Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » servis hp-moto

ewans (Člen)
01.08.2007 14:59:46
Offline

servis hp-moto

Tak sme dal svoju zuzku do hp-mota-ventily a karbce za 3litry-oboji po 15stovkach.tak su zvedavej co me na to reknetebigsmile ale spis me vic zajima jak to bude potom jezdit


Presedlal jsem na sv650
misi (Člen)
01.08.2007 15:12:01
Offline

Re: servis hp-moto

ewans psal:

Tak sme dal svoju zuzku do hp-mota-ventily a karbce za 3litry-oboji po 15stovkach.tak su zvedavej co me na to reknetebigsmile ale spis me vic zajima jak to bude potom jezdit

jednou jsem dal poštelovat ventily a karbce a bylo to horší než předtímbigsmile


Blu one.... old one
ABik (Člen)
01.08.2007 15:20:15
Offline

Re: servis hp-moto

surprisedidontknow 3000? Ty neumíš smlouvat? Mohls to mít za půlku bigsmileidontknow

mates (Člen)
01.08.2007 20:00:45
Offline

Re: servis hp-moto

ty krávo .... fakt jo  surprised


… voranžová
Antihero (Člen)
01.08.2007 21:04:26
Offline

Re: servis hp-moto

Viděl sem ju tam.smile1


There's a pie in the sky when you die.
Pool (Člen)
01.08.2007 21:25:13
Offline

Re: servis hp-moto

... me se zda ze pokazde kdyz se v tom nekdo ,,odborne postoura,, tak to hovno tahne a vubec kazdej servi pocitej tak minimalne 20 koni dolu bad .... smile1


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Bombarďák (Člen)
01.08.2007 23:48:13
Offline

Re: servis hp-moto

ewans psal:

Tak sme dal svoju zuzku do hp-mota-ventily a karbce za 3litry-oboji po 15stovkach.tak su zvedavej co me na to reknetebigsmile ale spis me vic zajima jak to bude potom jezdit

3000???? tak to je masakr sick, pokud si alespoň maličko zručnej, tak si ventily uděláš sám (vůle si dohledáš v manuálu nebo ti je někdo řekne a jak postupovat to tam je taky) a karbecy mi dělali v motocentrumaz (v Krkonoších) za 200,-- prostě na pohodu


"Burn rubber, not your soul"
Filous (Člen)
02.08.2007 08:01:13
Offline

Re: servis hp-moto

...f USB by tě seřízení ventilů a karbců přišlo na 12 stováků...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Monty Jack (Člen)
02.08.2007 08:46:57
Offline

Re: servis hp-moto

Včera mi dorazil rozpočet od Franka, mimo jiné
ventily 1800,-
karbce  600,-
takže 2400,- surprised
tak vám nevím, asi jdu koupit momentový klíče a přesný měrky ...
Kam to, do prkený vohrady, vozíte za ty ceny...to ste tam každej měsíc a máte množstevní slevy nebo co idontknow
Je snad možný, aby to seřídil 2x líp, když to 2x dráž naúčtuje ? idontknow
Grrrr...


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Meloun (Člen)
02.08.2007 08:54:00
Offline

Re: servis hp-moto

Inu máte tam důle pěknej Ulánbátar!bigsmile
MotoPetr Hořice v podkrkonoší:
ventily+karbce+kontrola rozvoďáku 1150, -good
Jo a ještě mi nalepili na vidle svoje reklamní samolepky...které šly ovšem dolusmile1


PURE NAKED BIKE!
Koldan (Člen)
02.08.2007 09:12:10
Offline

Re: servis hp-moto

Monty Jack psal:

Včera mi dorazil rozpočet od Franka, mimo jiné
ventily 1800,-
karbce  600,-
takže 2400,- surprised
tak vám nevím, asi jdu koupit momentový klíče a přesný měrky ...
Kam to, do prkený vohrady, vozíte za ty ceny...to ste tam každej měsíc a máte množstevní slevy nebo co idontknow
Je snad možný, aby to seřídil 2x líp, když to 2x dráž naúčtuje ? idontknow
Grrrr...

zkus ho 775 366 060 a 604 607 572 (Fík) řk bych,že bude levnější vo pár stováků


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Antihero (Člen)
02.08.2007 18:11:02
Offline

Re: servis hp-moto

Tak jinak, řeknu vám příběh.
Zhruba v 29000 (dle tacho, realita cca X2)sem vyndal napínák rozvoďáku a byl na 13. zubu.
Řikám si to už je dost, sháněl sem nýtovačku, že to udělám. Nikdo se tady nechytl, kladivem s dulčikem se mi do toho nechtělo, tak přes to, že všechno od oleje přes ventily až po výměnu vohlejch trubek ve vidlích dělám sám, rozhodl sem se, že to nechám udělat.
Přistavil sem mašinu, za dva dny vyzvedl a jezdil. Dělali se podtlaky, ventily a rozvoďák.
Po cca 2000km sem měl víc času v dílně, říkám si mrknu jak to hlo s napínákem.
Vytáhnu a....Na 13. zubu???
Du za typem co to jako kurva je.
Prej, že na napínák se nikdá nečumí, že to stejně vo ničem nevypovídá a podobný cancy, že špatnej rozvoďák jde prostě odtáhnout od kolečka na vačkovce stejně jakodyž je špatnej sekundár a jde od rozety. Nakonec teda, že ledaže by byl řeťaz o článek delší...nebo že by byl napínák z dvanáctky.(mam šestku) Řikám, ať sundá víko a že to chcu vidět vevnitř.Druhej den dojedu, typ hlásí, že řetěz je přesně na články a že je to prostě vrichtiku aji dyž napínák čumí vo 13 zubů ven.

Tak co?Dali byste příště mašinu ke stejnýmu borcovi?

Jméno dílny je za bludišťákabad


There's a pie in the sky when you die.
ewans (Člen)
02.08.2007 18:33:46
Offline

Re: servis hp-moto

Antihero psal:

Viděl sem ju tam.smile1

Nemas tam svou 6?Videl sem tam rozdelanou nakou 6-tusim naka tmava barva


Presedlal jsem na sv650
ewans (Člen)
02.08.2007 18:34:30
Offline

Re: servis hp-moto

Pool psal:

... me se zda ze pokazde kdyz se v tom nekdo ,,odborne postoura,, tak to hovno tahne a vubec kazdej servi pocitej tak minimalne 20 koni dolu bad .... smile1

Me se zda ze to pomohlo,tahne trochu lip.....


Presedlal jsem na sv650
ewans (Člen)
02.08.2007 18:35:31
Offline

Re: servis hp-moto

Bombarďák psal:
ewans psal:

Tak sme dal svoju zuzku do hp-mota-ventily a karbce za 3litry-oboji po 15stovkach.tak su zvedavej co me na to reknetebigsmile ale spis me vic zajima jak to bude potom jezdit

3000???? tak to je masakr sick, pokud si alespoň maličko zručnej, tak si ventily uděláš sám (vůle si dohledáš v manuálu nebo ti je někdo řekne a jak postupovat to tam je taky) a karbecy mi dělali v motocentrumaz (v Krkonoších) za 200,-- prostě na pohodu

Zrucnej nejsu,manual ani naradi nemam takze zbyva servis...a reknes me jinej servis v Brne kde by to udelali?ja toho moc neznam a do krkonos se me necesick


Presedlal jsem na sv650
ewans (Člen)
02.08.2007 18:36:17
Offline

Re: servis hp-moto

Filous psal:

...f USB by tě seřízení ventilů a karbců přišlo na 12 stováků...

Kdepak je USB?priste bych tam zajel a vyzkousel


Presedlal jsem na sv650
Bombarďák (Člen)
02.08.2007 21:49:19
Offline

Re: servis hp-moto

ewans psal:
Bombarďák psal:
ewans psal:

Tak sme dal svoju zuzku do hp-mota-ventily a karbce za 3litry-oboji po 15stovkach.tak su zvedavej co me na to reknetebigsmile ale spis me vic zajima jak to bude potom jezdit

3000???? tak to je masakr sick, pokud si alespoň maličko zručnej, tak si ventily uděláš sám (vůle si dohledáš v manuálu nebo ti je někdo řekne a jak postupovat to tam je taky) a karbecy mi dělali v motocentrumaz (v Krkonoších) za 200,-- prostě na pohodu

Zrucnej nejsu,manual ani naradi nemam takze zbyva servis...a reknes me jinej servis v Brne kde by to udelali?ja toho moc neznam a do krkonos se me necesick

číhni to mýho profilu, já to mám taky docela z ruky ale dělám to tak, že se tam objednám dopředu a řeknu jim že jsem z daleka a že bych to potřeboval udělat na počkání. No a pak v rámci projížďky si tam dojedu. Jsou hrozně ochotný, pokecáš s mechošema, posedíš a uvidíš jak ti to uteče. Nevím jak by to bylo např. s výměnou rozvoďáku a jiných lahůdek, ale ventily a karbecy jsou schopný udělat na počkání (pokud to nebudeš chtít na začátku sezóny když maj zrovna plno). V Brně bohužel nevím ale určitě se tam taky něco najde, abys nemusel až do Krkonoš. Zkus někoho kdo je z okolí určitě ti poradí.


"Burn rubber, not your soul"
Vašek (Člen)
02.08.2007 22:46:21
Offline

Re: servis hp-moto

V úterý jsem byl na seřízení karbců a ventilů v Moto-Reno v Brně na Slatině a řekli si o 2500,- . Takže si asi moc nevybereš smile1 Jo, a dostal jsem klíčenku vod Motulu zdarma, to se vyplatí, ne? bigsmile

ewans (Člen)
02.08.2007 23:32:10
Offline

Re: servis hp-moto

Jo to se vyplati-ja klicenku nedostalsmile2


Presedlal jsem na sv650
Filous (Člen)
03.08.2007 11:00:01
Offline

Re: servis hp-moto

ewans psal:
Filous psal:

...f USB by tě seřízení ventilů a karbců přišlo na 12 stováků...

Kdepak je USB?priste bych tam zajel a vyzkousel

...kousek vot Junge Bunslaw surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ewans (Člen)
03.08.2007 14:54:34
Offline

Re: servis hp-moto

Filous psal:
ewans psal:
Filous psal:

...f USB by tě seřízení ventilů a karbců přišlo na 12 stováků...

Kdepak je USB?priste bych tam zajel a vyzkousel

...kousek vot Junge Bunslaw surprised

Zkus to trochu upresnit pro nas nymandy neznalce


Presedlal jsem na sv650
Ondráš (Člen)
03.08.2007 15:00:35
Offline

Re: servis hp-moto

2 ewans: Šmarjá... Koukni se do profilu...idontknowsurprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Aleš B6 (Nový člen)
05.08.2007 12:21:12
Offline

Re: servis hp-moto

Potřeboval bych taky poradit, kde v Brně a okolí najdu dobrej a ne moc drahej servis. Předem díky.

Jerry (Člen)
05.08.2007 21:30:02
Offline

Re: servis hp-moto

No to je jasný!!! Vogo, kdo se f tom má vyznat??! Nějaký: "United States of Benátky n.Jiz " To je jako vogo nějaká ameríka a něco f itáliji nebo co??? Piš ku.a jasně!!!
Třeba jako by Vorel vogo napsal Hradiště mnicha! Zná každej, néé??!!idontknow

bigsmilebigsmile


A kurva...
Antihero (Člen)
05.08.2007 22:22:43
Offline

Re: servis hp-moto

Už do servisu nejedu...
Pokud má být něco vyku+vený, at je to vode mně.


There's a pie in the sky when you die.
DrIVER (Člen)
06.08.2007 12:39:01
Offline

Re: servis hp-moto

Bombarďák psal:

[Nevím jak by to bylo např. s výměnou rozvoďáku a jiných lahůdek, ale ventily a karbecy jsou schopný udělat na počkání (pokud to nebudeš chtít na začátku sezóny když maj zrovna plno).

Čeče bombardˇáku, co je to na počkání? Nemaji se ventily dělat na studeným motoru? Nebo se pletu? To jsou tak aspoň 3 hodˇky jenom než to schladne. Takže min. na půl dne, říkám to dobře?bigsmile

fido (Člen)
06.08.2007 14:18:21
Offline

Re: servis hp-moto

DrIVER psal:
Bombarďák psal:

[Nevím jak by to bylo např. s výměnou rozvoďáku a jiných lahůdek, ale ventily a karbecy jsou schopný udělat na počkání (pokud to nebudeš chtít na začátku sezóny když maj zrovna plno).

Čeče bombardˇáku, co je to na počkání? Nemaji se ventily dělat na studeným motoru? Nebo se pletu? To jsou tak aspoň 3 hodˇky jenom než to schladne. Takže min. na půl dne, říkám to dobře?bigsmile

říkáš to dobře...pokud je to dělaný poctivě...idontknow


bla...blabla...!
ninjo (Člen)
08.08.2007 18:13:38
Offline

Re: servis hp-moto

Dával jsem banďála do moto reno brno slatina.Hoši hrůz a ďéza.Umí suprově jawy a td.Po seřízení ventilů a karbeců to jelo jak motor náhodných výbuchů.už ne seru na to Už jen origo suzuki va Musilce ulici v brně.Jo jsou dražší ale co je víc?super stroj nebo mrdka?


všude dobře tak co doma.Vždy na cestách.
fido (Člen)
08.08.2007 18:20:42
Offline

Re: servis hp-moto

ninjo psal:

Dával jsem banďála do moto reno brno slatina.Hoši hrůz a ďéza.Umí suprově jawy a td.Po seřízení ventilů a karbeců to jelo jak motor náhodných výbuchů.už ne seru na to Už jen origo suzuki va Musilce ulici v brně.Jo jsou dražší ale co je víc?super stroj nebo mrdka?

hm, docela se umím vžít do tvé nasranosti. Tos neměl žádné reference dopředu? Jde nejen o cenu, ale především kvalitu odvedené práce. To ti bohužel nezajistí na 100% ani servis Suzuki. Je v lidech a tam jsou taky klempáciidontknow


bla...blabla...!
ninjo (Člen)
08.08.2007 18:36:03
Offline

Re: servis hp-moto

fido psal:
ninjo psal:

Dával jsem banďála do moto reno brno slatina.Hoši hrůz a ďéza.Umí suprově jawy a td.Po seřízení ventilů a karbeců to jelo jak motor náhodných výbuchů.už ne seru na to Už jen origo suzuki va Musilce ulici v brně.Jo jsou dražší ale co je víc?super stroj nebo mrdka?

hm, docela se umím vžít do tvé nasranosti. Tos neměl žádné reference dopředu? Jde nejen o cenu, ale především kvalitu odvedené práce. To ti bohužel nezajistí na 100% ani servis Suzuki. Je v lidech a tam jsou taky klempáciidontknow

Joo to nepopírám ale tam seřízení dopadlo na 1.Vstřícnost byla taky na 1.Moto reno svařili mi vidli-dlouhá historie na piču ještě než jsem odje bylo to prasklý zas.Měl jsem u nich na (vysprávku) víčko motoru a pán neměl těsnění požadované tloušťky tak tam dal tenčí Zadrhávající startér byl důsledek.Objednal jsem si tam new zrcátka a byl jsem pro ně 4x.Stačí.fuckbad


všude dobře tak co doma.Vždy na cestách.
fido (Člen)
08.08.2007 18:47:58
Offline

Re: servis hp-moto

to znám...ovšem já jim to řeknuna plnou hubu v takovýchto případechbigsmile


bla...blabla...!
ninjo (Člen)
08.08.2007 19:01:01
Offline

Re: servis hp-moto

fido psal:

to znám...ovšem já jim to řeknuna plnou hubu v takovýchto případechbigsmile

no ja mám nervy v klidu tak jsem jim to jim to jen řekl po poslední zkušenosti.Ale v klidu hlavně v klidu.sickKdyž se mi někde nelíbí najdu jinej lokál.


všude dobře tak co doma.Vždy na cestách.
mates (Člen)
09.08.2007 09:22:21
Offline

Re: servis hp-moto

brňenský HU-MOTO  "rádobyorigoservis"  fuckfuckfuckfuck sicksicksicksicksick


… voranžová
Antihero (Člen)
09.08.2007 21:58:23
Offline

Re: servis hp-moto

mates psal:

brňenský HU-MOTO  "rádobyorigoservis"  fuckfuckfuckfuck sicksicksicksicksick

Taky tam nejezdím, jenom kupovat díly, pokud je nemají jinde. Ten pán s melírem je výbornej, dycky čekám kdy zahlásí "bony woe"...bad


There's a pie in the sky when you die.
Peka (Člen)
10.08.2007 06:41:48
Offline

Re: servis hp-moto

ninjo psal:
fido psal:
ninjo psal:

Dával jsem banďála do moto reno brno slatina.Hoši hrůz a ďéza.Umí suprově jawy a td.Po seřízení ventilů a karbeců to jelo jak motor náhodných výbuchů.už ne seru na to Už jen origo suzuki va Musilce ulici v brně.Jo jsou dražší ale co je víc?super stroj nebo mrdka?

hm, docela se umím vžít do tvé nasranosti. Tos neměl žádné reference dopředu? Jde nejen o cenu, ale především kvalitu odvedené práce. To ti bohužel nezajistí na 100% ani servis Suzuki. Je v lidech a tam jsou taky klempáciidontknow

Joo to nepopírám ale tam seřízení dopadlo na 1.Vstřícnost byla taky na 1.Moto reno svařili mi vidli-dlouhá historie na piču ještě než jsem odje bylo to prasklý zas.Měl jsem u nich na (vysprávku) víčko motoru a pán neměl těsnění požadované tloušťky tak tam dal tenčí Zadrhávající startér byl důsledek.Objednal jsem si tam new zrcátka a byl jsem pro ně 4x.Stačí.fuckbad

hm zajimave, me tam zatim spravili vse co jsem chtel v Reno


B12 neni uz je autobus :)
ewans (Člen)
02.09.2007 17:15:41
Offline

Re: servis hp-moto

ninjo psal:

Dával jsem banďála do moto reno brno slatina.Hoši hrůz a ďéza.Umí suprově jawy a td.Po seřízení ventilů a karbeců to jelo jak motor náhodných výbuchů.už ne seru na to Už jen origo suzuki va Musilce ulici v brně.Jo jsou dražší ale co je víc?super stroj nebo mrdka?

kolik te tam stalo seridit karb a ventili?


Presedlal jsem na sv650
ewans (Člen)
05.09.2007 10:21:17
Offline

Re: servis hp-moto

Vašek psal:

V úterý jsem byl na seřízení karbců a ventilů v Moto-Reno v Brně na Slatině a řekli si o 2500,- . Takže si asi moc nevybereš smile1 Jo, a dostal jsem klíčenku vod Motulu zdarma, to se vyplatí, ne? bigsmile

Hele a seridili ti to dobre?Byl si s tim spokojenej??-jako vykonove.Dyztak napis adresu.....


Presedlal jsem na sv650
ewans (Člen)
05.09.2007 10:25:00
Offline

Re: servis hp-moto

ninjo psal:

Dával jsem banďála do moto reno brno slatina.Hoši hrůz a ďéza.Umí suprově jawy a td.Po seřízení ventilů a karbeců to jelo jak motor náhodných výbuchů.už ne seru na to Už jen origo suzuki va Musilce ulici v brně.Jo jsou dražší ale co je víc?super stroj nebo mrdka?

Takze na musilce to seridili dobre?Ses s tim spokojenej?Kolik si za to vzali?


Presedlal jsem na sv650
ewans (Člen)
05.09.2007 10:26:54
Offline

Re: servis hp-moto

neznate nekdo fakt zarucene dobrej servis kam bych jim mohl v klidu sverit svoju motku aby me ju rozjeli?....Bud je teda bohata smes-spatne nastaveny karbece a nebo ten regler......sam to nezjistim a nechcu to davat do servisu typu HP-MOTo......kde si vezmou docela prachy a prace stoji zapussy


Presedlal jsem na sv650
Meloun (Člen)
05.09.2007 10:52:27
Offline

Re: servis hp-moto

Svěř to Loserovi!surprisedgood

Šikovnějšího a progresivnějšího mechanika abys pohledal!surprisedbigsmilebigsmile


PURE NAKED BIKE!
ewans (Člen)
05.09.2007 11:00:38
Offline

Re: servis hp-moto

Meloun psal:

Svěř to Loserovi!surprisedgood

Šikovnějšího a progresivnějšího mechanika abys pohledal!surprisedbigsmilebigsmile

No nevim,je sice z JM ale umi takovi veci vubec?Chlape kde si???Heeeej Loser!!!!!! dokazal bys s tim neco udelat?Ale aby to neco pomohlobigsmile.......uz vam nekomu delal neco s motkou?surprised


Presedlal jsem na sv650
osiris (Člen)
05.09.2007 11:05:42
Offline

Re: servis hp-moto

...zaplať pánbůh nedělal surprisedbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
05.09.2007 11:07:29
Offline

Re: servis hp-moto

bigsmilebigsmilebigsmile ...šmarjá panno, votstup satane, sic ti hnáty spřerážim bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ewans (Člen)
05.09.2007 11:07:38
Offline

Re: servis hp-moto

Takze dalsi kdo by me z toho mohl udelat sekacku na travu jo?Loser Losersurprised


Presedlal jsem na sv650
ross (Člen)
05.09.2007 11:08:30
Offline

Re: servis hp-moto

Jakmile ji k němu dovezeš, už je v inzerátu na prodejbigsmile
Sorry Loser - to muselo venbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
ewans (Člen)
05.09.2007 11:10:42
Offline

Re: servis hp-moto

ross psal:

Jakmile ji k němu dovezeš, už je v inzerátu na prodejbigsmile
Sorry Loser - to muselo venbigsmile

bigsmileJen esi by ju prodalbad


Presedlal jsem na sv650
ABik (Člen)
05.09.2007 11:42:01
Offline

Re: servis hp-moto

karb+ventily+vyfoukání filtr a pár dalších pussyvin za 2000,- v hpmoto. A nevím jak vy, ale jsem stejně jako minule spokojen good

Stačí smlouvat a hrát socku bigsmile

mates (Člen)
05.09.2007 11:52:27
Offline

Re: servis hp-moto

ventily, karbece, rozvoďák .... 3500,-  .... no problem ... lidi maj pusu od toho aby se s ní mluvilo ... ale když někdo drží jazyk za zuby tak se pak nemože divit ... chue chue  idontknow


… voranžová
Peka (Člen)
05.09.2007 12:10:38
Offline

Re: servis hp-moto

HP uz jsem tam byl dvakrat zatim s prkotinama, ale pristup good
ted zamyslim tam dat seridit karbce kdyz mam KN filtr novy bigsmile, lidi ono je prez nej videt surprised


B12 neni uz je autobus :)
Vašek (Člen)
05.09.2007 18:00:57
Offline

Re: servis hp-moto

ewans psal:
Vašek psal:

V úterý jsem byl na seřízení karbců a ventilů v Moto-Reno v Brně na Slatině a řekli si o 2500,- . Takže si asi moc nevybereš smile1 Jo, a dostal jsem klíčenku vod Motulu zdarma, to se vyplatí, ne? bigsmile

Hele a seridili ti to dobre?Byl si s tim spokojenej??-jako vykonove.Dyztak napis adresu.....

Hele, asi takhle: před seřízením to jelo bez problémů, po seřízení to jede bez problémů...
Vrtali se v tom asi 6 hodin.
Někdo na ně tady nadával, já jsem tam byl 2x na seštelování a 1x na výměnu řetězovky a celkem spokojenost. Cenově to nemám s čím srovnávat, jinde jsem nikdy nebyl.
http://www.volny.cz/motoreno/

Shaft (Člen)
07.09.2007 16:51:50
Offline

Re: servis hp-moto

karbce, ventily a výměna ložisek v krku(měl sem svoje) 1200,-
Motocentrum A-Z Martinice v Krkonoších...Fakt šikovní týpcigood


Lepší chodit do školy, než pracovat na poli.
ewans (Člen)
08.09.2007 09:53:19
Offline

Re: servis hp-moto

Shaft psal:

karbce, ventily a výměna ložisek v krku(měl sem svoje) 1200,-
Motocentrum A-Z Martinice v Krkonoších...Fakt šikovní týpcigood

Nj pro nas z jizni moravy je to ale trochu z rukyidontknow


Presedlal jsem na sv650
Shaft (Člen)
08.09.2007 19:51:14
Offline

Re: servis hp-moto

no tak si udělat výlet, dát do batohu stan a spacák a stanovat 2 dny před servisembigsmile. Né samozřejmě jsem to naspal jen pro porovnánígood


Lepší chodit do školy, než pracovat na poli.
doli (Nový člen)
12.09.2007 02:03:18
Offline

Re: servis hp-moto

Zdarec, a co SH moto? znáte? jsou na Dornychu v areálu Geno pneu, ja byl spokojenej, hlavně tam mají brzdu takže ladění je tam "profi" ať už výkonu nebo závadsmile1 Ceny taky slušný, tady je nějaký info www.shmoto.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr