Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Jak jsem se dneska ROSEKAL !

canni (Člen)
14.08.2007 16:00:13
Offline

Jak jsem se dneska ROSEKAL !

Skončil jsem v práci ve 13:00 jdu ven a odemknu motorku. Otevřu kufr vezmu helmu sundam mikinu a kouknu se na rukavice, říkám si že je vedro tak rukavice ponechávám v kufru. Takže jsem měl džíny, koženou bundu, helmu atp. Odjíždím. Beru to přes Magistrálu, sjíždím na Jesenici. Již jsem ve Vestci a zahnu na Hodkovice v zatáčce ale byla olejová skvrna, které jsem si nevšiml. Ležím na zemi dopad přímo na helmu a koleno. Motorka leží vedle mě. pár lidí okolo zvedá mě a motorku. Zjistil jsem že mám roseklé koleno odřené ruce jinak nic takže nasedám a kontroluju motorku idontknow spadlej řetěz bad nandavam řetěz, narovnávám řidítka a pokračuju ve skvělé cestě. Doma se osprchuju vydesinfikuju a teď už sedim u PC good


Neper se, život ti dá do držky sám.
Loser (Administrator)
14.08.2007 16:02:12
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

a na cem ses vysekal?
Jinak myslim, ze rukavice nejsou jen proti zimeidontknowbad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
canni (Člen)
14.08.2007 16:05:26
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

Suzuki DR 125, a proti zimě nejsou určitě jen je vnich vedro tak jsem si je nevrzal no bad


Neper se, život ti dá do držky sám.
Loser (Administrator)
14.08.2007 16:11:59
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

tak priste uz se urcite vyseres na vedro/nevedro a vezmes si jesmile1
mladej ....


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mr.BSE (Člen)
14.08.2007 16:26:48
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

ja sem loni premejslel jestli jet v dzinach nebo ne-bylo teplo. NASTESTI se me motogate nevlezly do batohugoodgood

nemit gate....radsi ani nemysletsmile2smile2


Second Class Citizen
1130 Café Racer
šmidaN (Člen)
14.08.2007 16:27:18
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

tak blahopřeju ,ja sem měl dnes velké štestí..v 5,30 rano při cestě do práce ,mi z lesika vyběhla srnka,nevim kolik jsem měl na tacho .ale brzdná dráha je tam cca 10 m,pak raná ,a srnka rotovala ,hodila si tak 2 krát 360 ,a dopadla ,snažil jsem se ji vyhnout ale trefil jsem ji kolem na prdel ..moto nic ,ja v lehkem šoku ,pač jsem ještě dřímal ...ted jsem moto všelijak prohližel ,a proměřoval ,vypadá to že nic..pouštěl jsem řiditka ,netahne ,zda se mi v klidu ,,,no haluz ,zitra rano pojedu pomaleji goodgoodgood

Peka (Člen)
14.08.2007 16:40:55
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

rukavice takovy zaklad, pane boze i typci na babete jezdi s rukavicemi na svareni treba, kdyz padas na hubu co tam strcis ruce, proto rukavice


B12 neni uz je autobus :)
Lihy (Člen)
14.08.2007 16:51:42
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

canni: Nasypej si už konečně popel na hlavu a řekni, že si udělal strašně nezodpovědnou a životy všech ohrožující věc a že už to nikdy neuděláš.....Jinak ti tu každej bude vysvětlovat proč nejezdit bez rukavicbigsmile

A nekecej že si se rozsekal (ještě ke všemu velkejma písmenama) bo v tý zatáčce si jel tak 20km/h, takže pád jak z kola za mladejch let...na to sme taky rukavice neměli a nikdo nám nemusel připomínat že se odřembigsmile

Lihy (Člen)
14.08.2007 16:54:26
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

To all výchovný: Máte doma chráničky na rohy nábytku? záslepky do zásuvek? protiskluzný rohožky do vany? a WC bez mikróbů?
Bacha na to, víte co všechno se může státhelphelphelp

Peka (Člen)
14.08.2007 16:56:23
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

zo Lihy: dost veci se muze stat bigsmile prijit aj o zivot hlavne ten cert v leve dirce v zasuvce je pekna mrcha


B12 neni uz je autobus :)
huskyb12 (Administrator)
14.08.2007 16:56:24
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

na skvrny je nejlepčí vaniš !


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
14.08.2007 16:57:00
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

bigsmile ...ať žijou Dušíni bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
SLUGI (Člen)
14.08.2007 17:09:42
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

šmidaN psal:

tak blahopřeju ,ja sem měl dnes velké štestí..v 5,30 rano při cestě do práce ,mi z lesika vyběhla srnka,nevim kolik jsem měl na tacho .ale brzdná dráha je tam cca 10 m,pak raná ,a srnka rotovala ,hodila si tak 2 krát 360 ,a dopadla ,snažil jsem se ji vyhnout ale trefil jsem ji kolem na prdel ..moto nic ,ja v lehkem šoku ,pač jsem ještě dřímal ...ted jsem moto všelijak prohližel ,a proměřoval ,vypadá to že nic..pouštěl jsem řiditka ,netahne ,zda se mi v klidu ,,,no haluz ,zitra rano pojedu pomaleji goodgoodgood

... a co srnka surprised
... bude guláš idontknowsmile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Loser (Administrator)
14.08.2007 17:20:47
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

Lihy psal:

To all výchovný: Máte doma chráničky na rohy nábytku? záslepky do zásuvek? protiskluzný rohožky do vany? a WC bez mikróbů?
Bacha na to, víte co všechno se může státhelphelphelp

prid se mrknout ke me dom. Vsechny tyto vjeci tam mam, pze jsem loser. Dokonce mam i zachytnej hacek na prkynku vod zachodu, pac mam strach, ze by mi to pri moceni mohlo najednou spadnout a ufiknout mi to camprdlikabigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Zdenák (Člen)
14.08.2007 17:23:13
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

Od ty doby co kamarád přišel o 2 prsty páč neměl rukavice k nim mám větší respekt.


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
canni (Člen)
14.08.2007 17:48:03
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

Já je normálně taky nosim. Sem vůl že sme je neměl fakt. A to je pravda že v té zatáčce se, mohl jet 20km/h taky se mi nic nestalo a motorce taky jen sem sebou šlehnul. Navíc to neni jak za mladejch Let pač to sem vážil třeba 40kg teď mam 100kg a to je kurva větší pecka :Dgood


Neper se, život ti dá do držky sám.
MiKu (Člen)
14.08.2007 18:17:30
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

canni psal:

Já je normálně taky nosim. Sem vůl že sme je neměl fakt. A to je pravda že v té zatáčce se, mohl jet 20km/h taky se mi nic nestalo a motorce taky jen sem sebou šlehnul. Navíc to neni jak za mladejch Let pač to sem vážil třeba 40kg teď mam 100kg a to je kurva větší pecka :Dgood

Neviděl jsi tam napsáno místo Bandit 1200.... "BLOW JOB" ???? Snad nechytnu blbej los :D

Že bys chytil blbej LOS?idontknow

bery (Člen)
14.08.2007 19:45:00
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

canni psal:

Já je normálně taky nosim. Sem vůl že sme je neměl fakt. A to je pravda že v té zatáčce se, mohl jet 20km/h taky se mi nic nestalo a motorce taky jen sem sebou šlehnul. Navíc to neni jak za mladejch Let pač to sem vážil třeba 40kg teď mam 100kg a to je kurva větší pecka :Dgood

ježišimarjá toje ....surprised


momentalně zavostalej
šmidaN (Člen)
14.08.2007 20:32:09
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

srnka je pry ok ,volal jsem kamošovi myslivcovi at se jde postarat o ten gulašek ,ale srnka pry odešla po svých jen se trochu belhala...jak se ji ted daří ,to fakt nevim ,muselo to bolet ,chuděra ...bad

sonyk (Člen)
14.08.2007 20:36:41
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

bez rukavic a hadru na moto nikdy


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Meloun (Člen)
14.08.2007 21:26:47
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

Když jedu na třeba na písák v kurevským hice,tak taky jenom tak v tílku,kraťasech,pantoflích a bez rukavic...
S tím,že ale jedu fakt svinsky pomalu,po cestách bez provozu atd...
Jinak rukavice i na dloubání v nose!!surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
ross (Člen)
14.08.2007 21:32:55
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

Já mám rukavice i když ji tlačím z garážebigsmile
Natáhl jsem se a to nebyla ještě ani nastartovanápussy


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
fifa b 12 (Člen)
14.08.2007 22:01:39
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

vod toho to voblečeni je a zakon schvalnosti když ho nemaš ta sebou praštiš auauauau to potom hold bolibadidontknow


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Póla (Člen)
15.08.2007 08:21:47
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

Mladý, najivní a nezkušený...

Zajímavé je že ti co se fakt rozsekali mlčí a nekomentují...vědí své.

Jak už tu zaznělo bez oblečení na motku nelézt. To radši nevyjet.
Zákon schválnosti funguje.
Proto nám už doma vysí výbavička a garáž zatím čeká na své přírustky.... no snad se už brzy dočká a my taky....
good
.. i v autoškole měli všichni rukavice když jinak jezdili v kraťasích....

Monty Jack (Člen)
15.08.2007 08:44:37
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

Tak co jsem si koupil nový, tak v rukavicích pokaždé.good
Ale přiznám se, že když je extrapařák tak kalhoty zůstanou doma a beru rifle bad
Ale já jsem ten pomalej typ turisty...bigsmile


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
canni (Člen)
15.08.2007 09:08:37
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

njn uznávám jsem vůl měl jsem být oblečen, můžu si za to sám ale odteď čumim i líp na silnici a beru rukavice i když bude TOP Vedro.good


Neper se, život ti dá do držky sám.
Datel (Člen)
15.08.2007 14:24:17
Offline

Re: Jak jsem se dneska ROSEKAL !

....to jsou zase moralistiidontknow

....chtěl jsem napsat, že pro jistotu jezdím i s nasazenou šprcgumou, ale raději budu mlčetsurprised

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr