Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Jak se dostanu na FTP

petrD.J (Člen)
28.08.2007 15:28:27
Offline

Jak se dostanu na FTP

Jak se dostanu na to FTPidontknowidontknowidontknowidontknow


slovo NEJDE jsem vyřadil zeseznamu
Zdenák (Člen)
28.08.2007 15:36:17
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

Napřed musíš dokázat, že neumíš používat klávesu "delete" smile1


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
petrD.J (Člen)
28.08.2007 15:38:54
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

naní nad dobrou radufuck


slovo NEJDE jsem vyřadil zeseznamu
Pšán (Člen)
28.08.2007 15:39:49
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

..hledej šmudlo..smile1
..doufám,že mě zase někdo sepsuje,že je to brzo..idontknowbigsmile
  http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=1969


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
28.08.2007 16:22:02
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

petrD.J psal:

naní nad dobrou radufuck

...nezlob se na zdenáka, ale už víckrát se některým dovedům podařilo smazat celé složky z ftp, tak proto ta obezřetnost smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Martin B12 (Člen)
28.08.2007 16:40:16
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

hlavně mi tady príde pár lidí jak ze zvláštní školy idontknowsmile1


street triple picco
Zdenák (Člen)
28.08.2007 16:55:42
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

Martin B12 psal:

hlavně mi tady príde pár lidí jak ze zvláštní školy idontknowsmile1

Mě taky, hlavně ty co mají dnes narozeniny, ale nebudu jmenovat.... bigsmile


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Loser (Administrator)
28.08.2007 17:15:52
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

Martys, vogo, vis to, ze mas normalne narozky ve stejnej den jako dve moje bejvalky?idontknowidontknow To nemuze byt nahoda ... na srazu si musime popovidatbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Martin B12 (Člen)
28.08.2007 17:24:13
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

Loser psal:

Martys, vogo, vis to, ze mas normalne narozky ve stejnej den jako dve moje bejvalky?idontknowidontknow To nemuze byt nahoda ... na srazu si musime popovidatbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Loser:po tom co sem viděl v USB si na tebe musím dát kurva pozor smile1bigsmile


street triple picco
Marcus_86 (Člen)
28.08.2007 17:32:43
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

Vzdyt pokud nekdo vymazal nejake slozky, tak muze admin nastavit prava a spravovat toto umisteni disku

Loser (Administrator)
28.08.2007 17:46:32
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

Marcus_86 psal:

Vzdyt pokud nekdo vymazal nejake slozky, tak muze admin nastavit prava a spravovat toto umisteni disku

vogo, kdyz ses tak chytrej, tak si kup radsi server misto motorkyidontknowbigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
28.08.2007 17:48:32
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

Martin B12 psal:
Loser psal:

Martys, vogo, vis to, ze mas normalne narozky ve stejnej den jako dve moje bejvalky?idontknowidontknow To nemuze byt nahoda ... na srazu si musime popovidatbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Loser:po tom co sem viděl v USB si na tebe musím dát kurva pozor smile1bigsmile

fuckfuckfuck


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Marcus_86 (Člen)
28.08.2007 17:56:43
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

tak jako chytry nejsem,ale servery uz sem delal na zacatku stredni ... nwc a vse co se tyce pristupu a prav. Jen je to uz strasne davno. Na zacatku vysky jsme to jeste potuplovali bigsmile Jinak sem uplne normalni k*k*t. Uz neprogramuju, ale programatory znam ty nejlepsi v republice. Motorkam nerozumim, sem spis pres auta, tak proto sem se chtel zeptat nekoho, kdo tomu rozumi .. teda Vas

Loser (Administrator)
28.08.2007 18:02:37
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

Marcus_86 psal:

tak jako chytry nejsem,ale servery uz sem delal na zacatku stredni ... nwc a vse co se tyce pristupu a prav. Jen je to uz strasne davno. Na zacatku vysky jsme to jeste potuplovali bigsmile Jinak sem uplne normalni k*k*t. Uz neprogramuju, ale programatory znam ty nejlepsi v republice. Motorkam nerozumim, sem spis pres auta, tak proto sem se chtel zeptat nekoho, kdo tomu rozumi .. teda Vas

no vidis, tak ja jsem si prosel uplne tim samym co ty a programuju (navic patrim mezi ty nejhorsi programatory v republice, takze se ted muzes chlubit, ze znas i nekoho z te druhe skupiny). Motorkam ani autum taky nerozumim, jen rozdavam chytre rady. Jediny, cemu fakt rozumim je chlast a defkygoodgoodbigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Marcus_86 (Člen)
28.08.2007 18:09:23
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

ty jsi FIT ? kazdy programator je dobry programator smile1 Hele ja se sem s tebou neprisel hadat bigsmile Takze si radsi zapni icq a muzem pokecat smile1 Ja uz ti psal (myslim) no a ja nechlastam a defkam nerozumim ... tomu se proste rozumnet neda good

Loser (Administrator)
28.08.2007 18:23:06
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

sak ja se s tebou nehadam .... takhle tady normalne konverzujemebigsmile ICQ si ted nezapnu, pze to mame v praci dukladne zablokovany. Jedne az dorazim domu (ale to muze byt klidne az po pulnoci, pze mam v planu jit na pivkogoodgoodgood)
A programator opravdu nejsem moc dobry ... jsem spis takovej kouzelnik - neco napisu, pak to smazu a pak to zase napisu a otestuju a tak to delam az do konce smeny nebo dokud to nahodou nezacne fungovatgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Marcus_86 (Člen)
28.08.2007 18:46:56
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

Jako ja chtel programovat .. ale kdyz sem zjistil o co jde, tak sem se snazil utect co nejdal ... ted delam na VUT v Brne mikroprocesory a technologie... Bohuzel existuje asembler sickbigsmilesick takze su zase f pussy Ja chodim spat nekdy i kolem 5. rano. Jako ja bych par otazek mel a kdybys mi je zodpovedel, byl bych ti moc vdecny. Bydlim kousek od UH Brodu

maňas (Člen)
28.08.2007 20:27:50
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

a to není jedinej "dobrej" programátor,sem totiž podobná hvězda,takže radši nikam nelezu,protože kámoš co mi servisuje komp je z toho vždycky šedivej bigsmile,naposled to dopadlo tak,že zmizela více jak polovina ikon z plochy a nešlo skoro nic,ale on je kluk šikovná takže si poradilbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Marcus_86 (Člen)
28.08.2007 21:31:00
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

Hele pokud jsi takovy anti(PC)magič, tak rekni tvojemu servisakovi, az ti rozdeli disk na 3 oddily system, advance a data. Na system nainstall operacni system se vsim vsudy. Uplne sakum prask vsechny programy(s vyjmkou her). advance nanformatuj na fat32, to neni problem. na data si ukladej uplne vse... dokumenty, instalacky her, hudbu .. vse co pouzivas.A pak prujde na radu GHOST. Ten ti zabali operacni system i s boot sektorem a ten se da ulozit jen na fat32 (ulozi i ntfs) no a pak az tam neco dojebes, tak staci si ten system rozbalit zpet. Nepujdou ti jen hry(ktere jsi nainstaloval po zaloze-pochopitelne), kvuli spolupraci se systemem .. registry .. teda nejake hry .. proste to obnovis, trva to asi minutu. Je to system serveru. Pouzivam to asi 7 let a smeju se tem, co instaluji OS dele nez 3 minuty smile1 Pokud chces, tak mi napis na mail, vse pobrobne vysvetlim. Advance je cca 5GB, tam ulozis zalohovany system good

petrD.J (Člen)
29.08.2007 08:46:05
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

tak jste si pokecali ale odpověd žádnábadbadsick


slovo NEJDE jsem vyřadil zeseznamu
Loser (Administrator)
29.08.2007 08:50:42
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

petrD.J psal:

tak jste si pokecali ale odpověd žádnábadbadsick

tak si klikni na tenhle odkaz a ses tam
ftp://prostorsuzukibandit:suzukibandit@rex.pes.cz


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
29.08.2007 08:52:06
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

tak na nej neklikej, jen si ten radek zkopiruj a vloz jako adresu do prohlizece (internetovyho) a pak se tam urcite dostanesgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
osiris (Člen)
29.08.2007 08:52:12
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

petrD.J psal:

tak jste si pokecali ale odpověd žádnábadbadsick

...když už jsi u toho zvracení, tak třeba já jsem zas nikde nezahlíd "prosím" ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
29.08.2007 09:04:24
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

osiris psal:
petrD.J psal:

tak jste si pokecali ale odpověd žádnábadbadsick

...když už jsi u toho zvracení, tak třeba já jsem zas nikde nezahlíd "prosím" ;)

vogo, nebud na nej zlej nebo ti tam smaze nejakou slozkubigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
osiris (Člen)
29.08.2007 09:05:50
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

...s tvou pomocí bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
petrD.J (Člen)
29.08.2007 15:15:25
Offline

Re: Jak se dostanu na FTP

Loser Dík D.J.goodgood Prosím!!!!!!!!!!!


slovo NEJDE jsem vyřadil zeseznamu

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr