušení funkce za provozu nechám zase někomu jinémugood

VikecB12 (Člen)
31.07.2007 21:22:19
Offline

Re: Vymena blinkru

Lůzr,doporučím ti ručkovat po těch původních káblíkách vot blinkru až dojdeš ke konektoru. Teda pokud uspěšně vstoupils do útrob světlabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Myšák (Člen)
01.08.2007 08:10:35
Offline

Re: Vymena blinkru

Tak jak to dopadlo? ...sem jako na trni smile1


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
REX (Člen)
01.08.2007 08:14:49
Offline

Re: Vymena blinkru

ser na nějaký blinkání!!! a radši někam jedem!!! já se z tebe poseru, už alefuck

bigsmilebigsmilebigsmile


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
osiris (Člen)
01.08.2007 08:19:06
Offline

Re: Vymena blinkru

...je zamotanej v kabelech, škrtí se a nemůže jít do práce surprised


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Myšák (Člen)
01.08.2007 08:21:47
Offline

Re: Vymena blinkru

osiris psal:

...je zamotanej v kabelech, škrtí se a nemůže jít do práce surprised

priste by mel napsat jen: "Du menit blinkr. Dyz se do dvou hodin neozvu, zavolejte pomoc" smile1


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Loser (Administrator)
01.08.2007 08:30:08
Offline

Re: Vymena blinkru

to budu menit az v patek. Jsem jen potreboval vedet jak na to, abych se dokonale pripravil a nic me pak neprekvapilobigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Myšák (Člen)
01.08.2007 08:37:53
Offline

Re: Vymena blinkru


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Loser (Administrator)
01.08.2007 09:50:22
Offline

Re: Vymena blinkru

voe. A to jsems tebou chtel zajit na pifko .... fuckfucksmile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
VikecB12 (Člen)
01.08.2007 10:08:02
Offline

Re: Vymena blinkru

Loser psal:

to budu menit az v patek. Jsem jen potreboval vedet jak na to, abych se dokonale pripravil a nic me pak neprekvapilobigsmile

Mě se zdá žes to měnil fčera,něcos tam pokurvil a ted doufáš že na to do pátku zapomenembigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
01.08.2007 13:44:57
Offline

Re: Vymena blinkru

...ty pussyooo ...hele, Lůzře, já mam pro tebe kšeft...potřebujem zlikvidovat jednu konkurenci, tagže by ses tam u nich přihlásil jako mechanik, já ti zajistim doporučení a ty jim to tam přivedeš na buben, co ty na to??? surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
01.08.2007 13:51:16
Offline

Re: Vymena blinkru

...hele todle dělá jirka z nera mrtvola, ale ten vlasně ničil hotely bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
misi (Člen)
01.08.2007 14:09:53
Offline

Re: Vymena blinkru

Já se tu woe poseru smíchy... ajeto hadra ... jako taky nejsem technicky nadaný ale blinkry... bigsmile


Blu one.... old one
Loser (Administrator)
01.08.2007 14:25:35
Offline

Re: Vymena blinkru

Filous: to je pro me prace tak maximalne na tejden. Kolik tech konkurantu mas - abych vedel, jak dlouhou si mam vzit v praci dovolenkubigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
01.08.2007 14:29:28
Offline

Re: Vymena blinkru

Loser psal:

Filous: to je pro me prace tak maximalne na tejden. Kolik tech konkurantu mas - abych vedel, jak dlouhou si mam vzit v praci dovolenkubigsmilebigsmile

...nepotceňuj se, myslim, že dyš f pondělí nastoupíš, tag se majitel do středy tutovje vobjesí bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vorel (Člen)
01.08.2007 14:33:13
Offline

Re: Vymena blinkru

vogo, vobnov tu hajtechpásku a ser na to. budeš jen nasranej až vočešeš ty nový. vim velmi přesně vo čom mluvim.
fakturu ti dám v sobotu na valtarech.


řikám si hurikán
Loser (Administrator)
01.08.2007 14:46:18
Offline

Re: Vymena blinkru

Vorel: sak ja uz sem minulej tejden ten jeden blinkr vodlepil a sundal. Trvalo mi to asi 3 hodiny - prvne jsem odlepil tu izolacku a pak jsem zjistil, ze ten blinkr nemam cim odsroubovat, pze je tam primontovanej malym sroubkem, na kterej jsem nemel klic. Toz jsem to zase zpatky poslepoval, aby z teho ta zarofka nevysela jen tak. A sel sem dom mrknout na net, kde je nejblizsi Baumax nebo neco s naradim. Behem toho zacalo chcat. Tak jsem se del doma a cekal az prestane. Pak prijela spolubydlici autem, toz me napadlo, ze by mohla mit naradi - bohuzel nemela. Ale zato mi dala drahocenou radu - prej to mejvaj bezne na benzinkach. Toz jsem si uvedomil, ze jsem kokot, ze me to nenapadlo. Tak jsem nased na bandasku a vobjizdel jsem jednu benzinu za druhou. Zadarilo se asi az na ctvrte. Dojel jsem dom a zacalo zase chcat, tak jsem se zase schoval. Kdyz po pul hodce prestalo, sel jsem na to. Izolacku odlepit, blinkr odsroubovat, kabel odpo......jitidontknow kua, ale kde odpojit. Mel sem strach rozebirat to svetlo (navic zacalo zase chcat), takze opet prisroubovat blinkr a oblepit izolackou. Motyku rychle do garaze a pak na pivo, abych na to zapomelbigsmile

Taky me napadlo, ze bych to nechal jak to je, ale kdyz uz sem ty mrdky blinkavy koupil ...


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
01.08.2007 14:50:13
Offline

Re: Vymena blinkru

...tag s tema novejma šlehni vo zem a máš po starostech bigsmile ...mě tag napadlo, že dybys tolik energije kolik si vrazil do toho vodlepování-zalepování-vodlepování-zalepování-schánění šroubováku-vodlepování-zalepování, vjenoval něčomu co umíš, tag sis vyďál tolik, že bys to moch dát do hájtech Suzuki servisu bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vorel (Člen)
01.08.2007 14:52:39
Offline

Re: Vymena blinkru

budeš mít dobrej pocit až vočešeš tay slepovaný že más náhradní. blinkry a ten plast v budících byl u mě fakt vysokovobrátkový zboží. se fakt nemůžu dočkat až se online pustíš do sundavání těch budíkůvbigsmile


řikám si hurikán
Loser (Administrator)
01.08.2007 14:53:11
Offline

Re: Vymena blinkru

kdyz ja umim jenom chlastat a na tom spis prodelavamidontknowbadbad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
01.08.2007 14:54:05
Offline

Re: Vymena blinkru

Loser psal:

kdyz ja umim jenom chlastat a na tom spis prodelavamidontknowbadbad

...a kurva surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
03.08.2007 17:21:25
Offline

Re: Vymena blinkru

tak jdu na to. Kdybych se do zitrajsiho poledne neozval, poslete mi na barrandov do garazi sanitku (nebo mi aspon doneste pifko)bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
spidys (Člen)
03.08.2007 18:12:30
Offline

Re: Vymena blinkru

Kua Loser já ti tam snad nasadim online webofku (kamerku) a budu za to vybírat prachy... (samo, že půjdem na půl já 2/3 a ty 1/3)
To bude ryto - tebe si nikdo v přímym přenosu, jak se hrabeš v motyce, nenechá ujít? No ne? good


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Rendy (Člen)
03.08.2007 19:00:34
Offline

Re: Vymena blinkru

....zatím se mu asi daří , žádný dotaz smile1


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
spidys (Člen)
03.08.2007 19:06:07
Offline

Re: Vymena blinkru

pro mě zatim žádnej kšeft idontknow


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Rendy (Člen)
03.08.2007 19:08:29
Offline

Re: Vymena blinkru

...nebo se přizabil šroubovákem smile1


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Loser (Administrator)
03.08.2007 21:02:29
Offline

Re: Vymena blinkru

tak je to jisty ... jsem proste loser jako prasebad
rozsrouboval jsem svetlo (no problem), vytahl jsem tu parabolu (nebo jak tomu rikate), vyfoukal jsem vod tam jednoho motyla a dve fcely (kde se tam vzaly, fakt netusimidontknow), vodpojil jsem pravej blinkr(jen tan kablik), vezmu ten novej blinkr, jakoze ho tam jen tak pichnu a vyzkousim jestli sviti nesviti ... a vono ejhle konektor na tech novejch blinkrech je jinej nez na tech starejch - na starejch jsou tri zastrcky a na novejch jen dveidontknowidontknow)
Tak nevim, jestli jsem pica ja nebo ten typek v yacomi, co mi to prodalidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
04.08.2007 12:04:18
Offline

Re: Vymena blinkru

Takže zase izolačka?smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
07.08.2007 23:08:05
Offline

Re: Vymena blinkru

Loser psal:

tak je to jisty ... jsem proste loser jako prasebad
rozsrouboval jsem svetlo (no problem), vytahl jsem tu parabolu (nebo jak tomu rikate), vyfoukal jsem vod tam jednoho motyla a dve fcely (kde se tam vzaly, fakt netusimidontknow), vodpojil jsem pravej blinkr(jen tan kablik), vezmu ten novej blinkr, jakoze ho tam jen tak pichnu a vyzkousim jestli sviti nesviti ... a vono ejhle konektor na tech novejch blinkrech je jinej nez na tech starejch - na starejch jsou tri zastrcky a na novejch jen dveidontknowidontknow)
Tak nevim, jestli jsem pica ja nebo ten typek v yacomi, co mi to prodalidontknow

Hele mám pro tebe radu.Vem je na sraz a já ti je tam za beerbeerbeernamontujugoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Loser (Administrator)
07.08.2007 23:19:25
Offline

Re: Vymena blinkru

He, uz jsem to vyresil ... totalne sem vykuchal ty stary a draty aj s zarofkou a tim drzakem na nu, sem narval do tech novajch. No a ted uz zase svitim, nesvitim goodgoodgoodbigsmile
A mel jsem vlastne stesti, ze jsem je tam nedal hned, pze po tomhle vikendu, jsem mohl kupovat novej levej ... nebudu zminovat co a jak se stalo ... nechci prasknout partakabigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
08.08.2007 12:20:28
Offline

Re: Vymena blinkru

Loser psal:

He, uz jsem to vyresil ... totalne sem vykuchal ty stary a draty aj s zarofkou a tim drzakem na nu, sem narval do tech novajch. No a ted uz zase svitim, nesvitim goodgoodgoodbigsmile
A mel jsem vlastne stesti, ze jsem je tam nedal hned, pze po tomhle vikendu, jsem mohl kupovat novej levej ... nebudu zminovat co a jak se stalo ... nechci prasknout partakabigsmile

Stejně s tím zase někde práskneš.Tak si myslím,že to byla i škoda je tam dávatsmile1smile1smile1smile1smile1smile1smile1smile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
vorel (Člen)
08.08.2007 15:01:01
Offline

Re: Vymena blinkru

taky sem mu to řikal že je to hned.
nevěřil.
tak sem mu do ní trochu hópnul oktávijej, jako že sem jí přehlíd


řikám si hurikán
Loser (Administrator)
08.08.2007 15:05:01
Offline

Re: Vymena blinkru

si asi koupim traktor a priste dofrcim traktorem ... ten uz snad neprehlidnesbigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ander (Člen)
08.08.2007 18:34:03
Offline

Re: Vymena blinkru

Hoši, já taky nejsem moc zručný, ale myslím že tohle by šlo regulérně publiovatbigsmile


zákon je zákon, vůl zůstane volem
Loser (Administrator)
08.08.2007 22:58:31
Offline

Re: Vymena blinkru

hele mldej, neser se do nas odborniku, jofuckbigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr