Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Kryt budíků

jelelen (Člen)
06.05.2007 19:07:53
Offline

Kryt budíků

Ahoj lidi, kde seženu kryt budíků B6N celej ten chromovanej. Díky za info.help


..............mno žiju abych fšecko přežil, ne? a teď mi v tom pomáhá zase B6N
MartysN6 (Člen)
06.05.2007 19:51:16
Offline

Re: Kryt budíků

že by v SUZUCE smile1

KOVAL (Člen)
06.05.2007 20:07:47
Offline

Re: Kryt budíků

Ale stejně ho nekoupíš,páč stojí tolik,že na inzerát koupíš za stejnou cenu celý komplet budíky...smile1

jelelen (Člen)
06.05.2007 21:36:18
Offline

Re: Kryt budíků

To snad ne? Ja doufal,ze bude nekdo vedet o nejakej zapadlej stodole kdesi v lesich gde to prodavaj za babku. Fakt nikdo netusi kde jinde nez v suzuki?


..............mno žiju abych fšecko přežil, ne? a teď mi v tom pomáhá zase B6N
Milouš (Člen)
06.05.2007 21:41:27
Offline

Re: Kryt budíků

Napiš na adresu motopuzzle, sice si dávají na čas s odpovědí, ale ozvou se, já tam sehnal lecos.

žakýno (Člen)
06.05.2007 21:45:54
Offline

Re: Kryt budíků

jelelen psal:

To snad ne? Ja doufal,ze bude nekdo vedet o nejakej zapadlej stodole kdesi v lesich gde to prodavaj za babku. Fakt nikdo netusi kde jinde nez v suzuki?

...... babku si nech (ta se vždycky hodí, věř mi...) vem éčka a zkus to třeba v Suzuki Dsmile2


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
KOVAL (Člen)
06.05.2007 22:31:13
Offline

Re: Kryt budíků

Do Motopuzle psát nemusíš,páč ti nikdo nevodpoví tak jako mně,jedině tam můžeš zavolat a i to sou zbytečně vyhozený prachy. Prostě když by mněly nepoškozený kryty na budíky na "N" ko,tak by asi mněly celý budíky že jo? A z těch ti předpokládám nesundaj kryty aby se následně nechali s budíkama bez krytů vyfotit,protože kdo by je asi koupil...
A kde bys tak myslel že by se ještě mohla dát koupit taková věc jako náhradní díl na motorku značky Suzuki? surprised
Že by třeba v Hondě?surprisedsmile1
Nevim jak hodně je máš rozbitý,jestli ten kryt drží aspoň trochu pohromadě,tak ho nechsvařit kde je prasklej a pak ho  nastříkej jako to dělaj vostatní...
Nebo improvizuj a jestli máš dobrej ˇje ten kryt dobrej alespoň zespod,tak vzít  ten dekl z "S" ka ten má jen vrchní půlku,z tvýho vodříznout spodní půlku a je z toho celek,kterej bude mít spáru vpůlce na což sere pes.
A kryty budíků komplet na "S" ko mám náhodou doma.smile1smile1smile1
A za 500 ať nežeru.smile1

.maxim. (Člen)
06.05.2007 22:36:34
Offline

Re: Kryt budíků

V roce 2004 sem je sehnal nový za 3.000,- tady http://www.profimotomode.cz/silnice/index.php  klikni dole vlevo na originální díly suzuki a vyplň to ...do dvou dnů budeš vědět za kolik ti to sežene nový.


++ světlu vstříc ++
John (Člen)
09.12.2007 21:32:09
Offline

Re: Kryt budíků

KOVAL psal:

Do Motopuzle psát nemusíš,páč ti nikdo nevodpoví tak jako mně,jedině tam můžeš zavolat a i to sou zbytečně vyhozený prachy. Prostě když by mněly nepoškozený kryty na budíky na "N" ko,tak by asi mněly celý budíky že jo? A z těch ti předpokládám nesundaj kryty aby se následně nechali s budíkama bez krytů vyfotit,protože kdo by je asi koupil...
A kde bys tak myslel že by se ještě mohla dát koupit taková věc jako náhradní díl na motorku značky Suzuki? surprised
Že by třeba v Hondě?surprisedsmile1
Nevim jak hodně je máš rozbitý,jestli ten kryt drží aspoň trochu pohromadě,tak ho nechsvařit kde je prasklej a pak ho  nastříkej jako to dělaj vostatní...
Nebo improvizuj a jestli máš dobrej ˇje ten kryt dobrej alespoň zespod,tak vzít  ten dekl z "S" ka ten má jen vrchní půlku,z tvýho vodříznout spodní půlku a je z toho celek,kterej bude mít spáru vpůlce na což sere pes.
A kryty budíků komplet na "S" ko mám náhodou doma.smile1smile1smile1
A za 500 ať nežeru.smile1

Kovale nemáš náhodou ještě ty kryty ? Určo bych je vzalsmile1

Marcus_86 (Člen)
10.12.2007 11:18:24
Offline

Re: Kryt budíků

kua videl sem je v bazaru na motorkarich, typ 01+. Ale nevim, jestli je ten typek jeste ma.

sonyk (Člen)
10.12.2007 12:30:32
Offline

Re: Kryt budíků

mam taky pochroumane budiky. tady na bazaru byly vyborny za 5000kc ale tolik ja nemam takze streva dostali tavnou pistoly a venku to moc videt neni ze sou praskly takze zatim neresim. ale jak tu nekdo pise nechat svarit a striknout. pac samotny tezko sezenes


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Dado (Člen)
10.12.2007 14:15:28
Offline

Re: Kryt budíků

jelelen psal:

Ahoj lidi, kde seženu kryt budíků B6N celej ten chromovanej. Díky za info.help

kupoval jsem to dva roky tomu nazad za cca 2100,- a ty co ten co tam byl, jsem měl jen popraskanej, ale novej je novej( původní mám furt doma)


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Dado (Člen)
10.12.2007 14:19:06
Offline

Re: Kryt budíků

jo a sehnal mi to Trsek z Motobikes v rejchu, vzhledem k tomu za kolik je Euro teď to dražší nebude Kontakt je na www.motobikes.cz


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Pipén (Člen)
11.12.2007 14:05:57
Offline

Re: Kryt budíků

čau, řešil jsem trochu podobnej problem, ale opravdu se nedaj sehnat a v každý suzuce ti řeknou, že budíky jsou jedny z nejdaržších dílů (bže sou hned v kelu), od motopuzle už jsem něco kupoval, zavolej tam, ale určo asi nepochodíš, zkus si to nechat zpravit u nějakejch plasťáků (třeba fa drplast)...smokin

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr