Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...jag přepsat majitele f TP???

Filous (Člen)
22.11.2007 16:23:43
Offline

...jag přepsat majitele f TP???

...paňmáma gdysy koupila vot ňákýho týpka z Děčína káru za vosobák, týpek jí předal káru, TP, OTP + ňáký další papíry jako protokol z STK, povinný a podobně, ofšem...na převot se vysrali a teť nastal trabl, páč borec emigroval do GB a vrátit se nehodlá, páč tady po něm nejspíš dou orgáni...co s tym, má to ňáký řešení, dyš se ten vocas nevrátí??? ...pantáta řek, že jedno řešení má...veme fleksu, káru rozřeže a vodveze do šrotu, ale mě to příde docela škoda...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
22.11.2007 16:25:51
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

vogo, uz sem se lekl, ze chces lizt na ftp a neco tam menit!!!surprisedsurprisedsurprisedbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
barynek (Člen)
22.11.2007 16:32:17
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

Filous psal:

...paňmáma gdysy koupila vot ňákýho týpka z Děčína káru za vosobák, týpek jí předal káru, TP, OTP + ňáký další papíry jako protokol z STK, povinný a podobně, ofšem...na převot se vysrali a teť nastal trabl, páč borec emigroval do GB a vrátit se nehodlá, páč tady po něm nejspíš dou orgáni...co s tym, má to ňáký řešení, dyš se ten vocas nevrátí??? ...pantáta řek, že jedno řešení má...veme fleksu, káru rozřeže a vodveze do šrotu, ale mě to příde docela škoda...

tak at mu pisne dopis nebo mejla ze potrebuje plnou moc a to by bylo aby nebylo, myslim ze by to melo jit pokud nebude na dopravce nejaka pussy... rozumnej clovek to snad pochop ne? a panmáma za to nemuže že jdou po bývalym majiteli jejího auta orgániidontknow


Bandit 4EVER!!!
Salam (Člen)
22.11.2007 16:39:00
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

legalne ne, napises nakou smlouvu s tvymy udaji a puvodniho majitele, ze muzes nakladat s jeho osobnimy udaji, ten ti to podepise (rozumis podepises to ty za nej) a hura na urad, neboj po nicem patrat nebudou, nekde sem mel dokonce vzorgood

Salam (Člen)
22.11.2007 16:40:54
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

barynek psal:
Filous psal:

...paňmáma gdysy koupila vot ňákýho týpka z Děčína káru za vosobák, týpek jí předal káru, TP, OTP + ňáký další papíry jako protokol z STK, povinný a podobně, ofšem...na převot se vysrali a teť nastal trabl, páč borec emigroval do GB a vrátit se nehodlá, páč tady po něm nejspíš dou orgáni...co s tym, má to ňáký řešení, dyš se ten vocas nevrátí??? ...pantáta řek, že jedno řešení má...veme fleksu, káru rozřeže a vodveze do šrotu, ale mě to příde docela škoda...

tak at mu pisne dopis nebo mejla ze potrebuje plnou moc a to by bylo aby nebylo, myslim ze by to melo jit pokud nebude na dopravce nejaka pussy... rozumnej clovek to snad pochop ne? a panmáma za to nemuže že jdou po bývalym majiteli jejího auta orgániidontknow

presne to sem myslel plnou moc, s tim ze to podepise nekdo jinej za puvodniho majitele

barynek (Člen)
22.11.2007 16:51:15
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

Salam psal:
barynek psal:
Filous psal:

...paňmáma gdysy koupila vot ňákýho týpka z Děčína káru za vosobák, týpek jí předal káru, TP, OTP + ňáký další papíry jako protokol z STK, povinný a podobně, ofšem...na převot se vysrali a teť nastal trabl, páč borec emigroval do GB a vrátit se nehodlá, páč tady po něm nejspíš dou orgáni...co s tym, má to ňáký řešení, dyš se ten vocas nevrátí??? ...pantáta řek, že jedno řešení má...veme fleksu, káru rozřeže a vodveze do šrotu, ale mě to příde docela škoda...

tak at mu pisne dopis nebo mejla ze potrebuje plnou moc a to by bylo aby nebylo, myslim ze by to melo jit pokud nebude na dopravce nejaka pussy... rozumnej clovek to snad pochop ne? a panmáma za to nemuže že jdou po bývalym majiteli jejího auta orgániidontknow

presne to sem myslel plnou moc, s tim ze to podepise nekdo jinej za puvodniho majitele

jj, cislo OP tam má, a už vidim jak se kvuli nekomu hrabou naši lenoši az do Englanduidontknow
podepiš to za něj, a hotovogood


Bandit 4EVER!!!
Banditatom (Člen)
22.11.2007 17:19:33
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

řešitelné to určitě jebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile ale já nevím jaksmile2smile2smile2smile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Datel (Člen)
22.11.2007 19:04:13
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

Potřebuješ jeho plnou moc..........k tomu ověřený podpis........

odpověď si doplňbad

Datel (Člen)
22.11.2007 19:07:35
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

Datel psal:

Potřebuješ jeho plnou moc..........k tomu ověřený podpis........

odpověď si doplňbad

Ještě mě tak napadá, že pokud k tomu má kupní smlouvu, tak by jí ho vzít neměli...idontknow

...ale asi budou trable..... teda pokud nadělal dluhy a orgány po něm pudou......

držím palce good

Banditatom (Člen)
22.11.2007 19:08:08
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

to si piš že potřebuješ plnou moc a podpis ale jestli máš kupní smlouvu tak by to možná též na uřadě mohli vzít když jím vysvětlíš jak se věc má. Mě se kdysi stalo něco podobného koupil jsem MZ a nepřepsal jsem ji no jenže za nějaký čas bývalí majitel exnul a já byl v prdeli. tak jsem zašel na uřad a tam mi to po vysvětlení bez problému přepsali "nutná právě alespoň kupní smlouv.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
22.11.2007 19:20:34
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

...napsat si sám plnou moc (údaje máš), sám si ji podepsat
...funguje to
...nechtěj vovjeřenou

ps: rozřezat se to dá dycky ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
inkvizitorr (Administrator)
22.11.2007 20:35:31
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

tag jag řiká moderatizátor, stačí plná moc bez ouředně ověřenýho podpisu, tudíž ať ti jí napíše,podepíše a pošle do česka a nebo.........bigsmilebigsmilebigsmile víš, jakgoodsmile1


doba je temná...
Filous (Člen)
22.11.2007 21:15:13
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

...no s tou plnou močí uš mě to taky napadlo, jenže žádná kupní smlouva neegzistuje, byl to takovej kup "na ulici", žádný papírování...ale aspoň RČ a adresa by měla bejt, tag uvidíme...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
22.11.2007 21:17:50
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

nemusí bejt, nigdo to tam nezkoumá, přídeš s cizíma dokladama bez kupní smlouvy jenom s plnou mocí, že tě prodávající zmocňuje k převodu blá blá blá, zaplatíš a deš...good


doba je temná...
XJelen (Člen)
22.11.2007 21:23:09
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

Filous psal:

...no s tou plnou močí uš mě to taky napadlo, jenže žádná kupní smlouva neegzistuje, byl to takovej kup "na ulici", žádný papírování...ale aspoň RČ a adresa by měla bejt, tag uvidíme...

Si napiš i tu smlouvu ne? Kdo by se šťoural ve starým vozíkugood


Strýcfajtr !!!
KOVAL (Člen)
22.11.2007 21:23:20
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

přesně tak..
nebo když se s tim nechceš jebat a jezdit někam do pussyna ůřad do cizího města,tak zajdeš za kamarádem co má autobazar,ta kára u něj přece byla v komisnim prodeji né,tak přece zařídí převod,né?smile1

Filous (Člen)
22.11.2007 21:26:53
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

...a jag pořešim to, že ta kára nejni f Děčíně vodhlášená??? ...do Tetschen se mi nechceheadshake


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
KOVAL (Člen)
22.11.2007 21:28:50
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

no dyk to píšu nééé?
dal ji přece v USB do bazaru a bazar zajistí přepis poštou nééé?idontknowsmile1

Datel (Člen)
22.11.2007 21:32:31
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

Až budu potřebovat něco přihlásit a nebudu mít nic v ruce, tak pojedu určo do Čech bo tam je jsou všichni tak poctiví, že je tam nikdo nekontroluje.good

Enom my na Moravě jsme vyhlášené špatné existence, které je potřeba furt jebat a všechno kontrolovatidontknow

inkvizitorr (Administrator)
22.11.2007 21:33:41
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

Filous psal:

...a jag pořešim to, že ta kára nejni f Děčíně vodhlášená??? ...do Tetschen se mi nechceheadshake

vogo to je furt dokola, připomínáš mi houskugood se posere až si to zejtra přečte, buďto máš papír v ruce a sjedeš tam a vodhlásíš nebo to dáš jak píše tady kamenickej nějakýmu tomu bazaristoj a von ti to za nějakej poplatek voběhá sám, no...headshake


doba je temná...
KOVAL (Člen)
22.11.2007 21:40:08
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

kam by bazarista woe běhal,prostě to pošle počtou do děčína a přijde mu to zpátky woe počtou odhlášený na tchýňi kerá si to přece u něj v bazáru koupila né..surprised
woe,vy nemáte v Usb žádný bazarníky známý čéče?smile1

inkvizitorr (Administrator)
22.11.2007 21:41:51
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

KOVAL psal:

kam by bazarista woe běhal,prostě to pošle počtou do děčína a přijde mu to zpátky woe počtou odhlášený na tchýňi kerá si to přece u něj v bazáru koupila né..surprised
woe,vy nemáte v Usb žádný bazarníky známý čéče?smile1

bazarníky tam maj, ale nemaj tam počtusurprisedbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
osiris (Člen)
22.11.2007 21:50:46
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

...lítá mě tamtudy 2x tejdně holub good bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
22.11.2007 21:52:38
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

akorát jestli ti lítá do děčína?surprised
woe,co řikala paní učitelka? onasisu

Filous (Člen)
22.11.2007 22:09:23
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

...f USB má bazár příbuznejsurprised...ale s nim to bude těškýidontknow ...mno uvidíme, ňáký bazarníky známsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
22.11.2007 22:14:23
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

...řikám 2x tejdně ...vokružní lety woe surprised
...paní učitelka neříkala nic, všechno platí jak jsme se dohodli, teď jsem přičepoval good, rybana dolila než šla spát ? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
22.11.2007 22:30:50
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

dnes nalejvá Stánička jako ostatně skoro(uplně) každý densmile1

osiris (Člen)
22.11.2007 22:34:01
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

...ále to znám přece bigsmile asi jsou dvojčata
...neříkej, že ty jen přihlížíš bigsmile to se totiž nedá vydržet


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
22.11.2007 22:35:41
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

woe,nepřihlížím,KONZUMUJI..cool

Borák (Člen)
22.11.2007 22:41:52
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

sem dopil svatomartinecké vod těch dvou němčourů...Miler a Turgau...vinařsví jedlička bořetice...mňam..idontknow
sem línej jíd do sklepa pro druhou
asi tam fouknu slífku cool


...nikdo nevojebe Ježíše...
Datel (Člen)
23.11.2007 10:42:57
Offline

Re: ...jag přepsat majitele f TP???

Borák psal:

sem dopil svatomartinecké vod těch dvou němčourů...Miler a Turgau...vinařsví jedlička bořetice...mňam..idontknow
sem línej jíd do sklepa pro druhou
asi tam fouknu slífku cool

prakticky žádný rozdíl.....goodbigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr