Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Radu (začátky na B6 ?)

Dettektorr (Člen)
15.11.2007 15:00:59
Offline

Radu (začátky na B6 ?)

Všechny vás zdravím. Prosím zkušené bandaskáře o radu nebo názor.

Po 7 letech se vracím za řídítka a to i přes to, že mě od toho kamarádi zrazují ('sou to sraby). Protože po 7 letech si připadám jako absolutní neřidič, rozhodl jsem se zakoupit ojetou šestku (v podstatě nevím, zda bandit nebo SV650, nebo hornet, nebo fazer, nebo er-6, kritiku očekávám bigsmile)

Jsem už tak nějak utahanej ze všech srovnávacích testů. Vychází mi velmi dobře Badit, jen jsem se všude dozvěděl, že je příliš měkká přední vidle a to přesně nevím co znamená. Neumím si představit chování moto s "příliš měkkou" vidlí. Před 7 lety jsem jezdil čízu a ta dle mého názoru má vidle ještě měkčí badbadbad

Prosím o zkušenost o radu, zda je pro mě jako pro začátečníka 600 bandit vhodný stroj vzhledem k ostatním jmenovaným.

Něco o mé osobě: 27let, 75kg, 172 cm, 2 ofiko ženy (manželka a dcerka cool) Nejsem rapl, ale občas se chci povozit rychle.

Moc vám díky za vaši help

PS: koupi plánuju na jaro (březen, duben) financovat chci úvěrem, mám představu o ceně mezi 60-80 tis. a myslím, že stáří tak do 8 let. (existuje?)

PS2: kdyby někdo prodával, rád se to dozvím.

Editoval osiris (15.11.2007 17:38:24)


I na stupidní dotaz může existovat nestupidní odpověď.
K.a.s.y.m. (Člen)
15.11.2007 15:06:56
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Ahoj.Tady asi těžko uslyšíš jiný názor než Banditcool na záčátek dobrá volba.Moje drahá polovička na tom jezdí taky a to nikdy nic jinýho neřídila."Příliš měkká vidle"jak pro koho.Pokud s tím nebudeš vyloženě lítat tak to asi ani nepoznáš(zvlášt po ČZ).
Jinak záleží spíš na tom co se tí líbí vzhledově ,protože pokud jsi nikdy na něčem takovým nejezdil tak rozdíl poznáš stejně až tak po roce ježdění smile1 smile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Polo (Člen)
15.11.2007 15:08:50
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

to tam napsali dobře o těch předních vidlích, my zkušenější víme, že kromě toho má bandour eště strašně ...... ... a vůbec to ...... bigsmile To ti ale může bejt myslim jedno, nebot jestli si předtim jezdil na číze, tak to ani nepoznáš a povozíš se dobře.
Jinak myslim, že to neni špatnej stroj, a určitě neprohloupíš, když si ho koupíš - jen si radši ke koupi ojetiny někoho vem, kdo ti to vokoukne good

tak snad sem to shrnul dobře


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Meloun (Člen)
15.11.2007 15:10:55
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Všechny motorky,cos jmenoval mají měkkou přední vidli resp. pružiny..a to i přesto,že řada z nich je vybavena štelováním(nedostatečným)
Vidle vyřešíš koupí progresivních pružin za 2-3 tisíce a je po problémugood
Kup to,co se ti líbí nejvícgood


PURE NAKED BIKE!
Dettektorr (Člen)
15.11.2007 15:11:48
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

To je fofr. Díky za rady.


I na stupidní dotaz může existovat nestupidní odpověď.
Filous (Člen)
15.11.2007 15:13:08
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

...tag já to skusim, páč to je po dlouhý dobje normální dotas i dyš problematika mňeký vidle tady i jinde byla probíraná snat milijonkrát...esi máš skušenosti s Čízou, tag z Bandasky budeš f sedmym nebi i s mňekou vidlicí...myslim, že zezačátku nepoznáš vůbec nic aš s najetejma kilometrama zjistíš, že při vostřejším brždění se předek dost potápí a vopčas, dyš třeba trefíš díru se dostaneš aš na doras...vo "kroucení" rámu nejni třeba moc debatovat, to poznáš aš dyš tomu budeš fest nakládat, ty kecy tech, co tvrděj, že "se to celý kroutí, páč je to koncepčně starý a er jednice je voe prostě nejlepčí" vůbec neposlouchej...problém mňekýho přetku vyřešíš poměrně jednoduše dvjema spůsobama...za prvý podloženim stávajících pružin a husčí volej, coš je varijanta ekonomická, pomůže, ale nejni to ouplně vono...druhá varijanta je výměna za pružiny silnější, coš vobnáší investici vokolo 2500,- vočí+ vopjet husčí volej...zotpovjedně ti můžu říct, že B6 je pro začátek dobrá volba, sám sem na něm po 11 letech co sem neměl vlastní motyku začínal a trabl začneš mít poprvý aš si budeš myslet, že uš to máš v ruce a podruhý, dyš zjistíš, že 600 je pro dva a bagáš prostě málo a že bys ňákýho toho klokana navíc uvítal...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Polo (Člen)
15.11.2007 15:13:53
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Kasym -co to tam píšeš vogo, dyž vidíš,že to tam píšu já?bigsmilebigsmilebigsmile - jasný seš rychlejší a aspon člověk vidí, že nekecáme smile1

PS: to detektorr: počet žen nemá na volbu motorky bezprostřední vliv, pokud to nemá bezprostřední vliv na tvou prkenici bigsmile, zas je ale od tebe hezký, že nás informuješ bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Antihero (Člen)
15.11.2007 15:15:11
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

...hej.
1. měkká vidle se dá utužit použitím progresivních pružin a hustšího oleje.
2. Bandit bude cenově nejlíp vycházet v konkurenci s vypsanejma jebka=za stejný love dostaneš daleko mladšího Bandita než třeba Horneta.
3.kup mašinu v zimě (nejp. do konce února), na jaře dou ceny nahoru a je mizernej výběr.
4.na srovnávací testy se vyser.
Kup Bandasku, nebudeš litovat.smokin
evil


There's a pie in the sky when you die.
Antihero (Člen)
15.11.2007 15:16:00
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

kua vy ste rychlíbigsmile


There's a pie in the sky when you die.
Meloun (Člen)
15.11.2007 15:16:14
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Apropó-kolik je dceři??evilbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Dettektorr (Člen)
15.11.2007 15:16:31
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Filous:

tvůj sloch je fakt nadmíru složitej, nicméňe obsahovje mi to docela dost pomáhá.

PS: nejste někdo z Kladna nebo okolí? Pár osobních rad by se hodilo. Třeba nějaký pivko atak.evil


I na stupidní dotaz může existovat nestupidní odpověď.
Dettektorr (Člen)
15.11.2007 15:18:04
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Meloun psal:

Apropó-kolik je dceři??evilbigsmile

dceři je 8, ale měsíců cool


I na stupidní dotaz může existovat nestupidní odpověď.
K.a.s.y.m. (Člen)
15.11.2007 15:18:12
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Polo psal:

Kasym -co to tam píšeš vogo, dyž vidíš,že to tam píšu já?bigsmilebigsmilebigsmile - jasný seš rychlejší a aspon člověk vidí, že nekecáme smile1

PS: to detektorr: počet žen nemá na volbu motorky bezprostřední vliv, pokud to nemá bezprostřední vliv na tvou prkenici bigsmile, zas je ale od tebe hezký, že nás informuješ bigsmile

no co woe píšu pravdu bigsmilebigsmile.hele ty jsi z Kácova?Vobčas tam zavítáme do pivovaru na pár kousků beer smile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
15.11.2007 15:20:09
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Dettektorr psal:
Meloun psal:

Apropó-kolik je dceři??evilbigsmile

dceři je 8, ale měsíců cool

Sakra!!
Za 12 let už budu starej a nemohoucí!smile2
bigsmile


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
15.11.2007 15:21:16
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Dettektorr psal:

Filous:

tvůj sloch je fakt nadmíru složitej, nicméňe obsahovje mi to docela dost pomáhá.

PS: nejste někdo z Kladna nebo okolí? Pár osobních rad by se hodilo. Třeba nějaký pivko atak.evil

pokud sem vlezeš častějc tak si zvykneš.headshakeheadshakebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Polo (Člen)
15.11.2007 15:21:18
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

to kasym: bývám tam o víkendu - přes tejden ve vydřiduchově - jo klidně dej vědět - pivečko luksusní - za deset koruneček -to už maj malokde - ale to asi víš goodbigsmile

PS sorry, že ti tam nepíšu ty tečky


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
K.a.s.y.m. (Člen)
15.11.2007 15:23:09
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Polo psal:

to kasym: bývám tam o víkendu - přes tejden ve vydřiduchově - jo klidně dej vědět - pivečko luksusní - za deset koruneček -to už maj malokde - ale to asi víš goodbigsmile

PS sorry, že ti tam nepíšu ty tečky

Na tečky se vys.... stejně to je jen login na net.Takhle mi nikdo neříká.Až tam bude cesta tak se ozvu nabeerbeerbigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Loser (Administrator)
15.11.2007 15:26:34
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Meloun psal:

Apropó-kolik je dceři??evilbigsmile

vogo, nevim, kdyz psal, ze mu je 27, tak dceri asi nebude 18idontknowidontknow
ovsem pokud ses na holcicky...bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
15.11.2007 15:38:41
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Loser psal:
Meloun psal:

Apropó-kolik je dceři??evilbigsmile

vogo, nevim, kdyz psal, ze mu je 27, tak dceri asi nebude 18idontknowidontknow
ovsem pokud ses na holcicky...bigsmile

18??surprised
Proč tak starou??
Musíš myslet do budoucna..goodbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Loser (Administrator)
15.11.2007 15:42:44
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

ja myslim do budoucna jen tak asi dva dny dopredu a myslim prevazne na to, kde se v tech pristich dvou dnech zpraskam. Myslet na to, ze se mi v budoucnu bude hodit nejaka zenska je kravina ... zenskou lze vzdy nahradit - bud chlastem nebo motorkou (v nouzi nejvetsi rukou nebo dobrym kamaradembigsmilebigsmile)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
15.11.2007 15:49:45
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Kdybych měl nějakýho kozatýho kamaráda,tak bych o tom možná taky uvažoval...asssurprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
misi (Člen)
15.11.2007 15:53:11
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Loser psal:

ja myslim do budoucna jen tak asi dva dny dopredu a myslim prevazne na to, kde se v tech pristich dvou dnech zpraskam. Myslet na to, ze se mi v budoucnu bude hodit nejaka zenska je kravina ... zenskou lze vzdy nahradit - bud chlastem nebo motorkou (v nouzi nejvetsi rukou nebo dobrym kamaradembigsmilebigsmile)

Nebo kytarou, snbičem, brkem,hřibama (drogama obecně) první 3 měsíce je to i lepší než sex, adrenalínem obecně .... atd . bigsmile


Blu one.... old one
ROMIN (Člen)
15.11.2007 16:04:39
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Dopln si svuj profil at víme aspon odkud jseš.Jinak já řešil před rokem uplně ten samí problém taky jsem delší dobu nejezdil.Předtím jsem měl 250 Mz.  koupil jsem Bandasku 02 za 90 000 kč. aj sem spokojen kdybys ses něco chtěl zeptat tak klidně zavolej 604 387 301.

Dettektorr (Člen)
15.11.2007 16:28:54
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Profil aktuální!


I na stupidní dotaz může existovat nestupidní odpověď.
gore (Člen)
15.11.2007 16:53:55
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

nekteri vetsinabigsmileby si mohli fspomenout idontknow jak se delaj z tvrdej spart mekkysurprised by to mohlo jit podobne aj s tema vidlema neeegoodbigsmilecoolsmokin

beerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
osiris (Člen)
15.11.2007 17:40:02
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

dettektorrovi: jen poprosím, příště si vymysli nějakej srozumitelnej nadpis, ať tady v tom nemáme hnojník smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ross (Člen)
15.11.2007 17:47:36
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Něco o mé osobě: 27let, 75kg, 172 cm, 2 ofiko ženy (manželka a dcerka ) Nejsem rapl, ale občas se chci povozit rychle.


myslím, že s tvou váhou ty vidle ani nezaregistruješsmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Meloun (Člen)
15.11.2007 18:11:15
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

ross psal:

Něco o mé osobě: 27let, 75kg, 172 cm, 2 ofiko ženy (manželka a dcerka ) Nejsem rapl, ale občas se chci povozit rychle.


myslím, že s tvou váhou ty vidle ani nezaregistruješsmokin

Po dětech se přibírá!surprised


PURE NAKED BIKE!
ross (Člen)
15.11.2007 18:20:20
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Meloun psal:
ross psal:

Něco o mé osobě: 27let, 75kg, 172 cm, 2 ofiko ženy (manželka a dcerka ) Nejsem rapl, ale občas se chci povozit rychle.


myslím, že s tvou váhou ty vidle ani nezaregistruješsmokin

Po dětech se přibírá!surprised

To jsem ještě neřek, že ty děti nesmí sežratbigsmilebigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
barynek (Člen)
15.11.2007 21:52:48
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Polo psal:

to tam napsali dobře o těch předních vidlích, my zkušenější víme, že kromě toho má bandour eště strašně ...... ... a vůbec to ...... bigsmile To ti ale může bejt myslim jedno, nebot jestli si předtim jezdil na číze, tak to ani nepoznáš a povozíš se dobře.
Jinak myslim, že to neni špatnej stroj, a určitě neprohloupíš, když si ho koupíš - jen si radši ke koupi ojetiny někoho vem, kdo ti to vokoukne good

tak snad sem to shrnul dobře

moc hezky sis to shrnulbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
15.11.2007 21:55:29
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Meloun psal:

Apropó-kolik je dceři??evilbigsmile

ty ses čuňasbigsmilehelp


Bandit 4EVER!!!
vorel (Člen)
15.11.2007 22:15:49
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

já dyš fest brzdil ta ke mi to dycky ponořilo až na zemsurprised


řikám si hurikán
fido (Člen)
15.11.2007 22:20:18
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

ross psal:

Něco o mé osobě: 27let, 75kg, 172 cm, 2 ofiko ženy (manželka a dcerka ) Nejsem rapl, ale občas se chci povozit rychle.


myslím, že s tvou váhou ty vidle ani nezaregistruješsmokin

vysvětli mě idontknowže vypadáme stejně..skorobigsmile a já mám vo 10 kilo víc, kde to asi je...smile1


bla...blabla...!
ross (Člen)
15.11.2007 22:26:29
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

fido psal:
ross psal:

Něco o mé osobě: 27let, 75kg, 172 cm, 2 ofiko ženy (manželka a dcerka ) Nejsem rapl, ale občas se chci povozit rychle.


myslím, že s tvou váhou ty vidle ani nezaregistruješsmokin

vysvětli mě idontknowže vypadáme stejně..skorobigsmile a já mám vo 10 kilo víc, kde to asi je...smile1

to nejni moje váha voe, to je dettektorovaheadshake
já mám poctivých 95kgsmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
fido (Člen)
15.11.2007 22:45:33
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

ross psal:
fido psal:
ross psal:

Něco o mé osobě: 27let, 75kg, 172 cm, 2 ofiko ženy (manželka a dcerka ) Nejsem rapl, ale občas se chci povozit rychle.


myslím, že s tvou váhou ty vidle ani nezaregistruješsmokin

vysvětli mě idontknowže vypadáme stejně..skorobigsmile a já mám vo 10 kilo víc, kde to asi je...smile1

to nejni moje váha voe, to je dettektorovaheadshake
já mám poctivých 95kgsmokin

blbě sem četl..já si hned říkalbigsmile


bla...blabla...!
Datel (Člen)
15.11.2007 22:59:11
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Když jsem přesedlal z Jawy 350 na B6, tak jsem si připadal, jako pán tvorstvasmile1. Je pravdou, že přední vidle se trochu víc potápí, ale není to tak tragické. Pokud se však vývojem dostaneš do stavu, že je potřeba s nima něco udělat, tak nedělej kompromisy a vyměň rovnou pružiny za progresivní + hustší olej (jak píše Filous) a budeš spokojenej parchant

Já bych jen doplnil, že jediný Bandit má duši klasické motorky a že je trošku těžší? Moje žena si koupila ER-6ku. Motorově je ouplně jinde než B6, ale je moc lehká a jak jsem sedl na svého Bandita, tak jsem byl šťastný, že mám pod prdelí pořádný kus železa....

Koldan (Člen)
16.11.2007 07:48:05
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

B6 kupuj jen v případě,že se ti líbí,páč v ostatních parametrech třeba za Hornetem a Fazerem zaostává ( ER6 a SV650 je o něčem jiném) Na druhou stranu jestli jsi jezdil jen na tý číze vsadím se,že budeš nadšenej jag želva i  z B6 a hned tak na dorazy ju nedostaneš


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Marcus_86 (Člen)
16.11.2007 08:44:09
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

JJ bandit neni proste motorka o parametrech, ale je to o tom, ze je to bandit. Ja to tady jen tak projizdel ocima, ale ta predni vidlice se da vyresit celkem levne. Staci dat novy olej (celkove neco pres litr oleje)a treba jeste vysoustruzit podlozky a je to. Nove pruziny atd. by vysli draz. Vyjde to na pak rokun. Jesli budes kupovat B6, tak urcite kup 2002 (2001 je uz novy typ, ale pry 01 zerou olej .. taky jednu mam  good ) a vis. Videl sem takove sroje i za slusne penize. Kdyz budes porad projizdet inzeraty na netu, tak na neco narazis. Tak se mej ahoj

Filous (Člen)
16.11.2007 08:47:47
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

...hele Marcus, nemystifikuj ho, 01 sice berou volej, ale né B6 anóbrž B12, tagže příště líp čti...u B6 žádnej rok výroby nemá problém s nadměrnou spotřebou voleje...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Marcus_86 (Člen)
16.11.2007 08:51:48
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Filous: jj ty woe, prave ja to vim o B12 a bal sem se, ze je to tak i na sestkach ... tak sem nechtel radit spatne, aby pak treba z toho nemel spatny pocit ... Takze olej zerou jen 12, jako mam ja bigsmile B6 ne, takze klidne doporucuji i 2001, proste novy typ a ty uz vypadaji moc hezky goodgoodgood

tomB12 (Člen)
16.11.2007 08:55:52
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Taky jsem začínal na číze 175  a pak dlouho uvažoval jestli B6 nebo B12 a jsem kurevsky rád že jsem se toho nebál a šáhnul po B12. Na měkké vidle a kroucení rámu nedej, při tvé váze nebudeš mít problém. S továrním nastavením tlumičů jsem najel 10 tis a s přibývajicí odvahou se mi to v zatáčkách začínalo zdát neklidné, tak jsem přitvrdil a jsem zase happy.

Meloun (Člen)
16.11.2007 10:02:41
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Marcus_86 psal:

Filous: jj ty woe, prave ja to vim o B12 a bal sem se, ze je to tak i na sestkach ... tak sem nechtel radit spatne, aby pak treba z toho nemel spatny pocit ... Takze olej zerou jen 12, jako mam ja bigsmile B6 ne, takze klidne doporucuji i 2001, proste novy typ a ty uz vypadaji moc hezky goodgoodgood

Nejhezčí jsou starý kulatý modely!!!smokin
Pak už jen ty K6-všechno mezi tím není ono...assbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Dettektorr (Člen)
16.11.2007 11:22:02
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

OK. Takže si to shrnu takhle.

Pro začátečníka Bandit 6 - ok
Ideální ročník - 2001 a vejš
Koupit od někoho tady z těch stránek
Vidle - já nepoznám a když jo, jezdim už tak na doraz, že nemám respekt a je třeba změnit stroj.

Vypadá to, že nemůžu udělat krok chybně takže klucí kdo budete prodávat B6 někdy kolem březen / duben?


I na stupidní dotaz může existovat nestupidní odpověď.
Polo (Člen)
16.11.2007 11:42:45
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

A co třeba leden/únor? B650 se štítkem, padákama, plotnou a kufříkem, první majitel, koupě v ČR, a protože sem technickej krtek, tak poctivě servisovaná a kromě dolejvání benzínu vše dělaný v servisu? najeto 19.xxxkm


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Dettektorr (Člen)
16.11.2007 11:44:43
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

To asi budeš mít problém vejít se do mojí cenový představy max 8pětek, nemýlím-li se.


I na stupidní dotaz může existovat nestupidní odpověď.
Polo (Člen)
16.11.2007 11:45:18
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

máš recht...bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Billy (Člen)
16.11.2007 14:07:50
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

ja to mam taky poservisovany rv.00 najeto hovno hovno nic, a klidne si vem tady nekoho z kluku je me to jedno ja nic nezastiram cena 85 tycek niz nejdu stav je hodne dobre a nic temu nechyby ani neprebejva, fotky kdyz budes chtit tak mailem, na jare vymenis wolej, svicky, vzduch filtr, karbce serizeny a ventily taky. skoro novy gumy, mazel. chci B12 a nebo to bude jebka gsxro 750 smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Bandit-Kralik (Člen)
16.11.2007 15:01:48
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Take jsem letos zacinal na B6,rok 98.Pokud se ti tahle motyka libi hlavne vzhledove,tak mas vybrano....Hornet,Fazer maji sice lepsi tech.parametry,ale me je to celkem jedno....mam co jsem chtel a jsem spokojenej a az nebudu,koupim vetsiho brachu...neni co resit

Dettektorr (Člen)
16.11.2007 17:18:24
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Moc děkuju za nabídky, ale já fakt musim počkat až na cca březen, duben. Jde o ustálení fianční situace. Když už jsem to vydržel do teď, tak to vydržim eště chvilku.

Díky ještě jednou.


I na stupidní dotaz může existovat nestupidní odpověď.
hans (Člen)
17.11.2007 12:40:42
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Dettektorr psal:

Moc děkuju za nabídky, ale já fakt musim počkat až na cca březen, duben. Jde o ustálení fianční situace. Když už jsem to vydržel do teď, tak to vydržim eště chvilku.

Díky ještě jednou.

samo, přes zimu toho stejně moc nenalítáš.....smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
ross (Člen)
17.11.2007 18:05:51
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Dettektorr psal:

Moc děkuju za nabídky, ale já fakt musim počkat až na cca březen, duben. Jde o ustálení fianční situace. Když už jsem to vydržel do teď, tak to vydržim eště chvilku.

Díky ještě jednou.

vem si to na homekreditbigsmilebigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
sonyk (Člen)
18.11.2007 20:25:29
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

hh jezdit jak umi litat tvuj andel straznej. Bandit je super sem zacatecnik unor 2007

a urco je starsi bandaska moje je uz 10ti leta chjo pristi rok pujde z domu smile1 a bud enovejsi a zase bandaska 6 nko


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
raf (Člen)
26.11.2007 23:10:19
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

No , tak jak píšeš, tak jsi na tom úplně stejně jako já. Já měl svou motorku před 10ti lety (B6 myslím r.v. asi 92-93), a dost jsme s kámošema řádili. Pak jsem si udělal řidičák a nějak mě to přestalo motivovat a prodal jsem to. 10 let jsem na tom neseděl a teď na podzim jsem si zase pořídil B6ku a prakticky jako úplný začátečník začínám odznovu, ale teď už snad vyřáděný, takže už to bude více vklidu... Bandit určitě dobrá volba.

Filous (Člen)
27.11.2007 08:18:49
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

raf psal:

No , tak jak píšeš, tak jsi na tom úplně stejně jako já. Já měl svou motorku před 10ti lety (B6 myslím r.v. asi 92-93), a dost jsme s kámošema řádili. Pak jsem si udělal řidičák a nějak mě to přestalo motivovat a prodal jsem to. 10 let jsem na tom neseděl a teď na podzim jsem si zase pořídil B6ku a prakticky jako úplný začátečník začínám odznovu, ale teď už snad vyřáděný, takže už to bude více vklidu... Bandit určitě dobrá volba.

...B6 se vyrábí vot r.95 tagže si měl těško r.v.92-93idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
27.11.2007 08:31:09
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

fido psal:
ross psal:

Něco o mé osobě: 27let, 75kg, 172 cm, 2 ofiko ženy (manželka a dcerka ) Nejsem rapl, ale občas se chci povozit rychle.


myslím, že s tvou váhou ty vidle ani nezaregistruješsmokin

vysvětli mě idontknowže vypadáme stejně..skorobigsmile a já mám vo 10 kilo víc, kde to asi je...smile1

Nic si z toho nedělej... Vejška stejná a mám o 13 kg víc. A to jsem zhubnul!!!

2 Dettektor: Brandýsek Ti něco říká? Celkem často se tam vyskytuju, takže není problém zajít na pivo. Dej si pohlídat robě a robu vem sebou (já vezmu svojí skoro robu taky, teda spíše ona mě) a až trochu rozdejcháš místní zvyky, tak tě uvedu klidně i do pražské Galerky, ale to už musíš být fakt na všechno připravený.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Dettektorr (Člen)
27.11.2007 10:21:53
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

ondrej: esi myslíš ten Brandýsek za čabárnou, tak ten teda znám. Esi myslíš jinej tak ten teda neznám. Jinak to pivko je reálný, ale robě bude muset s asi s náma babičky teď nějako často hlídaj, to víš sme se ženou chytli druhou mízu, tak vobrážíme koncerty atak.


I na stupidní dotaz může existovat nestupidní odpověď.
raf (Člen)
27.11.2007 13:29:35
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Filous psal:
raf psal:

No , tak jak píšeš, tak jsi na tom úplně stejně jako já. Já měl svou motorku před 10ti lety (B6 myslím r.v. asi 92-93), a dost jsme s kámošema řádili. Pak jsem si udělal řidičák a nějak mě to přestalo motivovat a prodal jsem to. 10 let jsem na tom neseděl a teď na podzim jsem si zase pořídil B6ku a prakticky jako úplný začátečník začínám odznovu, ale teď už snad vyřáděný, takže už to bude více vklidu... Bandit určitě dobrá volba.

...B6 se vyrábí vot r.95 tagže si měl těško r.v.92-93idontknow

Sorry a mystifikaci... asi mas recht. Uz si to fakt nepamatuju smile1 Vzpominam si jen ze to byl bandit nahac, cernej a nemel papiry (ja taky ne...) Rok vyroby jsem dost tipoval protoze vim ze motorku jsem mel v r.97 a uz byla dost jeta...

Ondráš (Člen)
27.11.2007 15:47:34
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Dettektorr psal:

ondrej: esi myslíš ten Brandýsek za čabárnou, tak ten teda znám. Esi myslíš jinej tak ten teda neznám. Jinak to pivko je reálný, ale robě bude muset s asi s náma babičky teď nějako často hlídaj, to víš sme se ženou chytli druhou mízu, tak vobrážíme koncerty atak.

Jo jo... Čabárna. Robě klidně vem taky... Jsem spíš myslel, že by bylo o starost míň.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
28.11.2007 12:06:23
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

raf psal:
Filous psal:
raf psal:

No , tak jak píšeš, tak jsi na tom úplně stejně jako já. Já měl svou motorku před 10ti lety (B6 myslím r.v. asi 92-93), a dost jsme s kámošema řádili. Pak jsem si udělal řidičák a nějak mě to přestalo motivovat a prodal jsem to. 10 let jsem na tom neseděl a teď na podzim jsem si zase pořídil B6ku a prakticky jako úplný začátečník začínám odznovu, ale teď už snad vyřáděný, takže už to bude více vklidu... Bandit určitě dobrá volba.

...B6 se vyrábí vot r.95 tagže si měl těško r.v.92-93idontknow

Sorry a mystifikaci... asi mas recht. Uz si to fakt nepamatuju smile1 Vzpominam si jen ze to byl bandit nahac, cernej a nemel papiry (ja taky ne...) Rok vyroby jsem dost tipoval protoze vim ze motorku jsem mel v r.97 a uz byla dost jeta...

estli si měl v 97 dva roky starého bandita bez papírů,tag to byla čórovačka.přiznaj sa,kemus ho típnulbigsmile páč tehdá byl byndit drahá sranda,ne jak dnes rozpočtofkabigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
raf (Člen)
28.11.2007 17:07:21
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Koldan psal:

estli si měl v 97 dva roky starého bandita bez papírů,tag to byla čórovačka.přiznaj sa,kemus ho típnulbigsmile páč tehdá byl byndit drahá sranda,ne jak dnes rozpočtofkabigsmile

Byl to rozstřelenej vrak přivezenej z německa a kamarád co dělal motorky to tak nějak poslepoval a zprovoznil... Zda to byla čórovačka, to nevím, ale původ byl bezesporu asi dost nejistý...

ross (Člen)
28.11.2007 21:36:39
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

fido psal:
ross psal:
Něco o mé osobě: 27let, 75kg, 172 cm, 2 ofiko ženy (manželka a dcerka ) Nejsem rapl, ale občas se chci povozit rychle.


myslím, že s tvou váhou ty vidle ani nezaregistruješ

vysvětli mě že vypadáme stejně..skoro a já mám vo 10 kilo víc, kde to asi je...

Nic si z toho nedělej... Vejška stejná a mám o 13 kg víc. A to jsem zhubnul!!!

tak teď něco o mé osobě, ať to uvedu na správnou míru:
muž, hetero, 28 járů, 187cm v klidubigsmile, 95kg, skoro ženatýass


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Dettektorr (Člen)
29.11.2007 08:06:39
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

Ty woe 187 v kldu. To je jenom tam nebo i zpátky bigsmile


I na stupidní dotaz může existovat nestupidní odpověď.
maňas (Člen)
29.11.2007 08:19:42
Offline

Re: Radu (začátky na B6 ?)

někdo má a někdo nemábigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr