Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » poslední 3 body

Kuba B12 (Člen)
05.09.2007 21:33:28
Offline

poslední 3 body

tak sem se dnes dostal tak daleko že mě zůstaly už jen 3.  bylo mi z toho skoro špatně.  všechno vlastní chybou. měl sem poslední dobou smůlu na kontroly a hlídky. ale jesli to tak půjde dál....   asi budu muset najít nějakou práci  kde se nemusí řídit.   a bandit bude na prodej, protože rok bez papírůsmile2    už se to blíží


honda je honda
KOVAL (Člen)
05.09.2007 22:00:17
Offline

Re: poslední 3 body

pussyvole nejzdi jak hovado a je to v cajku néééé?
co porád děláš čoveče?
jezdim každej den a až na to že jednou řídila osoba blízká,tak porád plnej počet čéččesurprised

KOVAL (Člen)
05.09.2007 22:01:30
Offline

Re: poslední 3 body

teda jako trochu tady u toho piju ale zrovna neřídim,woe

ABik (Člen)
05.09.2007 22:05:37
Offline

Re: poslední 3 body

Já to mám akorát naopak 3 bodíky + 1000,- Kč za telefon. Snažil jsem jim to vyvrátit, že jsem přece jenom špatně parkoval, ale pohled do kamery mě přesvědčil, že viděli správně bigsmile

škardík (Člen)
06.09.2007 00:41:20
Offline

Re: poslední 3 body

Kuba B12 psal:

tak sem se dnes dostal tak daleko že mě zůstaly už jen 3.  bylo mi z toho skoro špatně.  všechno vlastní chybou. měl sem poslední dobou smůlu na kontroly a hlídky. ale jesli to tak půjde dál....   asi budu muset najít nějakou práci  kde se nemusí řídit.   a bandit bude na prodej, protože rok bez papírůsmile2    už se to blíží

Cos vyváděl?


viz avatar:)
SLUGI (Člen)
06.09.2007 00:47:46
Offline

Re: poslední 3 body

Kuba B12 psal:

tak sem se dnes dostal tak daleko že mě zůstaly už jen 3.  bylo mi z toho skoro špatně.  všechno vlastní chybou. měl sem poslední dobou smůlu na kontroly a hlídky. ale jesli to tak půjde dál....   asi budu muset najít nějakou práci  kde se nemusí řídit.   a bandit bude na prodej, protože rok bez papírůsmile2    už se to blíží

... mladí a neklidní  idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Sandman (Člen)
06.09.2007 01:06:04
Offline

Re: poslední 3 body

Mohls to zkusit ukecat.Kámoš kdysi měl taky bodovat,ale promluvil si s nima,připlatil si a body má furtsmile1


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Mirek D (Člen)
06.09.2007 08:11:51
Offline

Re: poslední 3 body

Kuba B12 psal:

tak sem se dnes dostal tak daleko že mě zůstaly už jen 3.  bylo mi z toho skoro špatně.  všechno vlastní chybou. měl sem poslední dobou smůlu na kontroly a hlídky. ale jesli to tak půjde dál....   asi budu muset najít nějakou práci  kde se nemusí řídit.   a bandit bude na prodej, protože rok bez papírůsmile2    už se to blíží

Já to v PO uhádal na tvrzení proti tvrzení a než by to dorozporovali (do roku od údajného spáchání přestupku zbývaly 3 dny - je to právě dnes) tak by to stejně bylo odloženo a tak to ouřednica odložila. Přitom to byla nehoda kde já jsem původně byl poškozený.


Autobus je taky Suzuki... .
Koldan (Člen)
06.09.2007 08:22:05
Offline

Re: poslední 3 body

na čase si udělat papíry na Slovákochgood
jináč já eště měsíc a budu mít čistý konto,bez tří bodů z loňskagood, ale estli budu mít taků smůlu jag loni (poslední vyjížďka před dovolenů,jen tak kolem komína, o cajtech sem věděl,nachytali mě na místě,keré znám a vím,že tam bývaj),tag sa nechám rozpordat na orgányfuck
a jináč to máš asi fuck smůlu,já autej lítám furt,na mašině taky nějak ohledy neberu a za celej rok ani jedna kontrolagood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
ross (Člen)
06.09.2007 09:06:08
Offline

Re: poslední 3 body

Já jsem teda jen bez 2 bodů ale pokud překročím o 21km ještě jednou, tak jsem taky bez papírůbadbad
Na co teda mám 12 bodů dopussy


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Petr (Člen)
06.09.2007 09:55:36
Offline

Re: poslední 3 body

a co pomýšlet třeba na alternativní možnosti přepravy?? idontknowidontknow
já sem to nepodcenil a už rok to mám pojištěné goodbigsmile

sice to nejsem já ale pro inspiraci..
http://www.usppa.org/Resources/Misc/Scr … 0x1050.jpg


tož tak..
škardík (Člen)
06.09.2007 12:58:43
Offline

Re: poslední 3 body

Ty wogo, tak mi to dneska taky přišlosurprised Překročení rychlosti do 20km/h v obci(mrázovka) Co s tim? pudu, kouknu na fotky a když nebudu poznat, osoba blízká?


viz avatar:)
VikecB12 (Člen)
06.09.2007 16:27:11
Offline

Re: poslední 3 body

škardík psal:

Ty wogo, tak mi to dneska taky přišlosurprised Překročení rychlosti do 20km/h v obci(mrázovka) Co s tim? pudu, kouknu na fotky a když nebudu poznat, osoba blízká?

Jo,jediná správná volbagoodsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ross (Člen)
06.09.2007 16:40:11
Offline

Re: poslední 3 body

VikecB12 psal:
škardík psal:

Ty wogo, tak mi to dneska taky přišlosurprised Překročení rychlosti do 20km/h v obci(mrázovka) Co s tim? pudu, kouknu na fotky a když nebudu poznat, osoba blízká?

Jo,jediná správná volbagoodsmile1

Jediná správná volba je Jihlavankagood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
huskyb12 (Administrator)
06.09.2007 16:59:35
Offline

Re: poslední 3 body

škardík psal:

Ty wogo, tak mi to dneska taky přišlosurprised Překročení rychlosti do 20km/h v obci(mrázovka) Co s tim? pudu, kouknu na fotky a když nebudu poznat, osoba blízká?

budeš poznat, nebuj, copa v tom tunele jezdíš jak kokot, to je past na burýtos, pražci to znaj no ni ?


ale di, Ty brepto ...
Kuba B12 (Člen)
06.09.2007 22:06:58
Offline

Re: poslední 3 body

nehoda s vlastnim zaviněním ( nedání přednosti v jízdě)  4b
pásy      2b
telefon   3b


honda je honda
škardík (Člen)
06.09.2007 23:32:39
Offline

Re: poslední 3 body

Právě že většinou jezdim vofafrně, páč vim, takže nevimsmile2 No a když tam pošlu starýho(auto je firemní) a von to zahraje na osobu blízkou?help


viz avatar:)
Salam (Člen)
06.09.2007 23:42:31
Offline

Re: poslední 3 body

Kuba B12 psal:

tak sem se dnes dostal tak daleko že mě zůstaly už jen 3.  bylo mi z toho skoro špatně.  všechno vlastní chybou. měl sem poslední dobou smůlu na kontroly a hlídky. ale jesli to tak půjde dál....   asi budu muset najít nějakou práci  kde se nemusí řídit.   a bandit bude na prodej, protože rok bez papírůsmile2    už se to blíží

Jakej to je rok? Predstava o cene?bigsmile

Baltazar (Člen)
07.09.2007 06:41:41
Offline

Re: poslední 3 body

Škardo a co kniha jízd tam musíš mít řidiče,leda že by se jednalo o soukromou jízdusurprised


The father of the little princess of the dawn
KOVAL (Člen)
07.09.2007 21:59:39
Offline

Re: poslední 3 body

hmmm,knihu jízd musíš vést,to je pravda,jinak ti hrozí postih...
ovšem pokud ji vedeš a nemáš jen vyplněnej nějakej nedůležitej ůdaj jako například jméno řidiče...
soudruh náčelník povytáhl obočí a pravil-ale víte že by to tam mnělo být vyplněno,to by se finančnímu ůřadu nelíbilo že to špatně vedete,no já to tam teda napíšu že neuvedeno jméno řidiče v knize jízd a řídila osoba blízká a pošlu to zpátky...

Palino (Člen)
07.09.2007 22:34:06
Offline

Re: poslední 3 body

škardík psal:

Právě že většinou jezdim vofafrně, páč vim, takže nevimsmile2 No a když tam pošlu starýho(auto je firemní) a von to zahraje na osobu blízkou?help

Jezdím služebním autem 15 let, ale ještě se mně nestalo, že by po mně někdo chtěl knihu jízdidontknow A pokud vím, tak ta zajímá jen finančáky a policajt nemá právo ji vyžadovat. A pokud by ani to nestačilo, řeknu, že ji vedu elektronicky.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
sonyk (Člen)
07.09.2007 22:36:11
Offline

Re: poslední 3 body

nevim kolik bodu ale jeste jednou o20 nebo 30 kmh a sem jasnej


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Palino (Člen)
07.09.2007 22:43:49
Offline

Re: poslední 3 body

sonyk psal:

nevim kolik bodu ale jeste jednou o20 nebo 30 kmh a sem jasnej

Aby jsi měl papíry, až pojedeš v létě do Itáliebigsmile
Ale chápu tě, když mně bylo tolik co tobě, jezdil jsem taky jak pussy. Myslím to v dobrém. Prostě evolucebigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
KOVAL (Člen)
07.09.2007 22:56:07
Offline

Re: poslední 3 body

jo,hele dneska když si tě pozvou za dopravní přestupek jako je rychlost a je to služební vozidlo,tak normálně chctěj vidět knihu jízd a dokonce si stránku  s tim datumem vokopírovávaj do spisu..
hele,jako jestli ji ze zákona může chtít vidět,to nevim,ale řek bych že jo,každopádně když ho pošleš dopussy tak akorát zbytečně někoho nasíráš a stačí aby zved telefon a poštval na tebe kontrolu z Fů,jako by nestačilo že ho nasíráš tím že řídila osoba blízká a nemáš řidiče vyplněnýho v tý knize že josmile1

Palino (Člen)
07.09.2007 23:10:00
Offline

Re: poslední 3 body

Jezdím služebákem, řešili mě už několikrát, ale na knihu jízd nikdy nedošlo. Jak vlastně u osobáku poznají, že je auto služební, když techničák je psaný na leasigovou společnost?


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
KOVAL (Člen)
07.09.2007 23:35:15
Offline

Re: poslední 3 body

no takhle to bylo prostě u nás..
jasný,leasingovaný,ale my máme klasickej leasing,takže jako provozovatel je psanej v malym tp firma ačkoliv podle velkýho je majitelem leasingovka,takže i předvolání přišlo rovnou na firmu i s tím že přímo v tom předvolání k vyřešení přestupku bylo přímo napsaný že se má dostavit řidič kterej to služební vozidlo řídil v té a té době a že má sebou přinýst doklady vod auta včetně knihy jízd..
takže se tam dostavila paní,že má to auto prostě ve firmně přidělěný vona,že knihu jízd píše taky vona,proto v tý knize nemá naspanýho řidiče,páč to vždycky řídí vona,ale jako na potvoru to prostě zrovna ten den neřídila(vopravdu to neřídila) ačkoliv v tom autě seděla a že teda jako nesdělí kdo to řídil..
komentář pana soudruha kapitána sem psal vo něco vejš..
a to bylo zatim všechno..

Palino (Člen)
07.09.2007 23:40:43
Offline

Re: poslední 3 body

Znáš to, každý si zákony vykládá po svém. Co platí u nás, nemusí platit u vás. Týká se to všech úřadů a soudů a finančáků obvzlášť.Hauk.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Lada.s (Člen)
08.09.2007 08:27:55
Offline

Re: poslední 3 body

Kuba B12 psal:

pásy      2b
telefon   3b

tedaaa...takove skolacké chyby idontknowsmile2

bery (Člen)
08.09.2007 10:03:35
Offline

Re: poslední 3 body

koval má pravdu. před nekolika rokama kolega za knihu jízd dostal litr pokutu, že ji neměl u sebe dle nějakýho zákona ještě vod komunistů a vůbec se snim nebavili.smile2
dokonce jedna z variantco chtěj udělat je taky za něj. podmínek kniha jízdidontknow
co mám za ty roky služebák, tak s tím mám obr, problém. nerad jí píšu - tak jí nepíšu a dal sem se na modleníbigsmile


momentalně zavostalej
Bandit-Kralik (Člen)
08.09.2007 14:59:37
Offline

Re: poslední 3 body

v byvale praci jsem jezdil se sluzebnim osobakem.....obcas me zastavili policajti,ale nikdy se mi nestalo,ze by chteli videt knihu jizd....

Koldan (Člen)
10.09.2007 07:44:25
Offline

Re: poslední 3 body

knihu jízd po mě nechtěli vidět za celou dobu ani jednou,ani když jsem měl ťukanec v Blansku a navíc ji mám teď vedenou elektronicky přes GPS,takže ji ani nemám u sebe a bylo nám řečeno dopravákem,že je to oukejsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
10.09.2007 08:17:59
Offline

Re: poslední 3 body

U nás se kontroluje a fotí do zápisu..


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
11.09.2007 16:06:23
Offline

Re: poslední 3 body

2 Kuba B12: Drž se.good Nebejt osoby blízké, která řídila moji motorku, tak už je nemám taky...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
vlada1200 (Člen)
23.09.2007 12:43:14
Offline

Re: poslední 3 body

Poradím!

Jezdi jenom okolo Týniště. Tady tě nikdo neoflastruje, máš známý.bigsmile
Netelefonuj, pásej se a nebourej!!good

PS: Letos jsem už dojezdil!smile2 Mám toho dostbad


Jezdím tak, abych dojel!
Kuba B12 (Člen)
24.09.2007 21:06:42
Offline

Re: poslední 3 body

no jo, asi jen okolí.   ale mam to eště na rok  takže celou příští sezonu. tak já nevim.  Až mi je seberou, koupim krosku


honda je honda
SLUGI (Člen)
24.09.2007 21:13:27
Offline

Re: poslední 3 body

Kuba B12 psal:

no jo, asi jen okolí.   ale mam to eště na rok  takže celou příští sezonu. tak já nevim.  Až mi je seberou, koupim krosku

... až ti je seberou budeš jezdit bez ne, přec bys nevyměnil Bandita za ňákou krosku idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr