Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nové boty

ROMIN (Člen)
15.11.2007 19:54:19
Offline

Nové boty

zdravim všechny přítomné,mám dotaz jaké byste mi doporučily boty za rozumnou cenu jezdím spíš na pohodu a v klidu.Chtěl bych přez zimu koupit nové tak nějaky typ nebo radu dle čeho,vybýrat.díkas dosud jsem jezdil v kanadách a už mně nebaví to šněrování.

Zdenák (Člen)
15.11.2007 20:06:06
Offline

Re: Nové boty

Lyžáky - Přeskáče?


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
ROMIN (Člen)
15.11.2007 20:10:52
Offline

Re: Nové boty

to jsem čekal když neporadíš tak nepiš

Meloun (Člen)
15.11.2007 20:23:18
Offline

Re: Nové boty

Tak Zdenák-a máš to!bigsmile

Každej má jiný boty ajiný požadavky...
Pak se ti sem nasune 30 příspěvků a každej na jiný gumáky a z toho budeš jako moudrej??idontknow
Vem si,co se ti líbí a co ti sedí na haxně a je to,ne??
Vždyť je to spotřební zboží proboha,tak z toho nedělejte takovou vědu..headshake


PURE NAKED BIKE!
alkoholix (Člen)
15.11.2007 20:23:55
Offline

Re: Nové boty

ja je headshakemam z lidlu a celkem dobry


Jsem zpět a rád 😎
Zdenák (Člen)
15.11.2007 20:25:44
Offline

Re: Nové boty

Ok tak aby nebyl Meloun tak radostnej tak poradím. cool

Lídl nebrat.

Spokojen??

podle mě do 3 litrů jsou to gumáky všechno stejný a pak už záleží na tom jak ti to sedne.


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
fido (Člen)
15.11.2007 20:58:26
Offline

Re: Nové boty

Nenapsals co přesně požaduješ a očekáváš. podle mě stačej na běžný ježdění
tydle:

http://www.motostar.cz/eshop/index.php? … 55f7bb1e73

Já mám jedny turist a potom Sidi u kterých se mi podělal zip, ale to sem nepatří, bo sem jelito. Určitě máš lepší boty s chráničema..potom to oceníš až sebou plácneš.
Nej byly holiny na endurobigsmile


bla...blabla...!
sonyk (Člen)
15.11.2007 21:07:14
Offline

Re: Nové boty

formy mam a super i mi zachranili nozku


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
ross (Člen)
15.11.2007 21:17:26
Offline

Re: Nové boty

fido psal:

Nenapsals co přesně požaduješ a očekáváš. podle mě stačej na běžný ježdění
tydle:

http://www.motostar.cz/eshop/index.php? … 55f7bb1e73

Já mám jedny turist a potom Sidi u kterých se mi podělal zip, ale to sem nepatří, bo sem jelito. Určitě máš lepší boty s chráničema..potom to oceníš až sebou plácneš.
Nej byly holiny na endurobigsmile

Tak přesně ty modrý mám a je to jen pro paráduass kotník to moc nechráníidontknow
Příště šáhnu vejšsmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
sonyk (Člen)
15.11.2007 21:23:14
Offline

Re: Nové boty

dostal sem autem na kotnik a np ano sem to necitil ale pri padu to mo nepodrzi asi taky sou za 2700 a to zadny gumovky nepodrzi


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
jiri67 (Nový člen)
15.11.2007 21:27:29
Offline

Re: Nové boty

Čus bandasky.
Jsem tady novej, B6 mám asi 2 měsíce a najeto 600km. Dobrej stroj!
Boty jsem si pořídil z http://www.bikerscrown.cz/katalog.php?c … amp;page=2

SLUGI (Člen)
15.11.2007 21:29:09
Offline

Re: Nové boty

... myslím že těmato "nic nepokazíš"  good

http://www.motostar.cz/eshop/zobrazeni_ … ts_id=4113

... ale pokud seš ten co musí mít to nej tak pak vem tyto

http://www.motostar.cz/eshop/zobrazeni_ … ts_id=2091

... a pro rejpaly, jo jsou ještě lepší botky,ale já teď píšu vo  Oxtarech  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
marcoo (Člen)
15.11.2007 22:07:56
Offline

Re: Nové boty

formy jsem měl cca sezonu.Oba zipy v pussy
Pak sem koupil formy F1 ty maj kotníkovej kloub a dobrý.Zatím teda držej

alkoholix (Člen)
15.11.2007 22:09:27
Offline

Re: Nové boty

no prave ze do 3 litru je to stejny.... neber to jako provokaci bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Jsem zpět a rád 😎
vorel (Člen)
15.11.2007 22:24:19
Offline

Re: Nové boty

měl sem kozačky oxtar matrix s goretexem: hnusný, asi moc by bez protektorův nezachránily, nepromoknou a supr pohodlný. te mamď hustý enduro boty oxtar tcx nebo jak a vzpomínám na to pohodlísmokin


řikám si hurikán
VikecB12 (Člen)
15.11.2007 23:18:54
Offline

Re: Nové boty

Já mám už asi 6 let boty StylMartin,nic se mě nepáře,netrhá,zipy drží,ale už je mám fest vymačkaný.Vydrželi mě 60tis km,takže mají svoje votsloužený,přes zimu bych chtěl taky nějaký koupit,budto zase SM,nebo ALPINESTERSgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Myšák (Člen)
16.11.2007 01:47:28
Offline

Re: Nové boty

jiri67 psal:

Čus bandasky.
Jsem tady novej, B6 mám asi 2 měsíce a najeto 600km. Dobrej stroj!
Boty jsem si pořídil z http://www.bikerscrown.cz/katalog.php?c … amp;page=2

Nitro nebrat! headshake


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Koldan (Člen)
16.11.2007 07:38:30
Offline

Re: Nové boty

ser na to jestli jsi turista nebo sportovec, při pádu, když ti nedá někdo přednost, je to jedno,pojedeš po zemi,motorku na kontíku a tam pak rozhoduje každá blbina. Tady větčinou platí,čím vyšší cena tím vyšší kvalita, prostě se holt ty bezpečnostní prvky musej zaplatit. Já vyzkoušel několikatery boty od rozpočtových z Louise až po tu nejvyšší řadu od Oxtaru co sem dával Slugi a hádej, které jsou nej?good


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
16.11.2007 08:31:32
Offline

Re: Nové boty

...taky mam pjet let Styl Martin Jerez a sou pohodlný, ale né moc bespečný, bo sou jag bačkory...nicméně tři kreše se mnou přestály, nigde se netrhaj a nepářou, prostě vydrželi, uďáli svoji službu a přes zimu pudou do kamen, bo mi Jéžíšek dotáhne Gaerne G-RS...ale za posledních pár měsíců sem měl na noze gde co a musim říct, že máloco bylo nositelný...f pondělí sem měl na noze todle:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Filous/DSC00085.JPG



...a přišlo mi to docela slušný, ofšem cena vyšší...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
16.11.2007 08:37:04
Offline

Re: Nové boty

Filous psal:

...taky mam pjet let Styl Martin Jerez a sou pohodlný, ale né moc bespečný, bo sou jag bačkory...nicméně tři kreše se mnou přestály, nigde se netrhaj a nepářou, prostě vydrželi, uďáli svoji službu a přes zimu pudou do kamen, bo mi Jéžíšek dotáhne Gaerne G-RS...ale za posledních pár měsíců sem měl na noze gde co a musim říct, že máloco bylo nositelný...f pondělí sem měl na noze todle:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … C00085.JPG

...a přišlo mi to docela slušný, ofšem cena vyšší...

to sou ňáký přáskáče na lyže neidontknowidontknowidontknow


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
16.11.2007 08:41:11
Offline

Re: Nové boty

...trochu plastu tam je, ale fakt bych řek, že je to vopravdu to lepší, co je dneska na trhu...hodně pohodlný a hodně pevný f kotníku, přitom supr pohyblivý...dyby to nebylo tag drahý, tag vo tom vážně přemejšlim...uš nechci mňekký bačkory...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
16.11.2007 08:46:35
Offline

Re: Nové boty

Filous psal:

...trochu plastu tam je, ale fakt bych řek, že je to vopravdu to lepší, co je dneska na trhu...hodně pohodlný a hodně pevný f kotníku, přitom supr pohyblivý...dyby to nebylo tag drahý, tag vo tom vážně přemejšlim...uš nechci mňekký bačkory...

Něco na tom asi bude.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Peca-f6 (Člen)
16.11.2007 08:52:00
Offline

Re: Nové boty

a kolik za to, ze jsem tak smeli?...Uz driv mi padli do oka ... ne ze bych je sel zitra koupit , ale libi se mi ....tak nahod cenu pro orientaci

Filous (Člen)
16.11.2007 09:02:49
Offline

Re: Nové boty

...350,- ojro...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Peca-f6 (Člen)
16.11.2007 09:26:42
Offline

Re: Nové boty

Tak to jsem mel cekem dobrej osobni odhad ... kdyz beru v potaz ze delaj cvicky za 4500 ...

Koldan (Člen)
16.11.2007 10:37:51
Offline

Re: Nové boty

tady už kotník nepovolí,jedině celá noha vogosurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
16.11.2007 12:10:57
Offline

Re: Nové boty

...no to asi nepovolí...vona ta bota je vlastně jakoby neoprénová ponoška + plastová ortéza...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
16.11.2007 13:30:34
Offline

Re: Nové boty

No právě,co je bespečný,to je většinou míň pohodlný.Tenkrát když sem si je kupoval,tak sem se rozhodoval mezi SM a Sidičkama,kerý vypadali líp,mnohem víc ochranejch plastů,ale jak sem do nich vlezl a udělal pár kroků po krámě bylo rozhodnutý.Připadal sem si jak v ližákáchsmile2headshake


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zdenda (Člen)
16.11.2007 22:56:03
Offline

Re: Nové boty

Alpinestars SMX, není nad to když si člověk pevně zakšíruje vnitřní botičku a pak si teprve zapne zipem a přezkou botu.goodgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
maňas (Člen)
17.11.2007 10:52:24
Offline

Re: Nové boty

i kožený boty toho chytnou dost,v mém případěgoodbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Jarken (Člen)
19.11.2007 08:06:14
Offline

Re: Nové boty

Jo některé boty jsou jak lyžáky, když cj´hodím v Sidinách, tak mi vržou jak vrby u potoka surprised.., ale když jsem se na podzim 2006 vyválel a jebka sršeň 900 než odplul bokem mi chvíli ležel na levém kotníku a brousil jej o asfalt help tak jsem se i přesto postavil, noha úplně v pořádku akorát kosti boty byly (včetně držícího šroubu v kotníkové části) zbroušeny tak, že nebylo ani kde dát do závitu šroubovák, abych to odšrouboval smile2 !

Nicméně vyměnil jsem kosti boty a tyto jsou zase jak nové good a tvrdá bota - lyžák měla v tomto případě své opodstatnění!Jsou dražší pravda, těch 6-7 tis. Ti při koupi přijde moc, ale když se nedejbože něco stane a nedejbože bys jako já nebrousil o asfalt botu, ale vlastní kůži, svaly, šlachy a kost bad ,pak těch 7 litrů je nic, pšouk do vody a budeš se bít do hlavy a říkat já vůl, kdybych tenkrát, tak teď by třeba nemuselo být .... bad no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
jardagsf (Člen)
19.11.2007 09:04:02
Offline

Re: Nové boty

Mas recht Jarkene smile1
jardagsf v nepromokavych lyzakach od oxtaru jezdici a posledni ranu s nohama ok ustojicigood


MOTO KOZZI GRISO
maňas (Člen)
19.11.2007 11:00:08
Offline

Re: Nové boty

samozřejmě bez bot to nejde,ale pokud teda spadneš šikovně jako já,ta to vydržely i kanady,je fakt ,že mi tam noha nikde nezvostala,jel jsem si svou cestou po ass,ale lepší než botaska to asi bylocool


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Jiřina (Člen)
19.11.2007 22:07:30
Offline

Re: Nové boty

Tak já mám teda pro změnu OXTAR TCS EVO RX a nejen že jsou pohodlné, ale bezpečnost je myslím hodně vysoká...navíc vnitřní botička je k nezaplacní...když jsem jezdil letos v zimě, tak jsem si řekl, že nechám tydle perforáky doma a zkusím staré DIADORY...no a nazul jsem je na nohy, zhnuseněsundal a jel trpět zimou...bezpečnost nade vše bigsmile


Tož tak:-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr