Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » nová vyhláška

Petr J. (Člen)
21.08.2007 10:13:23
Offline

nová vyhláška

........od 22. srpna budou muset řidiči počítat s tvrdým postihem za chybějící, zakrytou, nečitelnou nebo jinou než přidělenou registrační značku. Za to bude roční zákaz řízení a pokuta až 10 tisíc korun.........

http://www.novinky.cz/domaci/na-ridice- … lck58.html

pesulko (Člen)
21.08.2007 10:16:39
Offline

Re: nová vyhláška

Petr J. psal:

........od 22. srpna budou muset řidiči počítat s tvrdým postihem za chybějící, zakrytou, nečitelnou nebo jinou než přidělenou registrační značku. Za to bude roční zákaz řízení a pokuta až 10 tisíc korun.........

http://www.novinky.cz/domaci/na-ridice- … lck58.html

jsou to lofasovesicksicksick


Born to be wild....born to be BANDIT...
Filous (Člen)
21.08.2007 10:18:45
Offline

Re: nová vyhláška

Petr J. psal:

........od 22. srpna budou muset řidiči počítat s tvrdým postihem za chybějící, zakrytou, nečitelnou nebo jinou než přidělenou registrační značku. Za to bude roční zákaz řízení a pokuta až 10 tisíc korun.........

http://www.novinky.cz/domaci/na-ridice- … lck58.html

...no tag si jí holt zas namontuješ bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
21.08.2007 10:20:55
Offline

Re: nová vyhláška

to Filous: já ji vozím.....jen ji nemeju.....bigsmile

misi (Člen)
21.08.2007 10:25:54
Offline

Re: nová vyhláška

Petr J. psal:

........od 22. srpna budou muset řidiči počítat s tvrdým postihem za chybějící, zakrytou, nečitelnou nebo jinou než přidělenou registrační značku. Za to bude roční zákaz řízení a pokuta až 10 tisíc korun.........

http://www.novinky.cz/domaci/na-ridice- … lck58.html

Vypucujem ...narovnáme.... se neposerem ne bigsmile


Blu one.... old one
canni (Člen)
21.08.2007 10:45:58
Offline

Re: nová vyhláška

Určitě tam nenapsali OTOČENOU to bude z druhý strany čitelná, pravá a viditelná. goodgoodgood


Neper se, život ti dá do držky sám.
Americkej (Člen)
21.08.2007 10:47:51
Offline

Re: nová vyhláška

spíš mě sere, co když značku fakt nevědomky ztratíš-mě už se to stalo dvakrát-teda na autě.Co vymysleli místo poctivejch šroubů ty podělaný rámečky...hezky to vypadá, ale jak před tebe někdo couvá s koulí, tak prostě praskaj.vozit značku na mašině mi fakt neva bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
pesulko (Člen)
21.08.2007 10:57:14
Offline

Re: nová vyhláška

misi psal:
Petr J. psal:

........od 22. srpna budou muset řidiči počítat s tvrdým postihem za chybějící, zakrytou, nečitelnou nebo jinou než přidělenou registrační značku. Za to bude roční zákaz řízení a pokuta až 10 tisíc korun.........

http://www.novinky.cz/domaci/na-ridice- … lck58.html

Vypucujem ...narovnáme.... se neposerem ne bigsmile

takze to mam vratit mlady kalhotky ta bude mit radostbigsmile


Born to be wild....born to be BANDIT...
Newada (Člen)
21.08.2007 11:07:10
Offline

Re: nová vyhláška

Canni:
Za chybějící, zakrytou, nečitelnou či jinou než přidělenou registrační značku bude roční zákaz řízení a pokuta až 10 000 Kč. Body se za to ale udělovat nebudou.
Jakýkoliv spekulace už nemaj cenu.idontknow


jak dlouho ještě?
canni (Člen)
21.08.2007 11:09:04
Offline

Re: nová vyhláška

No co stejně na motyce jim to je kničemu když jí uviděj až zezadu jak upaluješ good


Neper se, život ti dá do držky sám.
pesulko (Člen)
21.08.2007 11:11:08
Offline

Re: nová vyhláška

Newada psal:

Canni:
Za chybějící, zakrytou, nečitelnou či jinou než přidělenou registrační značku bude roční zákaz řízení a pokuta až 10 000 Kč. Body se za to ale udělovat nebudou.
Jakýkoliv spekulace už nemaj cenu.idontknow

tak hold budem tlacitsurprised


Born to be wild....born to be BANDIT...
SLUGI (Člen)
21.08.2007 11:19:33
Offline

Re: nová vyhláška

canni psal:

No co stejně na motyce jim to je kničemu když jí uviděj až zezadu jak upaluješ good

Ty seš fakt ...   idontknow
... woe až tě někdo sestřelí když budeš upalovat (pokud se nerozstřelíš sám) tak se buseš divit.

... nic proti,ale fakt máš kolikrát názory (smajlík s kroutící hlavou)


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Lihy (Člen)
21.08.2007 11:27:18
Offline

Re: nová vyhláška

slugi: aby ses nepopo bigsmile dyk s tim počítaj všichni tady, že fotka je ze zadu a tudíž na ní nejsi vidět....

Jiřina (Člen)
21.08.2007 11:32:22
Offline

Re: nová vyhláška

Nikdy sem neměl sebemenší nutkání ji schovávat. Takže se nic nemění. Naopak ti co to dělkali, a zbytečně tak třebe jizdou po městě provokovali, mě docela bavili. Prostě je to hra, kort když mě chytnou, tak jsem prohrál. smile1


Tož tak:-D
SLUGI (Člen)
21.08.2007 11:45:10
Offline

Re: nová vyhláška

Lihy psal:

slugi: aby ses nepopo bigsmile dyk s tim počítaj všichni tady, že fotka je ze zadu a tudíž na ní nejsi vidět....

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/IMG_20555.jpg



...počítaj,nepočítaj,ale nemaj takový názory  idontknowsmile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Jíra (Člen)
21.08.2007 11:47:09
Offline

Re: nová vyhláška

canni psal:

No co stejně na motyce jim to je kničemu když jí uviděj až zezadu jak upaluješ good

Bože canni... idontknowhelp


BMW Pičo! :-)
canni (Člen)
21.08.2007 11:47:56
Offline

Re: nová vyhláška

Ale SLUGI já to nemyslel nic o mně ani zle. Já mam SPZ normálně a čistou ještě aby ne na mém DRku by mě chytl i měšťák se skůtrem. Pokud vim a co jsem viděl tak policajti silnější motorky ani nestavěj, vědi že někteří ani nezastavěj.bigsmile


Neper se, život ti dá do držky sám.
Filous (Člen)
21.08.2007 12:59:59
Offline

Re: nová vyhláška

Americkej psal:

spíš mě sere, co když značku fakt nevědomky ztratíš-mě už se to stalo dvakrát-teda na autě.Co vymysleli místo poctivejch šroubů ty podělaný rámečky...hezky to vypadá, ale jak před tebe někdo couvá s koulí, tak prostě praskaj.vozit značku na mašině mi fakt neva bigsmile

...no bodejť by ti to vadilo, dyš máš na jedný mašině americkou a na druhý germánckou bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mirek D (Člen)
22.08.2007 10:08:38
Offline

Re: nová vyhláška

canni psal:

Ale SLUGI já to nemyslel nic o mně ani zle. Já mam SPZ normálně a čistou ještě aby ne na mém DRku by mě chytl i měšťák se skůtrem. Pokud vim a co jsem viděl tak policajti silnější motorky ani nestavěj, vědi že někteří ani nezastavěj.bigsmile

Nestavěj? A kolik máš najeto?

Neboj. Když Tě chtějí zastavit tak ví jak tě zastaví... .


Autobus je taky Suzuki... .
Progear 650 (Člen)
22.08.2007 11:01:40
Offline

Re: nová vyhláška

Podle me když člověk nejezdí jak pussy, tak nemusí značku zakrejvat... Faktem zustava, ze dodrzovat 50, ale hlavne 90 mimo obec je nemožný, takže jde jen o to, jstli jsou normální a při 130 mimo obec te nechaj bejt nebo nee....idontknow


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
VikecB12 (Člen)
22.08.2007 11:57:16
Offline

Re: nová vyhláška

nenechajísmile2bad


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Bandit-Kralik (Člen)
22.08.2007 12:17:07
Offline

Re: nová vyhláška

Padesatka v obci mi prilis nevadi....uz mockrat se mi stalo,ze mi do cesty nekdo vbehl a to se pak brzdi uzasne.....Stve me spise 90 mimo obec....kdo z nas by take jezdil touto rychlosti.

Progear 650 (Člen)
22.08.2007 12:42:09
Offline

Re: nová vyhláška

Bandit-Kralik psal:

Padesatka v obci mi prilis nevadi....uz mockrat se mi stalo,ze mi do cesty nekdo vbehl a to se pak brzdi uzasne.....Stve me spise 90 mimo obec....kdo z nas by take jezdil touto rychlosti.

No prave o tomhle mluvim, vesnice jsou ok, ale mimo...
seru na ně, při 90 me nechytnou ani omylem... to spis pri 190... bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Progear 650 (Člen)
22.08.2007 12:43:01
Offline

Re: nová vyhláška

VikecB12 psal:

nenechajísmile2bad

no prave... ale co, to je zivot a my na ne fuck


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Geograf (Člen)
22.08.2007 15:50:12
Offline

Re: nová vyhláška

Dyž ste tak u těch rychlostí, tak bych měl dotaz. Co když vozidlo nemá tachometr a naměří mě ve městě rychlost třeba 65 km/h ?? Můžu se ohánět tím že nemám možnost vědět kolik to jede  ??


Kam nevidím, tam nepospíchám
Progear 650 (Člen)
22.08.2007 15:55:20
Offline

Re: nová vyhláška

Bych řekl, že ti spíš vezmou technickou... bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Geograf (Člen)
22.08.2007 17:05:12
Offline

Re: nová vyhláška

Proč by mě brali technickou?? No vlastně mě né ale zaměstnavateli. bigsmile Bylo to tak schválano k provozu na pozemní komunikaci a tachometr to nikdy nemělo ani z výroby. Navíc to už prošlo asi třema STK a nikdo nic nenamítal idontknow


Kam nevidím, tam nepospíchám
Mirek D (Člen)
22.08.2007 18:18:30
Offline

Re: nová vyhláška

Geograf psal:

Proč by mě brali technickou?? No vlastně mě né ale zaměstnavateli. bigsmile Bylo to tak schválano k provozu na pozemní komunikaci a tachometr to nikdy nemělo ani z výroby. Navíc to už prošlo asi třema STK a nikdo nic nenamítal idontknow

A co to je za samohyb?


Autobus je taky Suzuki... .
yello (Člen)
22.08.2007 18:57:21
Offline

Re: nová vyhláška


...che palle !!!
Radek-Ban (Člen)
22.08.2007 19:30:29
Offline

Re: nová vyhláška

canni psal:

No co stejně na motyce jim to je kničemu když jí uviděj až zezadu jak upaluješ good

surprisedno vidíš ty jsi to vymyslelsurprisedsurprisedsurprisedidontknow


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Bandit-Kralik (Člen)
22.08.2007 21:49:20
Offline

Re: nová vyhláška

Geograf psal:

Dyž ste tak u těch rychlostí, tak bych měl dotaz. Co když vozidlo nemá tachometr a naměří mě ve městě rychlost třeba 65 km/h ?? Můžu se ohánět tím že nemám možnost vědět kolik to jede  ??

Pochybuju,ze je to bude zajimat....Ty se mas starat o dodrzovani rychlosti a jestli mas,nebo nemas tachac je vedlejsi.

fido (Člen)
22.08.2007 22:07:06
Offline

Re: nová vyhláška

canni psal:

Ale SLUGI já to nemyslel nic o mně ani zle. Já mam SPZ normálně a čistou ještě aby ne na mém DRku by mě chytl i měšťák se skůtrem. Pokud vim a co jsem viděl tak policajti silnější motorky ani nestavěj, vědi že někteří ani nezastavěj.bigsmile

radši si nepřej aby tě stavěli hřebama, zátarasem, nebo kulkou..


bla...blabla...!
Mour (Člen)
23.08.2007 07:17:46
Offline

Re: nová vyhláška

Mě to u poldů raz prošlo. Chytli mě na kole ve 40 s kopca a že prej jsem jel 50idontknow ...tak jenom napomenutí bigsmile

Koldan (Člen)
23.08.2007 07:19:44
Offline

Re: nová vyhláška

Mour psal:

Mě to u poldů raz prošlo. Chytli mě na kole ve 40 s kopca a že prej jsem jel 50idontknow ...tak jenom napomenutí bigsmile

to sas ale hodně vodrážel,že jo kluku ušatábigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mour (Člen)
23.08.2007 07:22:36
Offline

Re: nová vyhláška

Koldan psal:
Mour psal:

Mě to u poldů raz prošlo. Chytli mě na kole ve 40 s kopca a že prej jsem jel 50idontknow ...tak jenom napomenutí bigsmile

to sas ale hodně vodrážel,že jo kluku ušatábigsmile

....sem už jel aji rychleji bigsmile . Co žaba? bigsmile

Petr J. (Člen)
23.08.2007 09:03:57
Offline

Re: nová vyhláška

to Mour: na kole jsem z kopce už i motorky předjížděl.....bigsmile

sonyk (Člen)
23.08.2007 10:18:34
Offline

Re: nová vyhláška

jak je to s tou toleranci prekroceni melo se to nejak menit ze tri km na deset ne? proslo to nebo neproslo nejak se v tom jejich zakone ztracim furt nejaka novela ale tahle by bodla.Mlada jezdi pomalu a pani policajti nemeli splnen nepsany pocet prestupku za sichytu a kdyz sej i auto z kopce rozjelo na 54 kmh tak ji stoply a nazdar 1000 kc a 1 az 2 bbody. Jinak souhlas dodrzovani mimo obec je zlo. nevim me stve jak me predjizdej auta pac ja se bojim o papiry ale jim je to fuk pac kdyz policajt vidi rychle jedouci auto a motorku vybere si motorku.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Petr J. (Člen)
23.08.2007 12:46:18
Offline

Re: nová vyhláška

tolerance je 0......+-3km je nepřesnost radaru.......

Bandit-Kralik (Člen)
23.08.2007 23:45:26
Offline

Re: nová vyhláška

Zalezi na policaitovi jak je tolerantni...nekde ti projde 5km a jinde zasejc ani tuk....holt to zalezi,jak se dobre vyspal.

petakala (Nový člen)
04.10.2007 11:10:37
Offline

Re: nová vyhláška

Petr J. psal:

to Filous: já ji vozím.....jen ji nemeju.....bigsmile

bigsmile takže nečitelná bigsmile

maňas (Člen)
04.10.2007 21:32:22
Offline

Re: nová vyhláška

nevim proč bych měl zakrejvat spz,ale že bych ji umejval častejc jak motyku na to házím bobek,to se dám radši na chlastbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr