Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » pripominky...navod pripojeni ftp

osiris (Člen)
11.01.2007 01:51:48
Offline

pripominky...navod pripojeni ftp

...tak ;)
...co mam v tom navodu zmenit, zlepsit .....?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Tom-DK (Člen)
11.01.2007 06:38:28
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

good

Billy (Člen)
11.01.2007 07:42:05
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

Ja bych tam jenom dopsal, jestli muzu, ze se jedna o program Total Comander, pac kazdej s nim nedela. To v nadpisu jediny postradam, ale jinak snad OK, dal sjem to uz necet smile1, Ale urco se to semka hodi, Jinak chvalim za snahu ze to nekdo udelal good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Filous (Člen)
11.01.2007 07:59:11
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

...v životě sem takový wokýnka v mym kompu neviděl surprised ...lezu tam uplně ňák jinak surprised ...tym sem chtěl říct, že já bych to nepochopil ani za tu pussy ...uš první wokýnko...třeba já vůbec nemam nigde tlačítko "ftp"...a byl bych f koncích smile2 ...dál uš sem rači ani nekoukal...každopádně, dybych neměl uš dávno přístup, tag díky tady tomu elaborátu bych ho nezískal smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
11.01.2007 08:12:06
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

Billy psal:

Ja bych tam jenom dopsal, jestli muzu, ze se jedna o program Total Comander, pac kazdej s nim nedela. To v nadpisu jediny postradam, ale jinak snad OK, dal sjem to uz necet smile1, Ale urco se to semka hodi, Jinak chvalim za snahu ze to nekdo udelal good

...ale je tam napsany, ze je to souborovy manazer, tzn. vseobecne, pac kazdej nepouziva zrovna ten total commander - jsou i jiny, dost podobny


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
11.01.2007 08:15:51
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

Filous psal:

...v životě sem takový wokýnka v mym kompu neviděl surprised ...lezu tam uplně ňák jinak surprised ...tym sem chtěl říct, že já bych to nepochopil ani za tu pussy ...uš první wokýnko...třeba já vůbec nemam nigde tlačítko "ftp"...a byl bych f koncích smile2 ...dál uš sem rači ani nekoukal...každopádně, dybych neměl uš dávno přístup, tag díky tady tomu elaborátu bych ho nezískal smile2

...filipe, zkus se prosimte premoct a docti to do konce, protoze tam jsou 3 verze (tzn. 3 metody vstupu), ta prvni je zrovna ta se kterou ty nejses kamos, ty dalsi by ale mohli bejt pro tebe dobry


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mr.BSE (Člen)
11.01.2007 08:18:23
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

vzhledem k tomu, ze navod je pro colky (necolek si vystaci s loginem a adresou) tak bych to upresnil na TotalCommander (WinCommander).

taky bych upravil vetu u prvniho obrazku  na -

´´ v nástrojové liště klikni pravým tlačítkem myši na ikonu "FTP" nebo klavesova zkratka CTRL + F    ´´

to stejny u 4tyho obrazku (pekne okopirovane :D )

protoze kdyz tam nekdo tu listu nebude mit (vim,ze tam je standartne,ale co kdyby) tak je v haji jako Filda a klavesova zkratka mu pomuzegood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Filous (Člen)
11.01.2007 08:25:56
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

...sorry Osi...máš recht...lezu tam přes eksplorer a ten tvuj popis a postup je f tom třetim případě ok a sedí...víš co mi nejde do hlavy??? ...proč používáte ňákej komandér a jiný vyfikundace nebo co, dyš ten eksplorer je uplně nejjednodušší a nejrychlejší...po nastavení sem to vrznul do voblíbenejch a dyš chcu na ftp, tag to prostě votevřu z voblíbenejch a sem tam...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
11.01.2007 08:28:10
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

mr.BSE psal:

vzhledem k tomu, ze navod je pro colky (necolek si vystaci s loginem a adresou) tak bych to upresnil na TotalCommander (WinCommander).

taky bych upravil vetu u prvniho obrazku  na -

´´ v nástrojové liště klikni pravým tlačítkem myši na ikonu "FTP" nebo klavesova zkratka CTRL + F    ´´

to stejny u 4tyho obrazku (pekne okopirovane :D )

protoze kdyz tam nekdo tu listu nebude mit (vim,ze tam je standartne,ale co kdyby) tak je v haji jako Filda a klavesova zkratka mu pomuzegood

...já tady prostě standartně nic nemam...asik mi sestrojili ňákou jednodušší verzi, aby mě to zbytečně nemátlo surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
11.01.2007 08:29:14
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

...ten navod je myslenej jako ukazka jak se pripojit, ne jak zapnout pocitac, najit v pocitaci prohlizec, kam kliknout abych se na internet pripojil, jak nacist stranku, jak se v nem pohybovat,
...to samy se souborovym manazerem, ten kdo ho ma a pouziva, tak se pripoji pres nej, ten kdo ma zas internet explorer, tak pouzije to a ten kdo ma jinej prohlizec, tak pouzije ten jinej navod, ale prece nebudu ucit lidi pouzivat pocitac, predpiokladam, ze kdyz se dostali az k tomu navodu, tak vedi jak ten prohlizec pouzivaj

...jinak do uvodu teda pripisu, ze se jedna o 3 metody vstupu a at si kazdej najde tu svoji kterou pouzije tim zpusobem kterej je mu blizkej - kdybych se chtel pripojit a nevedel jak, tak si to ale prohlidnu urcite cely ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jardagsf (Člen)
11.01.2007 08:31:01
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

proc to nedelat?
1.nejsme colcibigsmile
2.proc neco delat jednoduse kdyz to jde slozite ( a vypadas jak PC mag bigsmile
3.odkojenci DOSu , zastanci Nortoncomandru , a ti co nemaj radi wokna - tem nic jineho nezbyva bigsmile
jardagsf  polemizujici smile1


MOTO KOZZI GRISO
mr.BSE (Člen)
11.01.2007 08:31:41
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

osiris psal:

...ten navod je myslenej jako ukazka jak se pripojit, ne jak zapnout pocitac, najit v pocitaci prohlizec, kam kliknout abych se na internet pripojil, jak nacist stranku, jak se v nem pohybovat,
...to samy se souborovym manazerem, ten kdo ho ma a pouziva, tak se pripoji pres nej, ten kdo ma zas internet explorer, tak pouzije to a ten kdo ma jinej prohlizec, tak pouzije ten jinej navod, ale prece nebudu ucit lidi pouzivat pocitac, predpiokladam, ze kdyz se dostali az k tomu navodu, tak vedi jak ten prohlizec pouzivaj

...jinak do uvodu teda pripisu, ze se jedna o 3 metody vstupu a at si kazdej najde tu svoji kterou pouzije tim zpusobem kterej je mu blizkej - kdybych se chtel pripojit a nevedel jak, tak si to ale prohlidnu urcite cely ;)

Dobre,delej jak myslisgood

ale tu zkratku bys tam dopsat mohlsmile2


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
11.01.2007 08:32:53
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

...já tady prostě standartně nic nemam...asik mi sestrojili ňákou jednodušší verzi, aby mě to zbytečně nemátlo surprised

Fildo osidili te! smile2

hajlzibigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
11.01.2007 08:35:21
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

mr.BSE psal:

vzhledem k tomu, ze navod je pro colky (necolek si vystaci s loginem a adresou) tak bych to upresnil na TotalCommander (WinCommander).

taky bych upravil vetu u prvniho obrazku  na -

´´ v nástrojové liště klikni pravým tlačítkem myši na ikonu "FTP" nebo klavesova zkratka CTRL + F    ´´

to stejny u 4tyho obrazku (pekne okopirovane :D )

protoze kdyz tam nekdo tu listu nebude mit (vim,ze tam je standartne,ale co kdyby) tak je v haji jako Filda a klavesova zkratka mu pomuzegood

...to uz jsem psal vejs, ze ten kdo to ma tak vi jak to pouzit a ten kdo to nema pouzije jeden z dalsich postupu
...kdyz s tim budem lidi ucit pracovat s pocitacem, tak to budem delat jen vic a vic do hloubky a slozitejsi, coz neni ucelem
...mel jsem na mysli jednoduchost a kdo nevi co je souborovej manazer tak at si o nem nejdriv neco precte nekde jinde, ale tady v tom ho s tim nechci ucit pracovat - ten at si pouzije ie nebo alternativni


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
11.01.2007 08:42:21
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

mrbseovi: jj, zkratku tam pripisu good

jardovigsf: covece je rano, nesmis na me tak rychle ...što takoje: "proč to nedělat"? to mi vysvetli smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mr.BSE (Člen)
11.01.2007 08:44:40
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

Ale stejne by se me tam ta zkratka libilabigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
11.01.2007 08:45:18
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

Aha, byls rychlejsigood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Jerry (Člen)
11.01.2007 10:01:42
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

Osi dobrej nápad.goodwine


A kurva...
vorel (Člen)
11.01.2007 10:31:35
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

sem čolek. pokoušim se používat total komander bo z práce  přes ty fireVoly to na ftp nejde jinak. že se tomu řiká souborovej manažer sem netušil, a že sem nějakej manažer


řikám si hurikán
Ondráš (Člen)
11.01.2007 11:29:58
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

Jen bych tam ještě připojil poznámku, že Mozilla Firefox umí FTP sice zobrazit, ale třeba vytvořit tam složku, to už ne (viz. diskuze s alexem). Tak to bych tam jen tak doplnil pro obrčolky, co jdou podle postupu a stejně jim to nejde.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mr.BSE (Člen)
11.01.2007 12:19:15
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

Obrcolci maji IEbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
11.01.2007 12:55:29
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

Ondráš psal:

Jen bych tam ještě připojil poznámku, že Mozilla Firefox umí FTP sice zobrazit, ale třeba vytvořit tam složku, to už ne (viz. diskuze s alexem). Tak to bych tam jen tak doplnil pro obrčolky, co jdou podle postupu a stejně jim to nejde.good

...a vis urcite, ze chyba nebyla jen u neho nebo jeho pripojeni ? abych tam nepsal blbost


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mr.BSE (Člen)
11.01.2007 12:58:27
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

me v ohnivy lisce taky nejde editovat obsah FTP


Second Class Citizen
1130 Café Racer
jardagsf (Člen)
11.01.2007 13:12:58
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

to Osi:
melo tam byt "proc ne s comandrem" jako odpoved Filhausovi "do hlavy??? ...proč používáte ňákej komandér a jiný vyfikundace nebo co, dyš ten eksplorer je uplně nejjednodušší a nejrychlejší..."
ale nez jsem to napsal ....tak uz jste byli jindebigsmile mel jsem asi trochu zatazenou rucni brzdu bigsmilebigsmile
BP
jardagsf
jinak dobra prace s navodem-jenoduseji to napsat neslo - akorat holt nekteri colci to musi docist do konce


MOTO KOZZI GRISO
osiris (Člen)
11.01.2007 13:22:17
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

jardovigsf: jj, uz jsem si poposed a docvaklo mi to bigsmile, me se zas rozbila kontrolka na rucni brzdu a mel jsem ji zatazenou uz od vecera bigsmile - dlouhy vedeni a jeste k tomu rucni brzda idontknow - se divim, ze jsem vubec neprestal dejchat bigsmile pri tydle smrtelny kombinaci


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
11.01.2007 16:04:59
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

Osiris: co ta zkratka CTRL+F5 - tu jsi vzal kde? V Commanderu prece pro FTP funguje zkratka CTRL+F!!!!!!!!!!surprisedsurprisedsurprised


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
osiris (Člen)
11.01.2007 18:23:35
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

...jeziiiis, jestli to tam fakt je napsany, tak jsem se upsal no smile1 opravim, jasne, dik za upozorneni good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mr.BSE (Člen)
11.01.2007 19:01:57
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

covek ho premlouva von to nakonec jeste zkonibigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
nety (Člen)
11.01.2007 20:53:09
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

Osi mě to nejde.............smile2 zadam v exploreru suzukibandit a vono hovno


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
bery (Člen)
11.01.2007 21:00:19
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

osi taky mi to nejdesmile2 ani na ftp ba ani ......help


momentalně zavostalej
bery (Člen)
11.01.2007 21:05:18
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

huš to déééééééégoodbigsmile


momentalně zavostalej
osiris (Člen)
11.01.2007 21:06:03
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

...no neslo to chvili no, ale uz zas bezi


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bery (Člen)
11.01.2007 21:10:08
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

osiris psal:

...no neslo to chvili no, ale uz zas bezi

jasněěěěěěěgood


momentalně zavostalej
maňas (Člen)
11.01.2007 21:12:48
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

no já jsem pořád v riti osi,hold čolek asi na furt,protože nevím kde hledat tu onu lištu,kterou tam máš vyobrazenou,no takže dál se logicky nedostanubadsmile2


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
maňas (Člen)
11.01.2007 21:28:14
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

sorry jsem byl někde jinde,tak tam sem se dostal,akorád mi teda zatím nejdou zobrazit fotky,čolek se snaží dál smile2a computer vítězí


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
maňas (Člen)
11.01.2007 21:48:27
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

helptak nic pro dnešek rezignuju,dostanu se až k jednotlivejm názvum fotek ve složkách,ale nejde mi se na ně podívat.helpvím že takhle tupej tu asi nikdo jinej není,ale moje znalosti uživatelské jsou na to krátkésmile2


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
11.01.2007 21:49:22
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

maňas psal:

sorry jsem byl někde jinde,tak tam sem se dostal,akorád mi teda zatím nejdou zobrazit fotky,čolek se snaží dál smile2a computer vítězí

...covece, pisu, ze jsou tam tri zpusoby, z toho dva bez listy surprised tak ji nehledej
...fotky z ftp si musis stahnout do pc a pak je uvidis


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
11.01.2007 23:23:22
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

maňas psal:

helptak nic pro dnešek rezignuju,dostanu se až k jednotlivejm názvum fotek ve složkách,ale nejde mi se na ně podívat.helpvím že takhle tupej tu asi nikdo jinej není,ale moje znalosti uživatelské jsou na to krátkésmile2

..Maňas,neklesej na mysli..na čolkařském dně určitě nestojíš..
..stojíš mi na zádech..na dně ležím jááááááááá....
..a doktorka povídala,že na čolkuzmus mi nic napsat nemůže..
..ale sere pes..bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Ondráš (Člen)
12.01.2007 00:47:44
Offline

Re: pripominky...navod pripojeni ftp

osiris psal:
Ondráš psal:

Jen bych tam ještě připojil poznámku, že Mozilla Firefox umí FTP sice zobrazit, ale třeba vytvořit tam složku, to už ne (viz. diskuze s alexem). Tak to bych tam jen tak doplnil pro obrčolky, co jdou podle postupu a stejně jim to nejde.good

...a vis urcite, ze chyba nebyla jen u neho nebo jeho pripojeni ? abych tam nepsal blbost

Zkoušel jsem Mozilu ve škole. Nešlo to tam. Zkoušel jsem i Operu a ta vůbec nenaběhla, ale ta Opera byla nějaká zašvihaná, za tu bych neručil.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr