Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » CABERG JUSTISSIMO GT 2007

sten (Člen)
05.06.2007 11:21:36
Offline

CABERG JUSTISSIMO GT 2007

zdravim,
   mam uz treti sezonu staryho Matise a uz je spis na odpis vymackanej jak bejk ... 
   jde mi o to, že u Louise maj ten novej model Justissimo GT 2007 za 270 eur, ale nekde na netu jsem se docet, ze uz to nekdo u nas koupil a to za 6300,-   - nevite nekdo kde u nas tady na zapade za tyhle penize tohle poridit? - ten typek co to tam psal nenapsal kde to zakoupil a neni tam na nej kontakt.
   Jinak co jsem koukal tak v Bikerscrownu maj ten starsi model stale za 6 snad, dokonce jsem ten starsi model nasel i za 5300,-   ale chtel bych ten GT 2007.
   co jsem koukal tady na foru, tak se tam asi jeste taky probiral ten starsi model
                               diky good


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
PALOUS (Člen)
05.06.2007 12:04:38
Offline

Re: CABERG JUSTISSIMO GT 2007

Mám tudle z bikesu v chlumci a je super proti tomu co cem měl pčed tím.Hlavně ta clona to je bomba a cena do 6000kč.
http://www.caberg-helm.com/home.aspx?xL … xPC=17.jpg


Jebat motorky :-)
Ondráš (Člen)
05.06.2007 13:18:41
Offline

Re: CABERG JUSTISSIMO GT 2007

Viděl jsem jí myslím v Bikers Crownu, nebo někde... Yama moto možná.

Oproti té co mám já (2005) vypadá líp a je tam i líp vyřešené sundavání plexi.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sten (Člen)
05.06.2007 20:51:09
Offline

Re: CABERG JUSTISSIMO GT 2007

ok, dik za info chlapy


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
sten (Člen)
09.07.2007 17:04:26
Offline

Re: CABERG JUSTISSIMO GT 2007

idontknow   tak jsem s brekem vysypal cely prasatko, jel do říše k Louisovi, zakoupil CABERG JUSTISSIMO GT, dojel domu, skocil na bika ...    a surprised stoji to za pussy !!!
   hrnec na kebuli je to peknej, sedi mi dobre, reminek moh bejt propracovanejsi, ale nevadi mi a funguje, plexi se nemlzi, vše ok, ale kua fučí do toho = hlučnost!!! sick  - aspon myslim ze za ty prachy by to mohlo bejt lepčí! fuck


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
Meloun (Člen)
09.07.2007 17:13:16
Offline

Re: CABERG JUSTISSIMO GT 2007

Bradovej deflektor-jestli nemá-vyrobit si!surprisedFakt to dost pomáhásurprised
A jestli to táhne kolem těsnění plexi,tak si koupit ten molitanovej sráč,co se lepí na dvéře a nalepit to přímo na něj(v místech,kde nedolejhá)good
Taky jsem to tak udělal ještě na starý Lazerovce a fajngood


PURE NAKED BIKE!
sten (Člen)
09.07.2007 17:33:30
Offline

Re: CABERG JUSTISSIMO GT 2007

ten bradovej sráč to má, těsnění na plexi je good, myslim ze to fuči jak je to tam děleny a tvarove prizpusobeny kvuli tomu ze je to vyklapecka ...   ale tet uz na to seru


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
marcoo (Člen)
09.07.2007 17:57:52
Offline

Re: CABERG JUSTISSIMO GT 2007

STEN má pravdu.Za ty pracy pokud do toho člověk něco dá je to dost chabá helma.Koupil jsem vyklápěčku od airohu i se sluneční clonou a je to o něčem jiným.Nefuní do toho.A nemusím mít ani bradovej deflektor.Protože to má to poustrování řešený už pod bradu.Takže pohoda

Ondráš (Člen)
09.07.2007 20:57:18
Offline

Re: CABERG JUSTISSIMO GT 2007

marcoo psal:

STEN má pravdu.Za ty pracy pokud do toho člověk něco dá je to dost chabá helma.Koupil jsem vyklápěčku od airohu i se sluneční clonou a je to o něčem jiným.Nefuní do toho.A nemusím mít ani bradovej deflektor.Protože to má to poustrování řešený už pod bradu.Takže pohoda

Tu jsem měl na hlavě a přišlo mi to jako kdybych si tam dal helmu, se kterou jezdil nějaký tatík 20 let na pole. Postrování tam bylo skoro nulové. Oproti tomu je Caberg jak křesílko. Nevím jak je to s hlučností u té nové, ale u té mé tak do 100-120 jde v pohodě komunikovat s Lidl interkomem, dál už teda ne, ale to je myslím u všech podobné. Je to sice nějaký rok výroby 2005 co mám já, ale nemyslím, že by tam byl větší rozdíl. Pokud bys měl Stene zájem. Můžeme je porovnat.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
10.07.2007 15:42:28
Offline

Re: CABERG JUSTISSIMO GT 2007

Co vás vede k tomu koupit si za ty peníze takovou sračkusickbigsmile Mám 5let Suomi,stála kolem 10tis. ale koupil sem ju se slevou za 6tis. Tedka nedávno byly v akci Schubertky za nejakejch 8tis,a ta se nedá s tím cabergem srovnávat.Je to jako s těma Simpsnama,dizajn supr,zbyteksick. Nebudu uz laborovat,priští helma bude Arai.smile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
marcoo (Člen)
10.07.2007 15:48:06
Offline

Re: CABERG JUSTISSIMO GT 2007

Ondráš psal:
marcoo psal:

STEN má pravdu.Za ty pracy pokud do toho člověk něco dá je to dost chabá helma.Koupil jsem vyklápěčku od airohu i se sluneční clonou a je to o něčem jiným.Nefuní do toho.A nemusím mít ani bradovej deflektor.Protože to má to poustrování řešený už pod bradu.Takže pohoda

Tu jsem měl na hlavě a přišlo mi to jako kdybych si tam dal helmu, se kterou jezdil nějaký tatík 20 let na pole. Postrování tam bylo skoro nulové. Oproti tomu je Caberg jak křesílko. Nevím jak je to s hlučností u té nové, ale u té mé tak do 100-120 jde v pohodě komunikovat s Lidl interkomem, dál už teda ne, ale to je myslím u všech podobné. Je to sice nějaký rok výroby 2005 co mám já, ale nemyslím, že by tam byl větší rozdíl. Pokud bys měl Stene zájem. Můžeme je porovnat.

No mám spíš opačnou zkušenost.

Ondráš (Člen)
10.07.2007 17:23:34
Offline

Re: CABERG JUSTISSIMO GT 2007

marcoo psal:
Ondráš psal:
marcoo psal:

STEN má pravdu.Za ty pracy pokud do toho člověk něco dá je to dost chabá helma.Koupil jsem vyklápěčku od airohu i se sluneční clonou a je to o něčem jiným.Nefuní do toho.A nemusím mít ani bradovej deflektor.Protože to má to poustrování řešený už pod bradu.Takže pohoda

Tu jsem měl na hlavě a přišlo mi to jako kdybych si tam dal helmu, se kterou jezdil nějaký tatík 20 let na pole. Postrování tam bylo skoro nulové. Oproti tomu je Caberg jak křesílko. Nevím jak je to s hlučností u té nové, ale u té mé tak do 100-120 jde v pohodě komunikovat s Lidl interkomem, dál už teda ne, ale to je myslím u všech podobné. Je to sice nějaký rok výroby 2005 co mám já, ale nemyslím, že by tam byl větší rozdíl. Pokud bys měl Stene zájem. Můžeme je porovnat.

No mám spíš opačnou zkušenost.

Asi máš jinou hlavu.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
marcoo (Člen)
10.07.2007 18:25:05
Offline

Re: CABERG JUSTISSIMO GT 2007

bigsmileNo já mám mega hlavu.Pak je jediný číslo "K" jako kýbl.

Honzik1 (Člen)
18.08.2007 14:11:51
Offline

Re: CABERG JUSTISSIMO GT 2007

Libila se mi, koupil jsem, spokojenej jsem. Musím přiznat, že je hlučnější než jsem čekal, ale jinak všechno ostaní je na 1*, plexi, druhý plexy(to je asi nejlepší z celé helmy), vnitřek i otvírání, koukal jsem ještě po nolan 102, ale neseděla mi tak dobře a hlavně mi sralo že u helmy za skoro 9000 je sluneční štítek tak blbě řešenej(vnější), kort když jezdím do 100km/h zásadně se zvedlou bradou. Takže já hodnotím good Jen pro srovnání před tím jsem měl AGV Targa a je vidět že vývoj jde dopředu. Jezdil jsem s ní cca 7 let.


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
gapa (Člen)
18.08.2007 21:57:45
Offline

Re: CABERG JUSTISSIMO GT 2007

sten psal:

idontknow   tak jsem s brekem vysypal cely prasatko, jel do říše k Louisovi, zakoupil CABERG JUSTISSIMO GT, dojel domu, skocil na bika ...    a surprised stoji to za pussy !!!
   hrnec na kebuli je to peknej, sedi mi dobre, reminek moh bejt propracovanejsi, ale nevadi mi a funguje, plexi se nemlzi, vše ok, ale kua fučí do toho = hlučnost!!! sick  - aspon myslim ze za ty prachy by to mohlo bejt lepčí! fuck

Nezkušené mládí! bigsmile
Starší a znalí už dávno ví, že pokud "klapačku", tak jedině Schubert!

Caberg, Airoh, Lazer..... přilby tak max. na italské skůtry! bad


..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr