Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

signalCZ (Člen)
17.08.2007 00:59:02
Offline

JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Tak mi dnes přišlo oznámení z magistrátu že mám odevzdat na rok řidičáka zaplatit 25000,- pokutu. Už jsem to tu řešil co ajak se mi stalo a shrnu to,vše hraje pro mě ale prostě prý mají na vše jeden paragraf, a víc je nezajímá.
Prý tam bylo zraněnía  nehoda, najdou si v tabulkách (kravskejch) co za to je a nasolilimi to.řidičák potřebuji a jestli mi ho seberou můžu se jít rovnou odtřelit, pže nebudu mít za co žít.
Chci se tedy zaptat, zda mám nějaképrávo se odvolat a nebo zda by nešlo sebrat pouze na motorku ale auto mi nechat.
Díky za nějakou aspoň jednu radugood jsem z toho dost v prdeli.

škardík (Člen)
17.08.2007 02:27:12
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Co se ti stalo? Já měl taky celkem provar, ale právník mě z toho vysekal.. Teda spíš pomohlo už to, že za mě všechno vyřizoval on.


viz avatar:)
Jíra (Člen)
17.08.2007 08:39:14
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

signalCZ psal:

Tak mi dnes přišlo oznámení z magistrátu že mám odevzdat na rok řidičáka zaplatit 25000,- pokutu. Už jsem to tu řešil co ajak se mi stalo a shrnu to,vše hraje pro mě ale prostě prý mají na vše jeden paragraf, a víc je nezajímá.
Prý tam bylo zraněnía  nehoda, najdou si v tabulkách (kravskejch) co za to je a nasolilimi to.řidičák potřebuji a jestli mi ho seberou můžu se jít rovnou odtřelit, pže nebudu mít za co žít.
Chci se tedy zaptat, zda mám nějaképrávo se odvolat a nebo zda by nešlo sebrat pouze na motorku ale auto mi nechat.
Díky za nějakou aspoň jednu radugood jsem z toho dost v prdeli.

Pošli mi o tom všechno na mail!! Moje přítelkyně je právnička...


BMW Pičo! :-)
Póla (Člen)
17.08.2007 09:24:56
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Řekla bych že se drží spodní hranice postihů....ještě tě šetří.

Pokud jsi už ale propásnul odvolací dobu když přišlo rozhodnutí o přetupku tak jsi asi namydlený a budeš si muset najít nové zaměstnání.

Právní porada je zcela na místě.

Přeji pevné nervy a trpělivost....bad

vorel (Člen)
17.08.2007 09:31:06
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

fakt to chce se pokusit trochu se zklidnit. kámoš Laco si dal jeden přestupek, na strakonický na výjezdu z prahy na 50 mu naměřili 93, jinak jezdi normalně, žádnej pirát, žádnej jinej přestupek a stejně to dostal natvrdo na půl roku bez řidičáku.


řikám si hurikán
signalCZ (Člen)
17.08.2007 12:29:12
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Jíra psal:
signalCZ psal:

Tak mi dnes přišlo oznámení z magistrátu že mám odevzdat na rok řidičáka zaplatit 25000,- pokutu. Už jsem to tu řešil co ajak se mi stalo a shrnu to,vše hraje pro mě ale prostě prý mají na vše jeden paragraf, a víc je nezajímá.
Prý tam bylo zraněnía  nehoda, najdou si v tabulkách (kravskejch) co za to je a nasolilimi to.řidičák potřebuji a jestli mi ho seberou můžu se jít rovnou odtřelit, pže nebudu mít za co žít.
Chci se tedy zaptat, zda mám nějaképrávo se odvolat a nebo zda by nešlo sebrat pouze na motorku ale auto mi nechat.
Díky za nějakou aspoň jednu radugood jsem z toho dost v prdeli.

Pošli mi o tom všechno na mail!! Moje přítelkyně je právnička...

děkuju moc, hned tonaskenuju a pošlu, fakt díky!
Pošlu Tito na mail..

Kelly01 (Člen)
17.08.2007 12:44:21
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Jen vůl tam jde..

Přijde předvolání..

Jdu k advokátce..

Dávám plnou moc..

A ať to trvá třeba 3 rokygood

Samo že když projedeš poslední soud tak to nějaké love stojísmile1


God Save The Queen!
signalCZ (Člen)
17.08.2007 12:45:52
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Jíra psal:
signalCZ psal:

Tak mi dnes přišlo oznámení z magistrátu že mám odevzdat na rok řidičáka zaplatit 25000,- pokutu. Už jsem to tu řešil co ajak se mi stalo a shrnu to,vše hraje pro mě ale prostě prý mají na vše jeden paragraf, a víc je nezajímá.
Prý tam bylo zraněnía  nehoda, najdou si v tabulkách (kravskejch) co za to je a nasolilimi to.řidičák potřebuji a jestli mi ho seberou můžu se jít rovnou odtřelit, pže nebudu mít za co žít.
Chci se tedy zaptat, zda mám nějaképrávo se odvolat a nebo zda by nešlo sebrat pouze na motorku ale auto mi nechat.
Díky za nějakou aspoň jednu radugood jsem z toho dost v prdeli.

Pošli mi o tom všechno na mail!! Moje přítelkyně je právnička...

máš tona mailu, děkuju Ti moc. Kdyby mi aspoň sebrali jen skupinu ale ne na tzo auto,nebo nějakou mastnou pokutu, to bych taky zvládnul(prodal bych baňDˇoura) ale já bejt bez řidičáku nemůžu. Kord vtéhle době,oni to asi vůbecnechápou...smile2 teď jelnachcanej politik a hrozí mu buď zákaz řízení nebo pokuta, proč ne obojí jako mě???? no nic , zatím všem děkuju za rady.

škardík (Člen)
17.08.2007 14:48:42
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Hele mam takovej dojem, že sebrání jen skupiny je blbostbad


viz avatar:)
osiris (Člen)
17.08.2007 15:02:40
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

...nechci tvrdit tak ani tak, ale jeden týpek mi tvrdil, že jemu to tak spáchali (přijde mi to taky neuvěřitelný, ale po projednání přestupku mi to potvrzoval)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ice (Člen)
17.08.2007 15:07:27
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

vorel psal:

fakt to chce se pokusit trochu se zklidnit. kámoš Laco si dal jeden přestupek, na strakonický na výjezdu z prahy na 50 mu naměřili 93, jinak jezdi normalně, žádnej pirát, žádnej jinej přestupek a stejně to dostal natvrdo na půl roku bez řidičáku.

To je ta nejnižší hranice... mohl dostat rok


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
17.08.2007 15:08:56
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

škardík psal:

Hele mam takovej dojem, že sebrání jen skupiny je blbostbad

je to blbost


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
signalCZ (Člen)
18.08.2007 18:07:54
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Jíra psal:
signalCZ psal:

Tak mi dnes přišlo oznámení z magistrátu že mám odevzdat na rok řidičáka zaplatit 25000,- pokutu. Už jsem to tu řešil co ajak se mi stalo a shrnu to,vše hraje pro mě ale prostě prý mají na vše jeden paragraf, a víc je nezajímá.
Prý tam bylo zraněnía  nehoda, najdou si v tabulkách (kravskejch) co za to je a nasolilimi to.řidičák potřebuji a jestli mi ho seberou můžu se jít rovnou odtřelit, pže nebudu mít za co žít.
Chci se tedy zaptat, zda mám nějaképrávo se odvolat a nebo zda by nešlo sebrat pouze na motorku ale auto mi nechat.
Díky za nějakou aspoň jednu radugood jsem z toho dost v prdeli.

Pošli mi o tom všechno na mail!! Moje přítelkyně je právnička...

nechci otravovat,bo bejt vlezlej, ale nekoukl jsi na tu zprávu,teda Tvoje přítelkyně? Máto cenu abych se odvolával bo tak?Děkuju...

Ondráš (Člen)
19.08.2007 14:27:14
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

No... Sestra měla taky "nehodu". Už jsem to tu psal. Nabrala autobus. Na něm teda škoda asi 250 tis, ale lidi v autobuse v klidu. Ona má v sobě tuším, že 15 šroubů, auto byla totálka a taky dostala 25000 a rok (po půl roce podmínka) bez řidičáku.Tak to tu prostě funguje...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
signalCZ (Člen)
19.08.2007 14:33:31
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Ondráš psal:

No... Sestra měla taky "nehodu". Už jsem to tu psal. Nabrala autobus. Na něm teda škoda asi 250 tis, ale lidi v autobuse v klidu. Ona má v sobě tuším, že 15 šroubů, auto byla totálka a taky dostala 25000 a rok (po půl roce podmínka) bez řidičáku.Tak to tu prostě funguje...help

to v závorce"(po půl roce podmínka)" znamená že za půl roku zažádalaovrácení a vrátilijířidičáka dostalapodmínku?

Ondráš (Člen)
19.08.2007 14:55:49
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Jo. Jestli hraješ nějakou fotbalovou pralesní ligu, tak tak je to to samé jako když dostaneš něco na tvrdo... Po půlce můžeš požádat o prominutí a oni ti to většinou odpustí s tím, že se zbytek mění na podmínku. Ale běda ti, jak něco provedeš, to dostaneš flastr jak svině a o prominutí nebo podmínce na zbytek trestu zapomeň.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Palino (Člen)
19.08.2007 15:32:46
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Být tebou, rychle si udělám řidičák na Slovensku. To by snad mělo jít.good


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
signalCZ (Člen)
19.08.2007 15:32:47
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Ondráš psal:

Jo. Jestli hraješ nějakou fotbalovou pralesní ligu, tak tak je to to samé jako když dostaneš něco na tvrdo... Po půlce můžeš požádat o prominutí a oni ti to většinou odpustí s tím, že se zbytek mění na podmínku. Ale běda ti, jak něco provedeš, to dostaneš flastr jak svině a o prominutí nebo podmínce na zbytek trestu zapomeň.

ty vole tynai nevíš jakou jsimited udělal radost,jámyslelžejetomožnépouze vevězení nebopřispáchánínějakýho trestnýho činu. taktakovejhleden jsemneměl už hooodně dlouho!!! děkuju moc kdybyjsibydlelblízkotakTě zvu den na pivogoodbigsmile

Ondráš (Člen)
19.08.2007 15:35:48
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

No... nevím jaký je rozdíl v tom, že ti seberou řidičák na půl roku, když se tím živíš, než když ti ho seberou na rok, ale jsem rád, že jsem ti zvedl náladu...good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
signalCZ (Člen)
19.08.2007 15:38:07
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Ondráš psal:

No... nevím jaký je rozdíl v tom, že ti seberou řidičák na půl roku, když se tím živíš, než když ti ho seberou na rok, ale jsem rád, že jsem ti zvedl náladu...good

a ještěposlední jestli můžu, když teda tvoje sestra měla něvcopodobného jako já, dostal na rok zákaz řízení,pakpožádala o vrácení, tak musela dělat znova autoškolu bo jenom nějaký přezkoušení?
a poslední otázka. Když dostala podmínku, na jak dlouho ji ona dostala, aŤ jsem v obraze.. děkuju ještě jednou!!!:)good

Ondráš (Člen)
19.08.2007 15:42:22
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

signalCZ psal:

a ještěposlední jestli můžu, když teda tvoje sestra měla něvcopodobného jako já, dostal na rok zákaz řízení,pakpožádala o vrácení, tak musela dělat znova autoškolu bo jenom nějaký přezkoušení?
a poslední otázka. Když dostala podmínku, na jak dlouho ji ona dostala, aŤ jsem v obraze.. děkuju ještě jednou!!!:)good

Dostala na rok. Autoškolu dělat nemusí, ale nějaké body na kontě má. Jen zažádá o vrácení. Když dostaneš rok, tak půl roku. Vždycky po půlce trestu jako je to v tom fotbale, jako u trestných činů...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
signalCZ (Člen)
19.08.2007 15:47:04
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Ondráš psal:
signalCZ psal:

a ještěposlední jestli můžu, když teda tvoje sestra měla něvcopodobného jako já, dostal na rok zákaz řízení,pakpožádala o vrácení, tak musela dělat znova autoškolu bo jenom nějaký přezkoušení?
a poslední otázka. Když dostala podmínku, na jak dlouho ji ona dostala, aŤ jsem v obraze.. děkuju ještě jednou!!!:)good

Dostala na rok. Autoškolu dělat nemusí, ale nějaké body na kontě má. Jen zažádá o vrácení. Když dostaneš rok, tak půl roku. Vždycky po půlce trestu jako je to v tom fotbale, jako u trestných činů...

díky moc, takže se ještě poradím s právníkem(snad někoho seženu) a asi to budu musetjít zaplatit a odevzdat skoro tu nejcenější věc co mám,řidičáksmile2 ale nějak ten půlrok sand překlepu, budu muset bejt hodnejbigsmile

demlis (Člen)
19.08.2007 17:02:36
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Jo myslím že pokud nenasbíráš všechny body a přijdeš o řidičák tak ho dělat znovu nemusíš, ale pokud by jsi přišel o řidičák tím že příjdeš o všechny body tak ho dělat znovu musíš....bad


B12 nebyla k dostaní a tak přišla zrada a H9:)
Póla (Člen)
19.08.2007 17:53:05
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Nejde o počet bodů ale o dobu kterou nesmíš řídit.
Nepamatuju se přešně jaká to je doba, ale je to v psané v bodovém systému.

Např. - Když prostě neřídíš dýl jak 12 měsíců, tak musíš dělat znovu zkoušky. Když neřídíš jen 6 měsíců, tak  nemusíš dělat nic.
Tuším že ta hrance nežízení je 12 měsíců, to si ale ověř na cajtech.

Koldan (Člen)
20.08.2007 09:01:51
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

mám s tím osobní zkušenosti,ještě z výšky.Tu žádost o prominutí zbytku trestu si musíš zažádat tak,aby jim tam došla nejdřív přesně po půlce.Pokud jim to dojde jen o den dřív,nechaj to ležet na stole a za týden ti odepíšou,že sis zažádal brzo (byť o den) a ty jim to budeš posílat zase,takže nakonec tím ztratíš třeba tři týdny.Jo a za mě to ještě bylo tak,že se dalo domluvit jestli chci vyšší pokutu nebo mít dýl papíry v pračce.Jako student jsem si vybral druhou variantu.Možná by to mohlo jít ukecat i dnes,ale to nevím


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
pesulko (Člen)
20.08.2007 09:55:52
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

signalCZ psal:
Ondráš psal:
signalCZ psal:

a ještěposlední jestli můžu, když teda tvoje sestra měla něvcopodobného jako já, dostal na rok zákaz řízení,pakpožádala o vrácení, tak musela dělat znova autoškolu bo jenom nějaký přezkoušení?
a poslední otázka. Když dostala podmínku, na jak dlouho ji ona dostala, aŤ jsem v obraze.. děkuju ještě jednou!!!:)good

Dostala na rok. Autoškolu dělat nemusí, ale nějaké body na kontě má. Jen zažádá o vrácení. Když dostaneš rok, tak půl roku. Vždycky po půlce trestu jako je to v tom fotbale, jako u trestných činů...

díky moc, takže se ještě poradím s právníkem(snad někoho seženu) a asi to budu musetjít zaplatit a odevzdat skoro tu nejcenější věc co mám,řidičáksmile2 ale nějak ten půlrok sand překlepu, budu muset bejt hodnejbigsmile

jestli mas jeste zajem moje mlada dela na inspektoratu a ma na starosti prave takovy blazny jako ty,ja a vsicky co maji ridicak je PRESTUPKARKA na dopravnim tak napis podrobnost pesulko@atlas.czgood


Born to be wild....born to be BANDIT...
signalCZ (Člen)
20.08.2007 12:12:30
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

pesulko psal:
signalCZ psal:
Ondráš psal:


Dostala na rok. Autoškolu dělat nemusí, ale nějaké body na kontě má. Jen zažádá o vrácení. Když dostaneš rok, tak půl roku. Vždycky po půlce trestu jako je to v tom fotbale, jako u trestných činů...

díky moc, takže se ještě poradím s právníkem(snad někoho seženu) a asi to budu musetjít zaplatit a odevzdat skoro tu nejcenější věc co mám,řidičáksmile2 ale nějak ten půlrok sand překlepu, budu muset bejt hodnejbigsmile

jestli mas jeste zajem moje mlada dela na inspektoratu a ma na starosti prave takovy blazny jako ty,ja a vsicky co maji ridicak je PRESTUPKARKA na dopravnim tak napis podrobnost pesulko@atlas.czgood

Máš to na mailu,kdyby něco s tím šlo tak bych byl moc rád, neba spon nějakou radu. Moc děkuju!!!

pesulko (Člen)
21.08.2007 09:59:43
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

zdarec tak sem ji to dal moji mlady a zitra popripade ve ctvrtek ti reknu co a jak neslibuji nic excelentniho ale snaha tam bude neboj me vysekala ridicak na 4 mesice misto roku a to me honili poldove pres 30 kilaku ja tehdy porusil snad pulku paragrafu a to sem byl jeste nachcanej jako cisterna a pak sem musel zaplati vyjezd 4 policejnich aut vseho vsudy suma sumarum 25000 a zakaz na 4 mesice sick
bigsmilesick


Born to be wild....born to be BANDIT...
škardík (Člen)
21.08.2007 10:07:12
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

pesulko psal:

zdarec tak sem ji to dal moji mlady a zitra popripade ve ctvrtek ti reknu co a jak neslibuji nic excelentniho ale snaha tam bude neboj me vysekala ridicak na 4 mesice misto roku a to me honili poldove pres 30 kilaku ja tehdy porusil snad pulku paragrafu a to sem byl jeste nachcanej jako cisterna a pak sem musel zaplati vyjezd 4 policejnich aut vseho vsudy suma sumarum 25000 a zakaz na 4 mesice sick
bigsmilesick

surprisedsurprised


viz avatar:)
Koldan (Člen)
21.08.2007 10:10:39
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

pesulko psal:

zdarec tak sem ji to dal moji mlady a zitra popripade ve ctvrtek ti reknu co a jak neslibuji nic excelentniho ale snaha tam bude neboj me vysekala ridicak na 4 mesice misto roku a to me honili poldove pres 30 kilaku ja tehdy porusil snad pulku paragrafu a to sem byl jeste nachcanej jako cisterna a pak sem musel zaplati vyjezd 4 policejnich aut vseho vsudy suma sumarum 25000 a zakaz na 4 mesice sick
bigsmilesick

s tím bych se nechválil,měli tě zastřelit.surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
pesulko (Člen)
21.08.2007 10:11:32
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

škardík psal:
pesulko psal:

zdarec tak sem ji to dal moji mlady a zitra popripade ve ctvrtek ti reknu co a jak neslibuji nic excelentniho ale snaha tam bude neboj me vysekala ridicak na 4 mesice misto roku a to me honili poldove pres 30 kilaku ja tehdy porusil snad pulku paragrafu a to sem byl jeste nachcanej jako cisterna a pak sem musel zaplati vyjezd 4 policejnich aut vseho vsudy suma sumarum 25000 a zakaz na 4 mesice sick
bigsmilesick

surprisedsurprised

goodno jo hold lidska blbost nezna meze stane se i lepcich rodinachsmile1


Born to be wild....born to be BANDIT...
osiris (Člen)
21.08.2007 11:33:49
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

...ááá kabrňák bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
pesulko (Člen)
21.08.2007 11:40:55
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

osiris psal:

...ááá kabrňák bigsmile

zdar osi ne kabrnak ale pitomej pitomej pitomej diky bohu a moji mlady to mam za sebou
ted je vse inak davam bacha aby mi nechytlibigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Born to be wild....born to be BANDIT...
pesulko (Člen)
21.08.2007 11:46:13
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

tak ted sem domluvil s mladou tak mas bejt rad jako blecha mas tu nejmensi hranici mohl si dopadnout mnohem mnohem hur radsi se nemas odvolavat nebo podobnepussy-oviny
ale prijat to jak to je a hlavne mas u toho prestupkare co nejvic litovat pak si pozadej o skraceni trestu na pul pak jen ceket sypej si popel na hlavu a bude to dobry hodne zdaru a stesti TO BUDE DOBRY NEBOJ TO BUDE DOBRYgood


Born to be wild....born to be BANDIT...
sonyk (Člen)
21.08.2007 12:55:50
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Ondráš psal:

Jo. Jestli hraješ nějakou fotbalovou pralesní ligu, tak tak je to to samé jako když dostaneš něco na tvrdo... Po půlce můžeš požádat o prominutí a oni ti to většinou odpustí s tím, že se zbytek mění na podmínku. Ale běda ti, jak něco provedeš, to dostaneš flastr jak svině a o prominutí nebo podmínce na zbytek trestu zapomeň.

hehe kamarad 1.B trida krajskeho preboru dal rozhodcimu pesti -> tri roky stop uz zadal dvakrat o podminku a zatim nic jeste jeden rok to ma ale ted uz mu ji snad daj. ale pokud dostane nejakou cervenou behem podminky nezahraje si pet let smile1. jinak ve starym sistemu otec odmitl dechovku mel hodne moc tak mu ho sebrali pozadal roce a daly mu ho. samo pokutu musel zacalovat tusim tehda 15 tisic


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Jíra (Člen)
21.08.2007 13:00:50
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

To SignalCZ - já jsem si to myslel, je to jak jsem ti psal...
Je mi to líto, i od Pavlí ti mám vzkázat, ať do toho nerejpeš a naopak projevíš lítost...idontknowsmile2
mrzí mně to, drž se!!good


BMW Pičo! :-)
signalCZ (Člen)
21.08.2007 13:17:01
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

díky všem, už jen lituju a lituju a litujusmile2smile2smile2
tak snad za půl roku zase vyjedu ale asi na fekáloj, bandit jde pryč, nemám na tu pokutu a jiné řešení neníbad
díky všem za snahu!

sonyk (Člen)
21.08.2007 13:30:02
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

signalCZ psal:

díky všem, už jen lituju a lituju a litujusmile2smile2smile2
tak snad za půl roku zase vyjedu ale asi na fekáloj, bandit jde pryč, nemám na tu pokutu a jiné řešení neníbad
díky všem za snahu!

KDYZ JDE O VELKOU POKUTU UDELAJ TI TUSIM SPALTKOVEJ KALENDAR ASPON TAK MI TO BYLO RECENO POLICII CO ME STAVILA


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Meloun (Člen)
21.08.2007 13:43:06
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Sakra-to se nedá číst!sick
Všichni furt nadávaj na cikány,ale čárky,háčky a I/Y sami neumíte!!!
A to si říkáte češi???idontknowsurprised
To je děs-kam to spěje??smile2smile2

Dyslexie se dříve nikdy nebrala v potaz a dnes je to skoro tak,že kdo není dys,tak je vlastně out.surprisedsmile2

Sorry,ale dnes nemám dobrou náladu...


PURE NAKED BIKE!
SuJazuwaki (Člen)
21.08.2007 13:45:25
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

sonyk psal:
signalCZ psal:

díky všem, už jen lituju a lituju a litujusmile2smile2smile2
tak snad za půl roku zase vyjedu ale asi na fekáloj, bandit jde pryč, nemám na tu pokutu a jiné řešení neníbad
díky všem za snahu!

KDYZ JDE O VELKOU POKUTU UDELAJ TI TUSIM SPALTKOVEJ KALENDAR ASPON TAK MI TO BYLO RECENO POLICII CO ME STAVILA

Přesně tak! Jedinou nevýhodou je, že pokud chceš po půlce trestu řidičák zpátky, mělo by to být uhrazené. Jinak bych i já splácel, splácel.... až do dnes třeba 50,- Kč měsíčně.


SuJazuwaki
Kelly01 (Člen)
21.08.2007 14:09:31
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Meloun
matka byla ruštinářka,líp to neumímsmile2


God Save The Queen!
Meloun (Člen)
21.08.2007 14:16:47
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

To Kelly:

Tady nejde o tebe...

V těch tvých sáhodlouhých příspěvcích k tomu v podstatě nemáš ani příležitostsurprisedbigsmilebigsmile

Spíš jde o to,že když čtu souvětí o osmi řádcích bez jediný čárky apod.,tak to musim louskat natřikrát,ptž ani nevim,kdy věta končí a kdy začíná dalšísmile2

To,že se píše nespisovně nebo "Filousovou fonetikou" mi nevadígood


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
21.08.2007 14:46:18
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

...noprotocifiks, bo to bys mě rosčílil surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
21.08.2007 20:04:20
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Filous psal:

...noprotocifiks, bo to bys mě rosčílil surprisedbigsmile

máš recht woe,dáme jim školení vocasům,ani rodnů řeč nezvládajsurprisedfuck


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
26.08.2007 01:18:09
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

2 Sonyk: U nás zase jeden dal rozhodčímu hlavičku. Dostal 2 natvrdo a my zase kontumaci v náš prospěch. Blbý jen bylo, že se to stalo asi ve 20. minutě, takže jsme museli na pivo dřívsmile1
2 Pesulko: surprisedsurprisedsurprised Kolik ti bylo?
2 Meloun: Někteří z nás ještě chodí do školy, tak prosím o toleranci.
2 Koldan:  Vořešprutí to jsou.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
26.08.2007 15:48:53
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Ondráš psal:

U nás zase jeden dal rozhodčímu hlavičku. Dostal 2 natvrdo a my zase kontumaci v náš prospěch. Blbý jen bylo, že se to stalo asi ve 20. minutě, takže jsme museli na pivo dřívsmile1

...zlámal jsem hokejku rozhodčímu o helmu surprised


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
pesulko (Člen)
26.08.2007 16:07:10
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

Ondráš psal:

2 Sonyk: U nás zase jeden dal rozhodčímu hlavičku. Dostal 2 natvrdo a my zase kontumaci v náš prospěch. Blbý jen bylo, že se to stalo asi ve 20. minutě, takže jsme museli na pivo dřívsmile1
2 Pesulko: surprisedsurprisedsurprised Kolik ti bylo?
2 Meloun: Někteří z nás ještě chodí do školy, tak prosím o toleranci.
2 Koldan:  Vořešprutí to jsou.bigsmile

ted mi je25 ale predtim 22 vtutech smerech se clovek ponauci driv nez by sam cekalgoodbigsmile


Born to be wild....born to be BANDIT...
Ondráš (Člen)
26.08.2007 23:24:29
Offline

Re: JE tu nějaký právník???? jde o hubu:(

osiris psal:
Ondráš psal:

U nás zase jeden dal rozhodčímu hlavičku. Dostal 2 natvrdo a my zase kontumaci v náš prospěch. Blbý jen bylo, že se to stalo asi ve 20. minutě, takže jsme museli na pivo dřívsmile1

...zlámal jsem hokejku rozhodčímu o helmu surprised

Ty takovej kliďas...bigsmile

2 pesulko: Vím, vím...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr