Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Máte někdo tyhle padáky??

Michal (Člen)
23.09.2007 10:44:37
Offline

Máte někdo tyhle padáky??

Čau chci se zeptat jesli někdo nemáte tyhle padáky. Takhle na obrázku vypadaj dobře ale chci slyšet názor člověka kterej to má doma a ne lidí který to vidí na obrázku jako já. A jaký budou nejlepší?? Silonové, duralové nebo leštěné. Vim že je to ostřílený téma tak mě neatakujtebigsmile

Michal (Člen)
23.09.2007 10:44:58
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

Koldan (Člen)
23.09.2007 10:57:52
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

jo,máme je,při určitých pádech to ochrání motor, materiál si zvol sám podle chuti


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
SLUGI (Člen)
23.09.2007 10:59:48
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

... ty první ochrání hlavu a žebra
... druhý koncovku na tom místě který bejvá nejvíc na ráně
... a ty poslední víka atd.
... pokud jde o materiál,sám autor píše že silon líp utlumí náraz než kov

... a pokud jde o mě,chystám se na ty druhý a třetí - obojí v leštěným duralu smile1

(se na Rutanovejch stránkách koukni na fotky crashtestů)


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Bedřich (Člen)
23.09.2007 11:03:31
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

Mám spodní, co jse sám vyráběl. Horní budu dělat asi v zimě.

2 Slugi - napsal jsem ti mail


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
vlada1200 (Člen)
23.09.2007 12:25:54
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

Mám Fehlingy a dvakrát mi už zachránily motor. Myslím, že trubky ochrání motor víc než nějaké protektory atd. Každopádně nějaký padáky jsou lepší než žádné!!!good


Jezdím tak, abych dojel!
huskyb12 (Administrator)
23.09.2007 17:33:05
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

na Rutana pozor - jel jsem k něnu, páč na stránkách psal, že pokud přijedeš, máš montáž grátis - na místě mi dal krabici a řek, že nemá čas a jel do řiti, dal sem padáky naeloxovat a potom namontovat - pak sem teprve zjistil, že sou oba stejně dlouhý - ale Bandit potřebuje rozdílný dýlky kvůli umístění motoru. Psal sem mu, že se splet a že potřebuju vytočit podložku, navíc v sadě byly krátký šrouby ( závit nešel až do silonu v matce ), chtěl sem po něm teda delší. Napsal mi, že sem je blbě namontoval - do dneška se už nevozval.

Byl sem za nim ( bez předchozího vohlášení ) a nebyl doma, pak už sem neměl čas ...

Pokud někdo udělá botu, měl by se k tomu postavit jako chlap - Rutan se ne mě vysral ...
Navíc padáky v určitejch votáčkách nechutně rezonujou, na starym Banďáku sem měl kopii padáků vod Pola ( vytočený normálnim zámečníkem ) a ty to nedělaly ( mimochodem byly tak za půlku Rutanovo ceny ) ...

Tak jak to já vidim dneska je Rutan vobyčejnej vohnout !


ale di, Ty brepto ...
Kelly01 (Člen)
23.09.2007 18:13:31
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

Rutan je stejnej vyblutej kopista jak RD Motosick


God Save The Queen!
SLUGI (Člen)
23.09.2007 18:26:35
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

... když je každej bad tak kdo je teda good    idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
PALOUS (Člen)
23.09.2007 18:26:48
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

Kelly01 psal:

Rutan je stejnej vyblutej kopista jak RD Motosick

Ty zmetku z Ázije na RD nám nešahej jófuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckbigsmile


Jebat motorky :-)
Marián (Člen)
23.09.2007 19:12:25
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

to mi pripada,jako kdyz si blata stezuje,ze mu kopirujou jeho masiny cinani,odkud je asi zkopiroval on...bigsmile


...sam mezi jebkarema...
Kelly01 (Člen)
23.09.2007 19:24:36
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

Prvovýrobce je vždy jen jeden,ten přemýšlel a tvořil až vytvořil..

Z těch zmetků co jen oměří je mi k zblitísick


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
23.09.2007 19:25:40
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

huskyb12 psal:

na Rutana pozor - jel jsem k něnu, páč na stránkách psal, že pokud přijedeš, máš montáž grátis - na místě mi dal krabici a řek, že nemá čas a jel do řiti, dal sem padáky naeloxovat a potom namontovat - pak sem teprve zjistil, že sou oba stejně dlouhý - ale Bandit potřebuje rozdílný dýlky kvůli umístění motoru. Psal sem mu, že se splet a že potřebuju vytočit podložku, navíc v sadě byly krátký šrouby ( závit nešel až do silonu v matce ), chtěl sem po něm teda delší. Napsal mi, že sem je blbě namontoval - do dneška se už nevozval.

Byl sem za nim ( bez předchozího vohlášení ) a nebyl doma, pak už sem neměl čas ...

Pokud někdo udělá botu, měl by se k tomu postavit jako chlap - Rutan se ne mě vysral ...
Navíc padáky v určitejch votáčkách nechutně rezonujou, na starym Banďáku sem měl kopii padáků vod Pola ( vytočený normálnim zámečníkem ) a ty to nedělaly ( mimochodem byly tak za půlku Rutanovo ceny ) ...

Tak jak to já vidim dneska je Rutan vobyčejnej vohnout !

To je sice možná fakt, ale když si drbneš v zatáčce trubkama, tak to moc příjemný neni. Navíc kombinace protektor a kluzák na motoru podle mě eliminuje poškození stejně jako trubky.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
bobule (Člen)
23.09.2007 19:27:24
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

mam, jediná chyba u nich byla že šrouby pod kluzáky byly celý holý takže sem je musel máznout lepidlem a dotáhnout sikama přes hadr


to jebu
Zdenda (Člen)
23.09.2007 19:31:26
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

Moje zkušenosti s Rutanem jsou takové, že se mi snažil udělal a vymyslet montážku na 650. Na nic nepřišel, páč ono to je fakt složitý. Co mě ale nasralo je to, že jak se mi tam kolem motoru jebal s šuplerou, tak mi odřel docela dost jak ty moje stávající trubkáče tak i rám motorky. Při představě, že bych tam měl jezdit a montážku ladit, jsem se rozhodl kašlat na to. Pak jsem si objedanl kluzáky na motor a nevěděl jsem, že tam mají být podložky, on mi je k tomu nedal. Přijel jsem na Dubou a motorka včetně mě komplet zechcaná od oleje. To nasere. Jinak bez problému. Ochotnej byl, telefon zvedal a přes mail komunikoval. Nemůžu si jinak stěžovat.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Koldan (Člen)
23.09.2007 19:47:45
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

vlada1200 psal:

Mám Fehlingy a dvakrát mi už zachránily motor. Myslím, že trubky ochrání motor víc než nějaké protektory atd. Každopádně nějaký padáky jsou lepší než žádné!!!good

otázka vkusu,každýmu sa líbí něco jínýho,navíc s fehlingama nemusíš být ani nějaký extra střelec,abys s něma zavazoval v zatáčkách a vono to nejní bůhíco dostat taký kopanecbigsmile
ale otázka funkčnosti je jasná,rámy jsou vo něco účinnější


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Newada (Člen)
23.09.2007 19:52:53
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

Trubkáče od Givi, mě vyděsily surprised včera. nikdá sem nečekal že se vo ně v zatáčce vopřu a ejhle stalo se, takže pudou dolu a musim sehnat náhradu.
A to sem eště u Palouse špekuloval s deskou a konstatoval, tak takovejhle náklon já nikdy nedám. idontknow


jak dlouho ještě?
Koldan (Člen)
23.09.2007 19:58:09
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

Newada psal:

Trubkáče od Givi, mě vyděsily surprised včera. nikdá sem nečekal že se vo ně v zatáčce vopřu a ejhle stalo se, takže pudou dolu a musim sehnat náhradu.
A to sem eště u Palouse špekuloval s deskou a konstatoval, tak takovejhle náklon já nikdy nedám. idontknow

jo,taky dyž čověk na to koukne tak řekne,že to na stupačku není možný dostat,že takovej náklon snad ani nejni možnýbigsmile a ejhle de to


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Newada (Člen)
23.09.2007 20:10:52
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

Jo Medvídku co dodat, snad jen Má pravdu předsedo. bigsmile


jak dlouho ještě?
Koldan (Člen)
23.09.2007 20:16:23
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

i dyž Palous to teď s těma kostma bude mít zas na tu stupačku vo něco těžšíbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
bobule (Člen)
23.09.2007 20:21:59
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

Koldan psal:

i dyž Palous to teď s těma kostma bude mít zas na tu stupačku vo něco těžšíbigsmile

se pořádně nažere a stupna bude hnedbigsmile


to jebu
Kelly01 (Člen)
23.09.2007 20:30:16
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

Chlap jede..

Sere na padáky bo ti při větším kreši provalí blok a rozdrolí přední silenbloky a urvou lůžko..

Jsem poučenej a vím že kluzáky hlavy a výměna deklů na pojišťovnu je lepší kauf....

A než tě pustí ze špitálu tak jsou díly domasmile1


God Save The Queen!
PALOUS (Člen)
23.09.2007 20:38:40
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

bobule psal:
Koldan psal:

i dyž Palous to teď s těma kostma bude mít zas na tu stupačku vo něco těžšíbigsmile

se pořádně nažere a stupna bude hnedbigsmile

no fčera sem zas sežral půl prasetebigsmile
minulej vejkend snad celýbigsmile
u kuny kejtubigsmile
a když zafspomínám ještě dál,tak bych řek že Dolínek je sračkabigsmile


Jebat motorky :-)
Newada (Člen)
23.09.2007 20:54:14
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

Tákže otec furat rozhodl, všechny součástky co sou jen na vokrasu a stejně nijak nepomáhaj dolu. A za ušetřený peníze nechat pojistit. No tak to má asik recht.


jak dlouho ještě?
Newada (Člen)
23.09.2007 20:56:25
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

PALOUS psal:
bobule psal:
Koldan psal:

i dyž Palous to teď s těma kostma bude mít zas na tu stupačku vo něco těžšíbigsmile

se pořádně nažere a stupna bude hnedbigsmile

no fčera sem zas sežral půl prasetebigsmile
minulej vejkend snad celýbigsmile
u kuny kejtubigsmile
a když zafspomínám ještě dál,tak bych řek že Dolínek je sračkabigsmile

no a ještě povolí pásek vo dírku a zadní tlumič dá na jedna a je tam. good
Mám tu fakt jeden luksusní vracáček do kopca a to by bylo aby nebylo.


jak dlouho ještě?
ross (Člen)
24.09.2007 14:33:41
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

Bedřich psal:

Mám spodní, co jse sám vyráběl. Horní budu dělat asi v zimě.

2 Slugi - napsal jsem ti mail

Za kolik ten slider vyrábíš? Já jen když už děláš jeden, tak můžeš třeba dvabigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
nawrc (Člen)
27.09.2007 12:04:45
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

já sem dopadl úplně stejně,jak je tam máš prosím přidělaný??? já sem na nic pořádnýho nepřišel

Zdenda psal:

Moje zkušenosti s Rutanem jsou takové, že se mi snažil udělal a vymyslet montážku na 650. Na nic nepřišel, páč ono to je fakt složitý. Co mě ale nasralo je to, že jak se mi tam kolem motoru jebal s šuplerou, tak mi odřel docela dost jak ty moje stávající trubkáče tak i rám motorky. Při představě, že bych tam měl jezdit a montážku ladit, jsem se rozhodl kašlat na to. Pak jsem si objedanl kluzáky na motor a nevěděl jsem, že tam mají být podložky, on mi je k tomu nedal. Přijel jsem na Dubou a motorka včetně mě komplet zechcaná od oleje. To nasere. Jinak bez problému. Ochotnej byl, telefon zvedal a přes mail komunikoval. Nemůžu si jinak stěžovat.


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
Bedřich (Člen)
27.09.2007 12:30:26
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

ross psal:
Bedřich psal:

Mám spodní, co jse sám vyráběl. Horní budu dělat asi v zimě.

2 Slugi - napsal jsem ti mail

Za kolik ten slider vyrábíš? Já jen když už děláš jeden, tak můžeš třeba dvabigsmile

Hele sorry,ale já nemám nějaký super podmínky pro výrobu, takže budu rád, když vyrobim dva. Holt to kutim v garage a u souseda...

Někdo je tu ale vyráběl a prodávál...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
sonyk (Člen)
27.09.2007 12:33:27
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

podle vykresu a rad od jirky silvera si necham udealt ty horni kluzaky.

Ty spodni jen pokud mi v RD motu prodaj ty drzaky se sroby. kdyz tak ty spodni koupim a zrejme taky dural mozna ty do barvy moto uvidime


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Polo (Člen)
27.09.2007 13:28:17
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

Newada psal:

Trubkáče od Givi, mě vyděsily surprised včera. nikdá sem nečekal že se vo ně v zatáčce vopřu a ejhle stalo se, takže pudou dolu a musim sehnat náhradu.
A to sem eště u Palouse špekuloval s deskou a konstatoval, tak takovejhle náklon já nikdy nedám. idontknow

sem na tom uplně stejně-rejpnul sem si trubkáčema a rozhod se to dal neriskovat i když jim věřim víc než hřibkum. Trubkáče mam dole a teď špekuluju co na tu 650 dát za hříbky  idontknow No asi něco vod RD nebo Rutana-velkej rozdíl v tom nebude-snad to na tu 650 pujde nandat.   Jen doufám, že to nesložim dřív než to tam nainstaluju bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Michal (Člen)
27.09.2007 21:21:27
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

Tak už mi přišli, byli to přesně ty co jsem chtěl, takže žádnej problém. Už jsou na biku good

DrIVER (Člen)
27.09.2007 22:40:37
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

Polo psal:

sem na tom uplně stejně-rejpnul sem si trubkáčema a rozhod se to dal neriskovat i když jim věřim víc než hřibkum. Trubkáče mam dole a teď špekuluju co na tu 650 dát za hříbky  idontknow No asi něco vod RD nebo Rutana-velkej rozdíl v tom nebude-snad to na tu 650 pujde nandat.   Jen doufám, že to nesložim dřív než to tam nainstaluju bigsmile

Před měsícem je neprodával ani Rutan ani RD. Bo nejdou dobře na 650 přidělat. Seru na to, dyž to říká aji Kelly.

maňas (Člen)
28.09.2007 07:51:47
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

sonyk psal:

podle vykresu a rad od jirky silvera si necham udealt ty horni kluzaky.

Ty spodni jen pokud mi v RD motu prodaj ty drzaky se sroby. kdyz tak ty spodni koupim a zrejme taky dural mozna ty do barvy moto uvidime

no já nevim co děláte,z RD Mota mám trubkáče a dostal jsem je z celou motážní sadou,nechyběl jediný kusidontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Polo (Člen)
29.09.2007 21:36:10
Offline

Re: Máte někdo tyhle padáky??

Driver a další: no tak to je smůla, každopádně dík za info... Asi budu jezdit teda ouplně bez, než se nakej hříbek na tu 650 objevi. Tak letos už toho stejně nebude moc-snad jete sfouknu to Brno a pak muzu celou zimu hloubat nad tim co tam dam...


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr