Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pokus o krádež

savate (Nový člen)
17.08.2007 23:12:35
Offline

Pokus o krádež

Tak jsem si zajel na večer do práce a najednou koukám jak mi dva típci okukují mazla??surprised Šáhl jsem do trezoru a v klidu nabil remington express gumovými projektily,ale pak jsem si uvědomil,že by s toho mohl býti pěkný poprask.Tak jsem vyrazil potichu a ve tmě knim.V poslední chvíly mě záhlídly a ani nevím proč vzaly do zaječích ach jo některý lidé se neponaučígood


Přeci nebudem žít věčně
Lech (Člen)
18.08.2007 02:33:28
Offline

Re: Pokus o krádež

sestřselit zmrdy jendny zsarasdany

Nosorozec (Člen)
18.08.2007 12:42:36
Offline

Re: Pokus o krádež

sakra kde si sehnal ty gumový projektily?? taky bych je rád na ty to akce, protože ustřelit mu rovnou hlavu by asi v našem státě neposoudili jako nutnou sebeobranu!!!idontknow


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
yello (Člen)
18.08.2007 15:19:24
Offline

Re: Pokus o krádež

savate psal:

Tak jsem si zajel na večer do práce a najednou koukám jak mi dva típci okukují mazla??surprised Šáhl jsem do trezoru a v klidu nabil remington express gumovými projektily,ale pak jsem si uvědomil,že by s toho mohl býti pěkný poprask.Tak jsem vyrazil potichu a ve tmě knim.V poslední chvíly mě záhlídly a ani nevím proč vzaly do zaječích ach jo některý lidé se neponaučígood

Tak ted nevim,o co Ti slo.idontknow
Jestli ses chtel pochlubit,ze mas kver a rict nam,ze ses drsnak nejen podle Tveho vzhledu,nebo ses chtel predstavit a pozdravit kluky vocad.Tak jako tak,nevidim to jako stastny zpusob prezentace...smile2


...che palle !!!
canni (Člen)
18.08.2007 16:44:37
Offline

Re: Pokus o krádež

Je fakt že kdyby se mi někdo počumoval okolo motorky asi bych nebyl nadšenej a trochu je šel vyplašit, ale asi bych nestřílel přeci jen i tim projektilem je mužeš zabít když se blbě trefíš ne ?idontknowidontknow


Neper se, život ti dá do držky sám.
Petr (Člen)
18.08.2007 16:58:57
Offline

Re: Pokus o krádež

PRO MAJITELE b650 r.v. 05
DÁVEJTE SI BACHA NA SVÉ MAZLÍKY BO JSOU NA MUŠCE.. sick:sicksick
http://bazar.motorkari.cz/?cId=inzerat- … atu=166547


tož tak..
savate (Nový člen)
18.08.2007 17:33:53
Offline

Re: Pokus o krádež

Promiňte jestly jsem se někoho dotknul,ale nenechám si od pobudů,vandalů,zlodějů hrabat na majetek. Každej znás moc dobře ví, že není nic zadarmo.Proto nemám moc v lásce lehkoživky,čorkaře a další takovou pakáž.Nijak jsem se nechtěl chlubit a nemám to ani v povaze radši jsem v pozadí,ale tohle mě naštve pokaždý.Stačí se podívat do rubriky ukradené motorky.Kdyby někdo chtěl gumové projektyly daj se koupit http://www.zbranebrymova.com/
good


Přeci nebudem žít věčně
SLUGI (Člen)
18.08.2007 17:46:11
Offline

Re: Pokus o krádež

Petr psal:

PRO MAJITELE b650 r.v. 05
DÁVEJTE SI BACHA NA SVÉ MAZLÍKY BO JSOU NA MUŠCE.. sick:sicksick
http://bazar.motorkari.cz/?cId=inzerat- … atu=166547

...by chtělo mu ňákýho nabídnout a pak za ním zajet idontknow
bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
canni (Člen)
18.08.2007 21:49:37
Offline

Re: Pokus o krádež

savate psal:

Promiňte jestly jsem se někoho dotknul,ale nenechám si od pobudů,vandalů,zlodějů hrabat na majetek. Každej znás moc dobře ví, že není nic zadarmo.Proto nemám moc v lásce lehkoživky,čorkaře a další takovou pakáž.Nijak jsem se nechtěl chlubit a nemám to ani v povaze radši jsem v pozadí,ale tohle mě naštve pokaždý.Stačí se podívat do rubriky ukradené motorky.Kdyby někdo chtěl gumové projektyly daj se koupit http://www.zbranebrymova.com/
good

Z toho si nic nedělej ze začátku tu nemaj rádi nikoho mně asi ještě teď ne goodgood


Neper se, život ti dá do držky sám.
fido (Člen)
18.08.2007 22:00:18
Offline

Re: Pokus o krádež

Petr psal:

PRO MAJITELE b650 r.v. 05
DÁVEJTE SI BACHA NA SVÉ MAZLÍKY BO JSOU NA MUŠCE.. sick:sicksick
http://bazar.motorkari.cz/?cId=inzerat- … atu=166547

tak tyhle inzeráty nemám rád...bad


bla...blabla...!
pitrman (Člen)
19.08.2007 05:59:53
Offline

Re: Pokus o krádež

podle tve fotky v profilu Savate ani neni divu, proc ti dva vzali roha.... ja bych ho vzal taky kdyby si proti mne jenom sel....help

to Canni: hele co dybys sis dal, jak uz tady nekdo navrhoval, tak rocniho banna( to znamena, ze po dobu jednoho roku nebudes forum zadnyma debilnima prispjevkama - tzn. zadnyma...
a ten autor toho inzeratu se mozna snazi touhle cestou ziskat spatky svyho kradenyho banditaidontknow


in God we trust
canni (Člen)
19.08.2007 08:58:24
Offline

Re: Pokus o krádež

Kdyby jsi si to přečetl a nesnažil se mě jen zprudit zjistil by jsi že mu ho neukradli !!! Tak si dej bannán ty dík já se snažim chovat normálně.


Neper se, život ti dá do držky sám.
Petr (Člen)
19.08.2007 11:13:39
Offline

Re: Pokus o krádež

Canni tobě se musí asi vše vysvětlovat idontknow

Pirtman to zřejmně myslel tak, že inzerent byl okraden a pokuší se pomocí malé lsti dostat bandita z5 a přitom se dostat i k zlodějíčkovi a pokecat si s ním bigsmile


tož tak..
canni (Člen)
19.08.2007 19:53:49
Offline

Re: Pokus o krádež

Joj už mi to došlo good


Neper se, život ti dá do držky sám.
Myšák (Člen)
19.08.2007 23:44:49
Offline

Re: Pokus o krádež

Co bylo v tom inzeratu? Uz tam neni surprised


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Ondráš (Člen)
19.08.2007 23:51:53
Offline

Re: Pokus o krádež

2 Savate: Až budeš mít někdy cestu kolem tak se zastav. Máš to 20 km.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
bubák (Člen)
20.08.2007 08:14:32
Offline

Re: Pokus o krádež

Myšák psal:

Co bylo v tom inzeratu? Uz tam neni surprised

Bylo tam že koupí B650 rv.05 jen bez papírů, levně a že původ ho nezajímá, papíry a SPZ má prý svojeidontknowbadbadbad celkem drzej inzerát, proto už tam nejspíš není


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Myšák (Člen)
20.08.2007 11:03:21
Offline

Re: Pokus o krádež

smile1 To nejni inzerat ale vobjednafka smile1


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Zdenda (Člen)
20.08.2007 11:14:07
Offline

Re: Pokus o krádež

Ať mi na něj někdo šáhne... A půjdu nespíš sedětsmile2fuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
fido (Člen)
20.08.2007 11:21:51
Offline

Re: Pokus o krádež

Myšák psal:

smile1 To nejni inzerat ale vobjednafka smile1

myšak: no to je humus - klasika

zdenda: mysliš bandita že?


bla...blabla...!
Zdenda (Člen)
20.08.2007 11:43:29
Offline

Re: Pokus o krádež

No jistěěěěěěěěěgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Koldan (Člen)
21.08.2007 08:36:38
Offline

Re: Pokus o krádež

bubák psal:
Myšák psal:

Co bylo v tom inzeratu? Uz tam neni surprised

Bylo tam že koupí B650 rv.05 jen bez papírů, levně a že původ ho nezajímá, papíry a SPZ má prý svojeidontknowbadbadbad celkem drzej inzerát, proto už tam nejspíš není

řek bych,že Pitrman na to káp,prostě to zkouší,jestli ten zloděj nebude natolik blbej,že to nabídne původnímu majiteli,páč takhle praštěnej nigdo nemože bytsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr