Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Udrzba?

ewans (Člen)
29.05.2007 19:15:20
Offline

Udrzba?

Zdar odbornici,jezdil tady nekdo na gsf 400?Kupoval sem ju asi pred pul rokem,vyborne startovala-na brnknuti na zadek se to stavelo ikdyz sem vubec nechtel-prvni motka,,zacinam.A ted bych rek ze to startuje hur-dyz treba nekam dojedu,necham ji stat jen na 10 minut a pak chcu nastartovat tak se me nekdy stane ze vubec nechyta.dyz stoji dyl a motor stihne asi schladnout tak v pohode.A ta akcelerace se me zda taky slabsi-na zadek se to nestavi ani dyz chcu-hodne chcu,zkousel sme hodne pomalej rozjezd a pak plnej plyn a vubec se to predni neodlepilo.myslite ze by to chtelo vycistit karbce nebo seridit?Nebo nejak nastelovat smes?Su zacatecnik,tak se zatim tezce orientuju


Presedlal jsem na sv650
Meloun (Člen)
29.05.2007 20:03:55
Offline

Re: Udrzba?

!!!KAŽDÁ!!!motorka potřebuje servis!surprised
A to minimálně v intervalech předepsaných v manuálu!
Mazej s tim do servisu.


PURE NAKED BIKE!
ewans (Člen)
29.05.2007 20:33:15
Offline

Re: Udrzba?

Ale ja s tim zatim skoro nic moc nenajezdil,co jim mam rict v servisu?A esce jednu radu bych potreboval-neznate nakej dobrej servis v okoli Bna-jih nebo primo v Brne?ja se v tom zatim moc neorientuju,tak esi mate nekdo zkusenosti tak hodte odkazy a zazitkygood


Presedlal jsem na sv650
Meloun (Člen)
29.05.2007 20:37:19
Offline

Re: Udrzba?

A kupovql jsi to snad hned po servisu?!surprised
Víš snad,kolik toho kdo před tebou najezdil bez toho??
Hlavně jim neřikej,to co jsi tady psalsurprised-že se ti to nestaví apod.!
Max.řekni,že se ti to zdá nějaký přidušený a že chceš komplet všechno-náplně,svíčky,karbce,ventily atd...


PURE NAKED BIKE!
ewans (Člen)
29.05.2007 20:40:15
Offline

Re: Udrzba?

esce takovej blbej dotaz-co vsechno se rozumi pod slovem naplne? olej sem menil,ale brzdovka by asi chtela vymenitbigsmile...vsude se pise naplne ale patri tam i prevodovkovy olej?atd.....


Presedlal jsem na sv650
osiris (Člen)
29.05.2007 20:48:01
Offline

Re: Udrzba?

...a jestli nejseš milionář a nechceš svoje úspory nechat v servisu zbytečně, tak se připoj k nějaký plánovaný vyjížďce banditů a někoho znalýho popros ať ti mašinu vobejde a vokoukne celkovej stav a ať si vrkne plynem a poslechne si tu tvou krásku, třeba zjistíte, že je zbytečný měnit věci který maj najeto 500 kiláků a odhalíte správnej směr bádání


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
29.05.2007 20:48:36
Offline

Re: Udrzba?

Co?surprised
Bavíme se o motorce,ne?surprised
Jaký "převodovkový" olej???surprisedbigsmile
Tak to prosimtě neřeš,dojdi tam,řekni,že ti to divně jede,třeba na něco přijdou...a při tý příležitosti,ať ti udělaj-piš si to!smile1
karbce,ventily,popř.vz.filtr,brzdovku a zkontrolujou rozvody,olej řekni,že jsi měnil...však oni už si poradějgood


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
29.05.2007 20:52:19
Offline

Re: Udrzba?

osiris psal:

...a jestli nejseš milionář a nechceš svoje úspory nechat v servisu zbytečně, tak se připoj k nějaký plánovaný vyjížďce banditů a někoho znalýho popros ať ti mašinu vobejde a vokoukne celkovej stav a ať si vrkne plynem a poslechne si tu tvou krásku, třeba zjistíte, že je zbytečný měnit věci který maj najeto 500 kiláků a odhalíte správnej směr bádání

Anebo tak...good
Avšak já jsem zastáncem rychlého jednánísmile1


PURE NAKED BIKE!
Kelly01 (Člen)
29.05.2007 20:53:16
Offline

Re: Udrzba?

Při dotazu na převoďák se jim rozhostí na tváři blažený úsměv,začnou být laskaví a připisovat na faktuře nulysmile1


God Save The Queen!
ewans (Člen)
29.05.2007 20:55:51
Offline

Re: Udrzba?

Dobry ted bych potreboval esce nekoho z okoli Brna kvuli zkusenostma s nejakym servisem,znate tady nekoho?


Presedlal jsem na sv650
Koldan (Člen)
30.05.2007 07:56:52
Offline

Re: Udrzba?

no nevím,než bych něgde vezl mašinu s tím,že nevím co s ní je a v kapse měl nachystanou výplatu na úhradu autorizovaného servisu, tag bych první jednal tag jag to psal Osiris,zkušenej kámoš atd. Vono za každů cenu měnit vše co na mašině je a pag zjistit,že celej problém sem moh vyřešit nějakou banalitou, třeba sfíčkama, je docela na pussy


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Meloun (Člen)
30.05.2007 09:09:06
Offline

Re: Udrzba?

...předpokládám,že stav svíček a filtru atd si každej zjistí sám..
A to ostatní je jen rutinní servis,který musí tak jako tak udělat!surprisedZvlášť když dotyčný neví,kdy to bylo na servisu naposledyidontknow
To,že je tam závada je možný,ale též to může být nějaká banalita.Do suzuki bych s tim ale nelezl-proč taky?Jsou spousty kvalitních servisů a rozhodně to nebude stát majlantidontknow
I kdyby mu tam rozebrali motor a pročistili co se dá a prohlídli,tak se musí do 5tis vejít!surprised


PURE NAKED BIKE!
Prudur (Člen)
02.06.2007 23:48:00
Offline

Re: Udrzba?

zdravim chtel bych se zeptat po kolika se meni rozvodak na B400. pokud by ste vedeli vo nakym manualu byl bych rad.ja bych nejdriv skusil vymenit svicky co to udela.

Rendy (Člen)
03.06.2007 01:49:01
Offline

Re: Udrzba?

Prudur : Pšán - ptej se ...


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Prudur (Člen)
03.06.2007 10:51:58
Offline

Re: Udrzba?

Rendy : zdravim potreboval bych vedet pokolika vymenim rozvodak na stroji nemam totis manual a chtel bych si to udelat doma help

ewans (Člen)
03.06.2007 13:46:10
Offline

Re: Udrzba?

Prudur psal:

zdravim chtel bych se zeptat po kolika se meni rozvodak na B400. pokud by ste vedeli vo nakym manualu byl bych rad.ja bych nejdriv skusil vymenit svicky co to udela.

Zdarec taky jezdis na b4???A taky nemuzes sehnat manual?bigsmile goodskodaze si z JC,jinak by sme mohli stelovat motky spolu


Presedlal jsem na sv650
Kelly01 (Člen)
03.06.2007 14:25:17
Offline

Re: Udrzba?

Máte jich plnej net..

SuzukiGSF400ServiceManual 60mb
Suzuki GSF400VV '97 Service Manual 6,4mb..


God Save The Queen!
Prudur (Člen)
03.06.2007 18:18:03
Offline

Re: Udrzba?

ewans: jjj kopil sem takovej pelech tak to skladam ale motorove parada. skoda

ewans (Člen)
04.06.2007 13:10:08
Offline

Re: Udrzba?

Kelly01 psal:

Máte jich plnej net..

SuzukiGSF400ServiceManual 60mb
Suzuki GSF400VV '97 Service Manual 6,4mb..

Ale kde to sehnat v cestine???help


Presedlal jsem na sv650
Filous (Člen)
04.06.2007 13:53:58
Offline

Re: Udrzba?

ewans psal:
Kelly01 psal:

Máte jich plnej net..

SuzukiGSF400ServiceManual 60mb
Suzuki GSF400VV '97 Service Manual 6,4mb..

Ale kde to sehnat v cestine???help

...nejspíš neseženeš...nejsem žádnej lingvista, ale dycky sem si vystačil s engladskym idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
05.06.2007 12:57:16
Offline

Re: Udrzba?

Jak píše Filous... Vobrásky si snat nemusíš překládat a zbytek pochopí i neznalý věci.

Jinak ten manuál je na místním FTP v adresářimanuály.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ewans (Člen)
05.06.2007 17:21:26
Offline

Re: Udrzba?

Ondráš psal:

Jak píše Filous... Vobrásky si snat nemusíš překládat a zbytek pochopí i neznalý věci.

Jinak ten manuál je na místním FTP v adresářimanuály.

Ja se nevyznam v tech FTP nevim co to je,mohli by ste me to nekdo poslat na mai?Moch bych dekoavalgood


Presedlal jsem na sv650
Ondráš (Člen)
07.06.2007 18:52:50
Offline

Re: Udrzba?

Zadej do vyhledávaše FTP a uvidíš co co najde...good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Prudur (Člen)
11.06.2007 21:46:36
Offline

Re: Udrzba?

ewans: zdravim hale dys mas to 400 mel bych takovej dotas zapina ti casto vetrak na chladici? protoze me jeste nesep tak nevim jestli neni treba v hajzlu cidlo. idontknow

ewans (Člen)
12.06.2007 12:10:14
Offline

Re: Udrzba?

Prudur psal:

ewans: zdravim hale dys mas to 400 mel bych takovej dotas zapina ti casto vetrak na chladici? protoze me jeste nesep tak nevim jestli neni treba v hajzlu cidlo. idontknow

zapina az dyz jezdis delsi trastu.....pokud jedes treba jen 20km tak nesepne,asi neni potreba.....


Presedlal jsem na sv650
Prudur (Člen)
12.06.2007 19:45:46
Offline

Re: Udrzba?

ewans: cos to jo me ale nezap ani po 100 km.

ewans (Člen)
13.06.2007 11:24:02
Offline

Re: Udrzba?

Prudur psal:

ewans: cos to jo me ale nezap ani po 100 km.

Tak to tam mas asi nakej problem,vcera sme jel do prace-25km dyz sem dojel tak byl zaplej-jak je vedro tak to asi potrebuje,takze tam mas bud nekde chybu ty nebo me se prehrejvabigsmile


Presedlal jsem na sv650
Prudur (Člen)
13.06.2007 22:05:01
Offline

Re: Udrzba?

ewans:  dik aspon vim na cem sem.sem si uz udel spesl vypinac tak to mam v poho si to zapnu sam.bigsmile

ewans (Člen)
18.06.2007 18:37:34
Offline

Re: Udrzba?

Prudur psal:

ewans:  dik aspon vim na cem sem.sem si uz udel spesl vypinac tak to mam v poho si to zapnu sam.bigsmile

Hele a prehrejval se ti motor dyz se nezapl?sem si ted vseml ze se me taky nejak nezapinaidontknowDyz jedu tak citim docela teplo od motoru do noh.Jak si tam dal spinac?....budu se na to muset mrknout,ale nejak nevim kam a na coidontknow
nebo to necham na servis az tam konecne pojedu...


Presedlal jsem na sv650
Prudur (Člen)
18.06.2007 22:10:55
Offline

Re: Udrzba?

ewans hale prave nevim jestly se mi to prehriva ale kontrolka se mi jeste nerosvitila smile1 to by chtelo nekoho kdo stim ma nakou skusenos a najezdil stim nakej ten tisic. sem ho tam hodil na jednoducho na baterce sem dal jeden kabel na + a pak na tom cidle sem to hodil na cernej kabel s hnedym prouzkem (kostra) nevim jestli mu to nevadi ale zatim pohoda.bigsmile

Pšán (Člen)
19.06.2007 00:50:09
Offline

Re: Udrzba?

..kua,už mi to nedá..měl jsem B4 asi 5 let..nikdy mě nic nevyj..lo..
..no a na ten ventilátor chlazení jsem se taky díval z patra..
..ale i při ježdění v parnu za celou tu dobu mi sepnul snad 3*..
..takže,pokud si nejste jisti,jestli fachá nebo né,tak to nakopněte a nechte běžet..na volnoběh..když je dobrý,sepne a bude fučet...jen mu dejte čas..
..pokud mu nevěříte,tak mu dejte nový čidlo..idontknow


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
jarinn (Nový člen)
17.10.2007 11:36:25
Offline

Re: Udrzba?

cusky mam problem co vše je potřeba udelat když sem to pujcil brachoj a tem mi ji uchlastal mam 4stovaka uz sem vyndal svice a ted je susim help

misi (Člen)
17.10.2007 11:50:53
Offline

Re: Udrzba?

jarinn psal:

cusky mam problem co vše je potřeba udelat když sem to pujcil brachoj a tem mi ji uchlastal mam 4stovaka uz sem vyndal svice a ted je susim help

nepujčovat starou brachovi !!! bud rad že ti ji newojel bigsmile


Blu one.... old one
osiris (Člen)
17.10.2007 11:54:14
Offline

Re: Udrzba?

...možná ty nový svíce, to uvidíš smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kryskak (Člen)
17.10.2007 12:05:51
Offline

Re: Udrzba?

Kdyz tady byl nakousnuty ten zkuseny kamos. Nenasel by se nekdo v okoli meho bydliste (jsem z Prerova), kdo by byl ochoten mi muj pripadnej nakup okouknout a zhodnotit. Kamose, co dela uz asi 10 let do motorek mam domluvneho, ale kdyby se nasel nejaky Banditista...asi by to bylo fajn. Jiste, ze ne zadarmo. Minimalne si pak po nakupu ozereme drzky a i nejakou tu korunu klidne pustim.


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
17.10.2007 12:14:32
Offline

Re: Udrzba?

Kelly ? nabídni ferneta a určitě se dohodnete bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kryskak (Člen)
17.10.2007 12:18:24
Offline

Re: Udrzba?

Tak kdyz uz, tak by to klidne mohlo byt kvalitnejsi piti....


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
Kelly01 (Člen)
17.10.2007 12:22:33
Offline

Re: Udrzba?

Oč se jednásurprised

Po včerejší vypité láhvi Tulamoru darované banditou z OL už jsem jakž tak v pohoděsmile1

Ale není co pítsmile2


God Save The Queen!
kryskak (Člen)
17.10.2007 12:29:57
Offline

Re: Udrzba?

No jedna se prave o tu Tullamorku, pac ji mam rad a je to dobre piti. No a az si vyberu nejakou tu vlinici se mrchu, tak by se mi hodil nejaky Banditi znalec, co by byl ochoten to okouknout. A i v budoucnu pripadne poradit.


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
osiris (Člen)
17.10.2007 13:17:47
Offline

Re: Udrzba?

...jj, ber ho ;) ...a nikdy nic nekoupíš :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jarken (Člen)
17.10.2007 14:46:11
Offline

Re: Udrzba?

To špatné stratování půjde na 95 % na konto baterky no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
ewans (Člen)
17.10.2007 17:25:09
Offline

Re: Udrzba?

Baterkou to nebylo a uz je to pasee-uz mam sv 650......


Presedlal jsem na sv650
Fulltank (Člen)
17.10.2007 20:46:02
Offline

Re: Udrzba?

nejsem zadnej odbornik, ale jestli ses z Přerova nad Labem tak ti privezu meho bandita a muzes porovnavat.. bigsmile

kryskak (Člen)
18.10.2007 09:46:57
Offline

Re: Udrzba?

No...dik za ochotu, ale jsem z Prerova na Morave. Kousek od Olomouce.


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
Fulltank (Člen)
18.10.2007 15:55:45
Offline

Re: Udrzba?

mnoo tak to mam trosicku z ruky takze nepomuzu..

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr