Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Umazání bodů za 4000,-

Meloun (Člen)
06.11.2007 09:50:26
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Tak koukám, Ice, že jsi měl spíš napsat,že taháš ze zahraničí pneumatiky všech značek,vejfukový systémy od renomovaných výrobců,destičky,oleje a řetězový sady za 30% obvyklé ceny!!
Hned by se s tebou chtěl každej kamarádit!surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
06.11.2007 10:17:23
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

...ty woe surprised s tou ideou u mp jsi to teda rozsek, i když to jsou tvý kámoši bigsmile
...podle mě je jasný, a tvrdím to furt (i u státní policie), že všude můžou bejt "lidi" a házet to šmahem do jednoho pytle je blbost smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
06.11.2007 10:18:49
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Aspoň se nebojím napsat svůj názor k tématuidontknow


God Save The Queen!
jardagsf (Člen)
06.11.2007 10:37:30
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

osiris psal:

...podle mě je jasný, a tvrdím to furt (i u státní policie), že všude můžou bejt "lidi" a házet to šmahem do jednoho pytle je blbost smile1

njn , jestli je nektera mensina na ranu palici a ma IQ tykve , chova se nadute a arogantne a to v nejakych 95% tak je smahem do jednoho pytle hazet budu a bude na jedincich abych na ne mel jiny nazor
kontrolni otazka - hovoril jsem o mensine :
1.statni policie
2.mestska policie
3.romska mensina
4.skinheadi
5.žide
ps. ajs v tom pytli rozhodne je bad bo arogance a nadrazenost kterou projevuje tady se urcite neda srovnat s tou kterou projevuje kdyz OPRAVDU TU MOC MA
pps ze se ja necham vytocit dycky nejakym debilem , ze se na to nevyseru
ppps. jak rikal Kelly - howg domluvil jsem


MOTO KOZZI GRISO
osiris (Člen)
06.11.2007 11:02:29
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

...zapomněls na  6. bod - motorkáři (to tam doplňujou ještě ti, kteří na mašině nejezděj)
...šaty dělaj člověka
ps: to já se nevytáčím, jen se divím, že sou některý tak vomezený


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
06.11.2007 12:20:14
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

já sem chtěl jen poznamenat že tady u nás funguje MP velmi dobře. Včera v noci sem si u nich vyzvedával čokla co mi ho vodchytli a zavřeli pro potulku přípravu na šuk. Když sem ho vyzvedával místo nějakýho pokárávání si ze mě dělali prdel, kurváci.smile1


řikám si hurikán
Meloun (Člen)
06.11.2007 12:25:45
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

A hlídá MP taky tohle??idontknow

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Meloun/prase.jpg


Chci si to,až odejde do věčných lovišť Hrošík,pořídit!surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
06.11.2007 12:30:10
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

...tady to maj ve zveráči f kapesnim provedení, socijalizovaný, čistý, f pohodě...ale já si nemůžu pomoct, měl bych pocit, že mi po kvartýru bjehá jitrnicesurprised ...kupodivu u psa stejný velikosti tydle přectavy nemamidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
06.11.2007 12:31:16
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

vorel psal:

já sem chtěl jen poznamenat že tady u nás funguje MP velmi dobře. Včera v noci sem si u nich vyzvedával čokla co mi ho vodchytli a zavřeli pro potulku přípravu na šuk. Když sem ho vyzvedával místo nějakýho pokárávání si ze mě dělali prdel, kurváci.smile1

...enem esi Edyho ty kurváci neukradlisurprisedidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
06.11.2007 12:35:32
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Filous psal:

...tady to maj ve zveráči f kapesnim provedení, socijalizovaný, čistý, f pohodě...ale já si nemůžu pomoct, měl bych pocit, že mi po kvartýru bjehá jitrnicesurprised ...kupodivu u psa stejný velikosti tydle přectavy nemamidontknow

surprised
A já to kua nemůžu nikde splašithelp
Za kolik to mají a jak se to přesně jmenuje??Nepamatuješ si to náááhodou?help
Všude jen ty Gotingentský nebo jakbad
Je to prej chytrý jak mágood


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
06.11.2007 12:53:52
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Meloun psal:
Filous psal:

...tady to maj ve zveráči f kapesnim provedení, socijalizovaný, čistý, f pohodě...ale já si nemůžu pomoct, měl bych pocit, že mi po kvartýru bjehá jitrnicesurprised ...kupodivu u psa stejný velikosti tydle přectavy nemamidontknow

surprised
A já to kua nemůžu nikde splašithelp
Za kolik to mají a jak se to přesně jmenuje??Nepamatuješ si to náááhodou?help
Všude jen ty Gotingentský nebo jakbad
Je to prej chytrý jak mágood

...no to nevim jag se to menuje, já prostě viděl jitrnici f kleci bigsmile ...ale zejtra tam pudu hadoj pro mikimauza, tag to vočíhnu podrobnějc...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vorel (Člen)
06.11.2007 13:15:50
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

von je Ed takovej volnomyšlenkář, vodkojenej výběhem bez plotu, tak nějak blbě snáší dvoreček s plotem, tak blbě že jak chvilku nejni pod dozorem odchází horem. Kucka z MP ho už znaj a maj ho docela rádi.


řikám si hurikán
jardagsf (Člen)
06.11.2007 13:19:06
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

vorel psal:

von je Ed takovej volnomyšlenkář, vodkojenej výběhem bez plotu, tak nějak blbě snáší dvoreček s plotem, tak blbě že jak chvilku nejni pod dozorem odchází horem. Kucka z MP ho už znaj a maj ho docela rádi.

ale hovno volnomyslenkar - ŠOUSTAL je to !!!!!!!!
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
jj jako panicek bigsmileDDDDDDD


MOTO KOZZI GRISO
Filous (Člen)
06.11.2007 13:19:18
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

...esi von nebude po páníčkovi bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vorel (Člen)
06.11.2007 13:20:48
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

no jasně, dva chytrýsmile1


řikám si hurikán
Filous (Člen)
06.11.2007 13:28:02
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

...vogo, já to neřek, fak né, ani sem to tag nemyslelsurprised

bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
06.11.2007 13:37:56
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Vomrkni to kdyžtak nogood
Máš u měbeerDíkec


PURE NAKED BIKE!
Mour (Člen)
06.11.2007 13:46:38
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Filous: ...vogo máš recht, mě to zvířátko taky přijde jako chodící tlačenka bigsmile

...konečně změna cy....tého tématugoodbigsmile .... aji, mimo žrádla, je v tom ten Vorlův Šoustal goodbigsmile

Meloun (Člen)
06.11.2007 13:50:57
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Šak i pes se dá žrat,ne?smile1
Z toho by bylo hovno,je to mrňavý..ani na gril to nemá potřebnou masitostsmile2


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
06.11.2007 14:00:09
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

to meloun:několikrát jsem tuhle jitrnici viděl v chovatelskéjch potřebách u Kauflandů.

Jinak až pak bude úmrtí v rodině tak dej vědět přijede se na ovarék a jiný dobroty bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
06.11.2007 14:04:09
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Na gril to má smysl tak o5 kg a vejš...
Což doufám tenhle druh nesplnísurprisedhelp
Pak už bych se asi i já v martyriu hladu k němu začal nenápadně přibližovat s nožem...surprisedhelpidontknowbigsmilebigsmile


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
06.11.2007 14:21:26
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

od 25 kg...


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
06.11.2007 14:28:04
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

...nesmíš to krmit ňákou čalamádou jag vojín Kefalín a to by f tom bylo Prase, abys z něj tech pjet kilo nadváhy nedostalbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
06.11.2007 14:51:07
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

To právě nééhelp
Chci to místo psagood
Inklinuju k hovězímusmile1


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
06.11.2007 15:07:00
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

...vono to umí i štěkat a kousat??? surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
spidys (Člen)
06.11.2007 15:10:36
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Filous psal:

...vono to umí i štěkat a kousat??? surprised

co štěkat a kousat, ale umí to dělat tááááákovýdle hovna bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Meloun (Člen)
06.11.2007 15:22:21
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Šašci!smile1
Je to na vycvičení chytřejší neý kdejakej čokl!good
A co se těch zvuků týče..tak můj Hrošík(pekinéz)taky už při svým požehnaným věku moc neštěká,ale spíš si jen tak spokojeně pochrochtává,pomlaskává a pochupujesurprised
Takže to nebude žádnej skok..
Nesnáším,když pes štěká jak magor bez zjevnýho důvodu-viz. tady ten naproti u sousedů!fuckfuckfuckKripl jeden!Kolikrát už mě ta svině v noci vzbudila!sicksmile2


PURE NAKED BIKE!
Mour (Člen)
06.11.2007 15:31:07
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

To by mě zajímalo, co na to lump co leze přes plot a na něho vyskočí tendleten vycvičený noční hlídač bigsmilebigsmilebigsmile

...už vidím ten výcvik: " Kuwa, k noze!! ...nebo tě sežeru" bigsmilebigsmilebigsmile

Filous (Člen)
06.11.2007 15:32:09
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

...dyš já si tag ňák furt nedovedu přectavit, že by se mnou f posteli spalo prasesurprised ...a aby nedošlo k mejlce, myslim prase, né Prase, to uš si vůbec neumim přectavitsurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
06.11.2007 15:38:03
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

V posteli už jsem měl lecco..idontknowbigsmile
Tak proč né prase,že?surprisedbigsmile
Je to jen váš názor průměrného středoevropana...bigsmile
To prase si pořídim už jen z důvodu,že si bude 99% lidí klepat na čelobigsmile
Provokace není nikdy dostsmile1


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
06.11.2007 15:44:41
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

...taky si myslim, že je to enem takovej tvuj malej eksces egzhibicijonystybigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
06.11.2007 15:49:18
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Nééé,mě se to fakt vodjakživa líbí...když byli v chlívě malý čuňíci a tak...good
Ale jelikož jste posměvační pacholci,pořídím si to,ať se máte komu tlemit!surprisedsmile1
Ale to až Hrošík zaklepe..smile2,na to,že byl už třikrát na smrtelný postli,má zmetek jeden svinsky tuhej kořínekgoodsmile1


PURE NAKED BIKE!
vorel (Člen)
06.11.2007 16:00:14
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

včas vobjednej slámu


řikám si hurikán
osiris (Člen)
06.11.2007 16:08:59
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

...nevim proč, mě se to prase taky ňák ekluje bigsmile, to snat rači hladit krysu neš toho štětináče


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
06.11.2007 16:14:18
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

wenofer:..aby ses nepřidal,viď?smile1

Vorel: Nepotřebuje slámu!Naučí se to chodit venčit dřív jak čokl!Nečteš a nevíš!smile1
...podívejte ten roztomilej rypáčekbigsmile..už vidim,jak spolu sedíme v dílně,hrabem se v motorce a křoupem u toho čipsy s pivembigsmile


PURE NAKED BIKE!
vorel (Člen)
06.11.2007 16:23:01
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

doporučuju ti ječnougood


řikám si hurikán
Meloun (Člen)
06.11.2007 16:36:22
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Buď bez obav-družstvo mám kousek,slámy je dostsmile1
Myslim,že po tom,co jsem mládí prožil v jednom domě s deseti smradlavýma,dementníma,perskýma kočkama mé vzácné matky,mě pár hoven z čuníka nedokáže rozházetsurprisedgood


PURE NAKED BIKE!
vorel (Člen)
06.11.2007 16:42:08
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

saje líp než pšeničná


řikám si hurikán
Ice (Člen)
06.11.2007 20:42:38
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

huskyb12 psal:

psal si, že se psí hovna nehlídaj ...

citoval jsem vaše názory... někdy ti vysvětlím, co to znamená ironie, ale to je na další téma...  good


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
06.11.2007 20:57:04
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Kelly01 psal:

Bych tohle vláknou zhrnul:

Pokud jsou u MP normální soudní a nekariérističtí kluci kteří to berou jako práci která by měla mít smysl a neléčí si mindráky schováváním za paragrafy a nařízení ve stylu "já nic,to ti nahoře,já tam sedět tak je to všechno jinak ale co nadělám?", tak jim to lidé jako Ice a podobní mindráci co nemůžou dospat aby už byli opět u svého milovaného radaru(bo máme jen jeden a den bez něj jako by nebylsmile2) kazí a způsobují to že je na MP pohlíženo tak jak je...

Ano,mám i u MP pár kamarádů,ale ti ji zakládali v době kdy to nebylo o penězích,jistotách a léčení čehokoli,ti ovšem teď vůbec nechápou kam to dospělo,za várky zamindrákovaných pitomců co jinde nevzali se stydí,a vážně uvažují že toho po 15-16ti letech nechají protože původní idea je v pussy

Tím pro mne toto vlákno mizí v propadlišti dějin,bo blb blbem zůstane...

Možná by jsi se divil, ale normální klucitam jsou, a je jich tam hodně... Bohužel ty § musí brát v potaz, protože jejich porušení znamená většinou PPK a následně vyhazov.

Nevím, jak jsi přišel na to, že nemohu dospat, abych letěl k radaru a podobně. Nevím,kde pracuješ ty, ale já si svou pracovní dobu neurčuju sám, je mi plánována nadřízeným a musím se jí řídit jako hodně obyvatel našeho státu. V tom bych neviděl žádný mindrák, pouze smysl pro povinnost...  Ty si možná chodíš do práce kdy uznáš za vhodné a k tomu ti gratuluju!

Co se kariéry týče, tak 6 let dělám na stejné pozici a nepočítám s tím, že by se to mělo změnit, ale to už je byrokracií naši organizace o které nemáš ani páru, i když tu všechny přesvědčuješ o opaku :o)...

Asi tě překvapím, ale když mi v 19hod padla, tak zavřu skříňku a tím to pro mě hasne...Jdu domů, těším se na mladou, přátelé a přes sezónu na nějakou tu projížďku. Nemyslím na radar ani jiné pracovní záležitosti.

Pozdrav ode mě své kamarády, co do práce nechodí kvůli peněz, ale pro své přesvědčení konání dobra druhým... A zeptej se jich, proč dál v této organizaci setrvávají, když jsou přesvědčeni o její špatnosti... Vlastně promiň, přemýšlejí o odchodu... To je jiná...

Já nejsem pokrytec a přinávám se, že do práce chodím kvůli platu, který je slušný... A to, že se tu práci snažím dělat tak, abych se nemusel stydět, to už je věc druhá.

A závěrem bych komentoval tvé příspěvky tvými slovy... Ano, zůlstaneš tím co jsi... čím jsi se sám nazval...good


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
06.11.2007 20:59:43
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

huskyb12 psal:

Kelly seš neinformovanej blb :)))
jedinej moudrej je Ice, ci fix !

No, o jeho informovosti je to na pováženou... Já mám informace pouze z města kde pracuju já... ale s tím blbem s tebou souhlasím... neberte to jako urážku, pouze souhlas s názorem druhého... bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
06.11.2007 21:04:21
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Meloun psal:

Tak koukám, Ice, že jsi měl spíš napsat,že taháš ze zahraničí pneumatiky všech značek,vejfukový systémy od renomovaných výrobců,destičky,oleje a řetězový sady za 30% obvyklé ceny!!
Hned by se s tebou chtěl každej kamarádit!surprisedbigsmile

no jo, pravdu díž... bigsmile příště už budu vědět...

hele, já vím ,že tu hodně lidi čílím, ale prostě komunikuju... já si z toho hlavu nedělám... názory, ať jsou jakékoliv beru, některé se jen snažím vyvrátit z vlastní zkušenosti...  a ty nadávky některých jedinců? no co už? prostě sem chodí lidi různí a s tím nic nenadělám... mě to neuráží... Nadávky někoho, kdo mě osočuje z lhaní, homosexuality, a jiné mě nikterak neuráží... Až mi to řekne někdo, kdo mě zná osobně, pak se mě to asi dotkne... ale takhle? pohodička..


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
06.11.2007 21:08:29
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

jardagsf psal:
osiris psal:

...podle mě je jasný, a tvrdím to furt (i u státní policie), že všude můžou bejt "lidi" a házet to šmahem do jednoho pytle je blbost smile1

njn , jestli je nektera mensina na ranu palici a ma IQ tykve , chova se nadute a arogantne a to v nejakych 95% tak je smahem do jednoho pytle hazet budu a bude na jedincich abych na ne mel jiny nazor
kontrolni otazka - hovoril jsem o mensine :
1.statni policie
2.mestska policie
3.romska mensina
4.skinheadi
5.žide
ps. ajs v tom pytli rozhodne je bad bo arogance a nadrazenost kterou projevuje tady se urcite neda srovnat s tou kterou projevuje kdyz OPRAVDU TU MOC MA
pps ze se ja necham vytocit dycky nejakym debilem , ze se na to nevyseru
ppps. jak rikal Kelly - howg domluvil jsem

koukám, že ty budeš patřit mezi hodně tolerantní lidi...

policajty bych chápal, skinheady a romy asi taky... ale ti židi? nemáš ty knírek a patku nalevo?

takovým lidem, jako jsi ty říkám hlupáci a nikoho tím rozhodně neurážím...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
06.11.2007 21:19:36
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Tak pánové... docílili jsme docela slušné sledovanosi tohoto tématu a myslím, že je nejvyšší čas se věnovat něčemu příkladnějšímu... bigsmile Ta běhajíci jitrnička navodila lepší atmosféru, tak proč to kazit...?!? Tady už jsme si asi řekli všechno co šlo...

Pro ty, co si myslí že jsem zakomplexovaný a arogantní blb, snažte se mě tu překousnout i s mými občas odlišnýma názorama a ostatní menšině (snad si je nepodá ten malej Adolf, co se tu projevil bigsmile)co mě alespoň trochu chápe děkuju za tolerantnost... smile1

Přeju hezký večer... good


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
VikecB12 (Člen)
06.11.2007 21:23:26
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Tak už se nám vlákno ubíralo správným směrem(k pussyvinám) a najednou sme zase spátky na začátkubigsmile
Jinak ti závidím to že máš padla,sedáš na mašinu a na radar už nemyslíš,ja sedám na mašinu a na radar myslet začínámsicksmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
06.11.2007 21:26:04
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

...ježišmarjákristepane, nemlufte mi tady vo cikánech, já uš zase začínam vidět ruděsurprised ...asi sem taky hloupej Adolfsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ice (Člen)
06.11.2007 21:29:53
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

VikecB12 psal:

Tak už se nám vlákno ubíralo správným směrem(k pussyvinám) a najednou sme zase spátky na začátkubigsmile
Jinak ti závidím to že máš padla,sedáš na mašinu a na radar už nemyslíš,ja sedám na mašinu a na radar myslet začínámsicksmile2

Bojíš se radaru na mašině? Pokud tě nezastaví, tak se foto hodí do koše, protože tě nemají jak ztotožnit...jestli teda jezdíš se škopkem na palici... V autě bych to chápal, ale na mašině?!? Tím tě k ničemu nenabádám samozřejmě smile1


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
06.11.2007 21:31:43
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Filous psal:

...ježišmarjákristepane, nemlufte mi tady vo cikánech, já uš zase začínam vidět ruděsurprised ...asi sem taky hloupej Adolfsurprised

no, tak ruku na srdce, konečně se někomu podařilo mě trochu urazit, když mě hodil do jednoho pytle s tou chátrou přičmoudlou...bad


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Meloun (Člen)
06.11.2007 21:33:26
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

...pokud ti tam ta zakrslá můra od MP Bohdaneč neskočí před kola a naproti jak na potvoru nejede offroad jak hovado!surprisedbadidontknowsmile2


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
06.11.2007 21:34:57
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

...áááá, panáček je taky rasistabigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
06.11.2007 21:35:59
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

už mě unavuje být pořád v ilegalitěsmile2 Kde sou ty časy kdy sem si šel vyčistit hlavu svižnější jízdou a v poklidu,ted aby člověk čučel po škarpách vodkud ho změří a ujíždět při každé silniční kontrole se mě taky nechce.Ale je fakt že v autě platím flastry častěji neš na bajkusmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ice (Člen)
06.11.2007 21:36:25
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Meloun psal:

...pokud ti tam ta zakrslá můra od MP Bohdaneč neskočí před kola a naproti jak na potvoru nejede offroad jak hovado!surprisedbadidontknowsmile2

jasná páka... tak to už jsou situace, který neovlivníš...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
06.11.2007 21:38:55
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Filous psal:

...áááá, panáček je taky rasistabigsmile

panáček není rasista... panáček vyrůstal v blízkosti těchto parazitů a je pochopitelné, že je díky svému zaměstnání v úzkém kontaktu s touto už dávno ne menšinou... v tomto státě je rasismus, to přiznávám, ale vůči normálním lidem ze směru téhle chátry...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
VikecB12 (Člen)
06.11.2007 21:47:22
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Nakonec tady nebudeš tak stracenejgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ice (Člen)
06.11.2007 21:57:12
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

VikecB12 psal:

Nakonec tady nebudeš tak stracenejgoodbigsmile

neboj, já si to zase někde poseru bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr