Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Novej šéf dopraváků

Koldan (Člen)
11.09.2007 08:32:33
Offline

Novej šéf dopraváků

Včera sem poslůchal rozhovor na rádiu Frekvence 1 s tím novým šéfem dopraváků Martinem Červíčkem.Tag dle teho jag odpovídal temu vořešprutovi Tunovi (kerýho nemusím,ale tady mu dal fest za uši) tag to bude zas pěknej vychcánek. Stručnej přepis co si pamatuju
T: Kolik ste jel nejrychleji v autě?
Č: Dycky dodržuju pravidla, nejrychlej sem jel 130 km/hod po dálnici.
T: Vopravdu ste nejel nigdy rychlej?
Č: Domnívám se, že ne
T: Domníváte nebo víte?
Č: Vím
T: Odpřisáhnete to?
Č: No takto ne,ale nejsem si vědom,že bych jel někdy rychlej
sicksicksicksicksick

T: Telefonoval jste někdy za jízdy
Č: Ne
T: Vyjste nikdy nezvedl telefon za jízdy
Č: Ne, od tý doby co začaly platit ty nové pravidla,tak ne
T: A to jste ani nikdy nedržel telefon za jízdy
Č: Ne
sicksicksicksicksicksick

T: Pijete víno nebo pivo
Č: Jsem milovníkem vína
T: Jel jste někdy po té,co by jste si dal skleničku
Č: Ne
T:Jel jste někdy na kole po té, co by jste si dal dvě tři piva nebo skleničku vína?
Č: Ne
T:Nikdy?
Č:Ne
sicksicksicksick

T: Jel ste někdy na červenů
Č: Ne
T: Opravdu?
Č: Ne, nikdy jsem za to nebly trestán
T: No to že jste za to nebyl trestán neznamená,že jste nejel, tak jel?
Č: Ne, nejsem si toho vědom

Je to jen přepis,ne moc přesný,ale význam otázek a odpovědí je stejný. Prostě co otázka tak to chvilku přemýšlel jaká odpověď je ta nejlepší.Dokonce mu Tuna jednu chvílu řek,že se baví se svatým (ne s tebou Svatejbigsmile)
Tag mi doprdele řekněte co si mám vo něm myslet,dyž nejni schopnej přiznat to,že dyž má vochcávku,tak jel po dálnici i rychleji než 130, že si vopčas třeba v mládí dal pivčo a sednul na kolo, nebo že zapomenul hodit fón do handsfree a vopčas sa mu stalo,že ho zvednul a buď hovor vyřídil nebo řekl,že zavolá pozdějc. Stejně tak, že si je vědom toho,že udělal chybu a přejel přes křižovatku na poslední chvílu,kdy už blikla červená. Byl by mi daleko sympatičtější,gdyby přiznal,že i on je běžnej smrtelník,kerej poruší vopčas pravidla,ale souhlasí s postihem a je ochoten nést následky, než dyž při jednom z prvních rozhovorů sa chová jag svatej,kerej nigdy neporušil žádný přikázání
Normálně mi z něho málem praskla céfkafuckfuckfuck


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
11.09.2007 08:43:12
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

...to je těžký, když kejvne, může si zas rychle sbalit, páč ho novináři roznesou bigsmile
...jo a při tom přepisu bacha, máš tam "červenů" bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Billy (Člen)
11.09.2007 09:00:26
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

Ja myslim ze to nebude dlouho trvat a neco se najde jak na Husaka i kdyby na to meli novinari cekat jak dlouho tak ho budou honit po dalnici zas 180 km/h, vyskrabou co nevidet na neho spinu.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Koldan (Člen)
11.09.2007 10:25:04
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

osiris psal:

...to je těžký, když kejvne, může si zas rychle sbalit, páč ho novináři roznesou bigsmile
...jo a při tom přepisu bacha, máš tam "červenů" bigsmile

zato dyž nekejvl,tak ze sebe udělal vola. dyby troku přemýšlel,tak řekne:ano pane redaktore ani já nejsem svatý,i já jsem v minulosti občas porušil pravidla a měl jsem štěstí,že jsem za to nebyl náležitě potrestán,ale naší snahou není ani tak řidiče trestat jako je vychovávat,aby si zvykli pravidla dodržovat.... prostě normálně to vokecat,ale toto bylo jak vyjádření patnáctiletého puberťáka co čučí do země a tvrdí,že nikdy nezkusil za rohem kůřit. pokud není schopný se postavit čelem k tomu,že třeba holt někdy projel na červenů,páč za ním jel náklaďák a měl vobavu,že by do něj napálil,nebo že to sice nebylo úmyslně,ale zamyslel se a už tam byla,tak jak se potom bude stavit k tomu,až budou vobravdu nějaký hustý problémy?
prostě ten člověk ve mě zanechal dojem absolutního alibisty a populisty,kterému bych nesvěřil ani místo osobního řidiče,natožpak šéfa dopravního inspektorátusicksicksick


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
11.09.2007 10:36:36
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

...ale jo, máš pravdu, každýmu je jasný že kecal smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Schumi (Člen)
11.09.2007 10:47:40
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

Ale kdyby nekecal, tak je dneska na titulku v MFD: Nový šéf dopravky jel rychle jako blázen, na červenou a pod vlivem alkoholu! Bez ohledu na tu omáčku o hříchu z mládí... A většina lidí si zapamatuje jen ten titulek.
Jako byste to neznali: zatloukat, zatloukat, zatloukat. A do mikrofonu to platí dvojnásob. Věřte mi. bigsmile

sonyk (Člen)
11.09.2007 10:57:31
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

TJN sem zvedavej co zavedou zase za hovadiny od noveho roku.BTW taky sem jel na cervenou jednou takhle v nedeli a dozvedel sem se to za od bratra co jel na motyce za mnou .Vubec sem si nevsim ze tam je pustil sem chodce na prechodu a pak jel a vona tam byla cervena smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
tajnej (Člen)
11.09.2007 11:29:01
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

Naše souškapančelka řikala: na blbou otázku blbá odpověď.
Se zkus zeptat náctiletýho kluka v dívčí společnosti, esli si vobčas honí ptáčka...

Koldan (Člen)
11.09.2007 11:32:48
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

tajnej psal:

Naše souškapančelka řikala: na blbou otázku blbá odpověď.
Se zkus zeptat náctiletýho kluka v dívčí společnosti, esli si vobčas honí ptáčka...

dyž už přirovnání tak to je jako by sexuolog ve středním věku řek,že si ho nikdy nehonil a nehonísurprisedbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Loser (Administrator)
11.09.2007 11:46:02
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

Koldan: a ty? Honis?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
11.09.2007 11:50:50
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

Začalo to "údem" v rádiu a pokračuje to v daném kontextu i nadále...surprisedbigsmile

Dobrá změna tématugoodbigsmile


PURE NAKED BIKE!
tajnej (Člen)
11.09.2007 11:59:10
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

Hee lůzr a vostatní - nechte těch prasáren - my tu vážně diskutujem o novinařině, to bylo jenom přirovnání, aby to pochopila i lůza.

KOldan: Takže jak ten rozhovor popisuješ, tak mi v něm nepřipadaj otázky toho moderátora (nebo to je dokonce novinář?) úplně šťastně položený. Schumi by mu určitě poradila, jak se správně zeptat, aby senzacechtivý posluchač dostal svoje a polda neměl strach, že ho hnedka po návratu ze studia vylejou, že se mu redaktor dostal až do trenek smile1

Datel (Člen)
11.09.2007 13:13:47
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

Fšem wogům:

asi je to pro Vás neuvěřitelné a prakticky nemožné a ani se Vám o tom nezdá ani v těch nejdivočejších snech, ale jsou mezi Námi lidé, kteří skutečně nepijí před jízdou alkohol , nejezdí na červenou a jezdí podle pravidel silničního provozu idontknow

bery (Člen)
11.09.2007 17:18:10
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

Datel psal:

Fšem wogům:

asi je to pro Vás neuvěřitelné a prakticky nemožné a ani se Vám o tom nezdá ani v těch nejdivočejších snech, ale jsou mezi Námi lidé, kteří skutečně nepijí před jízdou alkohol , nejezdí na červenou a jezdí podle pravidel silničního provozu idontknow

vyprávěj si pohádky jindebigsmile
já nevim koldan čemu se divíšsurprisedidontknow
žiješ tu tak dlouho a už by si mohl vědět, že nám lže celá vládafuckbigsmile


momentalně zavostalej
Ondráš (Člen)
11.09.2007 17:33:48
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

Souhlas s Datlem. Je sice divný, že by to bylo zrovna on, ale i tací lidé jsou.
Jednou mě chytli s 5 pivama. Nedali mi sice dejchnout, ale od tý doby se držim. V tý době jsem měl ještě mokrej inkoust na papírech a auto od táty.
Stejně jako když mě chytli s rychlostí v obci. Dávám pozor, abych nejel přes 90.smile1

Jsou věci, který nedodržuji, ale zase věci na který si dávam bacha, porotože přijít kvůli nim na půl roku o řidičák fakt nestojí. Poučen z vlastních chyb, ikdyž stále (někdy i vědomě) chybující. Nikdo není bez chyb. by to bylo na hovno, kdybysme všichni byli dokonalí.

Jedině Loser Harapes je dokonalej.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Schumi (Člen)
11.09.2007 20:02:22
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

tajnej psal:

Hee lůzr a vostatní - nechte těch prasáren - my tu vážně diskutujem o novinařině, to bylo jenom přirovnání, aby to pochopila i lůza.

KOldan: Takže jak ten rozhovor popisuješ, tak mi v něm nepřipadaj otázky toho moderátora (nebo to je dokonce novinář?) úplně šťastně položený. Schumi by mu určitě poradila, jak se správně zeptat, aby senzacechtivý posluchač dostal svoje a polda neměl strach, že ho hnedka po návratu ze studia vylejou, že se mu redaktor dostal až do trenek smile1

Já myslím, že hlavně někdo dobře poradil tomu vrchnímu dopravnímu policajtovi, aby se vykašlal na to, jestli Tunův rozhovor bude zajímavej nebo ne. smile1

Koldan (Člen)
11.09.2007 20:25:17
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

To Tajnej: otázka názoru,na jednoduchou otázku měla být jednoduchá odpověď,proč to zaobalovat

TO Datel:nesmysl,pokud někdo jezdí autem,má telefon a není abstinent,tak i pokud si bude dávat pozor,vždycky to co bylo psané výše udělá,počínaje zbytkáčem, o tom,že si dá pivčo,když jede třeba na kole nemluvě,stejně tak to zvednutí telefonu,nebo přejetí na poslední chvíli kdy přeblikne červená.A hlavně,nemusel to udělat během posledních pár měsíců,ale nikomu neuvěřím,že pokud jezdí víc jak 20 let,tak nikdy neporušil žádné pravidlo.Nepiju když řídím,mám handsfree,na červenou nejezdím,ale prostě vše co bylo výše psané se mi občas stane.
Jak sem napsal,kdyby na začátku řekl:Ano pane redaktore,nachytal jste mě,ani já nejsem svatý a občas jsem, podotýkám že většinou neúmyslně, pravidla porušil a většinou si za to nesl i následky v podobě pokuty nebo pokárání od policisty... Tak z toho byl pěkně venku a na ostatní otázky moh odpovídat,že už na ně odpověděl první větou.Ale taktobad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
vorel (Člen)
11.09.2007 22:43:11
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

koldane, tvuj hlavní problem je že posloucháš frekvenci jedna, nebo kolik


řikám si hurikán
KOVAL (Člen)
11.09.2007 22:51:30
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

no přesně wogosmile1

huskyb12 (Administrator)
11.09.2007 23:09:54
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

no, na http://www.rockzone.cz/ je to zas samej Rampštajn, Vozzy, Metalováklika a to taky nejni žádná hitparáda :)))


ale di, Ty brepto ...
Mirek D (Člen)
12.09.2007 07:06:26
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

Vono dneska a nebo aj dřív poslouchat a se fším souhlasit a slepě tomu věřit taky není správný.
Jak ten pohovor s big boss polišem nebo cokoli jinýho.


Autobus je taky Suzuki... .
Filous (Člen)
12.09.2007 08:10:18
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

...neposloucham rádijo, nekoukam na správy, nečtu noviny, nevolim, politiku mam u prdele, je dost vostatních vjecí, kerý mě nasíraj, tag proč si budu cuchat nervy eště s ňákejma debilama ve vládě sick


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
luboss (Člen)
12.09.2007 08:51:38
Offline

Re: Novej šéf dopraváků

Loser psal:

Koldan: a ty? Honis?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

já bych rád, ale mám tvoji maminku ... bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr