Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Spojka zabira az na konci..

Bagr (Nový člen)
22.05.2007 00:11:43
Offline

Spojka zabira az na konci..

Cusko vsem mam Bandita 600 stari 3 roky a najeto necelych 10 tisic kilometru. Muj problem je, ze mi spojka zabira az uplne na konci, kdyz poustim packu, zkousel jsem stelovat, ale marne lanko sem co nejmene napl a stejne to nepomaha.. treba delam neco spatne, nevim. Zkousel sem stelovat u packy a dole pod plastovym guferem. Dik za radu Bagr

Filous (Člen)
22.05.2007 08:17:01
Offline

Re: Spojka zabira az na konci..

...buťto máš najeto víc a spojka je f pussy ánebo ji neumíš seřídit...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bagr (Nový člen)
22.05.2007 11:38:40
Offline

Re: Spojka zabira az na konci..

Najeto vic nemam.. a seridit fakt nevim zkousel jsem, ale proste to nende.. serizuje se to jen na tech 2 sroubech nebo jeste nekde?

Georges (Člen)
22.05.2007 12:23:59
Offline

Re: Spojka zabira az na konci..

prvně to nastav dole pod víčkem tak jak by sis představoval aby ti zabírala a pak to dolaď šroubem na páčce...

Bagr (Nový člen)
22.05.2007 12:38:30
Offline

Re: Spojka zabira az na konci..

hele takze to muzu stelovat nahore u packy a dole kde vychazi bovden.. a pak treti stelovatko je z boku pod vickem zajima me jestli maji vsechny ty stelovatka stejny vyznam, prze i kdyz sem ji pod vickem dotahl tak to stejne zabira az docela dost pozde..bad

vOjTaB6 (Člen)
22.05.2007 13:12:56
Offline

Re: Spojka zabira az na konci..

surprisedsurprisedsurprised nemůžeš dotahovat natvrdo..


Bandit rulezz!!!
Georges (Člen)
22.05.2007 14:52:29
Offline

Re: Spojka zabira az na konci..

Bagr psal:

hele takze to muzu stelovat nahore u packy a dole kde vychazi bovden.. a pak treti stelovatko je z boku pod vickem zajima me jestli maji vsechny ty stelovatka stejny vyznam, prze i kdyz sem ji pod vickem dotahl tak to stejne zabira az docela dost pozde..bad

surprised ...tak jinak...
povol úplně ten šroubek pod tou gumovou krytkou na tom krytu řetězu, nastav štelovák na páčce zhruba na prostředek, nastav dole kde vychází bovden taky zhruba nějak tak (ať s ním můžeš potom otáčet) a až to budeš mět vrať se k tomu šroubu co jsi povoloval první a dotahuj ho tak až ti bude vyhovovat poloha páčky pro záběr spojky. Pak dotáhni tu matku co tam je. Tím zbytkem (pačka a tam kde to vylízá) si pak dolaď přesnějc tu polohu...
Doufám že to co sem teť sick pochopíš...

Koldan (Člen)
23.05.2007 07:22:31
Offline

Re: Spojka zabira az na konci..

povolila sa ti kontamatka na šroubku po d tů krytků z boku.. takže sprostě ten šroubek zašrubuj až se dotkne osky, kerá rozpojuje spojku,no a pak to vo půl votáčky vrať zpět,a je to.good


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sipmart (Člen)
21.10.2007 23:26:04
Offline

Re: Spojka zabira az na konci..

no mě taky zabírá vcelku nahoře spojka, tak to zkusím poštelovat podle vašeho návodu, ale co dělat, když jde spojka vcelku ztuha?? jinak neklouže....zabírá dobře, akorát u vrchu....a trošku teď začala vrzat...při mačkání spojkové páčky

Pšán (Člen)
22.10.2007 06:55:48
Offline

Re: Spojka zabira az na konci..

..jukni jestli nemáš někde moc ohnutý bovden..
..promaznout lanko v bovdenu..
..koupit si gumové kolečko..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
mr.BSE (Člen)
22.10.2007 07:11:44
Offline

Re: Spojka zabira az na konci..

Pšán psal:

..koupit si gumové kolečko..

dneska uz na to sou powerballybigsmilegood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Pšán (Člen)
22.10.2007 07:16:07
Offline

Re: Spojka zabira az na konci..

mr.BSE psal:
Pšán psal:

..koupit si gumové kolečko..

dneska uz na to sou powerballybigsmilegood

..jsem stará páka..moderním vifikundacím nerozumím..smile2


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
mr.BSE (Člen)
22.10.2007 07:24:53
Offline

Re: Spojka zabira az na konci..

Pšán psal:
mr.BSE psal:
Pšán psal:

..koupit si gumové kolečko..

dneska uz na to sou powerballybigsmilegood

..jsem stará páka..moderním vifikundacím nerozumím..smile2

nahodou to je drsna vecicka.
Pouzival sem to pri rehabilitaci a goodgoodgood
ac se to nezda,tak je to slusnej zaberhelpsmile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Milhaus (Člen)
22.10.2007 11:56:09
Offline

Re: Spojka zabira az na konci..

Bagr psal:

Cusko vsem mam Bandita 600 stari 3 roky a najeto necelych 10 tisic kilometru. Muj problem je, ze mi spojka zabira az uplne na konci, kdyz poustim packu, zkousel jsem stelovat, ale marne lanko sem co nejmene napl a stejne to nepomaha.. treba delam neco spatne, nevim. Zkousel sem stelovat u packy a dole pod plastovym guferem. Dik za radu Bagr

Tohle jsem tady taky už řešil. Po všech marných pokusech jsem to svěřil autorizovanému servisu v Benátkách nad Jizerou (A. Dvořák). Spojku rozebrali, zkontrolovali a nic.bad Lamely v super stavu, vše jako nové a stejně zabírá až nahoře. Prostě nejde doštelovat... Nicméně neklouže a jinak ok. Takže zatím neřeším.


Když máš dobré kamarády, nepotřebuješ nepřátele...
Filous (Člen)
22.10.2007 12:20:58
Offline

Re: Spojka zabira az na konci..

Milhaus psal:
Bagr psal:

Cusko vsem mam Bandita 600 stari 3 roky a najeto necelych 10 tisic kilometru. Muj problem je, ze mi spojka zabira az uplne na konci, kdyz poustim packu, zkousel jsem stelovat, ale marne lanko sem co nejmene napl a stejne to nepomaha.. treba delam neco spatne, nevim. Zkousel sem stelovat u packy a dole pod plastovym guferem. Dik za radu Bagr

Tohle jsem tady taky už řešil. Po všech marných pokusech jsem to svěřil autorizovanému servisu v Benátkách nad Jizerou (A. Dvořák). Spojku rozebrali, zkontrolovali a nic.bad Lamely v super stavu, vše jako nové a stejně zabírá až nahoře. Prostě nejde doštelovat... Nicméně neklouže a jinak ok. Takže zatím neřeším.

...kdys to tam měl?


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Milhaus (Člen)
22.10.2007 12:32:40
Offline

Re: Spojka zabira az na konci..

2 Filous:

Zhruba v dubnu? Přesně už nevím. Ale těsně před tím jsme to tady spolu taky řešili. Myslel jsem si tenkrát, že mi ta spojka odchází. Občas totiž klouzla. Ale po výměně oleje vše ok. Jen ten záběr úplně nahoře.


Když máš dobré kamarády, nepotřebuješ nepřátele...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr