Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Ideální víkend...

vOjTaB6 (Člen)
07.10.2007 20:41:56
Offline

Ideální víkend...

- v sobotu dopo a odpo příjemných 200km směr Plzeň - Rakovník a pak údolím Berounky zpět, to všechno s hezkou holkou, kterou jsem ten den viděl poprvý...
- večer komorní session regionálních hard- kapel v Poříčí
- dneska dalších 150km Mariánské Lazně - Bečov n. Teplou - Karlovy Vary a zpět
- to vše bez jediné dešťové kapky a jediné krizovky...

Jestli si teď někdo myslí, že sem melancholickej atd. tak má možná pravdu, ale mě se ten víkend prostě líbilgood


Bandit rulezz!!!
Michal (Člen)
07.10.2007 20:57:04
Offline

Re: Ideální víkend...

Taky se mi občas povede takovej pěknej víkend, ale já na to potřebuju trochu víc tepla. Jinak Plzeň - Rakovník - a okolí Berounky jsi zvolil dobře tam je to pěkný bigsmile

vOjTaB6 (Člen)
07.10.2007 21:04:49
Offline

Re: Ideální víkend...

tú Michal: Jojo, tam je to pěkný, jezdil jsem tam dřív s rodičema na dovolenou - Skryje, Višňová... sem tam včera omlád o 15 let, až si z toho ostatní dělali srandu.bigsmilebigsmile


Bandit rulezz!!!
Michal (Člen)
07.10.2007 21:08:35
Offline

Re: Ideální víkend...

Tak až sem zase budeš mít někdy cestu tak se ozvi a trochu to tady protáhnem. Pěkná cesta je třeba na Skryje a pak na přes Zvíkovec na Zbiroh.

Filous (Člen)
07.10.2007 21:31:52
Offline

Re: Ideální víkend...

Vojta:
...a na Břehu berounky bylo romantický splynutí za kvakotu žap, mlaskání sumců a bzučení komárů??? surprised...voe, nemyslim splynutí duší bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Newada (Člen)
07.10.2007 21:40:40
Offline

Re: Ideální víkend...

Filous psal:

Vojta:
...a na Břehu berounky bylo romantický splynutí za kvakotu žap, mlaskání sumců a bzučení komárů??? surprised...voe, nemyslim splynutí duší bigsmile

Tam si jako splýval jo? A teď má Ája nejdražší paralén v republice. To muselo bejt ale splynutí. bigsmile


jak dlouho ještě?
vOjTaB6 (Člen)
07.10.2007 21:44:42
Offline

Re: Ideální víkend...

tú Filous: woe, teď pár dní zrovna nejsem v rozpoložení, že bych potřeboval s nějakou splývat ani duševně ani jinak... stačilo mi si pokecat a zajezdit na motorcegood


Bandit rulezz!!!
osiris (Člen)
07.10.2007 22:25:38
Offline

Re: Ideální víkend...

...dystrybuce léčif asik bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jarken (Člen)
08.10.2007 07:03:46
Offline

Re: Ideální víkend...

Pro mně to moc ideální vyjížďka nebyla smile2 , najel jsem sice za včerejšek 350 Km (Fulnek, Šternberk, Bruntál...), ale zmrznul jsem až hrůza - jsem  s tím vůbec nepočítal helpsurprised.Rozmrzali jsme s Pepinou velmi pozvolna smile2 .

Jinak letos jezdím do 31.10. a zřejmě zazimuji, k tomu datu mi končí sezónní havarijní pojistka, takže nebudu čerta tahat za ocas - pak až od 1.4. good .Ale v mezidobí, bude-li opravdu, ale opravdu bigsmile hezky, tak třeba bude hééén, héééén no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Radek-Ban (Člen)
08.10.2007 07:18:45
Offline

Re: Ideální víkend...

...no s tim počasím to už asi lepší nebudesmile2smile2


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Loser (Administrator)
08.10.2007 09:02:48
Offline

Re: Ideální víkend...

Jarken, asik mas spatnej vohoz. My sme vcera potkali typka na nejaky jebce v lyzarske kombineze z osmdesatych letgoodgood asi mel strach, ze v tech horach uz bude snihbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
zrzule (Člen)
08.10.2007 15:31:47
Offline

Re: Ideální víkend...

loser: koukej přiznat že by se nám ta komboška na lyže taky hodila.nám byla včera v těch horách zima.
ale stejně: parádní svezeníčko


A je to!!
Ondráš (Člen)
08.10.2007 15:52:30
Offline

Re: Ideální víkend...

Michal psal:

Tak až sem zase budeš mít někdy cestu tak se ozvi a trochu to tady protáhnem. Pěkná cesta je třeba na Skryje a pak na přes Zvíkovec na Zbiroh.

Tak dejte vědět a stavte se pro mě v Broumech.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Michal (Člen)
08.10.2007 16:27:35
Offline

Re: Ideální víkend...

Ondráš psal:
Michal psal:

Tak až sem zase budeš mít někdy cestu tak se ozvi a trochu to tady protáhnem. Pěkná cesta je třeba na Skryje a pak na přes Zvíkovec na Zbiroh.

Tak dejte vědět a stavte se pro mě v Broumech.good

Určitě něco podniknem, ale letos už to žádná sláva nebude.smile2

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr