Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Padavka.....

Raffan (Člen)
09.09.2007 18:18:17
Offline

Padavka.....

Tak kucí a je to tady, další padlá švestka.... já....bad

Domů jsem ze srazu dorazil v cajku, pak jsem jel za kámošem, pokecali jsme... odjíždím, za jedna - plnej, přede mnou padesát metrů křižovatka, tak jsem zavřel plyn a nevím proč, jak šly vidle dolů, šprajclo se mi v levým rejdu kolo a už to bylo... motorka jela asi padesát metrů po zemi a já se válel za ní...
Pokud jde o škody, tak pravý výko v pussy (volej samo všechen na silnici), boční plast v pussy, blinkr v pussy, vejfuck sedřenej a kelímek otáčkoměru, přední blatník a páčka brzdy taky..., jinak by to mělo v cajku, tak že tomu vlastně hovno je...
Jinak kdyby to někoho zajímalo, tak já jsem v cajku, moje "kvalitní" textilní hadry skoro všecko udržely (jinak jsou taky v pussy)... mám jen na ruce a na noze kapánek zapečenej plast bad

Jinak Jírovy bych chtěl poděkovat za sraz, už se těším na další bigsmile

Martin B12 (Člen)
09.09.2007 18:57:16
Offline

Re: Padavka.....

vole Raffan spadnout 2 krát během víkendu to je umění good

aspon máš důvod udělat z toho to ENKO jak si chtělgoodsmile1


street triple picco
osiris (Člen)
09.09.2007 20:18:59
Offline

Re: Padavka.....

...hlavně že seš zdravej pussyo smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
MAZI (Člen)
09.09.2007 20:57:07
Offline

Re: Padavka.....

mě bylo dívný že po ty dálnici jedeš 90km/hod ......  nebo to bylo až potom ??


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
Martin B12 (Člen)
09.09.2007 21:07:32
Offline

Re: Padavka.....

TO MAZI:

Raffan psal:

Domů jsem ze srazu dorazil v cajku, pak jsem jel za kámošem, pokecali jsme... odjíždím, za jedna - plnej, přede mnou padesát metrů křižovatka, tak jsem zavřel plyn a nevím proč, jak šly vidle dolů, šprajclo se mi v levým rejdu kolo a už to bylo... motorka jela asi padesát metrů po zemi a já se válel za ní...

nebo to chceš napsat po azijsku smile1bigsmile


street triple picco
Raffan (Člen)
09.09.2007 21:20:44
Offline

Re: Padavka.....

Mazi, to jsem se kochalbigsmile
Stalo se to, jak jsem psal, když už jsem byl doma, bez voleje bych domů asi nedojel...
No, asi bude enko... tímto, kdyby někdo měl zájem, což teda pochybuju, nebízím světlo a levý plast ze starýho Ska v prvotřídním stavu za bezkonkurenčním cenu smile1

mr.BSE (Člen)
10.09.2007 07:43:41
Offline

Re: Padavka.....

tak si muzem podat ruce, sem na tom uplne stejne akorat mam jeste hnuty budiky a ohnuty vlastovkysmile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Raffan (Člen)
10.09.2007 08:14:50
Offline

Re: Padavka.....

Taky včera? Tý vole, asi nějaký erupce na slunci, či co bigsmile

mr.BSE (Člen)
10.09.2007 08:30:06
Offline

Re: Padavka.....

Raffan psal:

Taky včera? Tý vole, asi nějaký erupce na slunci, či co bigsmile

ne vcera ale v patek, goodsmile2bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Dudyn (Člen)
10.09.2007 16:40:27
Offline

Re: Padavka.....

mr.BSE psal:

tak si muzem podat ruce, sem na tom uplne stejne akorat mam jeste hnuty budiky a ohnuty vlastovkysmile1

Mno ja jsem lupnul v sobotu a budiky jsem narovnal silnym zaberem na ten cernej zeleznej pas jak na nem drzi, na podruhe presnejc, nez to bylo  bigsmile

Bedřich (Člen)
10.09.2007 17:30:36
Offline

Re: Padavka.....

No, tak já se taky musim přiznat. Minulej tejden jsme vyjížděl z gáže. Jsou tam vrata jak u starý stodoly, takovy dvojkřídlí. Vrata jedny otevřený, druhý zavřený. Vyjíždím s motorkou - tedy ji vedu bez motoru a stojim vedle, držim oběma rukama za řidítka. Jenže bylo málo místa a tak jsem se tedy jako otočil, jestli neškrtnu kufrem o vrata. No a v tom sem nějak ztratil kontolu nad "polohou" motorky, která začla padat na druhou stranu než jsem stál. Ač jsem kluk velky a trochu i silny, zareagoval jsem pozdě a Modřina ležela na boku jak padlá hruškabad  Jen jsem ji stačil přibrzdit a vyhnout se těm vratům. Naštěstí do trávygood Tak mi poprvý a naposled upadla. Naštěstí jí nic nejnigood

Ale jsem pussy, takle debilně to složim...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Ton@l (Člen)
10.09.2007 22:47:23
Offline

Re: Padavka.....

ja ji taky lehce polozil kdyz jsem ji daval na hlavni stojanchytl jsem vangl a uz lezela na patniku nastesti to schytala jen jen jemne dve zebra na motoru...to jem alepussy


Vzdy muze byt hur :-)
Radka K. (Člen)
11.09.2007 06:48:22
Offline

Re: Padavka.....

Mě spadla v neděli, brzdila jsem na tráve přední brzdou a jela jak sáně. Naštěstí spadla do trávy, takže "jen" ohlý zrcátko..


Když nejde o život jde o hovno..
ross (Člen)
11.09.2007 11:06:37
Offline

Re: Padavka.....

Dneska je tady nějaká zpovědnice.
Já to taky položil při tlačení z garážebad
Jsem v klubu pussy


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Zdenák (Člen)
11.09.2007 11:24:43
Offline

Re: Padavka.....

Já jsem položil CB 500 s plnou kapotáží od FIVESTARu
jezdil jsem s ní po zahradě idontknow a když jsem se vracel tak jsem tuknul o predni brzdu a už jsem šel...

Naštěstí byla bráchy... smile1 a je to už pár let... good
On tak nadšenej z toho nebyl...


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
sonyk (Člen)
11.09.2007 11:56:27
Offline

Re: Padavka.....

vyndam motyku z garaze ze ji postavim na halvni stojan a zkusim ejak vykoumat tu zasterku na zadek stavim to na hlavni , zapiram se do stojanu mot se stavi na stojan ale v tom se naklani na pravo. ja stojim samo vlevo tak bojuju.60 kg vs 220kg ale ustal sem to.no malada maj zamkovku a zrovna kde sem se rozhod zatavit chybela jedna kostka .no padla by do skalky do kytek ale zachranil sem zato mi spadla u hostic.zastavi lsem na chvcani stavim na hlavni stojan ale kamen se nejak pohnul a uz sem nezareagoval.odrene zavaciko jinak nic podrzely to stupacky.a bylo to do travy.ale padla mi na krizovatce(njn zacatecnik tenkrat).padla na levou stranu.mam kratky nohy a byla tam doura.no a nemoh sem ji zvednout chcal z ni benzin trapas. jeste ze to bylo mimo mesto. tak zastavila nejak fesna slecna ze 106 a ze mi pomuze ale to uz sem i podario si pod ni vlist a zvednout ji.no ale trapas


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Meloun (Člen)
11.09.2007 12:02:39
Offline

Re: Padavka.....

sonyk psal:

vyndam motyku z garaze ze ji postavim na halvni stojan a zkusim ejak vykoumat tu zasterku na zadek stavim to na hlavni , zapiram se do stojanu mot se stavi na stojan ale v tom se naklani na pravo. ja stojim samo vlevo tak bojuju.60 kg vs 220kg ale ustal sem to.no malada maj zamkovku a zrovna kde sem se rozhod zatavit chybela jedna kostka .no padla by do skalky do kytek ale zachranil sem zato mi spadla u hostic.zastavi lsem na chvcani stavim na hlavni stojan ale kamen se nejak pohnul a uz sem nezareagoval.odrene zavaciko jinak nic podrzely to stupacky.a bylo to do travy.ale padla mi na krizovatce(njn zacatecnik tenkrat).padla na levou stranu.mam kratky nohy a byla tam doura.no a nemoh sem ji zvednout chcal z ni benzin trapas. jeste ze to bylo mimo mesto. tak zastavila nejak fesna slecna ze 106 a ze mi pomuze ale to uz sem i podario si pod ni vlist a zvednout ji.no ale trapas

surprisedsurprised

Čéčé,tx to píšeš jak telegram!surprisedbigsmile
Ještě ti tam chyběj STOP..bigsmile

tak zastavila nejak fesna slecna ze 106 a ze mi pomuze ale to uz sem i podario si pod ni vlist a zvednout ji.no ale trapas

Tak si nestěžuj...málokdy se stane,že ti fešná baba zastaví,když máš poruchu a ještě tě nechá pod sebe vlízt a nechat se "zvednout"surprisedbigsmilebigsmile

Jakej trapas??surprised
Nepovedlo se??bigsmilebigsmile


PURE NAKED BIKE!
sonyk (Člen)
11.09.2007 12:07:06
Offline

Re: Padavka.....

hh no sorry, ty carky a tecky no. pisu rychle a nemyslim u toho. sry. proste se to nebude opakovat.

no kdyz videla ze uz sem ji zvedl odjela ani cislo sem nestih zjistit


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Meloun (Člen)
11.09.2007 12:10:21
Offline

Re: Padavka.....

Nepřemáhej se-stejně se to opakuje...smile2bigsmile

Asi jsi mě nepochopil...ale to nevadíbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Zdenák (Člen)
11.09.2007 12:47:23
Offline

Re: Padavka.....

Meloun o Voze a ty o Koze.... bigsmile
teda spíš v tomhle asi zrovna obráceně... smile1


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
sonyk (Člen)
11.09.2007 12:48:29
Offline

Re: Padavka.....

no vidis. to sem celej ja. hh.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Bedřich (Člen)
11.09.2007 14:50:27
Offline

Re: Padavka.....

Mě viděla skoro tchýně se skoro tchánem, tak mi ji pomohli zvednoutgood


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Ondráš (Člen)
11.09.2007 16:48:14
Offline

Re: Padavka.....

Meloun psal:
sonyk psal:

vyndam motyku z garaze ze ji postavim na halvni stojan a zkusim ejak vykoumat tu zasterku na zadek stavim to na hlavni , zapiram se do stojanu mot se stavi na stojan ale v tom se naklani na pravo. ja stojim samo vlevo tak bojuju.60 kg vs 220kg ale ustal sem to.no malada maj zamkovku a zrovna kde sem se rozhod zatavit chybela jedna kostka .no padla by do skalky do kytek ale zachranil sem zato mi spadla u hostic.zastavi lsem na chvcani stavim na hlavni stojan ale kamen se nejak pohnul a uz sem nezareagoval.odrene zavaciko jinak nic podrzely to stupacky.a bylo to do travy.ale padla mi na krizovatce(njn zacatecnik tenkrat).padla na levou stranu.mam kratky nohy a byla tam doura.no a nemoh sem ji zvednout chcal z ni benzin trapas. jeste ze to bylo mimo mesto. tak zastavila nejak fesna slecna ze 106 a ze mi pomuze ale to uz sem i podario si pod ni vlist a zvednout ji.no ale trapas

surprisedsurprised

Čéčé,tx to píšeš jak telegram!surprisedbigsmile
Ještě ti tam chyběj STOP..bigsmile

tak zastavila nejak fesna slecna ze 106 a ze mi pomuze ale to uz sem i podario si pod ni vlist a zvednout ji.no ale trapas

Tak si nestěžuj...málokdy se stane,že ti fešná baba zastaví,když máš poruchu a ještě tě nechá pod sebe vlízt a nechat se "zvednout"surprisedbigsmilebigsmile

Jakej trapas??surprised
Nepovedlo se??bigsmilebigsmile

Co by za to jinej dal, kdyby si pod ní mohl vlízt...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
11.09.2007 16:55:44
Offline

Re: Padavka.....

Ondráš:

Právě jsem ti přerušil ten tvůj pověstnej sloupec!surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
11.09.2007 17:14:16
Offline

Re: Padavka.....

Meloun psal:

Ondráš:

Právě jsem ti přerušil ten tvůj pověstnej sloupec!surprisedbigsmile

Dnes je to slabé...bigsmile Nebyl jsem na sraze, tak smutním...bad


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
11.09.2007 17:45:07
Offline

Re: Padavka.....

O hodně jsi přišel...bad


PURE NAKED BIKE!
Loser (Administrator)
11.09.2007 17:55:08
Offline

Re: Padavka.....

Meloun psal:

O hodně jsi přišel...bad

neprisel jsi o nic .... byla pakna nuda. badbadbad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
goco (Člen)
11.09.2007 18:01:35
Offline

Re: Padavka.....

no tak sa pripojim, mna dnes tiez jeblo, na mokrom som dostal smyk .... a dalej to uz netreba komentovat.

Meloun (Člen)
11.09.2007 18:26:37
Offline

Re: Padavka.....

Loser psal:
Meloun psal:

O hodně jsi přišel...bad

neprisel jsi o nic .... byla pakna nuda. badbadbad

surprised

Tebe bych snad ani nechtěl zažít,když se bavíš...surprisedbigsmilebigsmile


PURE NAKED BIKE!
fido (Člen)
11.09.2007 19:56:54
Offline

Re: Padavka.....

goco psal:

no tak sa pripojim, mna dnes tiez jeblo, na mokrom som dostal smyk .... a dalej to uz netreba komentovat.

Seš celejsurprised?

kuwa co blbnetebigsmile

....jo nevíte z čeho pasuje spojková páčka na B 650. nemůžu ji vobjevit zatím bigsmile


bla...blabla...!
ABik (Člen)
11.09.2007 20:32:25
Offline

Re: Padavka.....

goco:

No doufám, že jsi celý idontknow A k tématu ti řeknu jenom to, že si máte kupovat gumy a ne puky podle ceny bigsmile

Kelly01 (Člen)
11.09.2007 20:46:00
Offline

Re: Padavka.....

Klid mládežismile1
I My starší používáme při vjezdu do dvora nebo garáže standartní postup: "Kolínko-ramínko-přilba"goodbigsmile

Pak děláme že je nám to jedno,je to jen "mašina",byla to hrozná prdel apod. ..

Po vjezdu do garáže a mimo pohled diváků se koušem do kloubů,pláčeme,nadáváme si jaké jsme pussy,lozíme kolem motorky po čtyřech a hledáme každý škrábanecsmile2


God Save The Queen!
maňas (Člen)
11.09.2007 21:36:39
Offline

Re: Padavka.....

na každýho to čeká,na někoho letos,na někoho další roky,dokud to sou plasty a opravitelné chujoviny tak gut,hlavně že seš celejgood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
goco (Člen)
12.09.2007 07:00:42
Offline

Re: Padavka.....

ja su cely, trosku narazene raminko, laktik a nic moc, chodim dalej po svojich.

Abik: tos mas pravdu, musim kupit lepsiu gumu ale predok mam este origos a nevypadala ze potrebuje vymenit. Len tebe sa to tiez povie. keby som mal 3x za sezonu menit gumy, tak spavam pod mostom a hrabem sa v odpadkoch. Len na zadok som nahrabal len tak tak. Inak v zakrutach drzala v pohode, tentokrat som trosku viac stlacil packu na brzde. co uz, stalo sa. je trosku (dost) poskriabana (samozrejme sa to muselo stat teraz, bo na rok som chcel kupit padaky), zlomena smerovka a zaseknuty plyn. Mrknem na nu cez vikend, teraz sa idem psychicky zotavovat.

A pokial ma to neodradi od jazdenia, tak buduci rok spravime Sturec ako naposledy good

Jarken (Člen)
12.09.2007 07:02:08
Offline

Re: Padavka.....

Nevím co furt hlupnete s tím smykem na mokru surprised !já jel na sraz od Třebíče po J.Hradec v dešti, případně hustém mžení (jak jinak že smile1 ), a nazpátek zase pršelo v Budějovicích, J.Hradci, Třebíči, Frýdku... help , summa summarum cca 350 - 400 Km po mokru, ve dvou, v nepromocích s taškama!Cesty ale vyumývané po těch slejvácích z minula, takže jsem vůbec neměl obavu, drželo to příkladně(kombinace D 208 RR a D 207 RR) a nejel jsem žádnou kochačku.Oblíbený úsek  Nižná Olešná - Strmilov v průměru kolem 140 Km/hod. bigsmile !Z Krumlova jsem, odjížděl v 09.00 a ve 13.15 hod. jsem byl doma (407 Km) i s pauzou na polévku good a to na dálnici jsem najel až u V.Bíteše!

Jak říkám - po mokru je to o gumách a hlavně hlavě no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
goco (Člen)
12.09.2007 08:15:03
Offline

Re: Padavka.....

Jarken psal:

Nevím co furt hlupnete s tím smykem na mokru surprised !já jel na sraz od Třebíče po J.Hradec v dešti, případně hustém mžení (jak jinak že smile1 ), a nazpátek zase pršelo v Budějovicích, J.Hradci, Třebíči, Frýdku... help , summa summarum cca 350 - 400 Km po mokru, ve dvou, v nepromocích s taškama!Cesty ale vyumývané po těch slejvácích z minula, takže jsem vůbec neměl obavu, drželo to příkladně(kombinace D 208 RR a D 207 RR) a nejel jsem žádnou kochačku.Oblíbený úsek  Nižná Olešná - Strmilov v průměru kolem 140 Km/hod. bigsmile !Z Krumlova jsem, odjížděl v 09.00 a ve 13.15 hod. jsem byl doma (407 Km) i s pauzou na polévku good a to na dálnici jsem najel až u V.Bíteše!

Jak říkám - po mokru je to o gumách a hlavně hlavě no né?No ano!

Kua keby som mal najazdene to co ty, tak by sa aj mne takto horovilo smile2
No tak aspon naberam skusenosti, ked uz nic, no.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr