Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Salam (Člen)
02.08.2007 18:05:39
Offline

Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Shanim helmu integralku kolem 3t na bandasku, nevite jaka by byla slusna v teto cenove relaci, nebo bych mel neco priplatit, v cem jezdite vy? A za kolik? v tomto sem jeste zajicek tak prominte. premejslel sem o zn. Caberg

Meloun (Člen)
02.08.2007 18:20:17
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Připlať...
Slušná je už kolem 6tisgood


PURE NAKED BIKE!
SLUGI (Člen)
02.08.2007 18:44:27
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

... Warrior vod Airohu - slevy u paolo.cz na 2500,-

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/warior.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Zdenák (Člen)
02.08.2007 18:46:30
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

SLUGI psal:

... Warrior vod Airohu - slevy u paolo.cz na 2500,-

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … warior.jpg

Jo jo za ty prachy je dobrá ... a levnější už je jen skořápka z Kokosu. ale zase si můžeš udělat s pilkou jakou chceš... good


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
VikecB12 (Člen)
02.08.2007 18:50:29
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

SLUGI psal:

... Warrior vod Airohu - slevy u paolo.cz na 2500,-

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … warior.jpg

Podle toho taky vypadá zpracovánífuck Mladá má SUOMY za 3500kč z motomanu a je to sto a jednagood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
SLUGI (Člen)
02.08.2007 19:07:34
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

... sem čekal že se najdou rejpalovébigsmile
... ptal se na helmu kolem trojky,tak mě napadla tahle
... ještě pak snad tahle :

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/kacer.jpg



... nebo tahle idontknow (ale stojí kolem 200 tis.)

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/BELL.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
ydom (Člen)
02.08.2007 19:09:41
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

naháč jede a taky na něj fouká,důležitý je, aby ti při tom všem hukotu ještě nefoukalo do helmy.(bradový deflektor)..koupil jsem caberg za 4600 pohodlí,luxus,perfektní je sluneční, clona bez ní už bych helmu nechtěl(je to s ní i bezpečnější páč tě neoslňujou odlesky z aut a při kvalitě zdejších silnic je důležitý vidět),ale je dost hlučná(asi to nebude u týhle cen. kategorie jinný)...každopádně doporučuju složit zálohu a v helmě se před koupí svézt..


Když nejezdím,tak tvořím...
Makropul (Člen)
02.08.2007 19:58:26
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Blázne... to si na hlavu dej papírový pytlík idontknow Studuju, nejsem výdělečně činný a i tak být tebou pod 6000 nejdu.... kvalita, detaily, větrání, hlučnost. To vše bude parádní. Ja vim ja vim, už mlčim... je to jen muj nazor smile1
Hlavně at ti dobře sedí na kebuli.


... Jsem tam, kde mne potřebují ...
Salam (Člen)
02.08.2007 20:41:21
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

dobre.. zvysuju cenu helmy na 5t, ze by caberg 104?

Jarken (Člen)
02.08.2007 20:55:22
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Za 5-ku už seženeš Sharka RSF surprised v cen.relaci co jsi psal původně už rovnou mazej do Lídlu, nebo Kauflandu no né?No ano! smile2


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
SLUGI (Člen)
02.08.2007 21:00:59
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

... až zvýšíš na 10 tak za 10 je tato smile1

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/arai10.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Meloun (Člen)
02.08.2007 21:25:36
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Tuhle Araiku (v Doohan barvách),ale nejezdim ji,ptž má už svinsky vymačkanej vnitřek a na kebuli už mi nedržíbad
Až se donutim,tak seženu novej vnitřek a zas jí pojedu-je fakt dobrá,ale tuším,že kdysi stála nová 22tissurprised
Za 4500 jsou Marushin a kromě toho,že nemá bradovej deflektor(kterej si snadno doděláš) mi přijde docela fajngood


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
02.08.2007 21:28:34
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Meloun/123.jpg

PURE NAKED BIKE!
ydom (Člen)
02.08.2007 21:34:04
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Salam psal:

dobre.. zvysuju cenu helmy na 5t, ze by caberg 104?

tak právě tu mám....jak říkám max.pohodlí funkční větrání,funkční deflektor(jestli jí budeš kupovat zkoukni jestli je v bedně deflektor..je zvlášť a mě ho tam málem nedali mdybych si o něj neřek),funkční clona....větší hluk,ale neměl jsem možnost to srovnat z dražšíma...hlavně má dost velký vnitřní polstrování tudíž se např.o půl čísla vytáhne...takže narvat pod tlakem na hlavu,upravit uši,držku musíš mít jak pradátor,ale nesmí tlačit na čele,ze zhora a temeni..


Když nejezdím,tak tvořím...
Myšák (Člen)
02.08.2007 23:49:45
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

slugi: 200 tis.? surprised To ma zabudovanou jeste mikrovlnku a satelit ne? surprised


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Monty Jack (Člen)
03.08.2007 06:35:13
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

V kategorii levná helma se tu někde probíralo tohle

http://www.nejlevnejsisport.cz/moto-pri … -1024.html

Když se koukám na popisky tak skoro dokonalá (snad chybí clona a přebývá 150g).
Pohled na cenu už vzbuzuje obavy - sklolaminát za 2400,- ?
Najde se dobrovolník na test ? - Zpracování, hlučnost, jak moc do ní fučí, polstrování ?
Ale možná si ji koupím sám, přeci jen - kdo z vás má možnost přikoupit si duchové
plexi bigsmile


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Mirek D (Člen)
03.08.2007 08:17:41
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Na blembáku nešetři, hlavu máš jen jednu, i když třeba pošahanou... . idontknow


Autobus je taky Suzuki... .
Monty Jack (Člen)
03.08.2007 09:04:53
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Mirek D psal:

Na blembáku nešetři, hlavu máš jen jednu, i když třeba pošahanou... . :idontknow:

Nešetřil jsem :good:


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
pesulko (Člen)
03.08.2007 10:02:28
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Salam psal:

Shanim helmu integralku kolem 3t na bandasku, nevite jaka by byla slusna v teto cenove relaci, nebo bych mel neco priplatit, v cem jezdite vy? A za kolik? v tomto sem jeste zajicek tak prominte. premejslel sem o zn. Caberg

ja mam WORKER za bura pekny design dost dobra cena plno otvoru na odvod a privod vzduchu nezapomen ,,HELMA JE BESPECI ZATO SE OPLATI PRIPLATIT,,
tot muj nazor


Born to be wild....born to be BANDIT...
vorel (Člen)
03.08.2007 11:53:13
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

helma je to poslední na čom šetřit.
mam přístup k Uvexu za trochu lepší ceny (-10-15%)

nejlevnější karbonová okolo 7
http://www.uv-x-ak.cz/index.php?main_pa … cts_id=209

velmi slušná levnější 4,5
http://www.uv-x-ak.cz/index.php?main_pa … cts_id=210

k voboum můžeš mít dvojsklo, což za deště kurvaoceníš


řikám si hurikán
SLUGI (Člen)
03.08.2007 16:37:27
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Vorel : za kolik by byla tato idontknowhelp

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/uvex.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Loser (Administrator)
03.08.2007 16:49:49
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

SLUGI psal:

Vorel : za kolik by byla tato idontknowhelp

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … I/uvex.jpg

se ti skocim optat v praglu na hlavak - tam sezenes vsechno za par kacek a jedno az dve cigaragoodgoodbigsmile
Mam tam vlastniho dodavatele - kupoval sem vod nej origo svajc hodinky pro tatika k narozkam za 200 (i s origo darkovou krabickou). Az pak jsem zjistil, ze vsechny ty cudliky, ktery na nich byly, jsou jenom na vokrasu a nic nedelajidontknow No holt Loser
Podobne jsem si koupil super kvalitni paterak Dainese (tentokrat uz u autorizovanyho prodejce. Byly mi trochu delsi ksandy, ale pan prodovac rikal, ze si to pak doma stahnu dle potreby. Pac jsem spechal, vysolil jsem tri klacky na ruku a frcel domu. Az doma jsem si vsim, ze na tech ksandach nejsou zadny presky na stahovaniidontknow No co, sichrhajska slouzi dokonalebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
SLUGI (Člen)
03.08.2007 17:23:15
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Loser :  ... woe smile1
       
... pokud se nepletu tak ten co ji fotil a je v ní vidět (Inkviz?) kdysi psal že je tuším za 8,5 idontknow ale už si to nepamatuju tak se ptám help


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
vorel (Člen)
03.08.2007 21:26:31
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

to je Helix, nejvyšší řada, váha pod kilo, 13300 - 10%
je pravda že v lednu byla za 8,5 ale to se rozprodával krám...


řikám si hurikán
SLUGI (Člen)
03.08.2007 21:34:46
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

vorel psal:

to je Helix, nejvyšší řada, váha pod kilo, 13300 - 10%
je pravda že v lednu byla za 8,5 ale to se rozprodával krám...

...sem si to myslel páč sem ju teď našel za těch ňákejch "13"  idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
SLUGI (Člen)
03.08.2007 21:39:23
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

... a nemá pod kilo ale 1100g smile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
vorel (Člen)
03.08.2007 23:18:43
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

váha: 990/1120
neptej se co to znamena


řikám si hurikán
osiris (Člen)
04.08.2007 05:05:00
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

vorel psal:

váha: 990/1120
neptej se co to znamena

...s menším mozkem a s větším mozkem good

ps: jak píše míra s vorlem, helmu kvalitní, až se dostanu domů, nafotím co může zachránit


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nawrc (Člen)
04.08.2007 12:45:26
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

a co takhle TORNADO, kamoš ju jezdí na fichtlu, fučí do ní, nad štyrycet se klepe pleksi, ale byla v polsku na tržnici za 350 vočí!! to si jich možeš koupit aji desetgood


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
Ice (Člen)
04.08.2007 17:34:40
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

No, není moc věcí, na kterých se dá při téhle zálibě ušetřit, ale přilba je jedna z posledních....!!! Takže nebuď pussy a přitlač na kešeňu, ať nepotřebuješ pak help při tlačení vozejku do kopce..


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Salam (Člen)
06.08.2007 15:26:53
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

tak sem se asi rozhod pro tu caberg 104, jakou mam zvolit velikost? kolem hlavy mam 58cm. 
budu ji kupovat tady:
http://www.bikerscrown.cz/produkt2865.html
Vrati me prachy kdyz ji do 14dni vratim? jsou solidni? chtel bych ji nejdriv trochu testovat a pak by se uvidelo jestli bych si ji nechal

a nebo tutosurprised:
http://www.motostar.cz/eshop/zobrazeni_ … ts_id=8476

Loser (Administrator)
06.08.2007 15:35:58
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

rek bych, ze zpatky ti ji asi nevemou ... leda, ze by ses s nima predem domluvil.
A velikost si vyzkousis az na miste. Kazda helma je vevnitr jina a tak i jinak sedi. Ja jsem dostal na skopek i S velikost, ale u te co jsem pak koupil jsem narazil maximalne M.
Toz tak


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
06.08.2007 15:56:02
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

V motostaru jsou solidní...je s nima rozumná řeč a řekl bych,že by ti jí zpět vzali a vyměnili za jinou velikost...


PURE NAKED BIKE!
Salam (Člen)
06.08.2007 19:05:07
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Salam psal:

tak sem se asi rozhod pro tu caberg 104, jakou mam zvolit velikost? kolem hlavy mam 58cm. 
budu ji kupovat tady:
http://www.bikerscrown.cz/produkt2865.html
Vrati me prachy kdyz ji do 14dni vratim? jsou solidni? chtel bych ji nejdriv trochu testovat a pak by se uvidelo jestli bych si ji nechal

a nebo tutosurprised:
http://www.motostar.cz/eshop/zobrazeni_ … ts_id=8476

myslel sem ze bych to jako objednal pres eshop, prodejnu motostar mam za kopcemsmile1 tam bych zasel, vybral si velikost a objednal pres net, abych to kdyztak mohl vratit a oni by me zas vratili penizky

jeste jedna vec-jakej je rozdil mezi helmou z thermoplastu a sklolaminatovym vlaknem, myslim ze to poznam az pri kresi, nebo ne?

vorel (Člen)
06.08.2007 21:31:20
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

s vrácením penízků nepočítej, možná že výměna za jinou velikost...
prostě si ji napař na palici ať ti je těsně aby ti to eště nebylo nepříjemný.každá se vymačká.


řikám si hurikán
Salam (Člen)
06.08.2007 23:55:33
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

a neni nahodou v zakone, ze kdyz si obednam pres eshop cokoliv tak mam lhutu 14 dnu na to, ze muzu vratit zbozi (bez udani duvodu) a dostat zpet penize?idontknow

Monty Jack (Člen)
07.08.2007 08:46:00
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Salam psal:

a neni nahodou v zakone, ze kdyz si obednam pres eshop cokoliv tak mam lhutu 14 dnu na to, ze muzu vratit zbozi (bez udani duvodu) a dostat zpet penize?idontknow

Jj, akorát po tom testování nesmí jevit známky opotřebení.


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
ydom (Člen)
08.08.2007 20:50:59
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Salam psal:

tak sem se asi rozhod pro tu caberg 104, jakou mam zvolit velikost? kolem hlavy mam 58cm. 
budu ji kupovat tady:
http://www.bikerscrown.cz/produkt2865.html
Vrati me prachy kdyz ji do 14dni vratim? jsou solidni? chtel bych ji nejdriv trochu testovat a pak by se uvidelo jestli bych si ji nechal

a nebo tutosurprised:
http://www.motostar.cz/eshop/zobrazeni_ … ts_id=8476

to je těžký,stopro doporučuju zkusit před koupí....jináč já mám průměr lebky 59,5cm a mám 104 velikost L(XL jsem se cítil mnohem líp)..a menší jsem na kedlubnu ani nenandal..tz. že jsem na horní hranici L byla mi nepříjemná ještě nějaky 2-3ježdění a teď supr luxus,hlava jak v bavlnce..nesmí tlačit na čele,z hora hlavy a na týlu...neměla by tlačit ani na uších,ale v krámu mi na nich byla nepříjemná a ty intenzivní první 2-3dni mě ke konci jízdy uši i boleli...po tejdnu jsem vyrazil na 3dni a z motky jsem slez akorát tak nä cígo,kafe a spánek a už byla uplně v poho..nakonec jsem rád že jsem do toho šel páč luxusně drží na hlavě i kolem 200km/h a při tom se mi v helmě hne vzduch akorát když vydechuju....ale je dost hlučná.....


Když nejezdím,tak tvořím...
kufor (Člen)
09.08.2007 12:47:03
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

potvrdim, co pisu vsetci
na helme nesetrit
kupil som nake nitro v crowne za ~3.5k a je to hruza
v pondelok som ju este trosku vytunil o asfalt, tak teraz bude dobra akurat na motokary ...
hucalo to v nej, hurikan uz pri 60ke, skratka des bes

helma pod 5-6 litrov = vyhodene prachy

vorliku, to je super
rad vyuzijem neskor tvoje sluzby, bo palicu mam len jednu a uvex je uvex, oplati sa za tu cenu


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
Koldan (Člen)
09.08.2007 18:38:03
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

kufor psal:

helma pod 5-6 litrov = vyhodene prachy

jsi mě rozesmál,dle mě kolem toho zbytečně hysterčíte,přilba za č splní svoji funkci z 80 procent úplně stejně jako přilba za 10.ty tisícovky navíc sů jen za dizajn,komfort,,značku a pak možná pár diskutabilních prvků bezpečnosti.Tagže ten gdo si kůpí přilbu za ty prachy,tag holt nebude mít na povrchu malby nalakované,ale nalepené,nebude mít antimlžící hledí,nebude mít systém větrání apod.,ale s tím se dá běžně jezdit, stejně tak by se dalo tvrdit,že pokud čověk nemá rukavice za pětku, boty za desítku,kombinézu za dvacítku,tak to sů vyhozené lovebigsmile navíc už tady bylo několikrát vzpomenuto,že i přilba za 10 je nakonec z hlediska komfortu stejná jak přilba třeba za 4 litry,že do nich fučí úplně stejně,případně je kvalita zpracování stejně kvalitní. tagže si přiznajme,že drahů přilbu si kupuje spousta lidí hlavně proto,že to prostě k mašinám patří a je to móóóc hezkej doplněk kerej dělá motorkáře motorkářem.Páč by ně zajímalo,estli pokud něgdo má přilbu za 12 má i ostatní výbavu úměrně ve stejných cenových relacích, anebo je jako někeří rádobypodnikatelé co maj sice saka za patnácku, ale v tom košile za 150 vot vjetnamcůbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
SLUGI (Člen)
09.08.2007 18:49:25
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Koldan : přesně jak říkáš goodsmile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
kufor (Člen)
09.08.2007 19:07:04
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

nesuhlasim
helma za 2 tis. urcite nevydrzi pri pade tolko, co helma za 10
o komforte ani nehovorim
mal som teraz relativne lacnu a uz nikdy ... hukot jak v tuneli a vyfukanu hlavu som mal jak bloncka u kadernika
asi som fajnovy a mudry jak televizor, ale stojim si za tym a nepresvedci ma ani cele zapasnicke druzstvo koldanov som slugim na cele
dyz kecam, at mi z bandita budiky upadnou bigsmile


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
SLUGI (Člen)
09.08.2007 19:34:31
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

... ale Koldan dal příklad "např.helma za 4 a za 10" a ne za 2  smile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
ydom (Člen)
09.08.2007 19:43:10
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

jasan-v tomhle se cena rozhodně nerovná kvalita..nebo možná ano,ale rozhodně ne přímou ůměrou..kvalita roste uměrou tak do 6-8klackú poté rapidně klesá a klesá rozhodně ryhleji než do té doby rostla...myslím,že tady byla řeč o caberce 104 můžu ti říct že má uplně všechno jako helma která před dvouma rokama stála 12 tz.i hlučnostbad..vývoj jde dopředu,pokud koupíš helmu z nejnovějších "in" materiálů,bude o o půl kila lehčí stejně to bude řiť platný pokud nebude vyvážená,jenže ona bude,bude stejně jak kaberka za 4600 jenže má cenu dát vo 7000kladu víc za půl kila, který na kebuli nikdo nepozná........idontknow


Když nejezdím,tak tvořím...
Jarken (Člen)
09.08.2007 20:16:18
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Ydom :
Garantuji Ti, že při nárazu poznáš rozdíl váhy 200g natož půl kila bad, kdysi jsem to tady popisoval, co se stalo klukovi jenž v Kopřivnici narazil kolem 150Km/h v 1700g přilbě Lazer či jaké z Kauflandu bigsmile do auta co mu nedalo přednost - jediné jeho zranění(smrtelné) byla málem uříznutá hlava v důsledku prudkého záklonu při nárazu, spočítej rychlost, sílu nárazu, váhu škopku...podle souďaře podstatnou vinu na tom nesla i těžká přilba.Proč asi mají dnes "lepší" značky mj.kolem 1250g??Uvex Helix dokonce pod 1 Kg... idontknow

Koldan:
Vcelku rád čtu Tvé příspěvky synku smile1, ale někdy napíšeš(jako teď surprised ) takovou pussy-inu že mi to hlava nebere idontknow.Jdi si kůpiť škopek do Lídlu, nebo na blešák do Těšína, či rovnou cyklopřilbu, nebo nasaď na hlabvu SS Waffen když je to v zásadě ze tříčtvrtin jedno bigsmile

Ale nevadí, stejně Ťa mám rád bigsmile no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
osiris (Člen)
09.08.2007 20:19:12
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

...du s koldanem a slugim do družstva smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
09.08.2007 20:25:15
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

... se to ňák rozjelo surprised
... a přitom to začalo tak nevinně smile1

... jasně že čím lepší materiál,menší váha,lepší polstrování,netříštivý vícevrstvý plexi,atd.
... ale na začátku byla otázka "co kolem 3 litrů"  (a je jeho věc proč za 3 a ne za 10 nebo 15)

... a mě se líbí tato

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/barracuda.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
1.2_Bert (Člen)
09.08.2007 20:38:42
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

kufor psal:

nesuhlasim
  ... hukot jak v tuneli a vyfukanu hlavu som mal jak bloncka u kadernika
asi som fajnovy a mudry jak televizor, ale stojim si za tym a nepresvedci ma ani cele zapasnicke druzstvo koldanov som slugim na cele
dyz kecam, at mi z bandita budiky upadnou bigsmile

Kufře, jis vtipný, bigsmile..dlouho jsem se tu nezasmál... ale zrovna do zkušených Bandiťáků, co  dobře radí, se trefovat nemusíš.

V zásadě je dobrá volba - od dobré značky si vzít tu z levnějších, bez malůvek, laků atp.
Za 4tKč už se dobrá dá pořídit.good


12.Bandit je dobrá minulost
osiris (Člen)
09.08.2007 20:39:47
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

...jarkene jasně, v extrémech ano, ale jinak normální přilby (homologovaný na stejnej "výkon") jsou přece jak za těch dejme tomu 4 i za 10 ...myslím, že méďa neměl na mysli takový ty "jakohelmy" smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ydom (Člen)
09.08.2007 20:41:19
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Jarken psal:

Ydom :
Garantuji Ti, že při nárazu poznáš rozdíl váhy 200g natož půl kila bad, kdysi jsem to tady popisoval, co se stalo klukovi jenž v Kopřivnici narazil kolem 150Km/h v 1700g přilbě Lazer či jaké z Kauflandu bigsmile do auta co mu nedalo přednost - jediné jeho zranění(smrtelné) byla málem uříznutá hlava v důsledku prudkého záklonu při nárazu, spočítej rychlost, sílu nárazu, váhu škopku...podle souďaře podstatnou vinu na tom nesla i těžká přilba.Proč asi mají dnes "lepší" značky mj.kolem 1250g??Uvex Helix dokonce pod 1 Kg... idontknow!

já se tady bavím o helmě která má 1400g....tak to nedramatizuj a jdi nabeer


Když nejezdím,tak tvořím...
Americkej (Člen)
09.08.2007 20:41:34
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

já na to jdu obráceně-řeknu si co bych chtěl, aby moje příští přilba uměla d-kroužky, vyndavací polstry, coolmax makrolon, vlákna, kompozice, aerodynamiku, větrání, antiskreč, antifog, deflektor, rychlo-plégo, no a pak teprve vybírám a porovnávám...cenu se dozvím až nakonec.Většinou je to přes desítku, ale jsou tu "loňský modely" různý kamarádský procenta(zdravím do Sušicebigsmile) a tak podobně...takže to jde.Hmmmm...neumí tady někdo Šubrta R1 ?bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
ydom (Člen)
09.08.2007 20:47:11
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Americkej psal:

já na to jdu obráceně-řeknu si co bych chtěl, aby moje příští přilba uměla d-kroužky, vyndavací polstry, coolmax makrolon, vlákna, kompozice, aerodynamiku, větrání, antiskreč, antifog, deflektor, rychlo-plégo, no a pak teprve vybírám a porovnávám...cenu se dozvím až nakonec.Většinou je to přes desítku, ale jsou tu "loňský modely" různý kamarádský procenta(zdravím do Sušicebigsmile) a tak podobně...takže to jde.Hmmmm...neumí tady někdo Šubrta R1 ?bigsmile

ještě smoke plexigood


Když nejezdím,tak tvořím...
Americkej (Člen)
09.08.2007 20:50:01
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

to vždycky dokupuju sólo, krom těch co maj clony...Schubert R1, S1 ...


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
SLUGI (Člen)
09.08.2007 20:52:20
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Americkej psal:

já na to jdu obráceně-řeknu si co bych chtěl, aby moje příští přilba uměla d-kroužky, vyndavací polstry, coolmax makrolon, vlákna, kompozice, aerodynamiku, větrání, antiskreč, antifog, deflektor, rychlo-plégo, no a pak teprve vybírám a porovnávám...cenu se dozvím až nakonec.Většinou je to přes desítku, ale jsou tu "loňský modely" různý kamarádský procenta(zdravím do Sušicebigsmile) a tak podobně...takže to jde.Hmmmm...neumí tady někdo Šubrta R1 ?bigsmile

... jenže ten človíček co založil tuhle diskuzi řeší zřejmě napřed peníze a podle toho vybírá
... každej nemá na to aby došel,ukázal na to co se mu líbí,nebo co by chtěl a vzal to idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
ydom (Člen)
09.08.2007 20:57:27
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Americkej psal:

to vždycky dokupuju sólo, krom těch co maj clony...Schubert R1, S1 ...

caberg 104 solo....


smile1


Když nejezdím,tak tvořím...
Americkej (Člen)
09.08.2007 20:59:04
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

ale vždyť o tom to je...poměr výkon/cena, ale ten výkon nesmí jít pod určitou mez... i kdyby byla zadarmo.Takže musíš začít u vlastností.A hned v úvodu se človíček ptá:nebo si připlatit? Odpovídám ano.To neznamená, že musí přišetřit hned desítku...


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
SLUGI (Člen)
09.08.2007 21:05:32
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Americkej psal:

ale vždyť o tom to je...poměr výkon/cena, ale ten výkon nesmí jít pod určitou mez... i kdyby byla zadarmo.Takže musíš začít u vlastností.A hned v úvodu se človíček ptá:nebo si připlatit? Odpovídám ano.To neznamená, že musí přišetřit hned desítku...

... vždyť už mlčím smile1
... se mi líbí i tato,ale 15 na ni teď prostě nemám idontknow

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/kagayama.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
ydom (Člen)
09.08.2007 21:09:12
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)


Když nejezdím,tak tvořím...
kufor (Člen)
09.08.2007 21:20:56
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

12.Bert psal:

Kufře, jis vtipný, bigsmile..dlouho jsem se tu nezasmál... ale zrovna do zkušených Bandiťáků, co  dobře radí, se trefovat nemusíš.

netrefuju, nikomu som nic zle nepovedal, ani neosocil, ani neurazil
samozrejme nepodcenujem skusenosti zdejsich panu mistru dvou kol, len som vyjadril svoj skromny nazor, aby potom tazatel nemal hlavu v smutku zo zlej investicie
a vlastne ... co som radsej tlamu nedrzal :)


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
Jarken (Člen)
09.08.2007 21:30:34
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Ydom, nic nedramatuzuji, pivo v lednici nemám smile2 a nemyslel jsem to nijak útočně, prostě na to mám svůj názor a dva pády za sebou bigsmile jsem tudíž ve druhém levelu no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Jarken (Člen)
09.08.2007 21:37:11
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Jo a při jednom z nich - koňském bigsmile - jsem po skluzu po silnici trefil v závěru bradou natvrdo kovový sloupek značky a ....a NIC!Ani modřina, nic nerozseknuté...přilba to prostě zvládla good! Od té doby prostě nevezmu raději na hlavu helmu jiné značky než té co jsem měl tehdy na hlavě... a koupil jsem po pádu zase tu samou!Toť jen moje přesvědčení a osobní zkušenost no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
vorel (Člen)
09.08.2007 21:44:59
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

vyjimečně nesouhlasim se zlatíčkem. fakt by mi vadila helma co je hlučná nedej bože se mlžila při prvním zpomalení v dešti. rozhodně sem investoval výrazně víc do helmy než do hader.


řikám si hurikán
1.2_Bert (Člen)
09.08.2007 21:45:27
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

kufor psal:

a vlastne ... co som radsej tlamu nedrzal :)

...buď v pohodě a piš ...good


12.Bandit je dobrá minulost
Martin B12 (Člen)
09.08.2007 21:52:17
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

A já se teda přidávám k bandit celebritěgood

Loni jsem se nechal na výstavě zlákat na Marushin a nikdy více ,dle mě vyhozený 4litříky/těžká,hlučná,rychle se vymačkala/ bad
Po kreši jsem koupil AGV -gp pro po slevě za 9200 a je to fakt jiná liga.

a navíc je hezká goodsmile1


street triple picco
ydom (Člen)
09.08.2007 21:53:12
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Jarken psal:

Ydom, nic nedramatuzuji, pivo v lednici nemám smile2 a nemyslel jsem to nijak útočně, prostě na to mám svůj názor a dva pády za sebou bigsmile jsem tudíž ve druhém levelu no né?No ano!

v poho....já už krešoval aspoň 20krát,ale vždycky to byla fichtl párty(i když jednou auto zezadu a podruhý mi kamion přejel botu). od doby co mám papír na auto tak nic.byl jsem postrachem vesnický řiti už od 11bigsmile...nevím, složil jsem maximálně v 9 pětkách(pod ten kamion)(díky neůnavnej práci českých silničářů) a měl jsem na hlavě škopek kterej, jsem na bandasce ve 140 udržel jen silou vůle a nafouknutou hubou...ta 104 se zdá zatím gut a hlavně musí se umět padat a nejít po hlavě..good


Když nejezdím,tak tvořím...
1.2_Bert (Člen)
09.08.2007 21:55:19
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

SLUGI psal:

Vorel : za kolik by byla tato idontknowhelp

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … I/uvex.jpg

Slugi, tuším, že vybíráš taky, ta UVEXka je nádherasurprised, a čí vlastně je? Zkušenosti?


12.Bandit je dobrá minulost
vorel (Člen)
09.08.2007 22:01:45
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

jo a nebavim se vo bezpečnosti, to helma v helmě za 5 nebo deset nebude velkej rozdíl, akurát ta za deset bude lehčí bo karbonová.
ani se nebavim vo dizajnu, bo z těch mejch akčních plamenů co mi tam namalovali je mi nasick, ale jednobarevná zrouna nebyla na skadě.
bavim se vo funkčnosti. neska sem jel krz prahu v dešti a už dycky budu chtít jedině dvojsklo. v mlžící se helmě mám prostě nervy.
ale jinak podle fkusu každýho soudruha


řikám si hurikán
osiris (Člen)
09.08.2007 22:14:10
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Jarken psal:

Jo a při jednom z nich - koňském bigsmile - jsem po skluzu po silnici trefil v závěru bradou natvrdo kovový sloupek značky a ....a NIC!Ani modřina, nic nerozseknuté...přilba to prostě zvládla good! Od té doby prostě nevezmu raději na hlavu helmu jiné značky než té co jsem měl tehdy na hlavě... a koupil jsem po pádu zase tu samou!Toť jen moje přesvědčení a osobní zkušenost no né?No ano!

...přesně, bradovou částí 3x o asfalt a ani modřina, jdu pro tu samou good

ps: takže můžeš bejt martys v klidu smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
09.08.2007 22:18:05
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

vorel psal:

......neska sem jel krz prahu v dešti a.....

Hele vogu nepotkal sem tě náhodou po páty na cestě směrem od vestce do krče? Sem si seděl v plechovce a proti se valilo něco velikýho s nějakou oranžovou helmousurprised Sem si řikal jaký to asi za tim štítem je, jestli tam taky prší :) Ale chcáč se po průjezdu toho individua spustil mohutnej, takže to možná byl Jarken v přestrojeníbigsmile

Cvrček (Člen)
10.08.2007 00:02:22
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Kdyby jste měli někdo šanci sehnat Schuberth C2 levněji ...dejte vědět...i starší!!!Jinak si zase počkám na výprodeje v lednu.Snad zbudou po Vánocích nějaké kekesurprised

Koldan (Člen)
10.08.2007 07:52:32
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

TO Kufor:v poho, stoj si za svým,nejsme oslíci aby jsme si tady odkývali i to s čím nesůhlasímebigsmile

TO Jarken:trošku ste to votočili,já nepsal nigde vo přilbě za dva litry vot vjětnamců,já reagoval na to,že přilba pod 6 tisíc je vyhozená investice,dle mého není. Dle mého se za 3,5-4 litry dá kůpit normální přilba,kerá splní sfoji funkci.To s tou hmotností co jsi psal je taky extrém a hlavně dnes se už i tyto levné přilby pohybujou v rozmezí 1350-1450 g tagže ty dražší kvalitnější až na vyjímky jsou lehčí možná o 200 g,jenže to bych potom taky moh říct,že dyž budu mít na zádech báglík,tag ten mě při pádu přetočí a narazí mě rozkročmo na slůp přímo na gule,tagže vono říct,máš přilbu vo 200-300 g těžší,hazarduješ je trošku účelovýbigsmile

TO Amerika:v podstatě si potvrdil to co sem napsal,každá koruna kerá je navíc je za poskytnutý komfort,kerý má samozřejmě vliv na jízdní pohodu,je jasný,že pokud sa budu v přilbě extrémě potit,nebo sa mi bude věčně mlžit sklo,asi mi to na pohodě moc nepřidá,jenže toto pohodlí prostě stojí love.Stejně jako si možeme říct,že rukavice z klokana sů lepší,páč maj jemnější kůži,jezdec má věčí cit v rukách a sou odolnější proti otěru,tagže sou ruky v bezpečí.Ale určitě to neznamená,že gdo nemá rukavice z klokana za čtverku a má psíčka za litr tag hazarduje se svým zdravím.surprised

a mimochodem,jag už bylo napsáno,ty přilby co se dnes prodávaj za čtverku,tak se stejné s podobnou výbavou ještě možná před pěti rokama prodávaly za dvakrát tolik a jezdilo sa v nich zvesela,prostě vývoj de dopředu a je jasný,že za dalších 5 let bude zasejc úplně něgde jinde a my tu budeme psát vo těch přilbách co máte teď na hlavě jak sů zastaralé a jag sů to vyhozené peníze

a jínáč na závěr,já mám v současnosti už třetím rokem Laser,stál v době gdy sem ho kupoval tuším 4200 a plánuju kůpit teď v zimě novů,vím,že pudu taky do přilby tak kolem 10,páč dyž sem kupoval mašinu,byl sem vysockovanej,teď už sem za vodůbigsmile a možu si to dovolit a taky s tím budu věčí model no a v neposlední řadě mi de vo to pohodlí,kerý si už možu dovolit zaplatit,tagže fšelijaký ty deflektory,dvojitý skla a hmotnosti blížící se lyžařský čepce chcubigsmile

eště by ně zajímalo,kolik z vás keří daj teda za přilbu vo nějaký dva tři litry víc jezdí s páteřákem?přitom páteř je při pádu na raně jako jedna z prvníchsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
10.08.2007 08:46:56
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Jarken psal:

Ydom, nic nedramatuzuji, pivo v lednici nemám smile2 a nemyslel jsem to nijak útočně, prostě na to mám svůj názor a dva pády za sebou bigsmile jsem tudíž ve druhém levelu no né?No ano!

...sem ve třetim levelu a pivo v lednici mam...zjevně sem na tom líp bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
10.08.2007 08:49:31
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

,tagže fšelijaký ty deflektory,dvojitý skla a hmotnosti blížící se lyžařský čepce chcu

himl, jaký chcu? já ty cajky prostě potřebuju !! bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Koldan (Člen)
10.08.2007 09:21:54
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Americkej psal:

,tagže fšelijaký ty deflektory,dvojitý skla a hmotnosti blížící se lyžařský čepce chcu

himl, jaký chcu? já ty cajky prostě potřebuju !! bigsmile

oukej tak tedy potřebujusurprised

kuwa to mi připomíná výměnu názorů se šéfem,k němu do kanclu jdu se sfojím názorem a otcházím s jehosmile2bigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Jiřina (Člen)
10.08.2007 09:37:15
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

bigsmile

Americkej psal:

já na to jdu obráceně-řeknu si co bych chtěl, aby moje příští přilba uměla d-kroužky, vyndavací polstry, coolmax makrolon, vlákna, kompozice, aerodynamiku, větrání, antiskreč, antifog, deflektor, rychlo-plégo, no a pak teprve vybírám a porovnávám...cenu se dozvím až nakonec.Většinou je to přes desítku, ale jsou tu "loňský modely" různý kamarádský procenta(zdravím do Sušicebigsmile) a tak podobně...takže to jde.Hmmmm...neumí tady někdo Šubrta R1 ?bigsmile

A pročpak by tě zajmaaaal. Něco, snad bigsmile. A kamarýdoví jsme ji pořídili a rapáááááda


Tož tak:-D
Jiřina (Člen)
10.08.2007 09:53:38
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Koldan psal:

eště by ně zajímalo,kolik z vás keří daj teda za přilbu vo nějaký dva tři litry víc jezdí s páteřákem?přitom páteř je při pádu na raně jako jedna z prvníchsurprised

Prosím JÁ, JÁ se hlásím. Bez páteřáku ani ranu bigsmilegood


Tož tak:-D
Americkej (Člen)
10.08.2007 10:08:11
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Jiřina psal:

bigsmile

Americkej psal:

já na to jdu obráceně-řeknu si co bych chtěl, aby moje příští přilba uměla d-kroužky, vyndavací polstry, coolmax makrolon, vlákna, kompozice, aerodynamiku, větrání, antiskreč, antifog, deflektor, rychlo-plégo, no a pak teprve vybírám a porovnávám...cenu se dozvím až nakonec.Většinou je to přes desítku, ale jsou tu "loňský modely" různý kamarádský procenta(zdravím do Sušicebigsmile) a tak podobně...takže to jde.Hmmmm...neumí tady někdo Šubrta R1 ?bigsmile

A pročpak by tě zajmaaaal. Něco, snad bigsmile. A kamarýdoví jsme ji pořídili a rapáááááda

nojono, už je to na spadnutí, jen to nezakřiknout...ale ta Šubrta bude třeba.zbytek si zavoláme až se vrátim z Vaterlandu


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
inkvizitorr (Administrator)
10.08.2007 10:09:08
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

12.Bert psal:
SLUGI psal:

Vorel : za kolik by byla tato idontknowhelp
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … I/uvex.jpg

Slugi, tuším, že vybíráš taky, ta UVEXka je nádherasurprised, a čí vlastně je? Zkušenosti?

je moje, mimo toho, že se na tom děsně zkurveně mění plexi myslim že žádný vady nemá, vohromný plus je to uvexí dvojsklo-plégo bo konečně když jedu v dešti, tak si v klidu funim do škopku a plégo furt nezamlžený i když je fest zavřený, je lehoučká a moc se mi líbí... prostě samý plusygoodgoodgood


doba je temná...
Lihy (Člen)
10.08.2007 10:28:25
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Co vy f tom dešti děláte??? Vogo se mi plexi nikdy nemlžilo ani na airohu, ani na suomce a to nemaj žádný dvoj ani trojsklo...a vůbec, .ste si jistý, že je to kvůli mlžení my to na baráky dáváme hlavně kvůli teplubigsmile

Jiřina (Člen)
10.08.2007 10:47:13
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Americkej psal:
Jiřina psal:

bigsmile

Americkej psal:

já na to jdu obráceně-řeknu si co bych chtěl, aby moje příští přilba uměla d-kroužky, vyndavací polstry, coolmax makrolon, vlákna, kompozice, aerodynamiku, větrání, antiskreč, antifog, deflektor, rychlo-plégo, no a pak teprve vybírám a porovnávám...cenu se dozvím až nakonec.Většinou je to přes desítku, ale jsou tu "loňský modely" různý kamarádský procenta(zdravím do Sušicebigsmile) a tak podobně...takže to jde.Hmmmm...neumí tady někdo Šubrta R1 ?bigsmile

A pročpak by tě zajmaaaal. Něco, snad bigsmile. A kamarýdoví jsme ji pořídili a rapáááááda

nojono, už je to na spadnutí, jen to nezakřiknout...ale ta Šubrta bude třeba.zbytek si zavoláme až se vrátim z Vaterlandu

OK, nějaké konexe tam v te zemi krále Miroslava máme, tak snad by něco jít mohlo goodbigsmile


Tož tak:-D
Americkej (Člen)
10.08.2007 11:17:21
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

estli myslíš Michala Fraňo ?


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Jiřina (Člen)
10.08.2007 11:59:02
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Americkej psal:

estli myslíš Michala Fraňo ?

Kua no tááák. Tak proč to řešíš tady?bigsmile


Tož tak:-D
vorel (Člen)
10.08.2007 21:19:29
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

vidim to brzo na nějakou drastickou změnu nicku


řikám si hurikán
John (Člen)
10.08.2007 21:29:48
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Sem si koupil Shark RSI a spokojenost. Stála 8 500,ale myslím si že ta hlava vcelku za to stojí tak pusť chlup a kup něco kvalitního.good

Americkej (Člen)
10.08.2007 22:23:31
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

vorel psal:

vidim to brzo na nějakou drastickou změnu nicku

pšššt, vogo zatim jsem ve vývinu


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
inkvizitorr (Administrator)
10.08.2007 23:29:22
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

vorel psal:

vidim to brzo na nějakou drastickou změnu nicku

was? oder man sagt wie bitte....???


doba je temná...
Antihero (Člen)
11.08.2007 12:55:09
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Johny:
Jak dlouho maš tu RSI?
Jestli se moc nevymačkává a tak. Je to jedna z helem co mi sedí ale nechcu se dočkat "Lazer efektu".


There's a pie in the sky when you die.
Zdenek (Člen)
11.08.2007 21:27:58
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Jo a pamatujete si jak jsme jezdili na čízách v teplákách,na hlavě zmijovku a na ni napařenou helmu po fotroj? Zdenek.bigsmile

vorel (Člen)
11.08.2007 21:43:39
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Lihy: ve štvrtek po pátý to byla moje motorka a moje plamenitá helma.
osi testoval dvojsklo za deště, je děsně ujetej na uvexsmile1


řikám si hurikán
osiris (Člen)
11.08.2007 23:07:39
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

...jj je fajn, vorel jel se mnou good
...sme zrovna leteli pilu, tak to vypadalo jako jeden smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
John (Člen)
12.08.2007 14:24:17
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Antihero psal:

Johny:
Jak dlouho maš tu RSI?
Jestli se moc nevymačkává a tak. Je to jedna z helem co mi sedí ale nechcu se dočkat "Lazer efektu".

Tak s tím ti asi nepomůžu,mám jí asi měsíc,a zatím OK.Zdarsmile1

1.2_Bert (Člen)
15.08.2007 21:11:27
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Pro inkvizitorr, s Airohem SV55 jsem ne zcela spokojen,to druhé vnitřní tmavé plexi se nedá ovládat rychle a spolehlivě, další bude asi UVEXgood, už dělají také klapačku.


12.Bandit je dobrá minulost
inkvizitorr (Administrator)
16.08.2007 00:05:30
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

12.Bert psal:

Pro inkvizitorr, s Airohem SV55 jsem ne zcela spokojen,to druhé vnitřní tmavé plexi se nedá ovládat rychle a spolehlivě, další bude asi UVEXgood, už dělají také klapačku.

jestli chceš klapačku a nechceš se vzdát vnitřního pléga, tak ti vřele doporučim tohle:
http://schuberth.klaxmedia.de/de/concept.html
pořídil sem to loni mejm starcům (otec, matka). jezděj v tom na varanu a sám sem v tom jeden den jezdil a pominu-li, že na muj vkus je to trochu těžký, myslim, že lepší volbu budeš těžko hledat...


doba je temná...
vorel (Člen)
16.08.2007 10:11:48
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

je třeba vobjektivně uznat že nová klapačka Uvex stojí fakt za pussy


řikám si hurikán
Salam (Člen)
16.08.2007 10:20:17
Offline

Re: Helma okolo 3 klacku (mozna vic)

Takze ukonceme debatu o helmach okolo 3 klacku, nekde ze zacatku sem v prizpevku zvednul cenu na 5 klacku... ale to je jedno...Dlouho sem vybiral, jezdil po shopech, zkousel... Nakonec sem dnes objednal helmu marushin tnt 888 kintaro black z (mala reklama) motostar.cz. Takze vsechny ty vase rady mi byly na pussybigsmilebigsmile akorat sem se dozvedel ze helma za 4k = 10k(v bezpecnosti)... cest

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr