Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » neukazuje tachometr

Bandit-Kralik (Člen)
21.08.2007 18:46:37
Offline

neukazuje tachometr

Stal se mi takovy problem....Z niceho nic prestal ukazovat tachometr.Je mozne ze do nej i nekdo busil..Stal jsem asik dve hodky ve meste.Dokaze nekdo poradit, v cem by mohla byt pricina a kolik by me stala oprava,nebo novy budik....diky

fido (Člen)
21.08.2007 19:45:23
Offline

Re: neukazuje tachometr

Bandit-Kralik psal:

Stal se mi takovy problem....Z niceho nic prestal ukazovat tachometr.Je mozne ze do nej i nekdo busil..Stal jsem asik dve hodky ve meste.Dokaze nekdo poradit, v cem by mohla byt pricina a kolik by me stala oprava,nebo novy budik....diky

Nikdo tady netuší zda máš tachec s náhonem, nebo snímačem


bla...blabla...!
Bandit-Kralik (Člen)
21.08.2007 20:01:49
Offline

Re: neukazuje tachometr

fido psal:
Bandit-Kralik psal:

Stal se mi takovy problem....Z niceho nic prestal ukazovat tachometr.Je mozne ze do nej i nekdo busil..Stal jsem asik dve hodky ve meste.Dokaze nekdo poradit, v cem by mohla byt pricina a kolik by me stala oprava,nebo novy budik....diky

Nikdo tady netuší zda máš tachec s náhonem, nebo snímačem

Sakrys....je to z B6,r.v.98,puvodni

Riko (Člen)
22.08.2007 06:15:26
Offline

Re: neukazuje tachometr

Takže to znamená, že máš tachometr poháněnej pres bowden od předního kola. Jako první mrkni nato jestli to to lanko v bowdenu nemá za sebou. Jestli je nepřerušený,tak ho nech  zapojený jen na ten budík a zkus s ním zatočit. Jestli se při tom vychýlí ručička tachometru tak v budiku ani lanovodu to neni. To by znamenalo, že odešel ten bazmek v tom kolu. Osobně to asi tipuju na to lanko.


Je to černé a klepe to na dveře. Co to je? Naše růžová budoucnost.
mr.BSE (Člen)
22.08.2007 07:37:22
Offline

Re: neukazuje tachometr

osobne to tipuju na povolenou prevlecnou matku u budiku


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Bandit-Kralik (Člen)
22.08.2007 12:07:37
Offline

Re: neukazuje tachometr

Diky za typy,po praci se na to mrknu....snad to bude jen nejaka blbost.

Bandit-Kralik (Člen)
22.08.2007 20:08:45
Offline

Re: neukazuje tachometr

Tak jsem na to juknul a byl to nastesti jen bowden...Vcera jsem nemel moc chut to hledat,ale nekdo mi do toho musel kopnout....Bylo to nejak divne zahnute....urvat tem blbum hnaty.Hledal jsem nahradni na netu a nasel jen za 300penez,coz se mi zda docela dost.Navic ja potrebuju jen ten bowden a ne cele pouzdro....Tak se chci zeptat,nema nekdo,nebo nevi kde sehnat levneji.Jinac,original ma vocamcad-pocamcad 95cm....

Meloun (Člen)
22.08.2007 20:15:18
Offline

Re: neukazuje tachometr

300 peněz je hodně???!surprisedidontknow

Střez se okamžiku,kdy budeš muset třeba koupit pnoje!surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
fido (Člen)
22.08.2007 20:39:40
Offline

Re: neukazuje tachometr

Meloun psal:

300 peněz je hodně???!surprisedidontknow

Střez se okamžiku,kdy budeš muset třeba koupit pnoje!surprisedbigsmile

buď rád, že ti zůstaly budíky tam kde obyčejně sou...to by byla větší díra do rozpočtu.good


bla...blabla...!
Bandit-Kralik (Člen)
22.08.2007 21:35:21
Offline

Re: neukazuje tachometr

Meloun psal:

300 peněz je hodně???!surprisedidontknow

Střez se okamžiku,kdy budeš muset třeba koupit pnoje!surprisedbigsmile

Za kus dratu se mi to zda hodne....

Meloun (Člen)
22.08.2007 21:43:30
Offline

Re: neukazuje tachometr

Struny na kytaru kupuju taky za 6 stovek a je to kus drátu...smile1
Přiblblej plastovej nárazník na kdejaký starý auto stojí 8 litrůsurprised-a je to jen kus plastu,kterýho ve fabrice vymrsknou tisíce denně...
Buď chceš funkční tachák a vysolíš pár stovek nebo se tím můžeš trápit nadále...idontknow


PURE NAKED BIKE!
Bandit-Kralik (Člen)
22.08.2007 21:56:42
Offline

Re: neukazuje tachometr

Meloun psal:

Struny na kytaru kupuju taky za 6 stovek a je to kus drátu...smile1
Přiblblej plastovej nárazník na kdejaký starý auto stojí 8 litrůsurprised-a je to jen kus plastu,kterýho ve fabrice vymrsknou tisíce denně...
Buď chceš funkční tachák a vysolíš pár stovek nebo se tím můžeš trápit nadále...idontknow

Jasne,ze si jej spravim,jen me udivuje kolik si za to uctujou.....neni to preci zadna velka vec...pokud porovnas cenu s ostatnima doplnkama,jako jsou treba smerovky,tak mi to prijde jako nepomer....nebo ne.

Meloun (Člen)
22.08.2007 22:12:03
Offline

Re: neukazuje tachometr

To je ale věc jiná...
Si vem třeba PC-jaký elektroniky je v tom nacpaný!surprised...a v podstatě zadarmo...
Mrskaj to kde můžou a je velká konkurence...
Nějaký lanka na tachák třeba vyrábí jen jedna fabrika(firma) a to ještě jen jako vedlejší produkt,takže cenu si můžou nasadit jakou chtějí...
Neřeš to a obětuj tři stovky-vždyť je to jen polovina nádrže!good


PURE NAKED BIKE!
Bandit-Kralik (Člen)
22.08.2007 22:23:01
Offline

Re: neukazuje tachometr

Take to zitra mam v planu,ale musi se nechat,ze jednu svetlou stranku jsem na jezdeni bez tachace nasel.....dycinky se stresuju o kolik jsem zasejc prekrocil povolenou rychlost....mno a ted to nevim a jezdi se mi docela klidne bez stresu.

VikecB12 (Člen)
22.08.2007 22:54:01
Offline

Re: neukazuje tachometr

se běš zeptat do Suzuki,kolik za ten kus "drátu" budou chtítbigsmile  Bud rát ze se dá sehnat replika...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Cvrček (Člen)
22.08.2007 23:10:33
Offline

Re: neukazuje tachometr

VikecB12 psal:

se běš zeptat do Suzuki,kolik za ten kus "drátu" budou chtítbigsmile  Bud rát ze se dá sehnat replika...

Přesně...3kilča jsou pakatel na takovou věc jako je lanko na tacháč.

Filous (Člen)
23.08.2007 08:02:01
Online

Re: neukazuje tachometr

...šmarjápano, nenech se zvyklat, tři kila bych za to nigdy nedal, to je normální prachsprostá zlodějina!!! surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
maňas (Člen)
24.08.2007 16:43:19
Offline

Re: neukazuje tachometr

Filous psal:

...šmarjápano, nenech se zvyklat, tři kila bych za to nigdy nedal, to je normální prachsprostá zlodějina!!! surprised

kdyby ještě 299 tak by se vo tom nechalo uvažovat,ale tři kila to je pálka bigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ross (Člen)
24.08.2007 16:50:40
Offline

Re: neukazuje tachometr

Kurňa, já mám podobnej problém ale mám tam snímač. Ukazuje to zhruba poloviční rychlosthelp
Někdy je to dost na pikačubad


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
maňas (Člen)
24.08.2007 17:02:55
Offline

Re: neukazuje tachometr

ross psal:

Kurňa, já mám podobnej problém ale mám tam snímač. Ukazuje to zhruba poloviční rychlosthelp
Někdy je to dost na pikačubad

ten snímač taky nebude stát svět a pokud chceš aby to fungovalo tak ho stejně koupíš


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
WenzelB6 (Člen)
25.08.2007 13:06:15
Offline

Re: neukazuje tachometr

Bandit-Kralik psal:

Tak jsem na to juknul a byl to nastesti jen bowden...Vcera jsem nemel moc chut to hledat,ale nekdo mi do toho musel kopnout....Bylo to nejak divne zahnute....urvat tem blbum hnaty.Hledal jsem nahradni na netu a nasel jen za 300penez,coz se mi zda docela dost.Navic ja potrebuju jen ten bowden a ne cele pouzdro....Tak se chci zeptat,nema nekdo,nebo nevi kde sehnat levneji.Jinac,original ma vocamcad-pocamcad 95cm....

to Kralik : surprisedmužeš mi dát odkaz na to lanko k tacháči ? Snažím se ho sehnat.

Bandit-Kralik (Člen)
25.08.2007 13:50:47
Offline

Re: neukazuje tachometr

WenzelB6 psal:
Bandit-Kralik psal:

Tak jsem na to juknul a byl to nastesti jen bowden...Vcera jsem nemel moc chut to hledat,ale nekdo mi do toho musel kopnout....Bylo to nejak divne zahnute....urvat tem blbum hnaty.Hledal jsem nahradni na netu a nasel jen za 300penez,coz se mi zda docela dost.Navic ja potrebuju jen ten bowden a ne cele pouzdro....Tak se chci zeptat,nema nekdo,nebo nevi kde sehnat levneji.Jinac,original ma vocamcad-pocamcad 95cm....

to Kralik : surprisedmužeš mi dát odkaz na to lanko k tacháči ? Snažím se ho sehnat.

http://motobazar.miramoto.cz/motorky/mo … 2008/1858/

WenzelB6 (Člen)
25.08.2007 20:30:46
Offline

Re: neukazuje tachometr

Dík za tip .

Stalo semi 2x ( DVAKRÁT fuck) přijíždím do práce : ukazuje, odjíždím z práce : uražený(ukroucený?)  napojení lanko-pussyco zapadá dole do kola.
Halt do Krumlova nejspíš nenatočim ani kilo badidontknowgoodgood

Ondráš (Člen)
26.08.2007 02:58:25
Offline

Re: neukazuje tachometr

Meloun psal:

Struny na kytaru kupuju taky za 6 stovek a je to kus drátu...smile1

Jak dlouho ti vydrží...? Ještě že já měním jen jednou za rok, ale zato za 2500,-help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
fido (Člen)
27.08.2007 13:42:27
Offline

Re: neukazuje tachometr

Ondráš psal:
Meloun psal:

Struny na kytaru kupuju taky za 6 stovek a je to kus drátu...smile1

Jak dlouho ti vydrží...? Ještě že já měním jen jednou za rok, ale zato za 2500,-help

to sou na 12ku ne?surprised


bla...blabla...!
maňas (Člen)
27.08.2007 18:23:41
Offline

Re: neukazuje tachometr

fido psal:
Ondráš psal:
Meloun psal:

Struny na kytaru kupuju taky za 6 stovek a je to kus drátu...smile1

Jak dlouho ti vydrží...? Ještě že já měním jen jednou za rok, ale zato za 2500,-help

to sou na 12ku ne?surprised

to bude zajímavá ta 12 kytarabigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Meloun (Člen)
27.08.2007 18:57:46
Offline

Re: neukazuje tachometr

Ondráš psal:
Meloun psal:

Struny na kytaru kupuju taky za 6 stovek a je to kus drátu...smile1

Jak dlouho ti vydrží...? Ještě že já měním jen jednou za rok, ale zato za 2500,-help

DR strings...
Vydrží jak kdy-už moc nehraju,takže třeba půl rokuidontknow
Ale asi se přeorientuju na D´addario,protože na to moje drnkání je to už fakt zbytečnýbad
Jo a jinak je to na elektriku...


PURE NAKED BIKE!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr