Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » kuwa to sů machři

Koldan (Člen)
15.11.2007 10:17:52
Offline

kuwa to sů machři

Kuwa oni tam fakt asi musej být strašně dobrý,dyž sa jim daří při monopolním postavení na trhu dělat také tržbyidontknow.
Chtěl bych tam dělat ekonoma:
ředitel: hele Franto příští rok byzme potřebovali zvýšit zisk vo 50 %
Franta: jasný šéfe, dám to do komplu, spočítám, vymyslím, mám deset škol sem dobrej
po 14 dnech
Franta: šéfe,tag sem to spočítal, zdražíme elektřinu
ředitel: a není to blbý,dyž zme tag v zisku
Franta: ne, šak si to nemaj gde vzít a pokud budů moc nespokojení, změní se maximálně vláda,my tu zostanem
ředitel: o.k. Franto, tag to hoď do médií,takové ty kecy o stoupání nákladů a vyrovnávání se cenám evropy. Jo a příští měsíc ti tam hodím k výplatě nějakej ten statisícek, seš fakt dobrejgood

http://www.novinky.cz/ekonomika/cez-zvy … 4rtm3.html


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Americkej (Člen)
15.11.2007 10:30:37
Offline

Re: kuwa to sů machři


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Peka (Člen)
15.11.2007 10:36:36
Offline

Re: kuwa to sů machři

Ne to jsou Kurvy zkurveny, trikrat jim pussypussypussy


B12 neni uz je autobus :)
Lihy (Člen)
15.11.2007 10:38:26
Offline

Re: kuwa to sů machři

Koldan: Hele vogu a co takhle postavit si vlastní elektrárnu, to taky nemusí bejt špatný páč od tebe tu energii čez MUSÍ kupovat....takže taky celkem jistý odbytsmile1

Americkej (Člen)
15.11.2007 10:40:05
Offline

Re: kuwa to sů machři

Lihy psal:

Koldan: Hele vogu a co takhle postavit si vlastní elektrárnu, to taky nemusí bejt špatný páč od tebe tu energii čez MUSÍ kupovat....takže taky celkem jistý odbytsmile1

taky už jsou o větrný projekty slušný boje


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Filous (Člen)
15.11.2007 10:41:13
Offline

Re: kuwa to sů machři

...tags mě zase nasral, děkujusmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
marcoo (Člen)
15.11.2007 10:51:08
Offline

Re: kuwa to sů machři

solární panýlek na střěše to jistí  goodgoodgood
Přes léto utáhne ohřát vodu,počítač,svítit a nechat hrát televizy.Za 2 roky návratost vkladu.goodgood

Datel (Člen)
15.11.2007 10:52:10
Offline

Re: kuwa to sů machři

du si nalit štamprlu slivovice, kterů jsem si sám napálil a sám nasbíral trnky.....

Lihy (Člen)
15.11.2007 11:02:06
Offline

Re: kuwa to sů machři

Americkej psal:

taky už jsou o větrný projekty slušný boje

Na větry srát.....hnůj, sláma a podobnej bordel to je lepčejší bo ti vzniká i odpadní teplo, kerý můžeš dál použít k ohřevu vody a prodávat např. k vytápění celý vesnice...a to se vyplatí bobe, ale technologie je drahá a burani sou často kokoti a nepovolej ti to postavit bo se bojej že to bude smrdět a zatim se jim vyplatí topit uhlim bo je dotovaný státemsick

inkvizitorr (Administrator)
15.11.2007 11:15:10
Offline

Re: kuwa to sů machři

taky bych to viděl na nějaký technický konopí a mašinku lisující to do briket a následný spalování... zabiješ několik much jednoui ranou, dostaneš na to tři prdele dotací a na rozdíl od vrtulí to může běžet furt a nemá to přebytky ve špičce bo se ten výkon dá regulovatgood


doba je temná...
Koldan (Člen)
15.11.2007 11:19:55
Offline

Re: kuwa to sů machři

kuwa příští rok řeším krbové kamna, zatopíš,je teplo,místo na tv čučíš do plamenů a romaňtárna jag sviň. Máme totiž vše na elektriku,včetně topení, posledně dyž sem zatopil sem měl strach,že to kolečko z elektroměru ulítne jakg se vrtělosmile2

TO Lih: mám to vykoumaný jinak, elektrárna na živej pohon vogusurprised
Kůpím křečka a křečkovou, při odhadu jednoho vrhu s počtem 7 malých křečťat a třikrát do roka mi jen tito dva daj při investici 40 Kč cca 21 křečků. Samo,že je budu pářit dál,tagže geometrickou řadou bych se moh dostat brzo do počtu,gdy je hodím do vobrofský klece s takovým tím točícím kolotočem a pag už jen dynamo a sfítím woegood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
misi (Člen)
15.11.2007 11:23:15
Offline

Re: kuwa to sů machři

jo a mezi to technické fuknout i pár pořádných modelů... :D AT JE U LISU CO DĚLAT goodbigsmilebigsmile


Blu one.... old one
Americkej (Člen)
15.11.2007 11:25:34
Offline

Re: kuwa to sů machři

Lihy Inkviz : vzali jste to za špatnej konec, vy se tu kluci bavíte, co je výhodný pro provoz...já o tom, že zelený komunisti nutěj vykupovat tuhle vrtulovou za mnohonásobně víc-kapišto?zaplatí to čez, potažmo i já.Už víme, proč jsou najednou tahanice o pole vhodný k výstabě větrníkáren?


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Mour (Člen)
15.11.2007 11:31:16
Offline

Re: kuwa to sů machři

Koldan: ...u krbáčů se zahřeješ dvakrátgood ....vlastní zkušenost bigsmile ...jinak jsou supr a topíš pak za pár šupů, nezapoměň ale na rozvod teplého vzduchu do ostatních pokojů, obvykle to běžnou samoventilací nefunguje, měly by být vzduchové rozvody, buď samovolné nebo za pomocí ventilátoru.

vorel (Člen)
15.11.2007 11:51:49
Offline

Re: kuwa to sů machři

vogové, jasná věc, vodstřihnout se vod nich co to de, dyš vypnou že jim spadnul drát tak furt mam teplo z kamen a uvařit si na nich taky můžu, svíčky a pohoda

jirko, dyk sme se k tomu vogo někde v bruselovi zavázali všici že se musí zvýšit podíl z vobnovitelnejch kvůlivá smradu z uhlí, změnák klímy, golfskej proud za chvíli pojede úplně jinam, to se to teprv tady v evropě změní...takže kdo by do těch větrníků investoval dyby neměl jistej vodběridontknow
jo a zelenej komunista to já jako teda asi sem, ale to neznamená že si nemůžem vopčas vypítwine


řikám si hurikán
Americkej (Člen)
15.11.2007 11:56:25
Offline

Re: kuwa to sů machři

ty a všecky Tvoje klony maj u mě čestnou výjimku, to je bez debat !good


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
misi (Člen)
15.11.2007 12:15:14
Offline

Re: kuwa to sů machři

inkvizitorr psal:

taky bych to viděl na nějaký technický konopí a mašinku lisující to do briket a následný spalování... zabiješ několik much jednoui ranou, dostaneš na to tři prdele dotací a na rozdíl od vrtulí to může běžet furt a nemá to přebytky ve špičce bo se ten výkon dá regulovatgood

Jestli to budeš realizovat dej vědět... seženu pozemek, a lis, ... dokonce lis už mám .. není to špatný nápad .. jakože bez investic ... bigsmile


Blu one.... old one
Lihy (Člen)
15.11.2007 12:24:20
Offline

Re: kuwa to sů machři

Americkej psal:

Lihy Inkviz : vzali jste to za špatnej konec, vy se tu kluci bavíte, co je výhodný pro provoz...já o tom, že zelený komunisti nutěj vykupovat tuhle vrtulovou za mnohonásobně víc-kapišto?zaplatí to čez, potažmo i já.Už víme, proč jsou najednou tahanice o pole vhodný k výstabě větrníkáren?

Hele tak já teda nevim ale voni se rozlišujou ceny i podle toho jakej obnovitelnej zdroj používáš?

Vono neni biomasa jako biomasa, třeba já myslel využití hnoje s odpadama ze zemědělství (sláma atd.)Zjednodušeně řečeno...se to hodí do kotle kde to začne hnít a lapá se ten plyn z toho unikající. Tim pak topíš (takže čistý palivo) ty zbylý sračky se  přidávaji do do těch pytlů co si koupíš v různejch Baukrámech jako zahradnický supstrátbigsmile a nebo usušíš a slisuješ a prodáváš jako hnojivové tyčinky a seš bez odpadůgood

yello (Člen)
15.11.2007 12:39:44
Offline

Re: kuwa to sů machři

Zrovna vcere jsem poslouchal nejskeho sefa spolecnosti,kerej prosazuje aby ses na tv dival pedalujice,nebo si behem dne napedaloval eletriku.Kdyz budes pedalovat 2 hodky,dostanes od elektrarenske bonus 1 hodinu.K TV dostanes takovej box s hodinama kery si prosledoval,a utrum,sednout a pedalovat.
Obhajoval to tim,ze krome dobre kondicky a energetickeho prinosu,to povede k vyraznemu zlepseni kvality tv programu,protoze asi tezko bude nekdo hodinu pedalovat,aby se kouk na Vyvolene.Tak nevim...


...che palle !!!
Polo (Člen)
15.11.2007 13:13:26
Offline

Re: kuwa to sů machři

Koldan psal:

kuwa příští rok řeším krbové kamna, zatopíš,je teplo,místo na tv čučíš do plamenů a romaňtárna jag sviň. Máme totiž vše na elektriku,včetně topení, posledně dyž sem zatopil sem měl strach,že to kolečko z elektroměru ulítne jakg se vrtělosmile2

TO Lih: mám to vykoumaný jinak, elektrárna na živej pohon vogusurprised
Kůpím křečka a křečkovou, při odhadu jednoho vrhu s počtem 7 malých křečťat a třikrát do roka mi jen tito dva daj při investici 40 Kč cca 21 křečků. Samo,že je budu pářit dál,tagže geometrickou řadou bych se moh dostat brzo do počtu,gdy je hodím do vobrofský klece s takovým tím točícím kolotočem a pag už jen dynamo a sfítím woegood

otázka je, esli ti ty křičci nesežerou víc než vyprodukujou energie - a dej si pozor aby se ti neprokousali ven - bys pak eště musel zacvakat deratizaci nebo jak se menuje to odškůdcování bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
PALOUS (Člen)
15.11.2007 20:12:01
Offline

Re: kuwa to sů machři

Koldan psal:

kuwa příští rok řeším krbové kamna, zatopíš,je teplo,místo na tv čučíš do plamenů a romaňtárna jag sviň. Máme totiž vše na elektriku,včetně topení, posledně dyž sem zatopil sem měl strach,že to kolečko z elektroměru ulítne jakg se vrtělosmile2

TO Lih: mám to vykoumaný jinak, elektrárna na živej pohon vogusurprised
Kůpím křečka a křečkovou, při odhadu jednoho vrhu s počtem 7 malých křečťat a třikrát do roka mi jen tito dva daj při investici 40 Kč cca 21 křečků. Samo,že je budu pářit dál,tagže geometrickou řadou bych se moh dostat brzo do počtu,gdy je hodím do vobrofský klece s takovým tím točícím kolotočem a pag už jen dynamo a sfítím woegood

Jj krbofky kupgoodjá to udělal letos taky a můžu říct,že sem to zasraný elektrický topení ještě nezapnulgooddříví mám kdy chci za gut cenu tak bude poprvý přeplatekgood


Jebat motorky :-)
KOVAL (Člen)
15.11.2007 20:31:26
Offline

Re: kuwa to sů machři

pussy krbovky,pořádnej krb s rozvodem vzduchu,šak si budu vytápět vlastnim krbem celou chaloupku a ještě nad nim udělám pec abych se mněl kde váletcool

vorel (Člen)
15.11.2007 21:28:58
Offline

Re: kuwa to sů machři

lihu, ta výkupní cena za tu větrnou je garantovaná a vyšší, jako pobídka to stavět


řikám si hurikán
KOVAL (Člen)
15.11.2007 21:50:27
Offline

Re: kuwa to sů machři

všechno je to tady výborný..
my třeba jako máme ve mlejně turbínu a generátor a vim že NIKDY nepoběží,a ted nemám na mysli technický problémy..
takový ty naivity že - vyrobim si elektriku pro sebe ať jdou monopolisti dopussy, to je pohádka z žíše snů..
mám tady vedle jednoho za lesem co má mlejn a v něm strašně let funkční turbínu a generátor,roky vyráběl proud a dodával do sítě i za komančů,když pak tydle zmrdi že mu budou dávat kurevsky málo za jeho kilowaty co do dává do sítě a spátky si musí na svý vlastní svícení v tomtéž objektu KUPOVAT! tu několikanásobně dražší vod zmrdů z ČEZu ,tak se na to vybod,pěkně to vodpojil  a vyráběl si akorát pro sebe na svícení..
a jak to dopadlo?
jednoho krásnýho dne přijeli,vostříhali mu v jeho vlastním baráku tu jeho vlastní elektrárnu a spočitali mu to..
i u soudu..
dneska dluží několik mega za vzniklou škodu kterou jim ůdajně způsobil  a jeho vlastní elektrárna kerou i s mlejnem postavil jeho děda stojí a stát bude dál,ačkoliv vyráběl zadarmo elektriku z vody kerá teče náhonem kolem jeho mlejna..
to jen jako abysme si rozumněli jak to jako funguje s těma obnovitelnejma a ekologickejma zdrojema energie......

PALOUS (Člen)
15.11.2007 21:59:18
Offline

Re: kuwa to sů machři

vorel psal:

lihu, ta výkupní cena za tu větrnou je garantovaná a vyšší, jako pobídka to stavět

Jasan ale otázka jesi vykoupějbigsmileviz.Nový Hrádekgoodstojí to tam hafo let až to pak vod něj čez koupil a stejně netočejbadprej si stěžovaly lidi že to hučí ale tomu já moc nevěřímbigsmilebych řek že Milan by toho o tom věděl vícgoodtak kde jsi?help


Jebat motorky :-)
alkoholix (Člen)
15.11.2007 22:18:03
Offline

Re: kuwa to sů machři

maji malo chudaci !sick


Jsem zpět a rád 😎
VikecB12 (Člen)
15.11.2007 22:31:26
Offline

Re: kuwa to sů machři

só to piče jak sviňa,bohužel v tomto státě není vůle pro odstranění monopolu,vždyť só to prachy do té naší prázdné státní pokladnysmile2fuckfuckfucksicksicksickheadshakeass


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
vorel (Člen)
15.11.2007 23:00:16
Offline

Re: kuwa to sů machři

fšude s tim elektřtinou maj momopola, von ten roman tyčka za nic nemůže, kdo z nás by se choval jinak


řikám si hurikán
Datel (Člen)
15.11.2007 23:06:46
Offline

Re: kuwa to sů machři

Já?surprisedidontknow

bigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
16.11.2007 07:26:25
Offline

Re: kuwa to sů machři

Pro názornost plat člověka který tomu šéfuje

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/kolik.jpg

:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Michal Dk (Člen)
16.11.2007 07:36:56
Offline

Re: kuwa to sů machři

Co se vám nelíbí 13 mil.euro to má dneska kdejakej kokotbigsmilebigsmile

misi (Člen)
16.11.2007 07:55:53
Offline

Re: kuwa to sů machři

KOVAL psal:

všechno je to tady výborný..
my třeba jako máme ve mlejně turbínu a generátor a vim že NIKDY nepoběží,a ted nemám na mysli technický problémy..
takový ty naivity že - vyrobim si elektriku pro sebe ať jdou monopolisti dopussy, to je pohádka z žíše snů..
mám tady vedle jednoho za lesem co má mlejn a v něm strašně let funkční turbínu a generátor,roky vyráběl proud a dodával do sítě i za komančů,když pak tydle zmrdi že mu budou dávat kurevsky málo za jeho kilowaty co do dává do sítě a spátky si musí na svý vlastní svícení v tomtéž objektu KUPOVAT! tu několikanásobně dražší vod zmrdů z ČEZu ,tak se na to vybod,pěkně to vodpojil  a vyráběl si akorát pro sebe na svícení..
a jak to dopadlo?
jednoho krásnýho dne přijeli,vostříhali mu v jeho vlastním baráku tu jeho vlastní elektrárnu a spočitali mu to..
i u soudu..
dneska dluží několik mega za vzniklou škodu kterou jim ůdajně způsobil  a jeho vlastní elektrárna kerou i s mlejnem postavil jeho děda stojí a stát bude dál,ačkoliv vyráběl zadarmo elektriku z vody kerá teče náhonem kolem jeho mlejna..
to jen jako abysme si rozumněli jak to jako funguje s těma obnovitelnejma a ekologickejma zdrojema energie......

TEORETICKY by na to měl dostat dotace to co píšeš se mi nějak nezdáidontknow


Blu one.... old one
Koldan (Člen)
16.11.2007 08:01:32
Offline

Re: kuwa to sů machři

K.a.s.y.m. psal:

Pro názornost plat člověka který tomu šéfujehttp://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … /kolik.jpg

kuwa jako pochopím,že špičkoví manažeři se musej platit, aby zkrátka neutíkali třeba do soukromýho sektoru apod. Ale chtěl bych vidět,kerá sůkromá firma by vyplatila taků mzdu,to už je trošku něgde jindefucksurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
vorel (Člen)
16.11.2007 09:19:18
Offline

Re: kuwa to sů machři

soukromá firma s timle ziskem určitě, mě to nějak zvlášť nesere, že si pár lidí vydělá trochu víc než já


řikám si hurikán
jardagsf (Člen)
16.11.2007 10:06:37
Offline

Re: kuwa to sů machři

misto drzkovani se seberte a bezte toho sefa CEZU vystouchat ze zidlegood jo a kdyz nemate na to ho z te zidle shodit tak drzet kusnu a delejte to NA CO MATE a podle toho budete taky zaplaceni
jardagsf v kolbence pracujici a podle toho taky plat pobirajici


MOTO KOZZI GRISO
Filous (Člen)
16.11.2007 10:19:01
Offline

Re: kuwa to sů machři

...ten šedivej pán s Krumau má rechtgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
16.11.2007 10:45:48
Offline

Re: kuwa to sů machři

jardagsf psal:

misto drzkovani se seberte a bezte toho sefa CEZU vystouchat ze zidlegood jo a kdyz nemate na to ho z te zidle shodit tak drzet kusnu a delejte to NA CO MATE a podle toho budete taky zaplaceni
jardagsf v kolbence pracujici a podle toho taky plat pobirajici

nemám nic proti tomu,dyž si šikovnej člověk vydělá,kdo umí ten umí a je jedno jestli je to podnikatel a majitel firmy nebo člověk v zaměstnaneckém poměru. Ale v případě státního podniku se dostávat na takové mzdy mi přijde těžcebad Není problém v tom člověku, kerej to dostane nebo si o to řekne, dělal bych to samé, je problém v tom systému, který toto umožní.surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
vorel (Člen)
16.11.2007 10:47:05
Offline

Re: kuwa to sů machři

dyk, dyk, more


řikám si hurikán
Michal Dk (Člen)
16.11.2007 12:49:48
Offline

Re: kuwa to sů machři

KOVAL psal:

pussy krbovky,pořádnej krb s rozvodem vzduchu,šak si budu vytápět vlastnim krbem celou chaloupku a ještě nad nim udělám pec abych se mněl kde váletcool

Hele Kovale nestaví tvůj otec náhodou krby?

KOVAL (Člen)
16.11.2007 21:43:09
Offline

Re: kuwa to sů machři

no prostě woe kameníci..
vobkládáme i krby,to jo..
teda já..
starý otec už jenom kybicuje a dělá chytrýho..smile1
kdo někdy dělal s vlastním fotrem,ví že je to na zabití několikrát do tejdne..smile1

Michal Dk (Člen)
16.11.2007 21:56:55
Offline

Re: kuwa to sů machři

obestavoval mě vložku ve Dvoře Královým s p.Vojtěchem to je můj strejda,ja jsem chodil na zákl.do Ostroměře a tebe si taky pamatuju.

KOVAL (Člen)
16.11.2007 22:09:14
Offline

Re: kuwa to sů machři

čoveče já si tě teda nepamatuju,páč vůbec nevim vo koho v tvym případě jdesmile1
ale na akci s Václavem se pamatuju,není to tak dávno,pamatuju si něco vo nějakým melouchu že potřeboval Václav někomu něco v rodině a chtěl s tim pomoct,tak se vtom nějak angažovali stařícismile1smile1smile1

Michal Dk (Člen)
17.11.2007 06:52:19
Offline

Re: kuwa to sů machři

Jo to je přesně vono já pocházím z Mlázovic chodil jsem do třídy s Mil.Voljejníkem,Mir Pácaltem,Karešová a.j.v loni v létě jsme měli sraz třídy po 21 letech u Kameníka čéče  pěkně jsem se zmazal máte tam nějakou silnou chlastubigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr