Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

pesulko (Člen)
19.08.2007 19:11:20
Offline

KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

na tachaci B600 N ,98, mam najeto 34210 ale nevim jastli je to pravda da se zjistit nejakym spusobem kolik to ma opravdu kdyz jo tak kolik to asi muze stat pac predchozi majitel ji dotahnul z NEMECKA ale bez serv.knizky


Born to be wild....born to be BANDIT...
Kelly01 (Člen)
19.08.2007 19:15:30
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

špatně..

predchozi majitel ji dotahnul z NEMECKA s serv.knizkou ovšem dále vzhledem k předpokládanému poklesu ceny zvolil další prodej bez ní smile1


God Save The Queen!
bobule (Člen)
19.08.2007 19:18:11
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

jezdí to? jezdí, tak nevymejšlej bejkárny a jezdisurprised


to jebu
Eremi (Člen)
19.08.2007 19:25:27
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

pesulko psal:

na tachaci B600 N ,98, mam najeto 34210 ale nevim jastli je to pravda da se zjistit nejakym spusobem kolik to ma opravdu kdyz jo tak kolik to asi muze stat pac predchozi majitel ji dotahnul z NEMECKA ale bez serv.knizky

9 let stará krát 5 - 15 tisíc ročně, ber střed, takže 10, tak může mít kolem 90 tisíc km


S úsměvem jde všechno líp :o)
pesulko (Člen)
19.08.2007 19:26:13
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

bobule psal:

jezdí to? jezdí, tak nevymejšlej bejkárny a jezdisurprised

jo jezdi ale ptam se kvuli rozvodum vis jestli mam nad tim premejslet nebo pockat az se mi utrhne motor spod prdelebigsmile


Born to be wild....born to be BANDIT...
bobule (Člen)
19.08.2007 19:27:28
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

f tom případě počkejbigsmile


to jebu
pesulko (Člen)
19.08.2007 19:28:14
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

Eremi psal:
pesulko psal:

na tachaci B600 N ,98, mam najeto 34210 ale nevim jastli je to pravda da se zjistit nejakym spusobem kolik to ma opravdu kdyz jo tak kolik to asi muze stat pac predchozi majitel ji dotahnul z NEMECKA ale bez serv.knizky

9 let stará krát 5 - 15 tisíc ročně, ber střed, takže 10, tak může mít kolem 90 tisíc km

ty blaho!!!!!!!! neni to moc????smile2


Born to be wild....born to be BANDIT...
pesulko (Člen)
19.08.2007 19:32:25
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

bobule psal:

f tom případě počkejbigsmile

tak ja pockam pockam az se mi budou sypat kolecka maticky dratecky a nevim co za serepeticky a pak uz jenom holce dam ranu z milosti a pustim dolu udolim nekomu na barak do obyvaku smile1bigsmilesmile1bigsmile


Born to be wild....born to be BANDIT...
Eremi (Člen)
19.08.2007 19:52:05
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

pesulko psal:
Eremi psal:
pesulko psal:

na tachaci B600 N ,98, mam najeto 34210 ale nevim jastli je to pravda da se zjistit nejakym spusobem kolik to ma opravdu kdyz jo tak kolik to asi muze stat pac predchozi majitel ji dotahnul z NEMECKA ale bez serv.knizky

9 let stará krát 5 - 15 tisíc ročně, ber střed, takže 10, tak může mít kolem 90 tisíc km

ty blaho!!!!!!!! neni to moc????smile2

i kdyby jsi bral minimum, teda 5 tisíc ročně, což není moc reálný, tak to 45 tisíc, pravděpodobně to bude mít víc


S úsměvem jde všechno líp :o)
Vostrý Ondřej (Člen)
19.08.2007 20:01:48
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

ja mam B12ku r.v 2001 a ma najeto poctivých 20 000km.Takže neni pravda,že co sezona to min.5000km

Eremi (Člen)
19.08.2007 20:03:29
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

Vostrý Ondřej psal:

ja mam B12ku r.v 2001 a ma najeto poctivých 20 000km.Takže neni pravda,že co sezona to min.5000km

tak to je trošku vyjímka. když jsi průměrnej uživatel, je 5 tisíc minimum


S úsměvem jde všechno líp :o)
jirka (Nový člen)
19.08.2007 22:08:20
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

Pic. Zitra jdu pro B6 2002good.Ma to cca 11500km.Je to vubec možný?help

Progear 650 (Člen)
19.08.2007 22:34:57
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

Spis nemožný, než možný.... Já kupoval K5 s 12500km, a to ten kluk na tom skoro nejezdil... Ja bych tomu neveril...sick


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Ondráš (Člen)
19.08.2007 23:25:57
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

Vostrý Ondřej psal:

ja mam B12ku r.v 2001 a ma najeto poctivých 20 000km.Takže neni pravda,že co sezona to min.5000km

No, jo, ale tobě to věšně nejezdí nebo an tom něco opravuješ, tak se nediv, že ti to nedá ani 5 tis. za rok.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
19.08.2007 23:28:50
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

...kámoš najezdí ročně tak 1200 - 1500, další asi 3000


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jirka (Nový člen)
19.08.2007 23:50:31
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

Je mi jasný že je to málo,jenže kdo to zjistí?idontknowJedině majitele natáhnout na skřipec a polochtat ho horkym železem.bigsmile Ale, s..u na to, takhle bych jezdil v pixle do smrti.Prostě zítra je moje-holka!!!good

Ondráš (Člen)
19.08.2007 23:54:48
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

Tak třeba se můžeš kouknout na kotouče.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
jirka (Nový člen)
20.08.2007 00:16:34
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

Zdáli se mi O.K.idontknow

Ondráš (Člen)
20.08.2007 00:27:13
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

Ne na to jestli jsou křivé, ale jakou mají tloušťku. Tam teda taky záleží co používal za destičky, ale nebudeš vypadat jako někdo, kdo vidí motorku prvně.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
20.08.2007 08:02:34
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

mám kámoše,co najezdil na B6 za poslední čtyři roky cca 10 000 a možná ani to ne.Koupil si to,ale létá na tom jednou za měsíc kolem baráku.
Mně to letos nějak nevychází,není čas a je spousta jinejch věcí,takže to vytáhnu jednou za 14 dní na projížďku kolem komína a i tak mi to těch 7 za sezonu hodí,takže bych řek,že průměrně se minimálně těch 5 dá počítat,ale většinuo bych řek,že i víc


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Monty Jack (Člen)
20.08.2007 09:42:54
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

Koupil jsem jetou letos, na ničem před tím jsem nejezdil, řekl bych, že teď jezdím hodně málo (pocitově), ale těch 6000 tam už letos mám. Tak asi tak ...
Dotaz..kolik průměrně vydrží přední kotouče ?


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Marián (Člen)
20.08.2007 10:13:40
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

mam taky kamose co ma ninju 9 a nenajede na ni vic jak 4 tisice za rok...je to individulni.naproti tomu ja mam letos uz skoro 10.


...sam mezi jebkarema...
sonyk (Člen)
20.08.2007 14:40:27
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

motyku mam od ledna a 2000 km pac sem lama ale behem zari a rijna chci udelat dalsi 2000. ale sou i taci co udelaj jen dva za rok


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
martingsx (Člen)
20.08.2007 17:27:46
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

Moje postřehy:
- Pokud najezdí jeden rok málo tak si to druhý rok vynahradí
- Motky nemají většinou jeń jednoho majitele a pravděpodobnost, že narazíš na motku kdy všichni majitelé tlačili motorku po garáži je minimální, téměř nulová
- některé mají najeto málo, protože 3 x někde čekaly rozsekaný ve frontě na opravu
- první majitel dá většinou mtorce co ji patří aby si ji užil (a to je min. 8 tis ročně)
- s přibývajícími sezonami klesá počet najetých km/rok, ale nikdo se s tím nesmíří a koupí raději novej nebo silnější stroj a jezdí vostošest dál
- téměř každej udělal a starší motorka tedy několikrát výlet napříč alpami nebo Evropou a to je min 1500 km na jeden výlet.

pedro (Člen)
20.08.2007 19:04:55
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

ja mam 2004 a najeto 53500  ale jestli nekdo neco upsal nevim ja ji kupoval s 5 000 par mnesicu starou idontknow

Bandit-Kralik (Člen)
20.08.2007 23:36:10
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

Masinu mam nejaky 4 tydny a uz jsem s ni stacil nalital 3500km...a to nejezdim nejak moc casto....vikendova vyjizdka,obcas po praci,ale to jen v okoli...Pokud si vezmu,ze za mesic mam 3500km,tak za sezonu kdy se jezdi mi to udela nejakych 15000-20000km....at mi pak nekdo rika,ze masina po desiti letech ma najeto cca 35 0000km...proste blbost.

sonyk (Člen)
21.08.2007 01:33:33
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

asi vim sou lidi co to maj proste na vikned daj 200km treba jednou za 14 dni.viz ja treba a to me to hodne bavi ale proste neni casna chvilku ale samozrejme podle inzeratu je tu takovejch dost no.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Koldan (Člen)
21.08.2007 09:27:03
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

martingsx psal:

Moje postřehy:
- Pokud najezdí jeden rok málo tak si to druhý rok vynahradí
- Motky nemají většinou jeń jednoho majitele a pravděpodobnost, že narazíš na motku kdy všichni majitelé tlačili motorku po garáži je minimální, téměř nulová
- některé mají najeto málo, protože 3 x někde čekaly rozsekaný ve frontě na opravu
- první majitel dá většinou mtorce co ji patří aby si ji užil (a to je min. 8 tis ročně)
- s přibývajícími sezonami klesá počet najetých km/rok, ale nikdo se s tím nesmíří a koupí raději novej nebo silnější stroj a jezdí vostošest dál
- téměř každej udělal a starší motorka tedy několikrát výlet napříč alpami nebo Evropou a to je min 1500 km na jeden výlet.

pod to bych se podepsalgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
jakub (Člen)
21.08.2007 11:30:08
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

čau chlapi jo mate pravdu jo jsou vyjimky že ma bandit najeto 10000km,ale většina jsou bud s přetočenyma tachometrama nebo vyměni tachometry za menši počet vždyt dneska stoji 500kč stočeni tachometru a stoči ti ho o kolik si řeknešbeer

KOVAL (Člen)
21.08.2007 22:20:27
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

martingsx psal:

Moje postřehy:
- Pokud najezdí jeden rok málo tak si to druhý rok vynahradí
- Motky nemají většinou jeń jednoho majitele a pravděpodobnost, že narazíš na motku kdy všichni majitelé tlačili motorku po garáži je minimální, téměř nulová
- některé mají najeto málo, protože 3 x někde čekaly rozsekaný ve frontě na opravu
- první majitel dá většinou mtorce co ji patří aby si ji užil (a to je min. 8 tis ročně)
- s přibývajícími sezonami klesá počet najetých km/rok, ale nikdo se s tím nesmíří a koupí raději novej nebo silnější stroj a jezdí vostošest dál
- téměř každej udělal a starší motorka tedy několikrát výlet napříč alpami nebo Evropou a to je min 1500 km na jeden výlet.

Naprostá pussyvina na N-tou...
Každej si nekupuje motorku aby ji slíta,fůra lidí si ji koupí pro radost a ani na ní nejezděj.
Například ve slunné Itálii má dobrá třetina  motorek ve stáří cca 10 let najeto okolo 20 000km-30 000km,maximálně 40000.
Prostě si to koupěja nejezděj na tom,je to naprosto normální a né že si tady každej řiká že když je tam pěkně že tam jezděj jak prorvaný.
No ano,pokud se na to díváme pohledem klasického čecha,tak- Koupil sem si motorku,tak když sem za to dal takový prachy tak to vojezdim,zkurvim,po bouračce vopravim doma na koleně v garáži,stočim tacho a hurá hledat kupce...

Kelly01 (Člen)
21.08.2007 22:40:03
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

pussy

Tys byl v Itáliisurprised

Wowsmile1


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
22.08.2007 08:16:27
Offline

Re: KOLIK MAM OPRAVDU NAJETO

KOVAL psal:
martingsx psal:

Moje postřehy:
- Pokud najezdí jeden rok málo tak si to druhý rok vynahradí
- Motky nemají většinou jeń jednoho majitele a pravděpodobnost, že narazíš na motku kdy všichni majitelé tlačili motorku po garáži je minimální, téměř nulová
- některé mají najeto málo, protože 3 x někde čekaly rozsekaný ve frontě na opravu
- první majitel dá většinou mtorce co ji patří aby si ji užil (a to je min. 8 tis ročně)
- s přibývajícími sezonami klesá počet najetých km/rok, ale nikdo se s tím nesmíří a koupí raději novej nebo silnější stroj a jezdí vostošest dál
- téměř každej udělal a starší motorka tedy několikrát výlet napříč alpami nebo Evropou a to je min 1500 km na jeden výlet.

Naprostá pussyvina na N-tou...
Každej si nekupuje motorku aby ji slíta,fůra lidí si ji koupí pro radost a ani na ní nejezděj.
Například ve slunné Itálii má dobrá třetina  motorek ve stáří cca 10 let najeto okolo 20 000km-30 000km,maximálně 40000.
Prostě si to koupěja nejezděj na tom,je to naprosto normální a né že si tady každej řiká že když je tam pěkně že tam jezděj jak prorvaný.
No ano,pokud se na to díváme pohledem klasického čecha,tak- Koupil sem si motorku,tak když sem za to dal takový prachy tak to vojezdim,zkurvim,po bouračce vopravim doma na koleně v garáži,stočim tacho a hurá hledat kupce...

že ty ses  bouch kladívkem do palce woebigsmile
dyž se podíváš na anketu kdo kolik za sezonu najezdí,tak je tam z 1300 lidí jen nějakých 200 keří najezdí do 3000 km,ale spousta těch co najezdí 6,9 a někeří i víc jak 15.Jaká je pravděpodobnost,že dyž kůpíš mašinu 10 let starů,že všichni předchozí majitelé patří zrovna do skupiny číslo 1?Nehledě na to,že něgdo si vopravdu kůpí mašinu a pak na ni třeba nemá čas,ale pokud je i nadále fanda,tag jagmile čas má,tag si to vynahradí a pokud ne a uzná,že to pro něj moc smysl nemá,tag se u něj dlůho neohřeje a de z domu.
Jo a pokud si udělám z tý ankety střízlivej průměr,tak mi vychází na jednoho hlasujícího průměrně 8500 na sezonusurprised
Tagže dle mě to pussy na entou nejnibigsmile i když samo,že je fakt,že jsů světlé vyjímky,keré si kůpí mašinu,maj ju doma deset roků,za rok najezdí 2500 km a pak ji prodávaj,ale kolik takých je?rozhodně ne tolik,kolik jich nacházíme v inzerátech


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr