Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Ebay - německo???

Kakin (Člen)
25.10.2007 18:16:15
Offline

Ebay - německo???

Zdar lidi,
nemáte někdo někoho v německu kdo je schopnej kupovat na Ebay a je ochotnej?? Mám tam vyhlídnutej teď supr inzerát ktere kdyby vyšel tak by to bylo super, ale pbohužel člověk posílá jenom po německu! :((( A navíc by u toho bylo kujevsky drahý počtovný asik! :(

ABik (Člen)
25.10.2007 18:20:34
Offline

Re: Ebay - německo???

smile2 Já furt nic, ale sháním idontknow

Kakin (Člen)
25.10.2007 18:26:09
Offline

Re: Ebay - německo???

Ještě mě tak napadá že máme známýho v Rajcu - kdyby to šlo jakože "tchán" by to vydražil a nechal poslat k němu v Německu a ten by to dovezl - jezdí sem 4x ročně nebo co ... ale má kua malý auto ... i když - asi by to tam dal! :)))

Datel (Člen)
25.10.2007 18:44:38
Offline

Re: Ebay - německo???

Takže tam a to ? idontknowbigsmile

Kakin (Člen)
25.10.2007 18:51:26
Offline

Re: Ebay - německo???

co jak tam to ...... no prostě pitbika řeším voe! :) To do mě všichni hrnete ze všech stran a te´d sem prostě vobjevil fááááň inzerát pokud by to vyšlo tak za pusu tak řeším ja kto udělat aby to šlo koupit ..... prostě su schopnej to asi vydražit ale co dál když to skopčák nechce poslat sem - ideál prostě člověk (nejlíp němec) kterej tam bydlí, vydraží to a při nejbližší cestě nebo nějak tak to dotáhne - nebo to vydražím a pošlu k tomu člověkovi a pak to vod nějak nějak dostanu už ....

osiris (Člen)
25.10.2007 18:55:07
Offline

Re: Ebay - německo???

...jeď s tym po vose ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
25.10.2007 19:06:40
Offline

Re: Ebay - německo???

Zdenda to provozuje...


God Save The Queen!
SLUGI (Člen)
25.10.2007 19:23:06
Offline

Re: Ebay - německo???

Kakin psal:

co jak tam to ...... no prostě pitbika řeším voe! :) To do mě všichni hrnete ze všech stran a te´d sem prostě vobjevil fááááň inzerát pokud by to vyšlo tak za pusu tak řeším ja kto udělat aby to šlo koupit ..... prostě su schopnej to asi vydražit ale co dál když to skopčák nechce poslat sem - ideál prostě člověk (nejlíp němec) kterej tam bydlí, vydraží to a při nejbližší cestě nebo nějak tak to dotáhne - nebo to vydražím a pošlu k tomu člověkovi a pak to vod nějak nějak dostanu už ....

...woe na ňákýho pitbika se vyser,kup okruhovku a ukaž těm šmejdům "zač je toho Kakin" smile1
... dyť ty na to kluku máš goodgood


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
ross (Člen)
25.10.2007 22:05:31
Offline

Re: Ebay - německo???

Vydraž a pak řekni odkud kam to chceš hodit a za kolik.


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Kožuch (Člen)
25.10.2007 22:07:07
Offline

Re: Ebay - německo???

zkus Gapa, ten s tím má zkušenosti a občas mu tam i někdo jezdí, ale nevím, jestli tě nepošle do pussy páč jsme se před 14 tak najebali, že mi je ještě teď blbě sick

inkvizitorr (Administrator)
26.10.2007 09:12:20
Offline

Re: Ebay - německo???

jestli posílá jenom po německu, tak to nemůžeš vydražit ty, jako osoba registrovaná v česku, ebay tě k tomu nepustí.... musíš sehnat někoho s německou registrací....bad


doba je temná...
Bára (Člen)
26.10.2007 11:14:53
Offline

Re: Ebay - německo???

Tak to je výborný! Taková důležitá věc a já se to dozvím až z diskuze - pán doma pro jistotu neřekne ani půl slova surprisedbad  Místo, aby zařizoval svatbu, tak bude řešit pussy
Pěkně mě hnul žlučí. Dneska je u nás tichá domácnost !!!!!

inkvizitorr (Administrator)
26.10.2007 11:25:59
Offline

Re: Ebay - německo???

Bára psal:

Tak to je výborný! Taková důležitá věc a já se to dozvím až z diskuze - pán doma pro jistotu neřekne ani půl slova surprisedbad  Místo, aby zařizoval svatbu, tak bude řešit pussy
Pěkně mě hnul žlučí. Dneska je u nás tichá domácnost !!!!!

a je to bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
spidys (Člen)
26.10.2007 11:26:07
Offline

Re: Ebay - německo???

Bára psal:

Tak to je výborný! Taková důležitá věc a já se to dozvím až z diskuze - pán doma pro jistotu neřekne ani půl slova surprisedbad  Místo, aby zařizoval svatbu, tak bude řešit pussy
Pěkně mě hnul žlučí. Dneska je u nás tichá domácnost !!!!!

A máš to... bad bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Filous (Člen)
26.10.2007 11:27:24
Offline

Re: Ebay - německo???

...a máš to Kubiku bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
26.10.2007 11:28:06
Offline

Re: Ebay - německo???

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

ABik (Člen)
26.10.2007 11:32:27
Offline

Re: Ebay - německo???

Svatba? Tichá domácnost? bigsmile Co to je? Do poloviny prosince mám naštěstí od podobných věcí klid bigsmilebigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
26.10.2007 12:02:53
Offline

Re: Ebay - německo???

Bára psal:

Tak to je výborný! Taková důležitá věc a já se to dozvím až z diskuze - pán doma pro jistotu neřekne ani půl slova surprisedbad  Místo, aby zařizoval svatbu, tak bude řešit pussy
Pěkně mě hnul žlučí. Dneska je u nás tichá domácnost !!!!!

a máš to zadarmobigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
26.10.2007 12:03:05
Offline

Re: Ebay - německo???

to Kakin: safra, to Ti nezávidím bigsmile

Zdenda (Člen)
26.10.2007 12:29:10
Offline

Re: Ebay - německo???

Inkviz: pokud máš solidní profil, stačí mu písnout, jestli se můžeš zůčastnit aukce a není problém. Koupil jsem takhle přítulce GSo.

Kakin: mám s Ebayem celkem dobrý zkušenosti, ale co se týká pitbiků a minibiků, raději bych si to převzal osobně. Ono je těmahle korejsko čínskejma věcmama zaplavený celý německo a né vždy to vypadá v reálu tak jak se na netu nabízí. Kamarád vydražil pro kluka taky něco podobnýho, ale když pro to přijel tak se zděsil jak to vypadalo a nakonec nekoupil.

Co se týká toho nakupování jen po německu, psal jsem to nahoře už Inkvizovi. Poštovný nebude zase tragický, ale fakt bych si v tomto případě pro to zajel osobně. Rozdíl je taky odkud kupuješ, nahoře jsou víc kurvy, dole je to supr. Teď jsem přitáhnul odtamtuď loď a supr lidi, supr jednánígood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
26.10.2007 12:47:25
Offline

Re: Ebay - německo???

...a jen bych doplnil...supr loť good ...nic velkýho, ale myslim, že naprosto dostačující good ...uš je léto??? surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
26.10.2007 13:10:22
Offline

Re: Ebay - německo???

Zdenda psal:

Inkviz: pokud máš solidní profil, stačí mu písnout, jestli se můžeš zůčastnit aukce a není problém. Koupil jsem takhle přítulce GSo.
Kakin: mám s Ebayem celkem dobrý zkušenosti, ale co se týká pitbiků a minibiků, raději bych si to převzal osobně. Ono je těmahle korejsko čínskejma věcmama zaplavený celý německo a né vždy to vypadá v reálu tak jak se na netu nabízí. Kamarád vydražil pro kluka taky něco podobnýho, ale když pro to přijel tak se zděsil jak to vypadalo a nakonec nekoupil.
Co se týká toho nakupování jen po německu, psal jsem to nahoře už Inkvizovi. Poštovný nebude zase tragický, ale fakt bych si v tomto případě pro to zajel osobně. Rozdíl je taky odkud kupuješ, nahoře jsou víc kurvy, dole je to supr. Teď jsem přitáhnul odtamtuď loď a supr lidi, supr jednánígood

nejde vo domluvu, prostě pokud seš z cz(máš to nastavený v registraci e-bay) a von má nastaveno, že rozesílá pouze do německa, tak tě ebay nepustí dražit! teda aspoň eště loni to taky bylo...bad
jinak když sme kupovali minibajky, tak s nima nikdy nebyl trabl co se týče toho, že by inzerovali něco jinýho než prodávaj akurát to vobčas neměli v takovým množství co sme chtěli (bral sem jich najednou dycky vokolo 30ks), takže se třeba vobčas muselo čekat než jim to vyskladněj z lodě... při druhý dodávce už sme se vyprdli na ebay a kupovali sme to rovnou přes jejich online obchod na webu a taky žádnej trabl.


doba je temná...
Kakin (Člen)
26.10.2007 19:24:39
Offline

Re: Ebay - německo???

......blbci ..... krs toho kráma v té době za cca 1500 Kč mám doma dneska totálně lautr tichou domácnost .... a tak si říkám jestli má cenu vůbec tu mrdku činskou řešit když sou s tim akorát problémy! badsmile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2

SLUGI (Člen)
26.10.2007 19:27:40
Offline

Re: Ebay - německo???


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Americkej (Člen)
26.10.2007 19:43:30
Offline

Re: Ebay - německo???

s mrtkou činckou problémy nejsou, se zeptej vokolo...bigsmilety já u Tebe tušim jindebigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Kakin (Člen)
26.10.2007 20:45:11
Offline

Re: Ebay - německo???

SLugi: Copa já mám rád dvouvály ...... jedině ty od KTM! ;)

Jirka: Máš bludišťáka - dyť vo tom mluvím neee ........ proto na to radši kašlu - nebudeme dráždit hada bosou nohou ..... smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2

Borák (Člen)
27.10.2007 11:49:59
Offline

Re: Ebay - německo???

jen ho kup
stejně už s tebou Bára nemluví bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
SLUGI (Člen)
27.10.2007 12:47:19
Offline

Re: Ebay - německo???

Kakin psal:

SLugi: Copa já mám rád dvouvály ...... jedině ty od KTM! ;)

Jirka: Máš bludišťáka - dyť vo tom mluvím neee ........ proto na to radši kašlu - nebudeme dráždit hada bosou nohou ..... smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2

... dvouvál, nedvouvál, já to dal jen jako příklad, kvůli ceně idontknow
... když je ti dvouvál málo tady máš čtyř., jen ta cena je už trochu jinde smile1

http://www.motoinzerce.cz/inzerat.php?mid=102679


"FORTUNA IUVAT AUDACES"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr