Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » trošku daňové politiky...

fido (Člen)
22.11.2007 15:43:25
Offline

trošku daňové politiky...

Informace o daňovém zatížení pracujících.

Níže uvedený text není žádná legrace, které se po internetu běžně šíří. Je to smutná skutečnost, kterou si pracující běžně neuvědomují. A přitom jde o jejich peníze.


  100 000.-       = VÁŠ HRUBÝ PŘÍJEM (na kolik si Vás firma cení)

  19 270.-        = soc.pojištěni "zaměstnavatele" 26% hrubé mzdy

   6 630.-        = zdrav.pojištěni "zaměstnavatele" 9% hrubé mzdy

     103.-        = povinné úrazové pojištěni 0.14% hrubé mzdy

Tyto položky za Vás musí státu odevzdat firma, o tom žádné informace nemáte.

-----------------------------------------------------------------------------


  73 997.-         = HRUBÁ MZDA ( údaj na výplatní pásce)

   5 920.-         = soc.pojištěni "zaměstnance" 8% z hrubé mzdy

   3 320.-         = zdrav.pojištěni "zaměstnance" 4.5% z hrubé  mzdy

--------------------

  64 747.-              = ZÁKLAD DANĚ

  20 719.-              = Daň z příjmu max. 32%

--------------------

  44 028.-             = ČISTÁ MZDA (vyplaceno) sazba přímých daní 56%


  10 039.-             = DPH 5% nebo 19% +  spotřební daně ( uveden průměr DPH )

--------------------

  36 989.-             = zůstatek - celková daňová kvóta zdanění práce je 64%


     Za 100 000.- které za Vaši mzdu vydá Váš zaměstnavatel si můžete koupit zboží

v celkové hodnotě 36 989.- V případě nižších příjmů a zdanění nejnižší sazbou daně z

příjmu 15% je konečný zůstatek 45 111.-, tj. celková daňová kvóta 55%. Progrese tedy

skutečně není velká - 9% - pouze s tou drobností že  absolutní zatížení všech

příjmů, vysokých i minimálních, je drtivé.

    Do práce chodíte proto, abyste si mohli za vydělané peníze něco koupit.Když  si
tedy za zbylých 36 989,- Kč "něco" koupíte (kromě potravin je dnes skoro  všechno v
sazbě 19% a tam bude patřit i bydlení), prodávající odvede státu daň z přidané hodnoty o kterou jsou prodávané zboží nebo služby pochopitelně dražší. Ve skutečnosti tedy zůstane jenom 30 326,- Kč. Takže z každých Vámi vydělaných sto tisíc skoro sedmdesát  tisíc dostane stát, protože pracujete, abyste si mohli něco koupit.


         Není to žádný trik ani manipulace, je to prostý souhrn faktů, který stát zahaluje houštím tisíců stránek zákonů, vyhlášek a nařízení. Kromě těchto  daní stát vybírá ještě mnoho dalších daní od lidí, podniků a podnikatelů - daně z nemovitosti, daně z prodeje nemovitostí, darovací daně, daně dědické, daně z příjmů, daně silniční, atd., atd.

         Kde ty peníze jsou, když zdravotnictví je v krizi, školství zanedbané, po silnicích se skoro nedá jezdit, atd. atd. ?  Většina peněz se propadne a zašantročí v neprůhledných, pochybných a často předražených státních zakázkách a v korupci spojené s jejich realizací.

         Proč je to lidem jedno? Proč se neptají, jak je možné, že v Chorvatsku postaví 100 km dálnice za jediný rok a za poloviční cenu než u nás, proč se neptají, kam se ztrácí stovky miliard ze státního rozpočtu, proč se neptají, kdo jednou bude platit ty ohromné dluhy a úroky z těchto dluhů tak špatně hospodařícího státu, jak dlouho nám porostou daně?

         Tak málo lidí ví, o kolik je stát ve skutečnosti obere...


Co dodatsurprisedhelp


bla...blabla...!
barynek (Člen)
22.11.2007 16:06:30
Offline

Re: trošku daňové politiky...

tuto mi přišlo už dřív do mejlu... je to smutný, na druhou stranu je to tím koho si do parlamentu my voliči naházíme, takže můžem za to zase jenom my, tím koho volíme.
Jo a ještě něco, všichni jsou to parchanti bez ohledu na to jestli jsou modrý, červený, oranžový nebo zelenýheadshake. Svině a zlodějisicksicksickfuckfuckfuck


Bandit 4EVER!!!
VikecB12 (Člen)
22.11.2007 16:18:56
Offline

Re: trošku daňové politiky...

To je fakt na sick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Loser (Administrator)
22.11.2007 16:19:52
Offline

Re: trošku daňové politiky...

jebat(tady by se mi zase hodil ten muj jebaci smajlik) na to. Hlavne, ze mi zbydou aspon naky hrusky (ty ne freshy) na chlast, na zradlo, na benal a na bydleni .... vic penez nepotrebujusmokinsmokinsmokinsmokinsmokinass


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
22.11.2007 16:23:42
Offline

Re: trošku daňové politiky...

Loser psal:

jebat(tady by se mi zase hodil ten muj jebaci smajlik) na to. Hlavne, ze mi zbydou aspon naky hrusky (ty ne freshy) na chlast, na zradlo, na benal a na bydleni .... vic penez nepotrebujusmokinsmokinsmokinsmokinsmokinass

..na retka!!!good


PURE NAKED BIKE!
fido (Člen)
22.11.2007 16:25:48
Offline

Re: trošku daňové politiky...

fakt hnus........a bohužel nevím co se musí stát aby o nás nerozhodovala jenom jedna banda koryťáků, protože to, že jim záleží na voličích jim stejně nikdo už nežere. Ty se staraj jenom o sebe, bohužel...

neměl sem to sem dávat, akoratá vás tím na*eruidontknow

sickass


bla...blabla...!
Loser (Administrator)
22.11.2007 16:29:09
Offline

Re: trošku daňové politiky...

Meloun: mas recht ... malem jsem zapomel, ze kourim .... hned si jdu jednu fouknout a prispet tim do statniho prasatka

fido: me tyhle veci vubec netankujou .... jak by rekl newada - dobre uz bylo. Ted uz me muzou jen mile prekvapit ... ale nasrat?To uz asi ne
Sme cesi a sme zvykli rvat se o co nejvetsi kousek zvance, takze to v tej politice a kdekoliv jinde jinak nebude


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
barynek (Člen)
22.11.2007 16:30:27
Offline

Re: trošku daňové politiky...

fido psal:

fakt hnus........a bohužel nevím co se musí stát aby o nás nerozhodovala jenom jedna banda koryťáků, protože to, že jim záleží na voličích jim stejně nikdo už nežere. Ty se staraj jenom o sebe, bohužel...

neměl sem to sem dávat, akoratá vás tím na*eruidontknow

sickass

kdyby nas sralo jenom tohle tak by to bylo pohobigsmile ale vzhledem k tomu vsemu dokaze cloveka denne nasratass, se nad tim ani nepozastavujubigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
fido (Člen)
22.11.2007 16:32:25
Offline

Re: trošku daňové politiky...

Loser psal:

Meloun: mas recht ... malem jsem zapomel, ze kourim .... hned si jdu jednu fouknout a prispet tim do statniho prasatka

fido: me tyhle veci vubec netankujou .... jak by rekl newada - dobre uz bylo. Ted uz me muzou jen mile prekvapit ... ale nasrat?To uz asi ne
Sme cesi a sme zvykli rvat se o co nejvetsi kousek zvance, takze to v tej politice a kdekoliv jinde jinak nebude

kurwa kde se ideálybigsmile, takovej suchej komentář..idontknowsmile1


bla...blabla...!
Loser (Administrator)
22.11.2007 16:54:32
Offline

Re: trošku daňové politiky...

jsou jen dve veci, ktery me dokazou vytocit k nepricetnosti:
1. stupidni slepice v me blizkosti (a nedejboze, kdyz si chce jeste povidat ... to ji pak dokazu od srdce rict at drzi hubu a vubec na me nemluvi)
2. Kdyz v knajpje dopiju treti plzen a chci si dat dalsi a je mi oznameno, ze dosla .... to se mi az zastavuje srdce, kdyz si predstavim, ze budu muset chlastat nejakej jinej patok nebo, ze se s tou obrovskou slinou budu muset vodbelhat do jinyho zarizeni

na idealy seru ... o ty jsem prisel uz v materske skolce, kdyz mi rekli, ze jezisek neexistuje


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
barynek (Člen)
22.11.2007 17:01:14
Offline

Re: trošku daňové politiky...

neexistuje?smile2 A kdo teda nocí všechny ty dárky pod stromeček???idontknow


Bandit 4EVER!!!
ross (Člen)
22.11.2007 17:09:20
Offline

Re: trošku daňové politiky...

radeji jsem to nedočet, nechcu se nasratass

jdu na beer


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Loser (Administrator)
22.11.2007 17:14:14
Offline

Re: trošku daňové politiky...

barynek psal:

neexistuje?smile2 A kdo teda nocí všechny ty dárky pod stromeček???idontknow

houmr simpson, vogobigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Antihero (Člen)
22.11.2007 17:20:10
Offline

Re: trošku daňové politiky...

...ňák mi tam nesedí to dpháčkoidontknow
...ale jinak to je jak to je.
...vodkaď myslíš že by se vzali love na výlety letadlem na lyžovačky?

zas ale až se zrakvíš na mašině, zadara tě daji dokupy, jinde kde daně takvysoký nejsou tě nechaji chcípnout.


There's a pie in the sky when you die.
Meloun (Člen)
22.11.2007 17:21:53
Offline

Re: trošku daňové politiky...

Obyč. zdravotní sestra na IP fakultní HK 19tis. čistýho + 13.plat a 100% za neděle nebo 200% za svátek...(o ty svátky je tam řežba)
Docela pěkný na přiblblou muňku ze zdrávky,která už druhák musela opakovat..idontknow
Je jasný,že na to muší bejt žaludek-utírat posranouasstlustýmu beznohýmu chlapoj nad hrobem...


PURE NAKED BIKE!
Petan (Člen)
22.11.2007 17:28:58
Offline

Re: trošku daňové politiky...

Svině jedny z*urvený! Co s tím dělat?

barynek (Člen)
22.11.2007 17:35:19
Offline

Re: trošku daňové politiky...

Loser psal:
barynek psal:

neexistuje?smile2 A kdo teda nocí všechny ty dárky pod stromeček???idontknow

houmr simpson, vogobigsmile

díky, právě jsem dospěl, už si ze mně nebudou dělat assbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
sonyk (Člen)
22.11.2007 17:44:36
Offline

Re: trošku daňové politiky...

kam ty penize jdou? no dkyz si politici litaj specialem na dovolenou to asi neco sezere smejzi vyje..ny at si zkusej zit s 9000 cistyho na vsechno


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
fido (Člen)
22.11.2007 17:51:22
Offline

Re: trošku daňové politiky...

..no já myslel, že to trochu rozproudím..smokin a vona rezignaceidontknow
1. ať volíš kohokoliv - furt je to stejný, nebo podobný
2 měli sme hezkej českej zvyk žej jo.smile1bo voni užjsou neprůstřelný

hlavně ať se vydařej vánoce a jsme všichni zdraví....teda až se přivalí ten Houmr.ass


bla...blabla...!
barynek (Člen)
22.11.2007 17:52:53
Offline

Re: trošku daňové politiky...

To fido: good


Bandit 4EVER!!!
Borák (Člen)
22.11.2007 19:15:06
Offline

Re: trošku daňové politiky...

je to píčovina
takhle to nefunguje
už to koluje nějakou dobu na netu a je to kravina


...nikdo nevojebe Ježíše...
Zdenák (Člen)
22.11.2007 20:51:03
Offline

Re: trošku daňové politiky...

Je to Fake.... bigsmile


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
marcoo (Člen)
23.11.2007 00:02:41
Offline

Re: trošku daňové politiky...

nejsme politolog ani njak politicky zaměřenej do prava nebo do leva a když sou volby seru na ně,protože oni na nás serou vždy a kdo de volit tak nevolí nikoho nejlepšího z z těch panáků tam nahoře ale pouze menší zlo pro něj.Tak na to pěkně asssick
Akorát nechápu,proč platím zdravotní,daně atd.Když pujdu k lékaři,ZAPLATÍM.Na důchod si musím vydělat a ušetřit sám.A z mých daní se platí zdraví kdejakýmu feťákoj.Takže jsem v kruhu,Protože mě to zdraví nikdo nezaplatí.Opět si ho musím zaplati sám.I když platím zdravotní.No tak proč mi někdo nevysvětlí proč.Proto dělám melouchy a seru jim na nějaký daně.NASass

sonyk (Člen)
23.11.2007 00:12:42
Offline

Re: trošku daňové politiky...

presne tak si platis zdravotni a tak a musis u doktora platit, to je presne vono. poctivej normalni clovek je bitej jak svina.Nemakacenky berou penize picu delaj jeste nekteri kradou.

V tom je nejvic penez v prdeli ve spatne socialni politice. kuwa

tak aspon atz makaj pro to mesto kdyz uz za ne pracak plati  zdrav a socku. neprijdou makat dostanou hovno a je to.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
yello (Člen)
23.11.2007 01:23:48
Offline

Re: trošku daňové politiky...

...ale prachu prolitejch hrdlem,a vychcanejch do hajzlu nikomu lito neni...headshakeheadshakeheadshakesurprised


...che palle !!!
marcoo (Člen)
23.11.2007 08:38:52
Offline

Re: trošku daňové politiky...

yello psal:

...ale prachu prolitejch hrdlem,a vychcanejch do hajzlu nikomu lito neni...headshakeheadshakeheadshakesurprised

Není.protože na to si vydělám.To je jak kdybys řek.ALE PRACHŮ PROLITEJCH NÁDRŽÍ NIKOMU NEVADÍ.Vadí mi jen to,že chodím do háku,makám ve vedrech,v dešti,v zimě a mrazu a taky za to dostávám patřičný plat.Ktzerej ti pak zdaněj třeba pro nemakačenka,nemocný,nebo třeba pro Čunka bigsmile atd.Pro ty nemocný.to ještě jakž takš skousnu.Taky občas omarodim.Ale když vydim u nás v práci hajzla,kterej se v listopadu hodí marod a přijde na jaře a všechno mu prochází a já mu na to ještě vydělám tak mě berou všechny čerti.fuck

yello (Člen)
23.11.2007 09:19:25
Offline

Re: trošku daňové politiky...

marcoo psal:
yello psal:

...ale prachu prolitejch hrdlem,a vychcanejch do hajzlu nikomu lito neni...headshakeheadshakeheadshakesurprised

Není.protože na to si vydělám.To je jak kdybys řek.ALE PRACHŮ PROLITEJCH NÁDRŽÍ NIKOMU NEVADÍ.Vadí mi jen to,že chodím do háku,makám ve vedrech,v dešti,v zimě a mrazu a taky za to dostávám patřičný plat.Ktzerej ti pak zdaněj třeba pro nemakačenka,nemocný,nebo třeba pro Čunka bigsmile atd.Pro ty nemocný.to ještě jakž takš skousnu.Taky občas omarodim.Ale když vydim u nás v práci hajzla,kterej se v listopadu hodí marod a přijde na jaře a všechno mu prochází a já mu na to ještě vydělám tak mě berou všechny čerti.fuck

smajlik shovivave se usmivajici...


...che palle !!!
marcoo (Člen)
23.11.2007 10:21:37
Offline

Re: trošku daňové politiky...

yello psal:
marcoo psal:
yello psal:

...ale prachu prolitejch hrdlem,a vychcanejch do hajzlu nikomu lito neni...headshakeheadshakeheadshakesurprised

Není.protože na to si vydělám.To je jak kdybys řek.ALE PRACHŮ PROLITEJCH NÁDRŽÍ NIKOMU NEVADÍ.Vadí mi jen to,že chodím do háku,makám ve vedrech,v dešti,v zimě a mrazu a taky za to dostávám patřičný plat.Ktzerej ti pak zdaněj třeba pro nemakačenka,nemocný,nebo třeba pro Čunka bigsmile atd.Pro ty nemocný.to ještě jakž takš skousnu.Taky občas omarodim.Ale když vydim u nás v práci hajzla,kterej se v listopadu hodí marod a přijde na jaře a všechno mu prochází a já mu na to ještě vydělám tak mě berou všechny čerti.fuck

smajlik shovivave se usmivajici...

Cíťo   bigsmile

Black (Člen)
23.11.2007 10:54:41
Offline

Re: trošku daňové politiky...

je potřeba povstat a povolat Blanické rytíře aby nás konečně zachránili a vládu rozehnali.  .. nastane anarchie pak se tu pobijem o místo na slunci a nakonec to dopadne jako v přírodě že silní požerou ty slabé a bezmocné....   a pak dojde někdo ještě větší a silnější atd.... POMOOOOC

fido (Člen)
23.11.2007 15:22:41
Offline

Re: trošku daňové politiky...

myslel sem smile1tyhlencty....defenestrace. To nám fungovalo, když se lid nasral.


bla...blabla...!
Bandit-Kralik (Člen)
23.11.2007 16:23:37
Offline

Re: trošku daňové politiky...

Tohle jsem ani nepotreboval vedet...staci mi kouknout na vyplat. pasku.....prijde mi ,ze z mehoho platu zije jeste jeden nezamestnany.....

bery (Člen)
23.11.2007 16:56:14
Offline

Re: trošku daňové politiky...

http://zpravy.idnes.cz/hostem-idnes-cz- … domaci_ton
k tomu neni co dodatsmile2
danová politika s tím souvisíbad


momentalně zavostalej

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr