Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Hlavní stojan

luig (Člen)
23.11.2007 19:02:33
Offline

Hlavní stojan

Zdarec, zajímalo by mě, jestli je možný nějakým rozumným způsobem sundat hlavní stojan z dvanáctky 03 a plácnout ho na šestku 01. Zkrátka jestli je rám šestky na dodatečnou montáž uzpůsoben a co by to obnášelo. Chystám se totiž pro 6ku bez hlavního stojanu a aby aspoň trochu stála v klidu na vozejku při převozu plánuju pučení si stojanu z 12ky, snad chápetesmile1 Díky


Ne asi
Palino (Člen)
23.11.2007 19:20:45
Offline

Re: Hlavní stojan

Zbytečné, vezl jsem 12ku 900km na vozíku a měl jsem ji na bočáku. Když ji pořádně přikurtuješ, nemůže spadnout


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
jiri67 (Nový člen)
23.11.2007 19:34:35
Offline

Re: Hlavní stojan

Čus bandasky, vezl jsem B6 bez stojanu a když jí pořádně přikurtuješ tak se ani nehne. Na stojanu skákala jak koza.  pa

marcoo (Člen)
23.11.2007 19:44:27
Offline

Re: Hlavní stojan

headshakeheadshakeheadshake na boční,opřít se do vidlí začlajfovat brzdu,druhej ať ti to přikurtuje a můžeš valit.

barynek (Člen)
23.11.2007 22:09:00
Offline

Re: Hlavní stojan

tos ten muj stojan asi nebudes potrebovatsmile1


Bandit 4EVER!!!
inkvizitorr (Administrator)
23.11.2007 22:21:45
Offline

Re: Hlavní stojan

kristova nohosurprised takhle sem chtěl převážet béčko když sem si pro něj přet asi šesti járama jel a když to viděl němčour co sem ho od něj bral, tag mě vod toho vyhodil a přikurtoval mi ho sámgood no a vod tý doby vim, že zapřu přední kolo do rohu vozejku, vemu kurtu, tu protáhnu nad předníma brejlema a vokolo krku a přitáhnu na doraz dolu. pak vezmu další dvě samostatný kurty a každou chytnu za držák zadních stupaček na každý straně a valijó.... motorka se ani nehne a nedostává zádný rázy zespoda a že sme už spolu takhle pár tisíc najezdiligood


doba je temná...
luig (Člen)
24.11.2007 09:34:11
Offline

Re: Hlavní stojan

barynek psal:

tos ten muj stojan asi nebudes potrebovatsmile1

Ne asi, hlavně se z toho neudělejpussysmile1


Ne asi
luig (Člen)
24.11.2007 09:37:30
Offline

Re: Hlavní stojan

Takže pro ujasnění, postavit ji na policajta, yapíchnout přední kolo do rohu vozejku a přikurtovat nahnutou na stranu nebo bez jakýhokoliv stojanu kolmo na stojáka?help


Ne asi
barynek (Člen)
24.11.2007 12:53:17
Offline

Re: Hlavní stojan

luig psal:

Takže pro ujasnění, postavit ji na policajta, yapíchnout přední kolo do rohu vozejku a přikurtovat nahnutou na stranu nebo bez jakýhokoliv stojanu kolmo na stojáka?help

chytrej kluk ten Luig, jen co je pravdabigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
24.11.2007 13:26:50
Offline

Re: Hlavní stojan

...bez stojanu, kolmo, jak psal inkviz good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
24.11.2007 15:15:48
Offline

Re: Hlavní stojan

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/XJelen/vlak.jpg


Mašina na bočáku a dva gurty za vjetve, evidentně to nevezli poprvý bigsmile


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
24.11.2007 18:06:41
Offline

Re: Hlavní stojan

XJelen psal:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … n/vlak.jpg
Mašina na bočáku a dva gurty za vjetve, evidentně to nevezli poprvý bigsmile

...to jó, dyš nemáš přední stěnu vo kterou se to vopře, tag přes bočák, ale na vozejku tag jag píše Inkviz, prostě kolmo bes stojanu, za brejle stáhnout dolu a za držáky stupaček zadek, ale ani to nejni podmínkou, třeba f dodáfkej to vozim jen za ten předek...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Datel (Člen)
24.11.2007 19:05:45
Offline

Re: Hlavní stojan

Já to ani v rohu neměl. Jen jsem to opřel o čelo vozíku a pak už stejně jako Inkvizgood

LukinB6 (Člen)
25.11.2007 14:22:48
Offline

Re: Hlavní stojan

A není lepší si pro ni dojet autem, sednout na ní odvést se na ní domů??? Já to tak udělal a nic nerešil. Samo jiná situace. Neberte to zle. Banditpussy


GSX1250FA
luig (Člen)
25.11.2007 15:33:14
Offline

Re: Hlavní stojan

LukinB6 psal:

A není lepší si pro ni dojet autem, sednout na ní odvést se na ní domů??? Já to tak udělal a nic nerešil. Samo jiná situace. Neberte to zle. Banditpussy

V létě bez problémů, ale teďidontknow


Ne asi
barynek (Člen)
25.11.2007 22:46:48
Offline

Re: Hlavní stojan

luig psal:
LukinB6 psal:

A není lepší si pro ni dojet autem, sednout na ní odvést se na ní domů??? Já to tak udělal a nic nerešil. Samo jiná situace. Neberte to zle. Banditpussy

V létě bez problémů, ale teďidontknow

Tys byl Luigi dyckaaa drsnej kluk tak to odjedes na motyce ne? pussy
good


Bandit 4EVER!!!
Strejda (Člen)
27.11.2007 20:53:31
Offline

Re: Hlavní stojan

Na bočák, přikurtovat za rám a vidle k vozíku a můžes valit.... bočák je silný jak žízeňwine


Zatím víc neřeknu...
zdenek 1 (Člen)
27.11.2007 21:55:09
Offline

Re: Hlavní stojan

nebo to normálně polož na bokbigsmilebad


když to jede,je to OK
barynek (Člen)
27.11.2007 23:47:09
Offline

Re: Hlavní stojan

Strejda psal:

Na bočák, přikurtovat za rám a vidle k vozíku a můžes valit.... bočák je silný jak žízeňwine

jj, dá se na něm otočit celá motyka, takže no problemgood nějak to zvládnem kuwa, ne? Nejsme pussyidontknow


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
28.11.2007 10:39:24
Offline

Re: Hlavní stojan

barynek psal:
Strejda psal:

Na bočák, přikurtovat za rám a vidle k vozíku a můžes valit.... bočák je silný jak žízeňwine

jj, dá se na něm otočit celá motyka, takže no problemgood nějak to zvládnem kuwa, ne? Nejsme pussyidontknow

neeeeeeeee asi pussygood


Ne asi
barynek (Člen)
28.11.2007 15:17:13
Offline

Re: Hlavní stojan

luig psal:
barynek psal:
Strejda psal:

Na bočák, přikurtovat za rám a vidle k vozíku a můžes valit.... bočák je silný jak žízeňwine

jj, dá se na něm otočit celá motyka, takže no problemgood nějak to zvládnem kuwa, ne? Nejsme pussyidontknow

neeeeeeeee asi pussygood

zisaaaaabigsmile


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr