Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Dnes ,slovensko.

jura (Člen)
23.09.2007 07:43:19
Offline

Dnes ,slovensko.

Nechce se nekdo pridat?Harmanec,Certovica,pak popod Tatry,kolem Lipt.Mary,Terchova.smile1


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Pšán (Člen)
23.09.2007 07:52:57
Offline

Re: Dnes ,slovensko.

..v 9:30 vyjíždíme na Harmanec..když tak kolem poledne dole v Bistru..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
jura (Člen)
23.09.2007 08:00:12
Offline

Re: Dnes ,slovensko.

Zdar Psane.My vyrazime taky tak kolem desate,tak se uvidime,pak hodime pokecgood


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Pšán (Člen)
23.09.2007 08:02:10
Offline

Re: Dnes ,slovensko.

..oukhej..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Jarken (Člen)
23.09.2007 20:47:16
Offline

Re: Dnes ,slovensko.

Byl jsem tam s Gapou a dalšími od 14.10 do 15.30 jsem tam lítal nahoru a dolů bigsmile good, poježdění na Harmanci luxusní, ale takovou masovku jsem tam ještě nezažil sick surprised.

Jo a Pšán mne zazdil smile2 , úplně no né?No ano!help


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Pšán (Člen)
23.09.2007 20:57:37
Offline

Re: Dnes ,slovensko.

Jarken psal:

Byl jsem tam s Gapou a dalšími od 14.10 do 15.30 jsem tam lítal nahoru a dolů bigsmile good, poježdění na Harmanci luxusní, ale takovou masovku jsem tam ještě nezažil sick surprised.

Jo a Pšán mne zazdil smile2 , úplně no né?No ano!help

..co to meleš ty kvaku z Harvirřova..jsemti říkal,že jsem te uzřel,i hledat jsem se tě vydal,na kopci i třikráte potkal,ale styk s tebou se mi nezadařil..kdybys jel v mém směru,tak to není problém,bo bych tě dohnal,ale vždycky to bylo v protisměru..ale jinak super..počasíčko špica,motorek jak cyp a kilometrů hafo..fajně bylo..jen škoda,že jsme se neslezli..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
jura (Člen)
24.09.2007 06:43:31
Offline

Re: Dnes ,slovensko.

Byl jsem tam jen na chvili,projel dvakrat,cele,nekde bylo jeste mokro,pak mi odebral chut ten blbec na stribrnem fazeru, co mi vjel na moji stranu,tak pak radsi na kavu,jak jsem odjizdel uz to zacalo byt huste.Pak jeste Certovica,Liptov,pojezdeni nadhera! goodMimochodem vcera v slovenskych spravach,dva Polaci na Orave nalepeni na dodavce,predjizdeni autobusu,prvni to stihnul,ti dva uz ne.Zazil jsem jizdu s nima,jezdi jak hovada!bad


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Jarken (Člen)
24.09.2007 09:20:46
Offline

Re: Dnes ,slovensko.

Pšán , ha, ha pussy z Bogumyna, bigsmile ,jsem byl na Harmancu lovcem tentokrát já bigsmile, aby se mi takhle dobře jelo jsem tam snad ještě nezažil, gumy držely ukrutně, mám je ožužlané jakoby je pes potrhal a při 4 jízdě jsem už ze sebe začínal mít strach help  no né?No ano!

Jura:
Máš recht, poláci mi začínají připadat jako maďaři surprised , fakt jezdí jak hovada smile2, na Makově jsem s Pepinou za zády slovil postupně tři na 2 zmrzlinách a fazerovi, což se jim hrubě nelíbilo a tak začali tahat ještě víc a když ani to nestačilo tak brutálně riskovali...marně ovšem smile1 !Zůstal jeden odpadlík jehož postupně skomírající světýlko jsem sem-tam zahlédl ve zpěťáku bigsmile než def.zhaslo.


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
goco (Člen)
24.09.2007 10:41:55
Offline

Re: Dnes ,slovensko.

kua skoda ze mam moto docasne nedopojazdne (teda dufam ze len docasne), inak by som vas tam siel isto mrknut.
Tak niekedy inokedy.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr