Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » No fuj :)

canni (Člen)
15.08.2007 09:20:04
Offline

No fuj :)

Já se podělam už dneska jsem jel po strakonický v koloně a předjížím nějaké auto a najednou stříííík a přímo do oka jsem dostal destilkou z ostříkovačů,
PS: Já vím jsem vůl měl jsem mít zavřenou helmu!!!goodgood


Neper se, život ti dá do držky sám.
Monty Jack (Člen)
15.08.2007 09:43:30
Offline

Re: No fuj :)

Destilka je v poho, buď rád že tam neměl Sharon good


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Meloun (Člen)
15.08.2007 09:44:07
Offline

Re: No fuj :)

Ty chceš být asi za každou cenu středem pozornosti,viď?idontknow

S tímhle stylem zasírání fóra nesmyslama a děláním ze sebe šaška si ještě víc zhoršuješ svou už tak dost špatnou pověst...

Buď si děláš prdel nebo jsi fakt trochu mešuge...

Dám ti radu:

Jestli nechceš,aby si tady z tebe nadále dělali ostatní prdel,tak si dej tak 1-2 měsíce ban a pak začni pomalu nenápadně(ale ne nuceně) přispívat do diskusí,poté zkus založit třeba i vlastní vlákno,ale jen se smysluplným obsahem!surprised

Mám neblahý tušení,že tímhle stylem se nezadržitelně stáváš  horkým kandidátem na vystřídání Kissmanse v pozici vrchního vola...bad

Nic ve zlým-to je jen rada z mojí dobrosrdečné vůle(mám výjimečně dobrou náladu)!


PURE NAKED BIKE!
mr.BSE (Člen)
15.08.2007 09:45:38
Offline

Re: No fuj :)

Meloungoodgoodgood
ale mohls to zkratit a pouzit vic nadavekbigsmilebigsmile (jen sranda)


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Meloun (Člen)
15.08.2007 09:50:06
Offline

Re: No fuj :)

mr.BSE psal:

Meloungoodgoodgood
ale mohls to zkratit a pouzit vic nadavekbigsmilebigsmile (jen sranda)

Dnes nenadávámsurprised
Vždyť poudám,že mám nějakou až podezřele dobrou náladu...bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Petr J. (Člen)
15.08.2007 09:58:21
Offline

Re: No fuj :)

to Meloun: pravdu máš....

Lihy (Člen)
15.08.2007 10:12:42
Offline

Re: No fuj :)

S tim nadpisem sem čekal minimálně toto:
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=9393

pozor! pokud nedržíte dietu tak nesledovat před/při/těsněpo jídlesick

marcoo (Člen)
15.08.2007 10:14:29
Offline

Re: No fuj :)

Taky se mě zdá.Nejdřív strašná nehoda,pak cákanec do oka a zejtra to bude čmelákem do ucha a já nevím co ještě.Takovejma banalitama se jaksi nezabejvám a pokud už vlezu do fora tak si chci přečíst něco zajímavýho a ne že se dovim že někdo někomu flusnul do oka.To si akoprát povzdechnu a pomyslím si svý.Ani nechtěj vědět co.

canni (Člen)
15.08.2007 10:28:04
Offline

Re: No fuj :)

Prdel si nedělam a píšu to sem protože nemam co dělat a vy evidentně asi taky ne když odpovídáte co ? :) navíc timhle snad nikoho neurážim ne ? Jestli to to vadí a vidíš kdo ten přízpěvek přidal nečti to. Uděláš radost sobě a asi i mě idontknow


Neper se, život ti dá do držky sám.
Tom (Člen)
15.08.2007 10:28:29
Offline

Re: No fuj :)

canni psal:

Já se podělam už dneska jsem jel po strakonický v koloně a předjížím nějaké auto a najednou stříííík a přímo do oka jsem dostal destilkou z ostříkovačů,
PS: Já vím jsem vůl měl jsem mít zavřenou helmu!!!goodgood

... mě se zdá že by sis měl zajít do posilky, dát si nějakej ten zdravej koktejl a popřemýšlet jakou story na nás vybalíš zítra. Začíná to být nudafuck

canni (Člen)
15.08.2007 10:28:35
Offline

Re: No fuj :)

Kdyby to přidal někdo jinej je to super ale já nemužu smile2


Neper se, život ti dá do držky sám.
canni (Člen)
15.08.2007 10:35:47
Offline

Re: No fuj :)

Achhjo snažil jsem se jen zapadnout smile2 Tak ať mi admin smaže tenhle učet nebudu sem aspoň chodit no smile2smile2smile2 Hmm tak hojsmile2


Neper se, život ti dá do držky sám.
kufor (Člen)
15.08.2007 10:41:52
Offline

Re: No fuj :)

secko moc riesis, jeb uz nato


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
Monty Jack (Člen)
15.08.2007 10:45:17
Offline

Re: No fuj :)

canni psal:

Achhjo snažil jsem se jen zapadnout smile2 Tak ať mi admin smaže tenhle učet nebudu sem aspoň chodit no smile2smile2smile2 Hmm tak hojsmile2

Taky jsem tu krátce, taky se mi podařilo napsat něco dřív než to promyslet.
Chce to nezačít držkovat nad dobře míněnými radami zkušenějších, stáhnout vocas, uvědomit si svou blbost a příště víc přemýšlet. A vono to pujde....good

A zapadnout se dá v pohodě, jen to tam nesmíš rvát kladivem idontknow

Pak je tu ovšem možnost, že ti to v tom mozku zas tak moc nefunguje, nepochopíš, nepoučíš se a pak tě holt nebude žádná škoda ...

Tak se rozhodni bigsmile


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
canni (Člen)
15.08.2007 11:11:16
Offline

Re: No fuj :)

Když se na ty rady zkušenějších zeptám jsem poslán do prdele bigsmile


Neper se, život ti dá do držky sám.
Monty Jack (Člen)
15.08.2007 11:16:28
Offline

Re: No fuj :)

canni psal:

Když se na ty rady zkušenějších zeptám jsem poslán do prdele bigsmile

Dej příklad ...


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
canni (Člen)
15.08.2007 11:51:47
Offline

Re: No fuj :)

Projet moje témata mam jich tak 5 a uvidíš. smile2


Neper se, život ti dá do držky sám.
Meloun (Člen)
15.08.2007 11:55:03
Offline

Re: No fuj :)

Takových příhod(jenže mnohem drastičtějších nebo spíš tragikomičtějších) se denně např. Loserovi stane asi počítám tak 15-25surprisedsurprisedbigsmile

Jak psal Monty-rveš to kladivem...idontknow

Nevim no...mně osobně to legrační nepřijdehelp...když píšeš,nakolik jsi zkušeným motorkářem...mohl bys vědět jeden fakt,a to sice,že plexi má být za jízdy zavřené!surprised

Otevřel jsem si ho taky několikrát a chyt do voka nějakou svini hmyzí,ale že bych to sem musel zrovna cpát...?idontknow


PURE NAKED BIKE!
canni (Člen)
15.08.2007 11:58:02
Offline

Re: No fuj :)

Jenže ty už tu jsi dýl a já prostě nevěděl jak se zkamarádit smile2 Chtěl bych přijet někdy na nějakej ten sraz ale fpohodě a ne takhle smile2


Neper se, život ti dá do držky sám.
yello (Člen)
15.08.2007 12:04:31
Offline

Re: No fuj :)

canni psal:

Projet moje témata mam jich tak 5 a uvidíš. smile2

Tema 1. B6 vs SV6   (ja B6,mlade se libi SV)
Tema 2. Kdyz jsem skoro tlacil motyku,upad jsem na flusanci(a ve jmenu senzace,jsem    tomu dal i takovy titulek...)
Tema 3. Katastrofa! Nestesti! par kapek vody do ksichtu...(no comment)

Vsechny 3 jsou velmi hodnotna temata,takze se taky divim,proc Te "zkusenejsi" malem posilaj nekam....
To prvni snad mohlo bejt,ale to by sis nesmel nasrat do krku sam.Protoze to,cim se tady spolehlive odepises je,kdyz ti na Tvuj zdanlive seriozni dotaz,ostatni seriozne odpovi,a pak se zjisti,ze Ty vlastne nevis co chces.
Stejne ti tu rikam jenom to,co Ti jini uz nekolikrat,jen jinymi slovi rekli,a Ty se i nadale propracovavas k titulu "Bandit trotl".


...che palle !!!
Filous (Člen)
15.08.2007 12:05:53
Offline

Re: No fuj :)

...na sras přijeť good ...budeš bjehat pro pivo, kupovat kořalky, pag nám umeješ helmy a motorky a po pátym takovym srazu budeš kámoš jag sviň surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
15.08.2007 12:08:58
Offline

Re: No fuj :)

Klídek klídek...

Taky tady do mě šli...smile2bigsmile
Např Furat skrz to,že jsem ondynoj napsal,že bych vopíchal nějakou můru ze superstar či co!surprisedbigsmile

Jenže to všechno jenom proto,že mi vlastně závidí relativní mládí a potenci!bigsmile

A ikdyby někdo chtěl do mě rejpat,tak jsem splachovací a mojí odpověď si může přečíst kdykoliv v podpisu...smile1


PURE NAKED BIKE!
canni (Člen)
15.08.2007 12:10:01
Offline

Re: No fuj :)

hahahaha to je paráda bigsmile neni vtom po tom umytí i svezení ? bigsmilebigsmilebigsmile


Neper se, život ti dá do držky sám.
Loser (Administrator)
15.08.2007 12:13:28
Offline

Re: No fuj :)

svezt se muzes akurat tak ve vlackugoodbigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
canni (Člen)
15.08.2007 12:14:13
Offline

Re: No fuj :)

bigsmile OK odteď budu hodnej bigsmile protože jsem taky mladej a impotencí rozhodně netrpím good


Neper se, život ti dá do držky sám.
canni (Člen)
15.08.2007 12:15:09
Offline

Re: No fuj :)

Ten vláček sem ještě moc nepobral smile2smile2 podle toho co jsem četl to je něco jako chlastací maraton ? Test ? Hra ? smile2smile2


Neper se, život ti dá do držky sám.
marcoo (Člen)
15.08.2007 12:37:58
Offline

Re: No fuj :)

canni psal:

Ten vláček sem ještě moc nepobral smile2smile2 podle toho co jsem četl to je něco jako chlastací maraton ? Test ? Hra ? smile2smile2

ooo booože,neřeš to.Takovejch otázek,zkus pročítat témata a dovíš se všechno.Hlavně nedělej to,že někde ve starších tématech je např. Kmitání řidítek,a ty tejden na to napíšeš proč my kmitaj řidítka.To je jen příklad.Neber to vážně.A necpy sem pokaždý nový příhody,jak ti káplo do oka,pak kam ti spadla vosa atd.Na normální témata odpovídej nenormálně,a pokud máš něco OPRAVDU ZAJÍMAVÝHO,tak to sem hoď.Jinak na to s.r

misi (Člen)
15.08.2007 12:43:47
Offline

Re: No fuj :)

pussy čo jedu takhle dneska kolem werku (Třinecké železárny) otevřu plexi a co se nestalo v pravééém !!! pzor pravéééém oku zrnko prachu ... co s tím mám dělat ? bigsmilehelppussybigsmilesmile1


Blu one.... old one
Zdenda (Člen)
15.08.2007 12:44:41
Offline

Re: No fuj :)

já nevim, ať si každej píše co chce, žádnou tragédii v tom nevidím. Co nechci, tak nečtu.surprised

Chtěl bych mít vaše starostiidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
marcoo (Člen)
15.08.2007 12:45:23
Offline

Re: No fuj :)

misi psal:

pussy čo jedu takhle dneska kolem werku (Třinecké železárny) otevřu plexi a co se nestalo v pravééém !!! pzor pravéééém oku zrnko prachu ... co s tím mám dělat ? bigsmilehelppussybigsmilesmile1

Vyser s ´woko wole bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

canni (Člen)
15.08.2007 12:48:07
Offline

Re: No fuj :)

marcoo psal:
canni psal:

Na normální témata odpovídej nenormálně

bigsmilebigsmile To jde.
Pročítal jsem staré témata ale asi ne mco dobře neni lehčí mi to vysvětlit ? bad


Neper se, život ti dá do držky sám.
misi (Člen)
15.08.2007 13:06:12
Offline

Re: No fuj :)

marcoo psal:
misi psal:

pussy čo jedu takhle dneska kolem werku (Třinecké železárny) otevřu plexi a co se nestalo v pravééém !!! pzor pravéééém oku zrnko prachu ... co s tím mám dělat ? bigsmilehelppussybigsmilesmile1

Vyser s ´woko wole bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

smile1smile1smile1smile1smile1smile1 good


Blu one.... old one
osiris (Člen)
15.08.2007 13:24:34
Offline

Re: No fuj :)

Zdenda psal:

já nevim, ať si každej píše co chce, žádnou tragédii v tom nevidím. Co nechci, tak nečtu.surprised

Chtěl bych mít vaše starostiidontknow

...no hlavně zrovna ty si nepiš co chceš, páč kleješ jak satan smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
15.08.2007 13:31:01
Offline

Re: No fuj :)

Osiris: tsss já jsem mírumilovnej člověk a moje mluva když se rozčílim, to je balzám na duši.smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Šárka (Člen)
15.08.2007 14:05:04
Offline

Re: No fuj :)

koukám že mě ste přijali líp teda......jestli už sem nák tak zapadla.....nebude to pro to že nemám .....pindí** tada že sem holka?bigsmile


Obtížné neznamená nepřekonatelné
mr.BSE (Člen)
15.08.2007 14:06:57
Offline

Re: No fuj :)

Šárka psal:

koukám že mě ste přijali líp teda......jestli už sem nák tak zapadla.....nebude to pro to že nemám .....pindí** tada že sem holka?bigsmile

stale cekam na fotkubigsmilesmile2smile2


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Jerry (Člen)
15.08.2007 14:31:42
Offline

Re: No fuj :)

canni psal:

Já se podělam už dneska jsem jel po strakonický v koloně a předjížím nějaké auto a najednou stříííík a přímo do oka jsem dostal destilkou z ostříkovačů,
PS: Já vím jsem vůl měl jsem mít zavřenou helmu!!!goodgood

Dobrý. Nedej se. Stejně je to tady banda pacijentů. Když máš nějakou zajímavost, dej jí sem. Už tu začínala bejt nuda.goodgoodbigsmile


A kurva...
Zdenek (Člen)
15.08.2007 14:37:31
Offline

Re: No fuj :)

To Šárka,,,přijmuli,protože seš holka,ty to maj lehčí,ale říkám Ti na rovinu,že na mě to neplatí,protože sem už neškodnej,takže se mnou,Kellym,Osirisem,Palousem a Filipem nepočítej a máte to vy dacani.Zdenek.bigsmilebad

Loser (Administrator)
15.08.2007 14:41:05
Offline

Re: No fuj :)

se mnou taky nepocitej - ja uz sem taky mrtvej na spodek. badbadsmile2


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Datel (Člen)
15.08.2007 14:52:48
Offline

Re: No fuj :)

Já už i na vršeksurprised...já jsem vlastně klinicky mrtvý a mé verbální projevy jsou už jen poslední křečebeerbeerbeerwinewinewinesicksicksick

osiris (Člen)
15.08.2007 15:25:37
Offline

Re: No fuj :)

zdenkovi: u mě jsi na to káp good bigsmile

datlovi: slintáš? tak je to ještě dobrý smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hans (Člen)
15.08.2007 19:24:10
Offline

Re: No fuj :)

canni, ser na ně....
každej páprda tu píše kraviny, ale buzerujou jen mladý smile1...
maj ale pravdu....good
aspoň sis nástup neposral stylem jako já....surprised

a pro všechny: nechytejte se všho jak hovno košile...
vždycky když začne někdo někoho umravňovat apod, tak jsou najednou všichni dušíni....

hamba vám.

bigsmilesmile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
jennys (Člen)
15.08.2007 19:36:37
Offline

Re: No fuj :)

Mno, já mám ptáka samici, takže taky nicbigsmile

Palino (Člen)
15.08.2007 22:16:09
Offline

Re: No fuj :)

Canni, doufám, že přijedeš do Krumlova, myslím, že hodně lidí by tě rádo poznalobigsmile.Já určitěgoodbigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
MiKu (Člen)
15.08.2007 22:24:52
Offline

Re: No fuj :)

canni psal:

Achhjo snažil jsem se jen zapadnout smile2 Tak ať mi admin smaže tenhle učet nebudu sem aspoň chodit no smile2smile2smile2 Hmm tak hojsmile2

Že by zase špatnej LOS ???idontknow,nebo jsi fakt debil?!!

PALOUS (Člen)
15.08.2007 22:28:41
Offline

Re: No fuj :)

Zdenda psal:

já nevim, ať si každej píše co chce, žádnou tragédii v tom nevidím. Co nechci, tak nečtu.surprised

Chtěl bych mít vaše starostiidontknow

Pravdu máš kamarádegoodale jen by mě zajímalo co se tady dá vlastně čístsurprisedje to tady moc super maštal a gdo řekne že ne tak ten je maštaláků králgood


Jebat motorky :-)
fido (Člen)
15.08.2007 23:35:48
Offline

Re: No fuj :)

canni psal:

Já se podělam už dneska jsem jel po strakonický v koloně a předjížím nějaké auto a najednou stříííík a přímo do oka jsem dostal destilkou z ostříkovačů,
PS: Já vím jsem vůl měl jsem mít zavřenou helmu!!!goodgood

hm ty budeš masér, buď si z nás tady děláš prdel, nebo denodenně máš neskutečná problémy a smůlu se kterou máš nutkavou potřebu se svěřit masám. Mysli..synuhelp


bla...blabla...!
vorel (Člen)
16.08.2007 09:48:47
Offline

Re: No fuj :)

já sem chtěl jen říct, že neska se mi zatim nic zvláštního nestalo, jen byste to věděli


řikám si hurikán
Mour (Člen)
16.08.2007 09:51:59
Offline

Re: No fuj :)

...akorát jsme zlomili lopatu bigsmilebigsmilebigsmile

vorel psal:

já sem chtěl jen říct, že neska se mi zatim nic zvláštního nestalo, jen byste to věděli

Dado (Člen)
16.08.2007 11:01:15
Offline

Re: No fuj :)

se mi fčera podařilo si při lisování česneku si  stříknout notnou část výlisku přimo do bulvy,sem se málem pos..., kdybych měl plexi dole, nic by se asi nestalo,že??help  bigsmilebigsmilebigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Šárka (Člen)
16.08.2007 11:54:06
Offline

Re: No fuj :)

Dado psal:

se mi fčera podařilo si při lisování česneku si  stříknout notnou část výlisku přimo do bulvy,sem se málem pos..., kdybych měl plexi dole, nic by se asi nestalo,že??help  bigsmilebigsmilebigsmile

bud rád že ti tam necáklo něco jinýho třeba si moh dělat.....čili?


Obtížné neznamená nepřekonatelné
vorel (Člen)
16.08.2007 13:12:40
Offline

Re: No fuj :)

nebo bůhvícoeště


řikám si hurikán
Mour (Člen)
16.08.2007 13:18:56
Offline

Re: No fuj :)

..znám akorát čilikokárne

Mirek D (Člen)
16.08.2007 13:28:51
Offline

Re: No fuj :)

canni psal:

Já se podělam už dneska jsem jel po strakonický v koloně a předjížím nějaké auto a najednou stříííík a přímo do oka jsem dostal destilkou z ostříkovačů,
PS: Já vím jsem vůl měl jsem mít zavřenou helmu!!!goodgood

Hele, v ostřikovači určo neměl destilku.

1. Byl by to kokot a moc by mu tam nepomohla
2. tebe by v bulvě nepálila


Autobus je taky Suzuki... .
Salam (Člen)
16.08.2007 14:21:36
Offline

Re: No fuj :)

ty woe me se dneska stalo ze jedu jak fraja autem stazeny vokynka do mesta, radio vokuleny co to slo a normalne me do auta vlitnul ptak, do prdele, ja se tak lek, ze sem se malem vysekal, ten blboun mi jeste lital vepredu pod sklem a snazil zdrhnout prez sklo, byl sem fest vyklepanej, musel sem zastavit abych ho vyhnal, a ten bastard me jeste skrabnul do ruky, no nenasralo by vas to?idontknow

Americkej (Člen)
16.08.2007 14:24:21
Offline

Re: No fuj :)

ty doma nemáš akvárko,co?


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Tom (Člen)
16.08.2007 14:26:59
Offline

Re: No fuj :)

Salam psal:

ty woe me se dneska stalo ze jedu jak fraja autem stazeny vokynka do mesta, radio vokuleny co to slo a normalne me do auta vlitnul ptak, do prdele, ja se tak lek, ze sem se malem vysekal, ten blboun mi jeste lital vepredu pod sklem a snazil zdrhnout prez sklo, byl sem fest vyklepanej, musel sem zastavit abych ho vyhnal, a ten bastard me jeste skrabnul do ruky, no nenasralo by vas to?idontknow

... příště si vem rukavice a on tě neškrábnebigsmilebigsmilebigsmile

Papin (Nový člen)
16.08.2007 14:32:59
Offline

Re: No fuj :)

Mirek D psal:
canni psal:

Já se podělam už dneska jsem jel po strakonický v koloně a předjížím nějaké auto a najednou stříííík a přímo do oka jsem dostal destilkou z ostříkovačů,
PS: Já vím jsem vůl měl jsem mít zavřenou helmu!!!goodgood

Hele, v ostřikovači určo neměl destilku.

1. Byl by to kokot a moc by mu tam nepomohla
2. tebe by v bulvě nepálila

Tak, tak. Destilka jen do chladiče. V ostřikovači na ho.. Podle mě to byla převařená voda s PH 7,7.smile1smile1

Polo (Člen)
16.08.2007 14:35:34
Offline

Re: No fuj :)

Salam psal:

ty woe me se dneska stalo ze jedu jak fraja autem stazeny vokynka do mesta, radio vokuleny co to slo a normalne me do auta vlitnul ptak, do prdele, ja se tak lek, ze sem se malem vysekal, ten blboun mi jeste lital vepredu pod sklem a snazil zdrhnout prez sklo, byl sem fest vyklepanej, musel sem zastavit abych ho vyhnal, a ten bastard me jeste skrabnul do ruky, no nenasralo by vas to?idontknow

to sou sekvence, nebo si ulevuješ? jestli to první, tak to byl fakt pech bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Papin (Nový člen)
16.08.2007 14:37:35
Offline

Re: No fuj :)

Polo psal:
Salam psal:

ty woe me se dneska stalo ze jedu jak fraja autem stazeny vokynka do mesta, radio vokuleny co to slo a normalne me do auta vlitnul ptak, do prdele, ja se tak lek, ze sem se malem vysekal, ten blboun mi jeste lital vepredu pod sklem a snazil zdrhnout prez sklo, byl sem fest vyklepanej, musel sem zastavit abych ho vyhnal, a ten bastard me jeste skrabnul do ruky, no nenasralo by vas to?idontknow

to sou sekvence, nebo si ulevuješ? jestli to první, tak to byl fakt pech bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilegoodgoodgood

Mirek D (Člen)
16.08.2007 15:56:23
Offline

Re: No fuj :)

Papin psal:
Mirek D psal:
canni psal:

Já se podělam už dneska jsem jel po strakonický v koloně a předjížím nějaké auto a najednou stříííík a přímo do oka jsem dostal destilkou z ostříkovačů,
PS: Já vím jsem vůl měl jsem mít zavřenou helmu!!!goodgood

Hele, v ostřikovači určo neměl destilku.

1. Byl by to kokot a moc by mu tam nepomohla
2. tebe by v bulvě nepálila

Tak, tak. Destilka jen do chladiče. V ostřikovači na ho.. Podle mě to byla převařená voda s PH 7,7.smile1smile1

Nešlo vo to co měl borec v ostřikovači, ale co tu canniec napsal. Esli von mu do voka nekápl gel z palice... . idontknow


Autobus je taky Suzuki... .
Eguák (Člen)
16.08.2007 17:45:31
Offline

Re: No fuj :)

vim že to sem nepatří, se zeptám na 2 otázky(aspoň nedostanu fuck  že zakládám nový nesmyslný vlákno)
1-dole na bandasce mi čuměji tři hadičky a jedna je zašpuntovaná, může mi někdo říct vo co go? (jedna bude určitě přepad nádrže)
2-když mi v servise volejovej filtr utáhli tak že ho packou nepovolim (ten povolovací forechtuňk nemám), můžu na to tak že do něj jebnu šroubovák a pak to s nim povolit? anebo existuje nějakej jinej fígl jak to povolit...

hans (Člen)
16.08.2007 17:49:09
Offline

Re: No fuj :)

Eguák psal:

vim že to sem nepatří, se zeptám na 2 otázky(aspoň nedostanu fuck  že zakládám nový nesmyslný vlákno)
1-dole na bandasce mi čuměji tři hadičky a jedna je zašpuntovaná, může mi někdo říct vo co go? (jedna bude určitě přepad nádrže)
2-když mi v servise volejovej filtr utáhli tak že ho packou nepovolim (ten povolovací forechtuňk nemám), můžu na to tak že do něj jebnu šroubovák a pak to s nim povolit? anebo existuje nějakej jinej fígl jak to povolit...

to nejde povolit rukou???


Sapere Aude
www.gunlex.cz
osiris (Člen)
16.08.2007 17:52:32
Offline

Re: No fuj :)

ad1: je to přepad z airboxu, jednou za čas vodšpuntuješ, vypustíš, zašpuntuješ
ad2: jo, můžeš, nebo svlíkni pásek z kalhot, vomotej filtr a povol


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Eguák (Člen)
16.08.2007 18:28:46
Offline

Re: No fuj :)

hans:
rukou to nepovolim, když voni to v tom servise utahli tim utahovacím bazmekem...

Osiris:
a eště bych se zeptal jakou že to má funkci ta hadice u toho airboxu (že by "odbordelení"),  a ten pásek od nasrávaček surprised by mě fakt nenapadlo hotovej Mc Gajvr...
každopádně dík good

Rendy (Člen)
16.08.2007 18:35:15
Offline

Re: No fuj :)

Salam :...abys nechytl ptačí chřipku woe , bys byl taky mrtvý na spodek idontknowsmile1 honit ptáka v autě idontknow ... no každý má nějakou úchylku smile1


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
osiris (Člen)
16.08.2007 18:40:41
Offline

Re: No fuj :)

eguákovi: jo přesně, zkondenzovaný sračky tím vypouštíš a jinak ten filtr, já tam rvu teda šroubovák přímo z fleku, kšandu z kalhot ani nesundávám smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
16.08.2007 18:45:36
Offline

Re: No fuj :)

Eguak, vogo, co to resis? Dojed s tim za mnou - uz v tom mam praxigoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Radek-Ban (Člen)
17.08.2007 16:17:13
Offline

Re: No fuj :)

canni psal:

Ten vláček sem ještě moc nepobral smile2smile2 podle toho co jsem četl to je něco jako chlastací maraton ? Test ? Hra ? smile2smile2

idontknowto hraješ surprisedjinak je to smutnýsurprised


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
canni (Člen)
17.08.2007 22:11:51
Offline

Re: No fuj :)

nehraju nic. Jestli nevěříš podívej se na můj věk. Nemám za sebou jedinej sraz a proto jsem asi nepochytil žádný zkušenosti good


Neper se, život ti dá do držky sám.
pet (Člen)
17.08.2007 23:35:42
Offline

Re: No fuj :)

canni psal:

Já se podělam už dneska jsem jel po strakonický v koloně a předjížím nějaké auto a najednou stříííík a přímo do oka jsem dostal destilkou z ostříkovačů,
PS: Já vím jsem vůl měl jsem mít zavřenou helmu!!!goodgood

No na to že jsi napsal takovou kravinu se to tady pěkně rozjelo bigsmilebigsmile

yello (Člen)
18.08.2007 00:01:01
Offline

Re: No fuj :)

canni psal:

nehraju nic. Jestli nevěříš podívej se na můj věk. Nemám za sebou jedinej sraz a proto jsem asi nepochytil žádný zkušenosti good

Dej si voraz.Doted si tady lidi spis bavil,ted je uz asi jen seres...bad


...che palle !!!
Lech (Člen)
18.08.2007 02:36:31
Offline

Re: No fuj :)

sr na ne bnhj vole  nic si r;z toho bnedelej

bobule (Člen)
18.08.2007 08:10:29
Offline

Re: No fuj :)

Lech psal:

sr na ne bnhj vole  nic si r;z toho bnedelej

už to nepijbigsmile


to jebu
Koldan (Člen)
18.08.2007 10:34:53
Offline

Re: No fuj :)

Eguák psal:

hans:
rukou to nepovolim, když voni to v tom servise utahli tim utahovacím bazmekem...

Osiris:
a eště bych se zeptal jakou že to má funkci ta hadice u toho airboxu (že by "odbordelení"),  a ten pásek od nasrávaček surprised by mě fakt nenapadlo hotovej Mc Gajvr...
každopádně dík good

při troše šikovnosti to de i francůzákem. pichal sem ten filtr šroubovákem už taky,ale nějak se ně nelíbí rvat to tam,dyž je to chycený na tom šrubu,prostě mám z teho blbej pocit,že to třeba nějak vyhnu apod,ale mám kosmickou raketu a tam se na to muší dávat bachabigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
19.08.2007 14:22:28
Offline

Re: No fuj :)

2 Lihy: Fekal porno tu už dlouho nebylo... To jídlo dojím asi až zítra...
2 Canni: Docela pomáhá jedna věc. Než něco napíšeš sem, tak to napiš třeba na kus papíru a cca za 2-3 hodinky si to přečti a znovu promysli, zda to sem budeš psát... Občas to funguje a kdyby u tebe jsen z 10%, budeme všichni spokojenější.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr