Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Moto oblečení (Padana)

John (Člen)
11.11.2007 19:14:41
Offline

Moto oblečení (Padana)

Tak jsem koukal na stránky Padany a už vyjeli se zimní slevou.Má cenu si ještě počkat a nebo už to víc dolu nepude?helpTaky uvítám případné poznatky k této firmě docela bych skusil tu jejich kombožku zatím díkidontknow

Editoval inkvizitorr (11.11.2007 19:31:35)

marcoo (Člen)
11.11.2007 19:40:57
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

mám od padany kožený kalhoty a manželka z korduny a good.Žádnej problém

SLUGI (Člen)
11.11.2007 19:41:16
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

... dolů už to nepude smile1
... pokud chceš Padanu tak na další slevy nečekej, pokud to nemusí bejt zrovna Padana koukni třeba na toto http://pdfkatalog1.louis.de/cgi-bin/detail.cgi?page=156
... ta vlevo je teď za 220e good


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
KOVAL (Člen)
11.11.2007 19:47:07
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

hele jako za ty prachy neni co řešit,to je přece jasný
za vosmičku komboška s protektorama,ta už nemá kam spadnout,jedině už na asfalt až s tebou..
já kupoval před pár lety moji Texport,italskou kvalitku,tomu odpovídala i cenovka nějakejch 24 000,po všech velkoobchodních slevách a Kellyho poviné maxi slevě sem se dostal na nějakejch 17 000,jako mám ji už tak nějak 6let myslim a naprosto bez jedinnýho rozpáranýho švu a čehokoliv jinýho,ale prostě cena dvojnásobná..
pokud ti teda nevadí u Padany poněkud zavádějící název firmysmile1
nebál bych se toho,samozřejmý je že Daineska z toho nikdy nebude,ale ta zas není za vosmičku..smile1

John (Člen)
11.11.2007 19:47:29
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

SLUGI psal:

... dolů už to nepude smile1
... pokud chceš Padanu tak na další slevy nečekej, pokud to nemusí bejt zrovna Padana koukni třeba na toto http://pdfkatalog1.louis.de/cgi-bin/detail.cgi?page=156
... ta vlevo je teď za 220e good

Copak cena i kombožka vypadají zajímavě,ale louis je trochu z ruky asi podpořim domácí firmubigsmile

KOVAL (Člen)
11.11.2007 19:50:46
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

no,vona domácí firma dováží ze zasranýho pakistánu,takže vopatrně s tim patrotismemsmile1smile1smile1

John (Člen)
11.11.2007 19:51:36
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

Tak to asi zkusím když teda říkátegood,ale je fakt,že bych teda v Padaně nerad padnulidontknowbigsmile

John (Člen)
11.11.2007 19:52:56
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

KOVAL psal:

no,vona domácí firma dováží ze zasranýho pakistánu,takže vopatrně s tim patrotismemsmile1smile1smile1

Pákistán taky musí z něčeho žítsmile2bigsmilebigsmile

ABik (Člen)
11.11.2007 20:00:27
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

KOVAL psal:

no,vona domácí firma dováží ze zasranýho pakistánu,takže vopatrně s tim patrotismemsmile1smile1smile1

Na pákistán nám nešahej!!!!! Nebo tě prezident přetáhne trubičkou, laskonkou nebo jiným cukrářským výrobkem fuckbigsmilebigsmilebigsmileass

SLUGI (Člen)
11.11.2007 20:33:11
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

John psal:
SLUGI psal:

... dolů už to nepude smile1
... pokud chceš Padanu tak na další slevy nečekej, pokud to nemusí bejt zrovna Padana koukni třeba na toto http://pdfkatalog1.louis.de/cgi-bin/detail.cgi?page=156
... ta vlevo je teď za 220e good

Copak cena i kombožka vypadají zajímavě,ale louis je trochu z ruky asi podpořim domácí firmubigsmile

... věci vod LOUISe prodává http://www.mtt-brno.cz/
... ale vyšla by tě u něj na 7 a ne na 6 (ale zas bys měl záruku v ČR)


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
John (Člen)
11.11.2007 20:38:33
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

SLUGI psal:
John psal:
SLUGI psal:

... dolů už to nepude smile1
... pokud chceš Padanu tak na další slevy nečekej, pokud to nemusí bejt zrovna Padana koukni třeba na toto http://pdfkatalog1.louis.de/cgi-bin/detail.cgi?page=156
... ta vlevo je teď za 220e good

Copak cena i kombožka vypadají zajímavě,ale louis je trochu z ruky asi podpořim domácí firmubigsmile

... věci vod LOUISe prodává http://www.mtt-brno.cz/
... ale vyšla by tě u něj na 7 a ne na 6 (ale zas bys měl záruku v ČR)

Dík za info teď sem objednal tu padanu tak uvidímeidontknowsmile1

ABik (Člen)
11.11.2007 20:43:22
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

Johne měls tu Padanu na sobě? Já jsem to zkusil a prvotní nadšení z ceny opadlo. Obzvlášť holenní chránič mě naprosto nenadchl. Ta Vanucci je o poznání pohodlnější. U mě ovšem vyhrálo Suomy - za patnáctku super good

John (Člen)
11.11.2007 20:47:45
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

ABik psal:

Johne měls tu Padanu na sobě? Já jsem to zkusil a prvotní nadšení z ceny opadlo. Obzvlášť holenní chránič mě naprosto nenadchl. Ta Vanucci je o poznání pohodlnější. U mě ovšem vyhrálo Suomy - za patnáctku super good

Že bych zase něco posral?idontknowNo uvidíme jak mi padana padnegoodbigsmile

Salam (Člen)
11.11.2007 21:22:28
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

John psal:
ABik psal:

Johne měls tu Padanu na sobě? Já jsem to zkusil a prvotní nadšení z ceny opadlo. Obzvlášť holenní chránič mě naprosto nenadchl. Ta Vanucci je o poznání pohodlnější. U mě ovšem vyhrálo Suomy - za patnáctku super good

Že bych zase něco posral?idontknowNo uvidíme jak mi padana padnegoodbigsmile

ja bych teda nic bez vyzkouseni nekoupil...sou to tvoje penizky...at padnegood

KOVAL (Člen)
11.11.2007 21:23:53
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

no já bych si to teda nelajznul vobjednat na netu,páč jako u tohodle zboží to není jako jedna velikost jako druhá,já sem jako mněl na sobě asitak tři modely toho Texportu než sem si řek že mi jako sedí fajn,takže bez vyzkoušení to je pussyvina vobjednat

John (Člen)
11.11.2007 21:27:50
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

Tam píšou že to do 14 dnů můžeš poslat zpátky tak celkem o nic nejde doufám tedaidontknow

Salam (Člen)
11.11.2007 21:48:30
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

John psal:

Tam píšou že to do 14 dnů můžeš poslat zpátky tak celkem o nic nejde doufám tedaidontknow

to je ze zakona a zbozi nesmi jevit znamku pouzitismokin

hans (Člen)
11.11.2007 22:25:38
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

v žádným případě neobjednávat!!!!!!!!!!!!vim, o čem mluvim....satanužel jsem kupoval na inzerát.....
zkusit, projet......a to pořádně....
padana má blbě šitý kalhoty co se obvodu lýtek týče, anebo mám moc tlustý lejtka....
komplet kalhoty jsou ušitý perfektně, dobře pasujou, nikde nedřou až na šev pod kolenem, kterej hnusně řeže.kvůli tomu nosim vyndaný kolenní chrániče....
jinak mám i bundu a na ní není co hanit.....
kvality se neboj, jen si to pořádně vozkoušej, ať ti sedne střih....good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
hans (Člen)
11.11.2007 22:30:26
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

jo a btw prodejců padany je dost, takže nemusíš až to Týna.....
lepčí dát vo 2 - 3 kila navíc v akmennym obchodě než to dávat český poště když to budeš vracet a brát lepší velikost....
jo a jestli ses měřil podle toho jejich návodu, co maj na stránkách, tak na to zapomeň.....
ty čísla a velikosti neodpovídaj (resp. u bund)....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Koldan (Člen)
11.11.2007 23:15:55
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

KOVAL psal:

no,vona domácí firma dováží ze zasranýho pakistánu,takže vopatrně s tim patrotismemsmile1smile1smile1

týjo,týjo ty seš ale vošklivej vlasatej kameník,taghle škaredě na nás jo?smile2 počkej dostaneš poštů balíček,ti to tam rozsekáme na cuckyass


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Palino (Člen)
12.11.2007 13:36:54
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

Kámoš má koženou 2dílnéu kombošku PGS a za ty prachy bych řekl solidní. Já jsem si koupil rukavice a po 4 měsících je budu reklamovat, povolily švy. Ale co jde taky očekávat za 1350,-že jo


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Koldan (Člen)
12.11.2007 14:16:41
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

Palino psal:

Kámoš má koženou 2dílnéu kombošku PGS a za ty prachy bych řekl solidní. Já jsem si koupil rukavice a po 4 měsících je budu reklamovat, povolily švy. Ale co jde taky očekávat za 1350,-že jo

o těch rukavicích je to známé,vony se pářou snad fuck každýmu,ale já si kůpil od Psíček tuším za 1250 a mám je už třetím rokem a ani nitkagood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sonyk (Člen)
12.11.2007 15:31:57
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

asi o vikendu skacu do octavky a letim do tyna nad vltavou vyzkouset si kombosku chci ji no ale evim na moji kostru estli bude. ale snad jo ta 48 cka.potreboval bych spis tam zajet na mtoto ale ta je ted rozebrana ale voni by me asi stejne v ni projet. no takze ji vobliknu zkusim posedet jako na moto polezet zakouslej v budikach a uvidime jak ocena suprova


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Petr J. (Člen)
12.11.2007 16:40:13
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

to John: proč poštou, když máš v profilu, že jsi z Prahy a třeba na Jarově mají dost velký výběr.....?

idontknow

sonyk (Člen)
12.11.2007 16:40:49
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

rukavice mam blue race a pohoda


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
12.11.2007 16:41:38
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

Petr J. psal:

to John: proč poštou, když máš v profilu, že jsi z Prahy a třeba na Jarově mají dost velký výběr.....?

idontknow

na jarove v praglu maji ji normalka kamenej obchudek jo sem nejak nepostrehl v kontaktech smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
John (Člen)
12.11.2007 17:24:25
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

Petr J. psal:

to John: proč poštou, když máš v profilu, že jsi z Prahy a třeba na Jarově mají dost velký výběr.....?

idontknow

No asi máš pravdu,sem tu objednávku zrušil a skusím to na JarověgoodI když chlápek z tý Padany mi řikal,že jsou jenom dodavatelé tak nevím jak s cenouidontknowAle každopádně to fakt asi chce zkusit a pak si to objednatbigsmile

VikecB12 (Člen)
12.11.2007 18:27:09
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

Koldan psal:
Palino psal:

Kámoš má koženou 2dílnéu kombošku PGS a za ty prachy bych řekl solidní. Já jsem si koupil rukavice a po 4 měsících je budu reklamovat, povolily švy. Ale co jde taky očekávat za 1350,-že jo

o těch rukavicích je to známé,vony se pářou snad fuck každýmu,ale já si kůpil od Psíček tuším za 1250 a mám je už třetím rokem a ani nitkagood

Ty PSI rukavice jezdím taky,kupuju je v Bosonohách za 1100kč a nikdy se mě nerospáraly.Po dvou-třech sezonách je měním kvůli tomu že je mám vytahaný vot propršenejch dovolenejch v alpáchsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
John (Člen)
12.11.2007 18:33:27
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

VikecB12 psal:
Koldan psal:
Palino psal:

Kámoš má koženou 2dílnéu kombošku PGS a za ty prachy bych řekl solidní. Já jsem si koupil rukavice a po 4 měsících je budu reklamovat, povolily švy. Ale co jde taky očekávat za 1350,-že jo

o těch rukavicích je to známé,vony se pářou snad fuck každýmu,ale já si kůpil od Psíček tuším za 1250 a mám je už třetím rokem a ani nitkagood

Ty PSI rukavice jezdím taky,kupuju je v Bosonohách za 1100kč a nikdy se mě nerospáraly.Po dvou-třech sezonách je měním kvůli tomu že je mám vytahaný vot propršenejch dovolenejch v alpáchsmile1

Tam máš jezdit když je hezky smokinbigsmile

marcoo (Člen)
12.11.2007 18:36:10
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

nevim no.Já s padanou neměl problém.Ono si to chce prostudovat celý stránky.Zdarma nabízej přešití oblečení přímo na míru.Takže no problem. idontknow

Kakin (Člen)
12.11.2007 21:54:15
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

Bára má od PAdany bundu a super az ty prachy ale já mám teď vod nich ty Red Race rukavice a nevydržely ani dvě sezony a je v nich lochna přes půl dlaně! :(( Takže rukavice vod nich už nechcu vidět ale su uplně vedle z toho jaký koupit teď kua ...... moje starý dobrý Brixtony už nedělají a nevím co novýho - asi pudu do Lookwellu teda ....

MAZI (Člen)
12.11.2007 21:59:36
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

já mám rukavice od nazranu a lookwelu a jsem spokojenej .....  nazran měl teda jednu reklamaci asi 2 měsíční ale dali za to nový ...


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
Datel (Člen)
12.11.2007 22:09:02
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

Když jsem viděl letos na Motocyklu v Práglu to zpracování a křivé švy na kombožkách od Padany, tak jsem honem utíkal zpátky pro Suomku.

sonyk (Člen)
13.11.2007 13:40:01
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

pisou tam ze slevy by meli platit u vsech prodejcu pokud sem to precet dobre a jestli na mitu zadaco usijou(coz se mi moc nezda ) tak je to supa. nevim co s tema rukavicema delate ja je mam jen odrene trochu ale to je holt opotrebeni jinak svi nic


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Eguák (Člen)
13.11.2007 18:34:05
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

zdar,
textil mám od padany, bundu i nasrávačky, bunda no problém vydrží fšechno, kalhoty se rozpáraly v rozkroku (jako ta podšífka uvnitř)
Letos sem koupil kůži, kalhoty a bundu, vše drží, no problem, akorát když čistim mokrym hadrem mouchy tak trochu pouští barva.
Koupil sem i kožený rukavice a to sem posral, když z nich vyndám ruce tak sou červeně vobarvený jak kdybych je vytáhl z pussy,  takže kožený rukavice vod tej padány nebrat.
end.

VikecB12 (Člen)
13.11.2007 19:12:12
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

Jo a ty rukavice vot PSI nebarvígood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Datel (Člen)
13.11.2007 21:29:15
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

VikecB12 psal:

Jo a ty rukavice vot PSI nebarvígood

Od PSI se mi rozpadly po dvou sezónách sick a jednom crashucoolbigsmilesmokin

VikecB12 (Člen)
13.11.2007 21:52:56
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

Datel psal:
VikecB12 psal:

Jo a ty rukavice vot PSI nebarvígood

Od PSI se mi rozpadly po dvou sezónách sick a jednom crashucoolbigsmilesmokin

Však sem psal že je po dvou-třech sezonách měním,ale kvůli vytahání,švy mě zatím vždycky drželi.A navíc stijí pár korun,tak má aspoň ježíšek co nositgood
Zato nazran se mě při kreši na dálnici rospadli na rukáchfucksickbad


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
14.11.2007 07:50:42
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

...doteť sem jezdil v rukavicích vot Probikeru z Louise, kerý vydržely dycky dva roky...přefčírem sem si tam žádný nevybral a tag si du dneska pro klokaní Lůkvely...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
kryskak (Člen)
14.11.2007 11:43:46
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

Mozna urcite to uz v diskusi bylo, ale jsou dobry kombinezy od PSI? Prej to upravi na miru a i po padu to prej opravi zadara, ale jaka je kvalita?


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
Filous (Člen)
14.11.2007 11:49:48
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

...uš je mam...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
14.11.2007 11:54:36
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

já teda z padanou žádný zkušenosti nemám bigsmile ale můj teď už bývalí šéf si koupil kombošku jednou zmokl (prý byl durch ještě dřív než si vůbec uvědomil že prší) kombošce začali praskat švy a ztvrdla tak že s ní muže mlatit omítku. Tohle jsem slyšel už od více lidí takže můj názor na padanu je assass


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
sonyk (Člen)
14.11.2007 14:14:17
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

osobne sem mluvil s jirkou silverem ma padanu aj e spokojenej, kuze holt vyzaduje peci kdyz zmokne je to spatny taky tam neni naspany ze je nepromokava. stejne jako s kozenejma botama


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Datel (Člen)
14.11.2007 19:48:33
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

Filous psal:

...uš je mam...

Já si teď koupil od Luijse HELD, tak jsem zvědavý jaké budou. Na ruce drží líp než Lookvely co jsem si u Hubíka skoušel...

Kakin (Člen)
14.11.2007 19:51:43
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

Filous: A co te lůkvel teda?? Gut?? Já právě přeméšlím že si je vod nich vemu taky ale asi nee toho skákavca ale zase tu nejvyšší rejsing krávu! :)

marcoo (Člen)
14.11.2007 19:52:32
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

sonyk psal:

pisou tam ze slevy by meli platit u vsech prodejcu pokud sem to precet dobre a jestli na mitu zadaco usijou(coz se mi moc nezda ) tak je to supa. nevim co s tema rukavicema delate ja je mam jen odrene trochu ale to je holt opotrebeni jinak svi nic

Mě kalhoty přešili v pohodě-Jinak mám i rukavice a mám je tři roky.Kamarád má ty samý a má je na dlani prorvaný.Důvod? Velká rukavice,malá ruka a plyn tahal prakticky tím shrnutým co se mu vytvořilo pod dlaní když ohnul ruku.Koupil nový menší a má je rok a bez chyby.Takže asi co kus to originál.

Filous (Člen)
14.11.2007 20:34:01
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

Kakin:
...jo, vzal sem ty ze skákafce...Lůkvell Snajpr...sou naprosto luksusní, lehoučký, mňekoučký, vůbec nevíš, že máš něco na ruce, ušitý tag, že uš máš ruku jakoby zavřenou na heftu, prostě parádagoodgoodgood...troufam si říct, že mi sednou líp neš krafský Dajnézy za dvjepade ojro co sem si f pondělí skoušel u herr Štádlera...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Datel (Člen)
15.11.2007 10:38:53
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

Datel psal:
Filous psal:

...uš je mam...

Já si teď koupil od Luijse HELD, tak jsem zvědavý jaké budou. Na ruce drží líp než Lookvely co jsem si u Hubíka skoušel...

Už senilním, blbnu a začínám mít problémy s krátkodobou i dlouhodobou pamětí.........zkoušel jsem si Clovery!

Sorry......

Kakin (Člen)
17.11.2007 13:31:37
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

Filous: tak já už fakt nevim - sem měl taky na ruce kde co za poslední dobu a všecko se mě zdá jakýsi na pussypussy . Jediný co bylo jakš takš gut tak byly Spidi za 4 litry .... o těch sem uvažoval, když byla možnost jakési výhodné ceny ale bohužel to neklaplo takže na to seru ....... ideál rukavky kolem dvojky nebo tak asi. Teď co se mě zdáli solidní tak byly A-PRO v Paolu ale zase pochybuju vo té kvalitě .... něco jako rukavky vod Padany fakt už nechcu ...... bohužel ty moje starý Brixtony už hold nejsou k mání tak asi počkám na výstavu a tam to všecko poskouším a stejně myslím že skočím do těch lookwellů - teď mě sere že sem je nevzal už místo těch Padan kokot jeden ... ale chybama se člověk učí neee headshakeheadshake

SLUGI (Člen)
17.11.2007 13:41:11
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

... Kakin a co tyhle

http://www.manutan.cz/celokozene-rukavi … 75026.html

... žádnej vyskákanej klokan ap.headshake
...festovní kůža good
...a bacha - "nejvyšší odolnost proti protržení a navíc odolné proti kapkám žhavého kovu" surprised


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Filous (Člen)
17.11.2007 16:37:16
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

Kakin:
...a ty Snajpry na ruce měls??? ...fak je to luksus a za přijatelný manygoodgoodgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
17.11.2007 20:41:00
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

...ve výprodeji jsem včera koupil moníčkovi alpinestars gp s3 za jedenáctset good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
maňas (Člen)
18.11.2007 09:06:37
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

SLUGI psal:

... Kakin a co tyhle

http://www.manutan.cz/celokozene-rukavi … 75026.html

... žádnej vyskákanej klokan ap.headshake
...festovní kůža good
...a bacha - "nejvyšší odolnost proti protržení a navíc odolné proti kapkám žhavého kovu" surprised

no ty sou echtbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Americkej (Člen)
18.11.2007 11:57:43
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

Kakine a koukals do nabídky Pola? Klokaní lehce přes dva litry, výběr ze třech možností v týhle ceně-já teď jedny dovez v barvách messerschmitta bigsmile
Filip tam teda kvůli nim ztropil rotyku, já naštěstí zachoval chladnou hlavu a dal to po něm do pohody...cool
Tak Fildo sorry, však víš, že chlast je sviňaidontknow


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Kakin (Člen)
22.11.2007 19:55:36
Offline

Re: Moto oblečení (Padana)

FIlous: Ne právěže sem je na ruce asi neměl ještě pač v Dmotu měli snad jenom jedny nějaký lookwelly a to bly zrovna snad jejich nejblbější model .................... zétra jedu do Brna pokókat po nábytku a hlavně do Yamahy a Suzuki na Votevřený dveře tak uvidím co kde bude - to nějak vobjedu a zjistím kde co mají akorát kua asi už nikdo nemá v Brně už ty Lookwelly právě nebo co .... kdybyste někdo viděli kdo má v Brně rukavice od Lookwellu tak mě pošlite sms - zíétra tam budu bloudit minimálně celý dopoledne .....

Americkej: na to Polo du mrknout co mají ... ale chce to kua vyzkoušet ....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr