Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...letní bunda

Filous (Člen)
27.11.2007 10:56:42
Offline

...letní bunda

...chcu si koupit takovou tu letní síťofku voblepenou chráničema, páč mě v létě vadí, dyš jedu třeba do arbajtu a jen co přijedu, tag sem spocenej, smrdim jag kozel a na todle bych si natách triko, abych nevypadal jag kašpar, měl bych jakoustakous vochranu a nebyl by mi hic...máte to něgdo???...je to k něčemu??? ...vyválel ste se f tom něgdo??? ...kydy vo tom, že dyš lehnu, tag mi to moc nepomůže si klíďo votpusťte, je mi jasný, že kůže to nejni...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
27.11.2007 11:02:19
Offline

Re: ...letní bunda

...konkrétně totok sem myslel:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Filous/Protektor9.jpg

- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
27.11.2007 11:03:58
Offline

Re: ...letní bunda

to Filous: mám letní bundu od FLM (síťovina, vyztužené lokty ramena cordurou a uvnitř obyč chrániče)  a teď čekám na chráničový komplet FOX.... http://www.razzo.cz/images/foto/2007042 … h-suit.jpg ...to máš na mysli?

Editoval osiris (27.11.2007 11:23:42)

Loser (Administrator)
27.11.2007 11:17:58
Offline

Re: ...letní bunda

Filous, tak nejezdi do prace, kdyz je hic, ne?idontknowbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
27.11.2007 11:20:02
Offline

Re: ...letní bunda

Peťan:
...jo, něco takovýho...

Lůzr:
...ty vole, to je nápad!!!good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
SLUGI (Člen)
27.11.2007 12:05:38
Offline

Re: ...letní bunda

... vogo jestli je k tomu i ta helma tak to hned ber good evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
yello (Člen)
27.11.2007 12:26:56
Offline

Re: ...letní bunda

Filous psal:

...kydy vo tom, že dyš lehnu, tag mi to moc nepomůže si klíďo votpusťte, je mi jasný, že kůže to nejni...

Jestli Te to nasere nebo ne,zeptam se smile1...

Je jisty,ze v pripade padu zustanou vschny chranice na svem miste? Jako jestli se ta sitovina nejak neshrne,a loketni chranic budes mit na bicepsu...idontknow
...i kdyz predstava je to zajimava...bigsmile


...che palle !!!
vorel (Člen)
27.11.2007 12:47:38
Offline

Re: ...letní bunda

celý léto sem jinak nejezdil. bo sem socka tak sem koupil u Geneze za 2,2 litru, v MB jamaze to maj vod Knoxe asi za bůra.
U některejch těcdh lepších de vodendat páteřák a použít samostatně, to u toho mýho nejde.
Jelo: nedne se to ani vo milimetr, rozhodně míň než protektory v textilu


řikám si hurikán
inkvizitorr (Administrator)
27.11.2007 13:02:33
Offline

Re: ...letní bunda

asi to bude furt lepčí než jezdit v kraťasech good když mě ty vodřeniny táááák lákajbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
vorel (Člen)
27.11.2007 13:03:39
Offline

Re: ...letní bunda

dost fešácký přímo letní bundy má RevIt.eu (airforce, thyhoon...), dováží to Meteorsport Třebíč, prodávaj to v ňáký čendové Nymburce a Plzni


řikám si hurikán
pitrman (Člen)
27.11.2007 13:18:50
Offline

Re: ...letní bunda

tyvoe, dytbys ftom vypadal jak kralik ( prase) stahly z kuze....smile1


in God we trust
Lihy (Člen)
27.11.2007 13:24:26
Offline

Re: ...letní bunda

Filous psal:

..., páč mě v létě vadí, dyš jedu třeba do arbajtu a jen co přijedu, tag sem spocenej, smrdim jag kozel a na todle bych si natách triko, abych nevypadal jag kašpar, měl bych jakoustakous vochranu a nebyl by mi hic...

Á z panáčka se nám stává nějakej šampónek, že ty sis vypral i svou džínskusmile2
bigsmile

Filous (Člen)
27.11.2007 13:38:28
Offline

Re: ...letní bunda

Jello:
...no a proto se ptam, páč sám taky nevim...

Inkviz:
...no na haksny místo kraťasů si to teda voblíkat nebudu, aneb sejdeme se na převazechbigsmile

Vorel:
...asik vemu teho Bandita, bo je za stejný mónej jako ten vot Geneze, akorát nevypadá tag endurojidně...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
27.11.2007 13:40:47
Offline

Re: ...letní bunda

Lihy psal:
Filous psal:

..., páč mě v létě vadí, dyš jedu třeba do arbajtu a jen co přijedu, tag sem spocenej, smrdim jag kozel a na todle bych si natách triko, abych nevypadal jag kašpar, měl bych jakoustakous vochranu a nebyl by mi hic...

Á z panáčka se nám stává nějakej šampónek, že ty sis vypral i svou džínskusmile2
bigsmile

...ale hovno, džíska je furt špinavá, špinavá zvostane a nehodlam se jí zbavit, ale dyš smrdim a jedu s tebou je mi to fuck, ofšem zákazníky a spolupracovníky vopčas svym vágusojidnim vzhledem děsim bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
27.11.2007 13:45:55
Offline

Re: ...letní bunda

pitrman psal:

tyvoe, dytbys ftom vypadal jak kralik ( prase) stahly z kuze....smile1

...neboj voe, vemu si přes to ňáký vostrohustý tričko a nigdo nic nepoznábigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
yello (Člen)
27.11.2007 18:51:51
Offline

Re: ...letní bunda

Filous psal:
pitrman psal:

tyvoe, dytbys ftom vypadal jak kralik ( prase) stahly z kuze....smile1

...neboj voe, vemu si přes to ňáký vostrohustý tričko a nigdo nic nepoznábigsmile

..akorat budes vypadat jak pacient doktora Mengeleho,na nemz zkousel artrozi kloubu v nejpokrocilejsim stadiu...bigsmile


...che palle !!!
yello (Člen)
27.11.2007 19:02:36
Offline

Re: ...letní bunda

artrozU !  blbe!  bigsmile


...che palle !!!
John (Člen)
27.11.2007 19:08:26
Offline

Re: ...letní bunda

Si teda myslím že je to fajn nápad kámoš to má a spokojenostgoodHodí přesto mikynu a pohoda smile1

bazik (Člen)
27.11.2007 19:24:15
Offline

Re: ...letní bunda

Filous psal:

Jello:
...no a proto se ptam, páč sám taky nevim...

Inkviz:
...no na haksny místo kraťasů si to teda voblíkat nebudu, aneb sejdeme se na převazechbigsmile

Vorel:
...asik vemu teho Bandita, bo je za stejný mónej jako ten vot Geneze, akorát nevypadá tag endurojidně...

help Hoď sem prosím odkaz, líbí se mi ta helmagood

Fresh Man (Člen)
27.11.2007 20:21:42
Offline

Re: ...letní bunda

taky vo tém špekuluju...Kůže je kůže ale dyš pojedeš vopatrnějc .. nesmíš f tém moc klouzat, jináč to fachá, řikali kuci špínojesci.


Bandit pičo
MAZI (Člen)
27.11.2007 20:36:28
Offline

Re: ...letní bunda

já měl něco podobnýho na endůro .......  a moc se mi to nezamlouvalo špatně se mi do tý sítoviny lezlo a sundavaní šlo ještě hůř ......  a bylo to celkem nepříjemný na ruce jedině mít pod tím triko s dlouhejma rukávama ale to se zase bude krourit a tak .... spíš bych dal přednost nějakýmu materiálu ne sítovýmu .....  a nebo jenom motokrosový krovky ...


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
Martin B12 (Člen)
27.11.2007 20:43:47
Offline

Re: ...letní bunda

MAZI psal:

já měl něco podobnýho na endůro .......  a moc se mi to nezamlouvalo špatně se mi do tý sítoviny lezlo a sundavaní šlo ještě hůř ......  a bylo to celkem nepříjemný na ruce jedině mít pod tím triko s dlouhejma rukávama ale to se zase bude krourit a tak .... spíš bych dal přednost nějakýmu materiálu ne sítovýmu .....  a nebo jenom motokrosový krovky ...

a nebylo to tím že jsi na tu svoji postavu rval velikost M


street triple picco
Filous (Člen)
27.11.2007 20:53:02
Offline

Re: ...letní bunda

...čau Mazi, nechcu bejt rejpavej, ale stejně jako Márty myslim, že s tvojí prostorovje výraznou postavou se ti musí líst blbje do fšehobigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
27.11.2007 21:00:04
Offline

Re: ...letní bunda

Jello:
...no pacijent to já sem, ale aš řeknu mýmu dochtoru, žes vo ňom řek, že je Mengele, nevim nevimidontknowbigsmile

Bazik:
...www.bandithelmets.com...ale esi jí chceš, tag počítej, že je to škopek za 300,- ojro, kerej je těškej, polstr stojí za pussy, vokolo pléga je tag 1mm mezera tagže do ní fouká jag f průjezdu, ale dyzajnovje je pjekná...teda aspoň mě se líbí a aš budu mít ňáký ty ojrogroše zbytečný, tag si jí taky pořídim...nebo ňákou podobnou třeba vot Simpsonu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bazik (Člen)
27.11.2007 21:03:13
Offline

Re: ...letní bunda

Filous psal:

Jello:
...no pacijent to já sem, ale aš řeknu mýmu dochtoru, žes vo ňom řek, že je Mengele, nevim nevimidontknowbigsmile

Bazik:
...www.bandithelmets.com...ale esi jí chceš, tag počítej, že je to škopek za 300,- ojro, kerej je těškej, polstr stojí za pussy, vokolo pléga je tag 1mm mezera tagže do ní fouká jag f průjezdu, ale dyzajnovje je pjekná...teda aspoň mě se líbí a aš budu mít ňáký ty ojrogroše zbytečný, tag si jí taky pořídim...nebo ňákou podobnou třeba vot Simpsonu...

Dík, už jsem se tam dostal, díval jsem se přímo na US stránky a tam za ni chtěli něco pod 300 USD. Ale jestli je to takovápussytak to ji nechci, vypadá ale fakt mooc dobře.

vorel (Člen)
27.11.2007 21:09:01
Offline

Re: ...letní bunda

letos sem v tom jezdil, a pohoda, na podzim sem vyndal protektory z bundy a bral si to pod ní rači než páteřák... až na pár svalení v bahně,ale nemám krešzkušenost
navíc to má vobrovskej vliv na výslednou postavusmile1


řikám si hurikán
Filous (Člen)
27.11.2007 21:31:12
Offline

Re: ...letní bunda

vorel psal:

letos sem v tom jezdil, a pohoda, na podzim sem vyndal protektory z bundy a bral si to pod ní rači než páteřák... až na pár svalení v bahně,ale nemám krešzkušenost
navíc to má vobrovskej vliv na výslednou postavusmile1

...taky potřebuju nabrat v ramenoubigsmilegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
MAZI (Člen)
27.11.2007 21:38:44
Offline

Re: ...letní bunda

Filous psal:

...čau Mazi, nechcu bejt rejpavej, ale stejně jako Márty myslim, že s tvojí prostorovje výraznou postavou se ti musí líst blbje do fšehobigsmile

já vám dám M...ko ....  nešlo mi to natáhnout ....  přes ten sval vepředu...... wogové asi bude záležet na značce  velikost byla maximální ale ne dost


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
MAZI (Člen)
27.11.2007 21:53:18
Offline

Re: ...letní bunda

no trochu menší mi to možná bylo ....   

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/mazi/chranice.JPG

Editoval osiris (27.11.2007 22:01:07)


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
Baltazar (Člen)
28.11.2007 06:56:54
Offline

Re: ...letní bunda

rytíř pussy


The father of the little princess of the dawn
Filous (Člen)
28.11.2007 08:03:13
Offline

Re: ...letní bunda

Mazi:
...tag to je to co nechcu, chcu právje jakože bundu, né jen chrániče s gumičkama, todle mi spíš příde jako enduro krofky...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
misi (Člen)
28.11.2007 09:02:52
Offline

Re: ...letní bunda

MAZI psal:

no trochu menší mi to možná bylo ....   http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … ranice.JPG

Těžkooděnec .....bigsmile


Blu one.... old one
Peca-f6 (Člen)
28.11.2007 13:01:53
Offline

Re: ...letní bunda

to co mysliš jsem videl v Brně v Motokšeftu .. meli to tam jako i kombinézu .. pro mě nepochopitelný stím jezdit surprised .. natož tak se stím válet...idontknow

Filous (Člen)
28.11.2007 14:10:45
Offline

Re: ...letní bunda

Peca-f6 psal:

to co mysliš jsem videl v Brně v Motokšeftu .. meli to tam jako i kombinézu .. pro mě nepochopitelný stím jezdit surprised .. natož tak se stím válet...idontknow

...proč je to pro tebe tag nepochopitelný? ...fšechny důležitý části těla sou chráněný stejně jako f kombinéze, jen to nejni zašitý f kůži a tudíš se může stát, že při ňákym vječim kreši posune nebo vytrhne některej chránič třeba na rukách, ale první náraz by to mělo pobrat a pag uš de enem vo to netrefit ňákou pevnou překášku, ale dyš trefíš třeba sloupek vot svodidla, tag je stejně fuck, co máš na sobje...a navíc, dyš pojedu s Vorlem jeho povjestnou pilu, tag budu mít lédrkombi, todle chci na ježdění do továrny, k vodě a po městě...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
gore (Člen)
28.11.2007 14:13:26
Offline

Re: ...letní bunda

..ja to kci takygoodgoodcoolsmokinsmokin

beerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Koldan (Člen)
28.11.2007 15:44:07
Offline

Re: ...letní bunda

Filous psal:
Peca-f6 psal:

to co mysliš jsem videl v Brně v Motokšeftu .. meli to tam jako i kombinézu .. pro mě nepochopitelný stím jezdit surprised .. natož tak se stím válet...idontknow

...proč je to pro tebe tag nepochopitelný? ...fšechny důležitý části těla sou chráněný stejně jako f kombinéze, jen to nejni zašitý f kůži a tudíš se může stát, že při ňákym vječim kreši posune nebo vytrhne některej chránič třeba na rukách, ale první náraz by to mělo pobrat a pag uš de enem vo to netrefit ňákou pevnou překášku, ale dyš trefíš třeba sloupek vot svodidla, tag je stejně fuck, co máš na sobje...a navíc, dyš pojedu s Vorlem jeho povjestnou pilu, tag budu mít lédrkombi, todle chci na ježdění do továrny, k vodě a po městě...

...a na diskošku wogo,na to baby poletěj,taky vo tem uvažujugood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Newada (Člen)
28.11.2007 16:11:19
Offline

Re: ...letní bunda

venku minus šest a vy řešíte ježdění v plus 30 a víc surprisedsmile1


jak dlouho ještě?
MAZI (Člen)
28.11.2007 19:36:20
Offline

Re: ...letní bunda

Filous psal:

Mazi:
...tag to je to co nechcu, chcu právje jakože bundu, né jen chrániče s gumičkama, todle mi spíš příde jako enduro krofky...

tohle bylo ale vcelku jako kus jen to neni moc vidět ...


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
PALOUS (Člen)
28.11.2007 20:00:57
Offline

Re: ...letní bunda

Newada psal:

venku minus šest a vy řešíte ježdění v plus 30 a víc surprisedsmile1

Jak říkáš uš jim jebecoolsmokinsmokinsmokinmomentálně vomrzlej f Harrachověsmokinsmokinsmokin


Jebat motorky :-)
Filous (Člen)
28.11.2007 20:41:48
Offline

Re: ...letní bunda

PALOUS psal:
Newada psal:

venku minus šest a vy řešíte ježdění v plus 30 a víc surprisedsmile1

Jak říkáš uš jim jebecoolsmokinsmokinsmokinmomentálně vomrzlej f Harrachověsmokinsmokinsmokin

...co blbneš, sem přišel přet chvílí s koupáku a teť piju sangriji na vosvježenísurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PALOUS (Člen)
28.11.2007 20:56:36
Offline

Re: ...letní bunda

Si si myslíš že vyhraješ střevo tejdne tak na to zapomeňfuckseš drudejbigsmilecoolsmokinsmokinsmokin


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
28.11.2007 21:00:09
Offline

Re: ...letní bunda

...tyjo surprised už byla kvalifikace, nebo můžu ještě soutěžit? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
28.11.2007 21:03:35
Offline

Re: ...letní bunda

osiris psal:

...tyjo surprised už byla kvalifikace, nebo můžu ještě soutěžit? bigsmile

No můžeš ale věř že tady máme konkurenci jak kráááávabigsmilecoolsmokinsmokinsmokin


Jebat motorky :-)
vorel (Člen)
28.11.2007 23:15:53
Offline

Re: ...letní bunda

loděniční, vogo esli tomu cos sem dal za vobrázek chceš řikat albunda, tak to mě teda poserheadshake


řikám si hurikán
Filous (Člen)
29.11.2007 11:02:49
Offline

Re: ...letní bunda

vorel psal:

loděniční, vogo esli tomu cos sem dal za vobrázek chceš řikat albunda, tak to mě teda poserheadshake

...no tag to tě asik budu muset posrat, bo je to albunda, ty chrániče sou přišitý k takový lechký a průhledný černý seksy košilcesurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
29.11.2007 11:15:41
Offline

Re: ...letní bunda

Al Bunda je borec!!goodbigsmile


PURE NAKED BIKE!
vorel (Člen)
29.11.2007 12:16:14
Offline

Re: ...letní bunda

tak esli průhledný sexy síťový košulke vravíš naozaj albunda, tak je pak všechno v naprostym pořádku


řikám si hurikán

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr