Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » takový ty uřvaný zámky???

Dado (Člen)
11.05.2007 20:42:50
Offline

takový ty uřvaný zámky???

Jak vybrat zámek na kotouč? Jsou nějaký rozteče který jsou pro Bandita specifický??? Chtěl bych buď Xenu nebo Abuse. Dík za radu, a ještě kde kupovat? Pokorně děkuji všem zůčastněnýmgood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
maňas (Člen)
11.05.2007 20:45:22
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

pokud myslíš tipicckej zámek na kotouč tak snad všechny maj podobnou délku třmenu,takže to je fuk,značku neřeším důležitej je účelbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Dado (Člen)
11.05.2007 20:47:04
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

myslím s tím alarmem ( Xena Abus )help


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
maňas (Člen)
11.05.2007 20:53:25
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

no tak tomu nehovím,měl sem na gsx-u alarm vyrobenej blackbanditem a stejně sem ho nepoužíval ,bo by mě na srazu slíkli z kůže jak to řvalo a v garáži to není vůbec třeba tam je naistalovanej sám o soběbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
11.05.2007 20:54:12
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

maňas psal:

pokud myslíš tipicckej zámek na kotouč tak snad všechny maj podobnou délku třmenu,takže to je fuk,značku neřeším důležitej je účelbigsmile

...nevím jestli jsi krávu pochopil, ale právě že jsou ty dýlky rozdílný, i průměry čepů jsou od toho odvozený

krávovi: čau bejku, nejlíp když vezmeš mašinu před krám a voměříš co ti bude štymovat, zajeď si do bejkakraunu do chlumce, tam můžeš zkoušet


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jmajor (Člen)
11.05.2007 20:56:08
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

Tak jsem koukal na ty Xeny a mě by se nelíbilo že je ta siréna směřovaná ven, tam fouknou pěnu a hned ti to přestane houkat. Mám zámek na koutouč taky s alarmem a má tu sirénu udělanou dovnitř se mě zdá jako lepší řešení a houká to jak zběsilý. I když Xenu zámky každý chválí.

maňas (Člen)
11.05.2007 20:56:38
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

na podruhý jo,ale nechápu k čemu to je dobrý,na srazu mezi svejma se málo kdy najde svi..  a jinak k čemu alarmhelp


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
PALOUS (Člen)
11.05.2007 21:18:57
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

maňas psal:

na podruhý jo,ale nechápu k čemu to je dobrý,na srazu mezi svejma se málo kdy najde svi..  a jinak k čemu alarmhelp

Sem jedna z nich tak proto tu xenu uřvanou mámbigsmile


Jebat motorky :-)
XJelen (Člen)
11.05.2007 22:32:57
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

maňas psal:

na podruhý jo,ale nechápu k čemu to je dobrý,na srazu mezi svejma se málo kdy najde svi..  a jinak k čemu alarmhelp

Jsou lidi co jezdí i jinam než na srazybigsmile

Výhoda kotoučáku s pípákem je, že ho nezapomeneš sundat (pokud nemá vybitý baterkybigsmile). Mám sice jen nějakej Max
za 1200,- ale pípá celkem slušně.


Strýcfajtr !!!
Dado (Člen)
12.05.2007 00:55:03
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

too Guruos: v tom Chlumci maj jen Lumu a ta je nenionobigsmile jinak je asi Obadsi nejlepčejší to pred koupí vodzkoušet,se ví. Jen to zastoupení Abuse nejni nic moc(Hornbach, obi atd) a tam věděj kuloví,že?


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
PALOUS (Člen)
12.05.2007 08:15:55
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

Dado
Tak asi tak,kupoval sem ji v chlumci a říkaly to je vonagoodhofnosickmusel sem tam znova páč rozměr na pičubadpo třetí se mě tam už nechtělo páč už sem byl nasránfuckna předek opět malá a tak ji dávám na zadek a gutgoodzamknu do 10ti vteřin pípne a hotovogoodpři pohybu to začne řvát jak krávabigsmilejebu na nějaký píčoviny vo pěnách páč kdo chce motku ukrást tak ji ukrade stejněbigsmileřetěz taky neřve ale kdo se s ním má tahat že?


Jebat motorky :-)
sonyk (Člen)
12.05.2007 08:18:37
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

zamek nezamek kdyz ji budou chtit ukrats ukradnou smile1 koupim nejakej retes aby sli s pis k ty vedle pac s tou moji by se chvilku zdrzovali


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sukinrr (Člen)
12.05.2007 18:42:36
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

Ja sem si koupil tenhle co rve kdyz s nim hnes je to znacka MAX a je to perfektni. Uz me to dokoce jednou zachranilo pred rozjetim s kotoucakem.good

vorel (Člen)
12.05.2007 21:22:22
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

maňas, nejsi ty maňasidontknow

jinakm Tajnej si vytisk z webu xeny nějaký šablony co si pak zkoušel na kotouč. pak to koupil a pasovalo to super.
jo a zapoměl sem říc že dyž to jednou zapoměl sundat a válel se před delvitou pod motorkou mezi špagetama tak to fakt fajně řvalo


řikám si hurikán
kufor (Člen)
29.05.2007 16:04:15
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

s dovolenim otvorim tento pokec o zamkoch

mate prosim niekto zamok na brzdovy kotuc Xena?

netusim totiz, ktory si objednat
v motostare maju XD10 (trn 10mm) a XR1 (trn 7mm)
neska som meral dierky v kotuci na predku a ma to cca 6.8mm
tak bud som uplne jelito alebo tam nenarvem ani tu XR1 :(

alebo sa to dava do tej velkej diery na vnutornom obvode kotuca?


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
PALOUS (Člen)
29.05.2007 16:09:35
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

Kufor:alebo sa to dava do tej velkej diery na vnutornom obvode kotuca?
Jo tak tam to dávám aj jágood


Jebat motorky :-)
vorel (Člen)
29.05.2007 16:22:40
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???


řikám si hurikán
kufor (Člen)
29.05.2007 16:56:51
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

PALOUS psal:

Jo tak tam to dávám aj jágood

toz pak su pussy blba, bo to je kazdemu okrem mna jasne  :D
dik palousi ;)

diky sokoliku, ja na to pozrem a poriadne prekontrolujem ;)

esteze vas mam, inac by som chodil po svete tupy jak bedna gitu


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
vorel (Člen)
29.05.2007 22:26:35
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

řikaj tam tomu nějak jako: Does this lock fit my bike?
dovozce je hd com


řikám si hurikán
Jerry (Člen)
29.05.2007 22:50:59
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

vorel psal:

jinakm Tajnej si vytisk z webu xeny nějaký šablony co si pak zkoušel na kotouč. pak to koupil a pasovalo to super.
jo a zapoměl sem říc že dyž to jednou zapoměl sundat a válel se před delvitou pod motorkou mezi špagetama tak to fakt fajně řvalo

goodgoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


A kurva...
Mirek D (Člen)
30.05.2007 09:14:36
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

HD COM jsou sódruzi z Třebíč-city. Mám něco konkrétního vypátrat? Bó dnes jedu hned vedle do jiný firmy.


Autobus je taky Suzuki... .
kufor (Člen)
30.05.2007 10:19:58
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

jo mirku, to by bolo moc fajn
prosim kuknes na cenu XENA XD10?
dik ;)


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
vorel (Člen)
30.05.2007 11:42:02
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???


řikám si hurikán
1.2_Bert (Člen)
30.05.2007 12:50:14
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

Banditi, dám k dobru jeden malý příběh se zámkem na kotouče s alarmem, nejsem si zcela jist zda to byla Xena.
Na jednom srazu za deště to známému začalo dělat rámus, všichni okolo po cvilce hledali majitele, aby ten krám vypnul. Po čtvrt hodině to sundal z kola, ale rámus pořát dál, tak s ním párkát praštil o zem, ale rámus neskončil, to už kolem motorky bylo desítky lidí, kteří se ohromně bavili, nešlo to zastavit ani politím vodou a pivem, ani opakovaným zamykáním, ...asi po další čtvrthodince se objevil maník s kbelíkem vody, zámek pod vodou přestal zvučet až tak po dalších pěti minutách... asi definitivně.  bigsmile


12.Bandit je dobrá minulost
Mirek D (Člen)
30.05.2007 20:55:17
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

kufor psal:

jo mirku, to by bolo moc fajn
prosim kuknes na cenu XENA XD10?
dik ;)

CXeny jsou na netu, jsem myslel něco co tam není... .


Autobus je taky Suzuki... .
Ondráš (Člen)
01.06.2007 08:53:51
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

12.Bert psal:

Banditi, dám k dobru jeden malý příběh se zámkem na kotouče s alarmem, nejsem si zcela jist zda to byla Xena.
Na jednom srazu za deště to známému začalo dělat rámus, všichni okolo po cvilce hledali majitele, aby ten krám vypnul. Po čtvrt hodině to sundal z kola, ale rámus pořát dál, tak s ním párkát praštil o zem, ale rámus neskončil, to už kolem motorky bylo desítky lidí, kteří se ohromně bavili, nešlo to zastavit ani politím vodou a pivem, ani opakovaným zamykáním, ...asi po další čtvrthodince se objevil maník s kbelíkem vody, zámek pod vodou přestal zvučet až tak po dalších pěti minutách... asi definitivně.  bigsmile

O zážitcích se řvoucím zámkem by měl pohovořit Tajnejbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Monty Jack (Člen)
10.08.2007 14:23:36
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

12.Bert psal:

Banditi, dám k dobru jeden malý příběh se zámkem na kotouče s alarmem, nejsem si zcela jist zda to byla Xena.
Na jednom srazu za deště to známému začalo dělat rámus, všichni okolo po cvilce hledali majitele, aby ten krám vypnul. Po čtvrt hodině to sundal z kola, ale rámus pořát dál, tak s ním párkát praštil o zem, ale rámus neskončil, to už kolem motorky bylo desítky lidí, kteří se ohromně bavili, nešlo to zastavit ani politím vodou a pivem, ani opakovaným zamykáním, ...asi po další čtvrthodince se objevil maník s kbelíkem vody, zámek pod vodou přestal zvučet až tak po dalších pěti minutách... asi definitivně.  bigsmile

Tak já nevím, ale já osobně bych z toho asi vytáhl baterku idontknow
no nic, xenu nevlastním, rád bych pořídil.
Jsou tu odborníci na dobrý ceny vejfuků, helem a bůhvíčeho...Xenu někdo neumí ??help


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
kufor (Člen)
10.08.2007 15:40:53
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

ja som bral z motostaru
XN14 bola mala, tak mi to vymenili za XN15
ten sedi fajne ;)


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
vysky (Člen)
10.08.2007 17:37:38
Offline

Re: takový ty uřvaný zámky???

Já mám Xenu XN18, ale spíš jenom pro pocit, že tam něco je. Protože si myslim, že kdyby si pro motku někdo přišel, tak že by ho to na moc dlouho nezastavilo

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr