Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Ukazatel rychlostniho stupně

Sharon (Nový člen)
20.08.2007 20:43:52
Offline

Ukazatel rychlostniho stupně

Chtěla jsem si objednat z MotoStar tohle http://www.motostar.cz/eshop/zobrazeni_ … ts_id=3353 a bylo mi řečeno že na moji 06 to nejdebad jinde tvrdí že to jde tak nevimhelp

K.a.s.y.m. (Člen)
20.08.2007 20:48:39
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=2749 tady si přečti proč to nejdeidontknowidontknowidontknowidontknow

stačí jenom koukat a hledat.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Alfik (Člen)
20.08.2007 21:19:19
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

Podla mna skoda penazíidontknow

osiris (Člen)
20.08.2007 21:29:45
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

...už jsi to zkusil? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Sharon (Nový člen)
20.08.2007 21:34:27
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

aha tak toho jsem si vazne nevsimlasurprised ma nekdo zkusenosti s tim ukazatelem z http://www.ledgear.co.uk/GearDisplays.html podle toho co tam pisou by to melo jitbigsmile

1.2_Bert (Člen)
20.08.2007 22:17:07
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

Já si naopak myslím, že je to dobrá pomůcka, ... při každé jízdě mimo město několikrát řeším, co tam mám vlastně za kvalt, to u mě platilo i u B12 a u 6tikvaltů to platí dvojnásob.

Sharon nenech se zviklat. good


12.Bandit je dobrá minulost
Ice (Člen)
21.08.2007 00:26:35
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

no, já mám na banďourovi 5 rychlostí, a to, že bych nevěděl, co za rychlost tam právě mám se mi nestalo už dlouho... bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Řízo (Člen)
21.08.2007 00:37:05
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

Ice psal:

no, já mám na banďourovi 5 rychlostí, a to, že bych nevěděl, co za rychlost tam právě mám se mi nestalo už dlouho... bigsmile

to se mě stává pravidelněidontknowidontknow
hlavně na pjetkubigsmile
.. a ta šestka furt nikdefuck


...když se jmelí zelená, kombajn valí doubravou...
Ice (Člen)
21.08.2007 00:40:16
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

no, to je něco jinýho... to víš, že to zkouším nahoru... ale nejde a nejde... bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Řízo (Člen)
21.08.2007 00:59:21
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

jo jo chtělo by to šestku aj B12bigsmile

idontknow na co vjedět jakou mám zařazenou rychlostidontknow

poslúchám motor, buď to jede nebo nejedebigsmile


...když se jmelí zelená, kombajn valí doubravou...
LukinB6 (Člen)
21.08.2007 15:41:42
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

Já už znám svůj styl jízdy natolik dobře že podle rychlosti, otáček a zvuku motoru poznám co mám zařazené, tohle bych neřešil. Banditpussy


GSX1250FA
osiris (Člen)
21.08.2007 16:30:55
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

...sem si taky myslel ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
21.08.2007 16:36:56
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

neresim zarazenou rychlost radim jak motyka potrebuju pri dojizdeni do krizovatky radim tak dlouho dokud to de a cekam na svetýlko N . smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
osiris (Člen)
21.08.2007 16:43:46
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

...a už sis třeba na okruhu před vinglem podřadil místo za dvě za jedna? to je maso
...a užs někdy třeba řadil neexistující šestku či sedmičku?
...tak proto se to vyrábí, proto už to maj moderní motorky v základu, bez odezírání rychlosti a otáček s vzájemným propočtem, nehledě na to, že někdy není času na zbyt a je to kurevsky pohodlný
...myslím, že si to lidi nepořizujou proto, aby věděli kdy a kam přeřadit, na tolik už jich většina jízdu na motorce zvládá ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
21.08.2007 16:56:02
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

Tak tak-Osi má pravdu!good

Zatáčka,která se dá jet tak "akorát" na dvojku při 6-7 tis. otáčkách se už dá těžko projet na trojku,když motor sotva chrchle-to se stane hodně snadno,když letíš po rovině za čtyřy a podřazuješ a nevíš...idontknow
A přeřazovat pak v náklonu je teda dost na houno věcbadidontknow


PURE NAKED BIKE!
sonyk (Člen)
21.08.2007 17:16:10
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

po okruhu nejezdim a tak rychle abych hledal sedmicku taky ne i dkyz na mz mi chybela 6tka a na simsonu 5tka smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Palino (Člen)
21.08.2007 17:27:21
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

sonyk psal:

po okruhu nejezdim a tak rychle abych hledal sedmicku taky ne i dkyz na mz mi chybela 6tka a na simsonu 5tka smile1

Jeden malý příklad z okruhu:
Je to trochu jiné než v provozu, více to točíš, soustředíš se hlavně na brzdy, podřazení a zatáčky, ale počítat kvalty tam moc nestíháš. Tak se mně stalo, že chci dát ze čtyřky na 3,2 no a já dal ze trojky,2,1, spojku jsem pustil příliš rychle a měl jsi vidět ten tanec. Naštěstí jsem to ustál

A jeden z minulého týdne

kvůli rakouským chlupatým jsem dal origo výfuk, takže zmizela orientace podle otáček a zvuku. Než jsem dojel do Alp, tak o šestku namém 5tikvaltu jsem se pokoušel snad třicetkrát

Takže místo pussyvin ukazatel doporučujigood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
sonyk (Člen)
21.08.2007 17:38:51
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

heh neni nad to kdyz zmacken spokjku zaradis do prazdna a pak ji pustis smile1 ale kupovat kvuli tomu ukazatel dle me zbyxtecne jinak je dobre ze nove motyky tim vybavujou. samo pokud tahate po okruhu tak je to dobra vec


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Petan (Člen)
21.08.2007 20:23:28
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

Myslím ,že je to dobrá věc narozdíl od různých píčovinek co sou fakt k nepotřebě! Kdyby to tam šlo namontit šel bych do toho.

bubák (Člen)
22.08.2007 00:34:44
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

sonyk psal:

po okruhu nejezdim a tak rychle abych hledal sedmicku taky ne i dkyz na mz mi chybela 6tka a na simsonu 5tka smile1

No nevím, si myslím taky že nejezdím rychle, ale sedmičku hledám furtidontknow
Není to určo špatná věc, bral bych to hned ale užil jsem si svý s Engearem tak ať další zkusí někdo jiný, pokud bude stejný princip(odečítání otáček versus tachometr) tak radši ruce pryč od toho.bad


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
škardík (Člen)
22.08.2007 11:36:32
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

Já teda taky řadím sedmičku spíš když jezdím pohodu. Ve 120km/h si to bublá jak na 5, tak ne 6, takže vopčas nevim. Když jedu rychle, tak vim, že 5ka jde jen do 250, takže při 260 už tam 6ku mít musim...


viz avatar:)
Sharon (Nový člen)
25.08.2007 21:04:47
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

Má někdo zkušenosti s www.ledgear.co.uk? Chtěla bych si od nich objednat Gear Displays na Bandita. Zajímalo by mě kolik stojí zásilka(clo atd.)+poštovné z Anglieidontknow

Sharon (Nový člen)
26.08.2007 19:11:30
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

Banditu GSF650 r.v.06 je zřejmě elektronicky zapojen tachák i otáčkoměr měl by engear fungovatgood.Pokud vím montuje se standartně do nových motorek . Suzuki ,které?help

majcherisko (Člen)
26.08.2007 21:41:21
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

mrknete zde: www.holeshot.com na pro gear indicator  ,nekde se tam vali i videa a prej to funguje...good

maňas (Člen)
27.08.2007 18:33:40
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

taky to budu asi muset pořešit,furt tam hledám šestku a ona se někde mrška schovávábigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Marián (Člen)
27.08.2007 18:39:19
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

bezne za 7 kazdou chvilismile1


...sam mezi jebkarema...
killerrebel (Člen)
27.08.2007 20:42:16
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

No myslím si že občas by se to hodilo, ale zase na to jakym způsobem jezdim tak by to byli peníze zbytečně utracene, a taky by to muselo byt nějak pěkně zakomponovane k přístrojovce aby to nepokazilo vzhled te moji 650-tky. Ale jinak sem tam překousnu že vyzkoušim hodit větší rychlost než 6-tku. A s tim podřazovaním při sportovnější jízdě to musím uznat že je to svinstvo když člověk tam da 1-čku místo 2-jky ale u mě takovato jízada je spíše vyjímka :).

svistouka (Člen)
30.08.2007 21:00:44
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

vopcas radim sedumsmile1dyz si nepohlidam votackometr,engear bybil pohodlnejsi


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
maňas (Člen)
31.08.2007 18:53:05
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

pokud to někde bude tak bych to asi zvolil,ale muselo by to vypadat inteligentně ne nějaká škaredá krabice


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ross (Člen)
31.08.2007 19:28:32
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

Kua docela dobrýidontknow ale musí to taky nějak vypadat, ne jak z Disneylandubad. U 5 a 6 je to v poho, to poznám podle otáček ale když jdu rychle dolů, tak tam někdy hvízdnu i 1 a to je masopussy


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
maňas (Člen)
31.08.2007 19:32:09
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

ross psal:

Kua docela dobrýidontknow ale musí to taky nějak vypadat, ne jak z Disneylandubad. U 5 a 6 je to v poho, to poznám podle otáček ale když jdu rychle dolů, tak tam někdy hvízdnu i 1 a to je masopussy

no mě jde taky o to abych při dojíždění do zatáčky měl ánung estli tam mám 3 ,nebo 2 ono za jedna je tam opravdu velkej rozdíl a kolo se mírně smýká


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ross (Člen)
31.08.2007 19:38:52
Offline

Re: Ukazatel rychlostniho stupně

Takže určitě bych do toho šel ale trochu decentní design. Vono když už je trochu tma, tak bych se z toho světla posralbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr