Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Tak sem asi naletěl

Lech (Člen)
17.08.2007 10:37:23
Offline

Tak sem asi naletěl

Cítím potřebu se o to podělit:
Před dvěma týdny sem kupoval B12 (http://www.motoinzerce.cz/inzerat.php?mid=92982).
Nejsem odborník, takže sem prohlídnul co znám a zdálo se mi to OK. Majitel mi do očí říkal - nebouraná, spadlá ze stojánku, originální lak, nic hnutýho atd.
Koupil jsem jí za kilo.

Ráno mě vzbudil telefon ze servisu :

Zjištěné drobnosti a závady:
-přední blatní vařený a stříkaný
-přední lampa lechce poškozená z venčí a prasklá zevnitř
-ohnutá pravá zadní stupačka
-lakovaná nádrž (nekvalitní lak)
-ulámaná žebra chlazení motoru na pravé straně
-levý kryt airboxu vařený, polepený folií (nekvalitně)
-zadní kapotáž lakovaná (nekvalitně)
-špatně chycená zadní lampa (zřejmě kvůli jinému podběhu)
-vyvařené pravé přepákování (nekvalitně)
-levý doraz řízení uražený (instalované jakési provizorium?)
-deformovaná pravá trubka vidlice (spuštěná o 2mm níž?)
-promáčklý rám na pravé straně v oblasti krku řízení
-lakované kluzáky přední vidlice (dobrušované?)
-protočené (ohnuté?) brejle
-poškrábané kryty budíků
-lehce pomačkaný chladič
-původní řidítka pokřivená
-kyvná vidlice u výfuku promáčklá (zřejmě důvod leštění)
-baterie uplně prázdná (zřejmě KO)

Oprava nejméně 30 tis (měření rámu, brejlí, rovnání, ňáký díly atd atd) sicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksick .
Jooo posral jsem to a unáhlil jsem se.....bad
Doufám, že to půjde vyřešit po dobrym a vrátí mi prachy, jinak je to v pussypussy

Prostě hezký ráno...fuck

Salam (Člen)
17.08.2007 10:43:00
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

no doprdele...surprised

Mour (Člen)
17.08.2007 10:43:13
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Nevím, ale 3/4 těch věcí co píšeš lze vidět při koupi, copak jsi neviděl poškrábané budíky, promáčklý rám atd atd....surprised ...tohle snad pozní i ...laik

mates (Člen)
17.08.2007 10:45:58
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

surprised no ty kájo ... to nechápu ... dyk to si musel všechno vidět už při koupi ne ?? idontknow


… voranžová
Borák (Člen)
17.08.2007 10:46:29
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

chyba byla už tady
..Nejsem odborník, takže sem prohlídnul co znám a zdálo se mi to OK..


...nikdo nevojebe Ježíše...
Salam (Člen)
17.08.2007 10:46:52
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

ale fotky sou asi jeste pred nehodou ne?

Romča (Člen)
17.08.2007 10:52:33
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Lech: Proto je lepší vždycky když kupuješ moto, mít sebou někoho kdo tomu rozumí. Ale to už je teď jedno. Doufám, že to vyřešíte v poho a vrátí ti peníze, i když lidi sou svině. No tak přeju dobrý pořízení.

Mour (Člen)
17.08.2007 10:54:40
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

...a jestli jsi měl před tím šestku surprised tak laik neseš

Filous (Člen)
17.08.2007 11:01:00
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

...sorry, ale na popsaný závady nemusíš bejt vodborník, teť můžet plakat jen nat svou??? ...hloupostí??? smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lech (Člen)
17.08.2007 11:01:32
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Fotka odpovídá tomu co sem kupoval.

Poškrábaný budíky a pár pussyovinek sem viděl, to mě nepřišlo tak zásadní.
Ten rám sem neviděl...
Trochu se mi to kroutilo při jízdě, ale myslel jsem, že to může bejt těma sakra sjetejma pneumatikama a širšíma řidítkama, na který moje krátký ručičky nejsou zvyklý.
Nicméně sem to posral, unáhlil se a teď toho lituju.
Prachy v pussy , beru dovču, du se vožrat a uvidim co dál....

Newada (Člen)
17.08.2007 11:01:59
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Hele, taky sem kupoval skoro "funglovku" (6500km/2004). Pak sem s tim taky lehce švih a dal podsedlák na lak a lykýra volá, hele se mi to nezdá, ta barva je nějaká jiná. No a zjistil jsem, že celá moto v laku. Tak volám bejvalýmu majiteli, jen tak z hecu, jestli náhodou neví číslo barvy, kterou jí nechal stříknout. No a něco zněj vylezlo, že teda padnul, ale detaily moh vyprávět jaký chtěl, stejně už sem nevěřil.
Tak sem z toho byl trochu špatnej, ale Filous mě uklidnil. Vrčí to? Vrčí. Jede to rovně? Jede. Tak co řešíš.


jak dlouho ještě?
Lech (Člen)
17.08.2007 11:04:49
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Motor je asi v cajku a jak sem říkal, nějaký píčovinky bych překous, ale mrdlej rám, brejle, vidlice, stupačky a já nevimcoještě...motá se mi hlavasmile2

ross (Člen)
17.08.2007 11:08:39
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Asi bych mu rozbil drzkufuck
a pak chtel prachy zpatky. drzim palce


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Mour (Člen)
17.08.2007 11:10:49
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

..s takovým chováním toho dost dostaneš goodbigsmile

ross psal:

Asi bych mu rozbil drzkufuck
a pak chtel prachy zpatky. drzim palce

Lech (Člen)
17.08.2007 11:10:55
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

ross psal:

Asi bych mu rozbil drzkufuck
a pak chtel prachy zpatky. drzim palce

No kdyžtak aspoň vobráceně bigsmile

Progear 650 (Člen)
17.08.2007 11:11:24
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

no to je pech, tedka je uz asi pozde bejt chytrej, ale vazne to chtelo nekoho sebou, kdo tomu rozumí.... Ten co ti to prodal musí bejt pěknápussy, já bych mu zkusil domluvit bejt tebou a kdyz to nezabere, tak pak ručně no....good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Póla (Člen)
17.08.2007 11:21:52
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Zchladit vlastní hlavu...zkusit se domluvit podobrým s prodejcem a když to nepůjde, tak s kupní smlouvou  navštívit právníka a řešit to s ním.

Je to asi o tom jak je napsaná smlouva a jestli byl dotýčný vyčůranej...

Trpělivost, ostré lokty a klííííd.....

Dado (Člen)
17.08.2007 11:36:27
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

a kupní smlouvu máš???


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Dado (Člen)
17.08.2007 11:45:12
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

musel by tam( v kupní smlouvě ) mít výslovně napsáno,že vozidlo bylo bouráno, jinak to jsou skryté vady a uvádění kupujícího v omyl. pohrozil bych velice slušně soudním znalcem a s nějakým hodně velkým kamarádem bych mu to šel osobně povědětbigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Lech (Člen)
17.08.2007 12:01:15
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Ve smlouvě (klasická smlouva z motorkari.cz) o bouračce nic neni, je tam napsáno Rám OK, protože se dušoval, že je vše v poho.
Mám kámoše právníka poradim se s nim.
Rukohnát je poslední varianta, věřim, že to půjde po dobrym, když ne, tak se tomu bude muset trochu pomoct

Progear 650 (Člen)
17.08.2007 12:09:03
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Jasný, dobrej plán. Mlátit jo hned je unáhlený.... Ale jako poslední možnost docela dobrý...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Petr J. (Člen)
17.08.2007 12:13:03
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

a proč si kupujete starý vrány, ještě když tomu nerozumíte?
a nechci tu slevu zadarmo......motorka padá vždy jen ze stojánku.....bigsmile

jardagsf (Člen)
17.08.2007 12:22:21
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Petr J. psal:

a proč si kupujete starý vrány, ještě když tomu nerozumíte?
a nechci tu slevu zadarmo......motorka padá vždy jen ze stojánku.....bigsmile

a jezdila na tomto babka woe 5000km za 10 let ,furt to stalo ve stodole............bigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Petr J. (Člen)
17.08.2007 12:26:18
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

a dědek na tom vyjel jenom jednou, ale jak to tahal ze stodoly, tak mu to upadlo ze stojánku......ale hovno tomu je.........a když budete chtít, i číslo laku vám dám......bigsmile

osiris (Člen)
17.08.2007 13:18:30
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

...nekoukej na to tak černě jak to vždycky ze začátku vypadá, spousta věcí je podružnejch a opravitelnejch až časem (i servis chce vydělávat), takže do toho teď nevykrvácíš (pokud si ji teda necháš, nebo budeš nucenej nechat)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jiřina (Člen)
17.08.2007 13:21:06
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Petr J. psal:

a proč si kupujete starý vrány, ještě když tomu nerozumíte?
a nechci tu slevu zadarmo......motorka padá vždy jen ze stojánku.....bigsmile

Že by třeba pro to, že né každý ma kurva na novou vránu, ještě k tomu od klávesákuuuuidontknow


Tož tak:-D
Datel (Člen)
17.08.2007 14:07:40
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

PetrJ: ...zbytečné řeči

Lech (Člen)
17.08.2007 14:31:41
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

osiris psal:

...nekoukej na to tak černě jak to vždycky ze začátku vypadá, spousta věcí je podružnejch a opravitelnejch až časem (i servis chce vydělávat), takže do toho teď nevykrvácíš (pokud si ji teda necháš, nebo budeš nucenej nechat)

Asi máš pravdu, ale jen změření a srovnání rámu,brejlí atd je dvacítka. vostatní věci by počkali, ale takhle s tim jezdit je na hovno. No a ani nemluvim vo tom, že sme měli jet s přítelkyní za tři tejdny na dovču.. fuck fuck do pussy
Dneska se zdržim v putice asi o něco dýl beerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeer abych vychladl

Petr J. (Člen)
17.08.2007 14:37:02
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

to Datel: zbytečné je tady plakat nad rozlitým mlékem......navíc, když jej kupuje v děravé lahvi......

Póla (Člen)
17.08.2007 15:26:09
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

2 Petr J.: KAždý máme občas vlčí mlhu před očima.
Někteří když kupují motorku a jiní se jí nezbaví celý život...sick

Chce pomoct woe a ne kritizovat jaký je debyl. To už ví sám.

vorel (Člen)
17.08.2007 15:33:49
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

to bys měl s pomocí právníka uhrátgood
už kvůli tomu: "na tři tejdny na dovču.. fuck fuck do pussy"


řikám si hurikán
osiris (Člen)
17.08.2007 15:45:58
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

...depa seš s judrinkem wogu? dej tomu směr smile1 něco vo parketoj


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fido (Člen)
17.08.2007 16:07:50
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Lech psal:

Motor je asi v cajku a jak sem říkal, nějaký píčovinky bych překous, ale mrdlej rám, brejle, vidlice, stupačky a já nevimcoještě...motá se mi hlavasmile2

vodkaď z Vysočiny je ten podvodník....

možná to nebude tak horký jak píšeš....chápu že seš dožranej...

na každé jeté něco najdeš.... pokud je ten rám K.O. je třeba aby to buď zaplatil a tím výrazně slevil, nebo aby si ji vzal zpět.

nikdy není tak hrozně...idontknow:good

all: nemá smysl tady psát dokola, že si měl vzít někoho sebou, když jasně zmínil, že udělal chybu a že nebyl tak pečlivej atd. Tohle už mu došlo...help


bla...blabla...!
Lech (Člen)
17.08.2007 17:12:04
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Je to z Ostružna, kousek od Chotěboře.
Před chvíli mi napsal zprávu a poslal mě samozřejmě do prdele...
Z právního hlediska je to jasný, takže to budu zkoušet zatim po dobrym....
No a když to nepujde, tak bude legrace fuck

Petr J. (Člen)
17.08.2007 17:28:57
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

připrav se na legraci.....

Petr (Člen)
18.08.2007 00:48:16
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

dívu se na ty ulámané žebra, to je jako pod tím plechem či co?
šikovně schované idontknow
zajímalo by mě jak to nazval a na co to tam je :)


tož tak..
Lech (Člen)
18.08.2007 02:32:20
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

newik vole je to sráč vole mě vojebak však t pouzná zač je toho ooklket

Kelly01 (Člen)
18.08.2007 08:21:07
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Klasická koupě podle peněz...


God Save The Queen!
Zdenek (Člen)
19.08.2007 07:45:02
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

To Lech,,,,neber to tak tragicky,přes zimu to dáš do cajku,co se týče servisu,tam je to přehnaný,ty ti napíšou že napsali s bráchou babičku,největší zloději po kovošrotu,že je důlek na rámu neznamená že musí bejt hnutej,že bys poznal kroucení při první jízdě,tomu nevěřím,protože byls s toho tak vyvalenej jak to jede,že tohle tě ani nenapadlo,něcos doufám usmlouval na škrábance,že s ním něco pořídíš moc nevěřím,něco podepsals,vostatní svede na tebe,jak psal Kelly,koupě podle peněz,to je přeci jasný u 3/4 nás všech,kdo by potom kupoval ty naše vorajtovaný mrdky,jinak Ti přeju abys to všechno dobře pořídil a věřím že budeš spokojenej.Zdenek.goodgood

Lech (Člen)
20.08.2007 14:31:03
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Jen tak pro info, za kolik by se dalo sehnat změření a narovnání rámu,vidlí atd ?
díky

Filous (Člen)
20.08.2007 14:41:57
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

...cinkni Halbichoj...607 672 193...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
gore (Člen)
20.08.2007 14:52:30
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

no ja nevim woe taky sis to moch lip prohlidnout...
a jinak to rovnani ramu taky u nas v dolinku tyky borci rovnaj a soude podle zakazek asi dost dobre skus 608333839 jirka smejkal....beerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
sonyk (Člen)
20.08.2007 16:12:57
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

hehe no tusim ze ve smlouve sou neco jako zavady. no a ram tam asi napsanej nebyl a to je kryta vada neuvedena asi ze? nevim. ale kdyz kouknu na motku poznam spatnej lak ulomena zebra na motoru odrene budiky. je jasne ze to padlo. ja prijel k te moji a povidam co ty jiny svetla von. to ten sikula v italii polozil taksem to vomrk a jediny co bylo je vady na laku a budiky. ponevadz to poslal na zem a svetlem a plastama (puvodne s to sjelo na  takovej ten patnik betonovej u cesty u mustku. tak sme to vomrkli svezli se a zjistili ze stupny sou memeny za novy brejle a vidle taky jen budiky zustaly a z S je N toz cena 55 taliru v lednu tomu odpovida.jinak frajer vse peclive vypsla do smlouvy abych o vsem vedel i netroubici klakson(vypadl drat konektoru). no nechal ses napalit snad neco ukecas.rada nekoho zkuseneho v obchodnim pravu by se sikla. preju hodne stesti a pak taky brzkou opravu a hodne km najetych


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Antihero (Člen)
20.08.2007 18:02:38
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Halbich měří za 7-9OOO, podle motyky. A to je jenom za zmereni bez jakýhokoliv rovnání nebo opravování.smile2
Vyser se na to, jestli to jede rovně, neklepou se riditka ve vyssi rychlosti, necuka brzdova packa, proste jezdi a na zimu to rozhodis, zmeris trubky ve vidlich, pripadne srovnas brejle a fertig.


There's a pie in the sky when you die.
Filous (Člen)
21.08.2007 07:47:40
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Protihrdina:
...zas neblbni...mě u něj stálo změření rámu 2300,- ...přet dvouma rokama...že by zas vo tolik podražil??? idontknow ...co mi vonehdá řikal, tag že do desítky je to i s rovnánim a vařenim totál krešlýho rámu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
21.08.2007 10:07:56
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

sonyk psal:

hehe no tusim ze ve smlouve sou neco jako zavady. no a ram tam asi napsanej nebyl a to je kryta vada neuvedena asi ze? nevim. ale kdyz kouknu na motku poznam spatnej lak ulomena zebra na motoru odrene budiky. je jasne ze to padlo. ja prijel k te moji a povidam co ty jiny svetla von. to ten sikula v italii polozil taksem to vomrk a jediny co bylo je vady na laku a budiky. ponevadz to poslal na zem a svetlem a plastama (puvodne s to sjelo na  takovej ten patnik betonovej u cesty u mustku. tak sme to vomrkli svezli se a zjistili ze stupny sou memeny za novy brejle a vidle taky jen budiky zustaly a z S je N toz cena 55 taliru v lednu tomu odpovida.jinak frajer vse peclive vypsla do smlouvy abych o vsem vedel i netroubici klakson(vypadl drat konektoru). no nechal ses napalit snad neco ukecas.rada nekoho zkuseneho v obchodnim pravu by se sikla. preju hodne stesti a pak taky brzkou opravu a hodne km najetych

já ti nevím čéče,ale pokáď si kupoval mašinu s tím,že jsi měl fšechny závady napsané ve smlouvě,těžko by jsi potom něco reklamoval,páč pokáď by ti nešel třeba ten klakson,tak prodejce by ti stejně řekl,že to ve smlouvě máš napsané,že nefunguje a že jsi to s tím kupoval.Takže stav motocyklu ve smlouvě je ochrana spíš pro prodávajícího než kupujícího,aby mu zkrátka něgdo za týden nedošel rozbít hubu a byl krytej,že kupující byl s vadou seznámensurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sonyk (Člen)
21.08.2007 10:23:33
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

no jasne ale vsecko mi rekl a mohl sem rict ze to neberu o vsem sem vedel seznamil me s kazdym skrabancem na laku.proste fer kluk.povidam co retez no na smrt ze ma najeto 18000.povidam ok. vypsal co vedel ja sem to omrknul na motce s mechanikem projeli sme to shledaly dobrym.a ted jediny co sem menil jsou brzdovy desky, udelal oleje , podtlaky, ventily. a pristi mesic asi retez bude.proste nic me nezaprel na co sem se zeptal odpovedel.

proste kdyz kupuju takovouhle vec a vidim odrenou nadrz, ulomeny zebra na motoru o necem to svedci zrejme.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Mour (Člen)
21.08.2007 10:25:49
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

bigsmilebigsmile Já když jsem prodával motku, tak sem říkal i závady co tam nebyly, aby nekoupil.bigsmile Stejně koupil smile2

Kelly01 (Člen)
21.08.2007 13:21:14
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

A tak ženete na patro...


God Save The Queen!
Petr J. (Člen)
21.08.2007 13:55:08
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

prostě běžný trh.......člověk koupit může, ale nemusí......a když kupuju něco, čemu nerozumím, buď si to koupím nové (se všema zárukama) nebo když na to nemám a přesto to chci, tak vojeté, ale bez záruk, s rizikem, že to holt prostě může stát za prd......o tom to celé je.....

tak proč chtít někomu rozbít hubu? prostě někdo nabízel, někdo koupil....a že blbě, je jeho problém, jeho blbost a jeho "ušetřené" peníze.....

měření rámu dělá jak Halbich, tak třeba v Podolí DKmoto, tuším že i Kont.....pokud je to taková jebka, bez měření rámu bych na tom dál nejezdil......rám, brzdy a podvozek chce mít v cajku, když už nic jiného.....

Filous (Člen)
21.08.2007 14:43:05
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Petr J. psal:

prostě běžný trh.......člověk koupit může, ale nemusí......a když kupuju něco, čemu nerozumím, buď si to koupím nové (se všema zárukama) nebo když na to nemám a přesto to chci, tak vojeté, ale bez záruk, s rizikem, že to holt prostě může stát za prd......o tom to celé je.....

tak proč chtít někomu rozbít hubu? prostě někdo nabízel, někdo koupil....a že blbě, je jeho problém, jeho blbost a jeho "ušetřené" peníze.....

měření rámu dělá jak Halbich, tak třeba v Podolí DKmoto, tuším že i Kont.....pokud je to taková jebka, bez měření rámu bych na tom dál nejezdil......rám, brzdy a podvozek chce mít v cajku, když už nic jiného.....

...zas nešil...esi to jede rovně, tag proč bys na tom bes měření nejezdil??? surprised ...a esi nejni f eksponovanejch místech popraskanej lak nebo nedejbóže trhliny snat skoukne sám, né? surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
21.08.2007 15:01:40
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

to Filous: no podle toho jak to zkoukl posledně o tom právě pochybuji..........takže raději svěřit někomu, kdo to fakt prohlídne.....odřeniny, důlky, ulámaná žebra musí vidět i úplný neznalec.....

Filous (Člen)
21.08.2007 15:16:48
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

...no právje si myslim, že dyš to napoprvý tag "vošulil", tag teť po tom poleze jag vopicesurprised ...teda aspoň já bych lez surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
21.08.2007 15:45:27
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

to Filous: jenže my nejsme on.......bigsmile

vorel (Člen)
21.08.2007 15:56:34
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

to zní celkem logicky


řikám si hurikán
Antihero (Člen)
21.08.2007 20:34:41
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Filous:
Hele tudle cifru mi zahlásil cca před dvouma měsícama dyž sem se ho ptal kolik za vohlej rám z Horneta s tim že pokud na tom bude vařit ať počítám s 13000. Ale je jasný, že je to z hovoru po telefonu a možná se připravoval na nejhorší možnou variantu...
čo ja vjem?
Nakonec sem to tam nedával.
Tož tak.


There's a pie in the sky when you die.
Petr J. (Člen)
22.08.2007 08:49:29
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

jestli to nebylo proto, že šlo zrovna o Horneta.......jestli se nepletu, jeho rám je zatraceně špatně přístupný, né oměřitelný zvenku jako u Bandita.....

Lech (Člen)
22.08.2007 09:15:47
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Do konce tejdne si pro ni chlapec přijede...bigsmilebigsmile

fido (Člen)
22.08.2007 09:24:25
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Lech psal:

Do konce tejdne si pro ni chlapec přijede...bigsmilebigsmile

tos musel být přesvědčivej...surprised


bla...blabla...!
Lech (Člen)
22.08.2007 09:31:58
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Slušně jsem ho několikrát poprosil...bigsmile

Filous (Člen)
22.08.2007 09:43:34
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

...takovejch bylo, co slibovali a.............. surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
22.08.2007 10:07:31
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

no to jsem zvedavej, jestli dorazi... musis umet hezky poprosit....smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Šárka (Člen)
22.08.2007 10:54:44
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Lech psal:

Slušně jsem ho několikrát poprosil...bigsmile

to je mi líto jak si koupil.....
sem ráda že to takhle dopadlo.....
přeju ti aby si pro ní opravdu přijel....

nechceš zavolat mímu šéfovi chtěla bych větší plat....bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Obtížné neznamená nepřekonatelné
frcus (Člen)
24.08.2007 09:15:58
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Šárko pošli číslo na šéfa zavolám mu aby ti zvednul výplatu bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Lech (Člen)
24.08.2007 09:46:51
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

frcus psal:

Šárko pošli číslo na šéfa zavolám mu aby ti zvednul výplatu bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

a nezapomeň ho pěěěkně poprosit....

nety (Člen)
24.08.2007 20:11:12
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Zdar Lech, tak to je nářez... Já chtěl svýho mazla 6 taky prodat, ale o tom vim o každý matičce, každý věci, tak si ho snad necham, páč si mě vyděsil, co dokážou lidi s klidným svědomím prodat.


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Lech (Člen)
25.08.2007 14:14:55
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

no když nebudeš vocas jak já, tak nenaletíš...

Jinak si ji frajer včera vodvez...good

Datel (Člen)
25.08.2007 14:21:41
Offline

Re: Tak sem asi naletěl

Lech psal:

no když nebudeš vocas jak já, tak nenaletíš...

Jinak si ji frajer včera vodvez...good

Gratulace good........a příště nebuť labuť idontknow

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr