Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Budíky na B6

HonzaB6 (Nový člen)
03.10.2007 13:48:04
Offline

Budíky na B6

Ahoj. Potřebuju radu. Mám Bandasku 600 N. Když jsem přišel nedávno do garáže, abych se projel, tak jsem se podíval na budíky a zjistil jsem, že mi na nich chybí takový ten umělohmotný nulovač denních kilometrů a je tam po něm jen díra. Někde se při jízdě ztratil. Tak se chci zeptat, jestli nevíte, zda se dá sehnat jen tento díl, nebo jestli budu muset koupit celé budíky..popřípadě, jestli tam nepasuje z něčeho jiného nebo nějaké další tipy. Je to r.v.98 Díky moc.

LosBanditos (Člen)
03.10.2007 14:28:18
Offline

Re: Budíky na B6

zdar mám B6 97 a ten samý problém byl. Buď ježeň ze zbořeniny něhajý budík. Ale od ostatních tachometrů co jsou mecahnické je to vše stejné. Je to jeden výrobce a tak to rve všude stejné.


LosBanditos adios !
miaaow (Člen)
03.10.2007 14:41:54
Offline

Re: Budíky na B6

Radsi kup rovnou cely novy budiky bigsmile


Zkusit se má všechno!
HonzaB6 (Nový člen)
03.10.2007 14:48:37
Offline

Re: Budíky na B6

miaaow psal:

Radsi kup rovnou cely novy budiky bigsmile

No to bych se hezky prohnul kvuli takové malé černé umělohmotné potvoře...bigsmilebigsmile

HonzaB6 (Nový člen)
03.10.2007 14:50:00
Offline

Re: Budíky na B6

LosBanditos psal:

zdar mám B6 97 a ten samý problém byl. Buď ježeň ze zbořeniny něhajý budík. Ale od ostatních tachometrů co jsou mecahnické je to vše stejné. Je to jeden výrobce a tak to rve všude stejné.

Jojo, taky sem si řikal, že se musim divat po nějaké zbořenině, ale to bude doba..mám na to ale celou zimu... Jen sem si řikal, co kdyby náhodou se to dalo rovnou koupit..bigsmile

LosBanditos (Člen)
03.10.2007 14:58:30
Offline

Re: Budíky na B6

HonzaB6 psal:
LosBanditos psal:

zdar mám B6 97 a ten samý problém byl. Buď ježeň ze zbořeniny něhajý budík. Ale od ostatních tachometrů co jsou mecahnické je to vše stejné. Je to jeden výrobce a tak to rve všude stejné.

Jojo, taky sem si řikal, že se musim divat po nějaké zbořenině, ale to bude doba..mám na to ale celou zimu... Jen sem si řikal, co kdyby náhodou se to dalo rovnou koupit..bigsmile

na jaře budou všichni prodávat tak budeš mít štěstí. Nebo si to změř. Možná, že to pude i z něčeho jiného. Pořád je to jenom plastový váleček se zářezem.


LosBanditos adios !
osiris (Člen)
03.10.2007 15:01:07
Offline

Re: Budíky na B6

...nebój, mňau ti na to půjčí; já mám od ní taky na čudlík :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
03.10.2007 16:00:40
Offline

Re: Budíky na B6

vona se tu léta nevokáže, ale jak sem jukne, hned ftipujebigsmile


řikám si hurikán
ross (Člen)
03.10.2007 17:20:28
Offline

Re: Budíky na B6

švihni tak sirkugood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
jennys (Člen)
03.10.2007 17:27:54
Offline

Re: Budíky na B6

nebo malý šroubovákbigsmile

osiris (Člen)
03.10.2007 17:36:31
Offline

Re: Budíky na B6

...jukala letos už good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
04.10.2007 10:05:20
Offline

Re: Budíky na B6

taky ho tam nemam ale spis je ulomenej nez vypadlej takze potrebuju se dostat do vnitr do budiku zatim sem se k tomu nedostal ale uvidime snad to pujde


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr