Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Co kdo dělá???

barynek (Člen)
20.11.2007 21:44:31
Offline

Co kdo dělá???

Vzhledem k tomu že jsem trochu pussy a promeškal jsem banditpussy sraz, tak se budu poněkud více seznamovat s osazenstvem banditpussy klubu.

Tak co tady kdo dělá? MUDr., příslušník, zelený mozci aj.?

Moje diagnoza je učitel... ale prej to nejni vidětbigsmilebigsmilebigsmilecool


Bandit 4EVER!!!
marcoo (Člen)
20.11.2007 21:45:51
Offline

Re: Co kdo dělá???

ČD  neboli Času Dost

tomasNJ (Člen)
20.11.2007 21:46:25
Offline

Re: Co kdo dělá???

já jsem ladič pijan...poslední dobou spíš jen pijanbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Žirafa (Člen)
20.11.2007 21:47:03
Offline

Re: Co kdo dělá???

Momentálně nic... kdybys o něčem věděl goodgood


Jaký si to uděláš, takový to máš...
barynek (Člen)
20.11.2007 21:49:57
Offline

Re: Co kdo dělá???

Peťa psal:

Momentálně nic... kdybys o něčem věděl goodgood

no učitelek je prej málo a ještě asi nebudeš na odpis, tak jako já po "pár" letech praxebadbigsmile


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
20.11.2007 21:51:01
Offline

Re: Co kdo dělá???

marcoo psal:

ČD  neboli Času Dost

tý woe koukam že jsi trutnovák, dobrý, do HK kousek, někdy se svezem ne?
tý jo co já se tu ještě nedovimbigsmilegood


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
20.11.2007 21:52:48
Offline

Re: Co kdo dělá???


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Žirafa (Člen)
20.11.2007 21:56:29
Offline

Re: Co kdo dělá???

barynek psal:

no učitelek je prej málo a ještě asi nebudeš na odpis, tak jako já po "pár" letech praxebadbigsmile

Dle věku můžeš mít praxi tak max. 2 roky...ne? Na odpis určo ještě ne, ale jít dělat učitelku? surprised
když si představím co jsme ve škole vyváděli my... tak NIKDY help


Jaký si to uděláš, takový to máš...
barynek (Člen)
20.11.2007 21:59:05
Offline

Re: Co kdo dělá???

Peťa psal:
barynek psal:

no učitelek je prej málo a ještě asi nebudeš na odpis, tak jako já po "pár" letech praxebadbigsmile

Dle věku můžeš mít praxi tak max. 2 roky...ne? Na odpis určo ještě ne, ale jít dělat učitelku? surprised
když si představím co jsme ve škole vyváděli my... tak NIKDY help

no je to už dýl, dělal jsem to i při škole, takže defuckto 5let, ale ne ve státním. To bych asi ještě jezdil koloběžku, místo bandaskybigsmile

a nějakej ten vedlejšák se taky dá, nejni to jen o učenígoodgoodsmokin


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
20.11.2007 21:59:57
Offline

Re: Co kdo dělá???

osiris psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/viewtopic.php?id=3859

tý woe osi ne nadarmo jsi moderátor, nobigsmile

tak si to teda pročtu at příště neplašimidontknow


Bandit 4EVER!!!
zrzule (Člen)
21.11.2007 01:25:26
Offline

Re: Co kdo dělá???

asi piju z vašich peněz ne?? co jinýho se tu dá dělat.nééé jsem zdravotní sestra - záchranář.....věříš mi??bigsmilebigsmilebigsmile


A je to!!
Marcus_86 (Člen)
21.11.2007 01:43:38
Offline

Re: Co kdo dělá???

Ja na zadnym srazu jeste ani nebyl, ale musim tu moju popelnicu zase poladit a snad me Koldan nekdy veme s sebou good Jinak sem jeste porad student (pekny hnup, normalnim lidem staci 9 trid zakladky). Studuju matematiku, fyziku, proste elektro na VUT Brno, obor mikroelektronika .. myslim... nejak to nekoumu (to sou čípešky, HIO,prostě šílenosti, někoho bavi asembler, WHDL atd). Ale ja studuju jen proto, ze musim kvuli rodicum no. Jinak se nepovazuju za zadneho sprta, spis uplne naopak, taky to pak vypada bigsmilebigsmilebigsmile

barynek (Člen)
21.11.2007 07:50:46
Offline

Re: Co kdo dělá???

zrzule psal:

asi piju z vašich peněz ne?? co jinýho se tu dá dělat.nééé jsem zdravotní sestra - záchranář.....věříš mi??bigsmilebigsmilebigsmile

to že piješ z mejch prachů nebo že jsi záchranář?bigsmile


Bandit 4EVER!!!
marcoo (Člen)
21.11.2007 08:08:58
Offline

Re: Co kdo dělá???

barynek psal:
marcoo psal:

ČD  neboli Času Dost

tý woe koukam že jsi trutnovák, dobrý, do HK kousek, někdy se svezem ne?
tý jo co já se tu ještě nedovimbigsmilegood

Jak je libo,ale letos to asi nedopadne. surprised

barynek (Člen)
21.11.2007 09:57:13
Offline

Re: Co kdo dělá???

marcoo psal:
barynek psal:
marcoo psal:

ČD  neboli Času Dost

tý woe koukam že jsi trutnovák, dobrý, do HK kousek, někdy se svezem ne?
tý jo co já se tu ještě nedovimbigsmilegood

Jak je libo,ale letos to asi nedopadne. surprised

šak příští rok bude taky dost času ne?good


Bandit 4EVER!!!
marcoo (Člen)
21.11.2007 10:01:19
Offline

Re: Co kdo dělá???

to doufámgood

zrzule (Člen)
21.11.2007 10:01:40
Offline

Re: Co kdo dělá???

barynek psal:
zrzule psal:

asi piju z vašich peněz ne?? co jinýho se tu dá dělat.nééé jsem zdravotní sestra - záchranář.....věříš mi??bigsmilebigsmilebigsmile

to že piješ z mejch prachů nebo že jsi záchranář?bigsmile

obojebigsmilebigsmile


A je to!!
Meloun (Člen)
21.11.2007 10:12:21
Offline

Re: Co kdo dělá???

Marcus_86 psal:

Ja na zadnym srazu jeste ani nebyl, ale musim tu moju popelnicu zase poladit a snad me Koldan nekdy veme s sebou good Jinak sem jeste porad student (pekny hnup, normalnim lidem staci 9 trid zakladky). Studuju matematiku, fyziku, proste elektro na VUT Brno, obor mikroelektronika .. myslim... nejak to nekoumu (to sou čípešky, HIO,prostě šílenosti, někoho bavi asembler, WHDL atd). Ale ja studuju jen proto, ze musim kvuli rodicum no. Jinak se nepovazuju za zadneho sprta, spis uplne naopak, taky to pak vypada bigsmilebigsmilebigsmile

Kvůli rodičům??idontknowV jednadvaceti letech ještě nežiješ pro sebe??surprisedidontknow


PURE NAKED BIKE!
barynek (Člen)
21.11.2007 11:45:36
Offline

Re: Co kdo dělá???

Meloun psal:
Marcus_86 psal:

Ja na zadnym srazu jeste ani nebyl, ale musim tu moju popelnicu zase poladit a snad me Koldan nekdy veme s sebou good Jinak sem jeste porad student (pekny hnup, normalnim lidem staci 9 trid zakladky). Studuju matematiku, fyziku, proste elektro na VUT Brno, obor mikroelektronika .. myslim... nejak to nekoumu (to sou čípešky, HIO,prostě šílenosti, někoho bavi asembler, WHDL atd). Ale ja studuju jen proto, ze musim kvuli rodicum no. Jinak se nepovazuju za zadneho sprta, spis uplne naopak, taky to pak vypada bigsmilebigsmilebigsmile

Kvůli rodičům??idontknowV jednadvaceti letech ještě nežiješ pro sebe??surprisedidontknow

woe nejni to dycky tak jednoduchy, viš? Já to dělam pro sebe, studia i praci ale pokud nejni člověk vyloženě rebel tak se snaží vyjít rodičům částečně vstříc, asi tak. Můj názorcool


Bandit 4EVER!!!
Meloun (Člen)
21.11.2007 11:51:42
Offline

Re: Co kdo dělá???

Napsal to tak,že to dělá pouze kvůli rodičům a vlastně ho to ani nebaví...idontknow
Pro mě trochu divnej přístup no..
Ale to je každýho věcgood


PURE NAKED BIKE!
Mour (Člen)
21.11.2007 12:21:14
Offline

Re: Co kdo dělá???

Meloun: ...to možná pochopíš až zbramborovatíš ....i já někdy dělám něco po vůli rodičů, i když se mi nechce. bigsmile

Meloun (Člen)
21.11.2007 12:26:38
Offline

Re: Co kdo dělá???

Těžko pane...
Rodiče jsou rozvedení...
Nemusím nikoho z nich poslouchat..a myslím,že i oni si uvědomují,že by mi nebyly zrovna dvakrát dobrým příkladem...headshake


PURE NAKED BIKE!
Mour (Člen)
21.11.2007 12:29:59
Offline

Re: Co kdo dělá???

Hmm...tak to máš smůlusmile2 ...já je třeba poslechnu....dyk tu budem spolu už jenom 20-30 let bigsmile

tomB12 (Člen)
21.11.2007 12:35:26
Offline

Re: Co kdo dělá???

Fotry si nevybereš, ale kdo trefil ny ty lepší měl štěstí. Myslím tím ty, kteří umí postavit děcka do života i bez prachů, umí je motivovat, aby až budou velcí si vydělali na svého Bandita vlastní prací bigsmile

Meloun (Člen)
21.11.2007 12:36:48
Offline

Re: Co kdo dělá???

Žádná tragedie..good
Jsem tak zvyklej od mala a něco jako rodičovská láska mě nijak nechybí..idontknow
Podle jejich životního stylu jim taky víc jak 20 let nedávám..headshakesurprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
misi (Člen)
21.11.2007 12:46:21
Offline

Re: Co kdo dělá???

Meloun psal:

Žádná tragedie..good
Jsem tak zvyklej od mala a něco jako rodičovská láska mě nijak nechybí..idontknow
Podle jejich životního stylu jim taky víc jak 20 let nedávám..headshakesurprisedbigsmile

H/C rodičové ....bigsmile


Blu one.... old one
Meloun (Člen)
21.11.2007 12:49:59
Offline

Re: Co kdo dělá???

Tak nějaksurprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Marcus_86 (Člen)
21.11.2007 13:00:42
Offline

Re: Co kdo dělá???

Nez maminka zemrela na rakovinu, tak si prala, abych dostudoval. Takze dostuduju, kdybych pro to mel udelat .. cokoli.

bery (Člen)
21.11.2007 13:00:51
Offline

Re: Co kdo dělá???

dneska když mi to děti vrací tak si říkám, že ti rodiče měli pravdusmile1


momentalně zavostalej
Marcus_86 (Člen)
21.11.2007 13:02:17
Offline

Re: Co kdo dělá???

A tatka, nechce, abych delal nekomu do smrti blbce... za par korun.

bery (Člen)
21.11.2007 13:03:13
Offline

Re: Co kdo dělá???

Marcus_86 psal:

A tatka, nechce, abych delal nekomu do smrti blbce... za par korun.

má recht


momentalně zavostalej
Loser (Administrator)
21.11.2007 13:12:34
Offline

Re: Co kdo dělá???

Marcus_86 psal:

A tatka, nechce, abych delal nekomu do smrti blbce... za par korun.

myslim, ze tohle ti ta vysoka nezajisti .... vzdycky delas nekomu pussy


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Mour (Člen)
21.11.2007 13:14:51
Offline

Re: Co kdo dělá???

Marcus_86 psal:

A tatka, nechce, abych delal nekomu do smrti blbce... za par korun.

...mě za to poměrně slušně platí bigsmile

barynek (Člen)
21.11.2007 13:18:42
Offline

Re: Co kdo dělá???

tomB12: naprosto souhlas. Taky jsem si vydělal jak na GS i na Bandasku. Sám a že mi to stálo, no ale mám pocit že oproti jinejm klukum který to maj jako dárky si toho vážim taky vícidontknow

Meloun: mám taky rozvedený rodiče, ale když mamka něco tak jako ne vždy, ale snažim se bud vysvětlit proč to neudělam nebo pokud s tím nemám problém tak proč to neudělat ne?smile1
Jinak s otcem je to tak že čím víc ho nevidím, tím je mi líp. Mi tak napadá neviděl jsem ho 13let, pak dva roky plus minus a ted zase začínají štastný létagoodgoodgoodbigsmilebeerbeerbeer


Bandit 4EVER!!!
Meloun (Člen)
21.11.2007 13:50:05
Offline

Re: Co kdo dělá???

Ještě že jsem vypad hned po škole z baráku!sick
Žádný výhody to nepřinášelo...
Ikdyž jsem v koutku vždycky trochu záviděl vrstevníkům,kteří si zadáčo nebo za pakatel doma vegetilismile2
Mě to hned zkraje stálo 5 tisíc v nájmu+veškerý jídlo,hadry atd..a řeknu vám,2 roky jsem z vejplaty neviděl ani pussy´..ale postupně se časy lepší..cool


PURE NAKED BIKE!
Mour (Člen)
21.11.2007 13:54:57
Offline

Re: Co kdo dělá???

Meloun: ...tak ta je pro Tebe bigsmile ...Katapult good

Možná snad proto ze školy jsem vypad
Nevadilo mi tolik učení
Jediná šance byla začít dělat
Tam, kde je k tomu bydlení

bigsmile

Meloun (Člen)
21.11.2007 14:00:26
Offline

Re: Co kdo dělá???

Já dostudoval s přehledem...
O vějšce byla úvaha..
Jenže jsem materialista a práci jsem měl už dávno předtím zajištěnou..smokin


PURE NAKED BIKE!
Tomas600N (Člen)
21.11.2007 14:14:27
Offline

Re: Co kdo dělá???

já sem študentsmokin VŠB-TU Ostrava bigsmilesmile1idontknowsick

barynek (Člen)
21.11.2007 14:15:24
Offline

Re: Co kdo dělá???

Meloun psal:

Já dostudoval s přehledem...
O vějšce byla úvaha..
Jenže jsem materialista a práci jsem měl už dávno předtím zajištěnou..smokin

když děláš při škole tak to neni taky špatný, záleží na pouze na tom co a za kolik. Mě ta práce řekněme baví a za ty peníze si nestěžuju (no dobře, kdyby přidali bylo by líp, ale na beer nebo na Bandita se dycky neco usetribigsmile


Bandit 4EVER!!!
tomB12 (Člen)
22.11.2007 08:23:59
Offline

Re: Co kdo dělá???

Tomas600N psal:

já sem študentsmokin VŠB-TU Ostrava bigsmilesmile1idontknowsick

Jakou fakultu študuješ? Obdivuju všechny studenty, kteří si během studia vydělají na mašinu. Ja jsem měl s bídou na pivo, a jezdil jsme na číze.

Cvrček (Člen)
22.11.2007 09:50:44
Offline

Re: Co kdo dělá???

tomB12 psal:
Tomas600N psal:

já sem študentsmokin VŠB-TU Ostrava bigsmilesmile1idontknowsick

Jakou fakultu študuješ? Obdivuju všechny studenty, kteří si během studia vydělají na mašinu. Ja jsem měl s bídou na pivo, a jezdil jsme na číze.

Já jsem taky studen Všb-Tu Ostrava...jen že opakuju prvák...a taky jsem si za studia na mašinu vydělal...proč?nechodil jsem na to pivobigsmile...a furt jen škola,práce,domů spát..a znova....rok a půl.smile1 Ale stálo to za to BANDITpussy

Tomas600N (Člen)
22.11.2007 11:30:08
Offline

Re: Co kdo dělá???

tomB12 psal:
Tomas600N psal:

já sem študentsmokin VŠB-TU Ostrava bigsmilesmile1idontknowsick

Jakou fakultu študuješ? Obdivuju všechny studenty, kteří si během studia vydělají na mašinu. Ja jsem měl s bídou na pivo, a jezdil jsme na číze.

Fakultu elektrotechniky a informatiky, obor Měřící a řídící technika
no na mašinu sem si vydělal hlavně v italii (broskve,nektarinky,hrušky)sick

Fik-B6S (Člen)
22.11.2007 11:43:25
Offline

Re: Co kdo dělá???

Tomas600N psal:
tomB12 psal:
Tomas600N psal:

já sem študentsmokin VŠB-TU Ostrava bigsmilesmile1idontknowsick

Jakou fakultu študuješ? Obdivuju všechny studenty, kteří si během studia vydělají na mašinu. Ja jsem měl s bídou na pivo, a jezdil jsme na číze.

Fakultu elektrotechniky a informatiky, obor Měřící a řídící technika
no na mašinu sem si vydělal hlavně v italii (broskve,nektarinky,hrušky)sick

Taky FEIbigsmile ale obor Informatikagood


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Marcus_86 (Člen)
22.11.2007 11:55:48
Offline

Re: Co kdo dělá???

FEKT

Marcus_86 (Člen)
22.11.2007 14:37:46
Offline

Re: Co kdo dělá???

Hele ale vy ste Ostravaci, asi ne VUT Brno ... nechapu jak to muze byt nej tech skola v rep, kdyz na ni studuju ja bigsmilebigsmilebigsmile

Tomas600N (Člen)
22.11.2007 14:45:25
Offline

Re: Co kdo dělá???

Marcus_86 psal:

Hele ale vy ste Ostravaci, asi ne VUT Brno ... nechapu jak to muze byt nej tech skola v rep, kdyz na ni studuju ja bigsmilebigsmilebigsmile

do Brna teď brali všechny bez přijmaček,to tam budou asi kvalitni studentibigsmilebigsmilebigsmile

Marcus_86 (Člen)
22.11.2007 15:09:10
Offline

Re: Co kdo dělá???

Tomas600N psal:
Marcus_86 psal:

Hele ale vy ste Ostravaci, asi ne VUT Brno ... nechapu jak to muze byt nej tech skola v rep, kdyz na ni studuju ja bigsmilebigsmilebigsmile

do Brna teď brali všechny bez přijmaček,to tam budou asi kvalitni studentibigsmilebigsmilebigsmile

Bez prijmacek ? Ja myslel, ze uz je tu zavedene TSP. Jinak ja sem taky sel bez prijmacek, ze... S tim, ze sem maturoval jako nejlepsi na nasi prumce (i v prijamckach na stredni sem byl nejlepsi bigsmile )... sak to znate. Jako bylo to tak, ze nas na obor nastoupilo asi 1900 a po 1. semestru nas tu zustalo asi 900 a to vyrazili same gymplaky a frajery, co si na stredni mysleli .. ze oni sou nekdo. Ne, neni to tak, gympl je fraska skola fuckfuckfuck . Jinak v tom trideni prestali az ted, kdy nas tu uz zustalo jen par. Treba ja sem tu jen proto ze se drzim kamaradu. To jsou takovy ti jedinci, kteri toho maj v hlave 100x vic nez normalni jedinci (treba ja good)... jinak bych uz sel taky studovat jinam. Treba na podnikaetlku, ten titul by se mel davat pres vikend ... good

barynek (Člen)
22.11.2007 16:07:16
Offline

Re: Co kdo dělá???

Marcus_86 - na podnikatelce tedka pracuju, zas taková prdel to nejniheadshake


Bandit 4EVER!!!
Loser (Administrator)
22.11.2007 16:24:44
Offline

Re: Co kdo dělá???

jo vogo, tak ja jsem se taky drzel kamaradu ... ale asi jinejch nez ty .... pac do skoly jsem tri roky vubec nechodil (jen na podzim pred zapisem jsem sel zebrat ucitele o nejaky terminy ... a to sem pak stihl udelat zimni i letni semestr behem dvou tydnu). No a po sesti letech, kdy mi chybeli tri zkousky jsem jim sel rict, ze jim na to jebu(zas by se mi zde hodil ten smajlik).
Dneska delam curaka za slusny prachy ... ti co to dostudovali ho delaji taky (a nekteri dokonce i za min).
Proto si rikam, ze je lepsi delat curaka bez titulu nez s titulemgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
barynek (Člen)
22.11.2007 16:28:33
Offline

Re: Co kdo dělá???

Loser psal:

jo vogo, tak ja jsem se taky drzel kamaradu ... ale asi jinejch nez ty .... pac do skoly jsem tri roky vubec nechodil (jen na podzim pred zapisem jsem sel zebrat ucitele o nejaky terminy ... a to sem pak stihl udelat zimni i letni semestr behem dvou tydnu). No a po sesti letech, kdy mi chybeli tri zkousky jsem jim sel rict, ze jim na to jebu(zas by se mi zde hodil ten smajlik).
Dneska delam curaka za slusny prachy ... ti co to dostudovali ho delaji taky (a nekteri dokonce i za min).
Proto si rikam, ze je lepsi delat curaka bez titulu nez s titulemgoodbigsmile

ale bejt curak inzenyr je taky dobry ne?bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Loser (Administrator)
22.11.2007 16:30:34
Offline

Re: Co kdo dělá???

no jo, ale tu vejsku jsi nedelal kvuli tomu, aby jsi delal curaka (nebo sis to aspon myslel)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
barynek (Člen)
22.11.2007 16:33:26
Offline

Re: Co kdo dělá???

Loser psal:

no jo, ale tu vejsku jsi nedelal kvuli tomu, aby jsi delal curaka (nebo sis to aspon myslel)

já ji ještě nemam dodělanou a nebudu ani inža:) ale jenom magistr, tzn. že až bude titul, tak v SRNě neboi jinde v Evrope ani nebudou vědět že ji mam, bo je tam vic Bc. než posranej Mgr.sick


Bandit 4EVER!!!
Loser (Administrator)
22.11.2007 16:58:05
Offline

Re: Co kdo dělá???

nejvic se mi libi medici ... ti jdou uz na ty studia dobrovolne s vedomim toho, ze se budou srotit jako kravy a kdyz se jim nahodou podari dostudovat, tak budou mit praci, kde maji kurafskou zodpovednost, makat musej 12 hodin denne (vikendy aj svatky) a pritom za to maj pekny kulovy (jasne, ze ne vseci, ale vetsina jich tak dopada)
Nedejboze, kdyz skoncej nekde v Bezdikovesmile2


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
barynek (Člen)
22.11.2007 17:00:18
Offline

Re: Co kdo dělá???

Loser psal:

nejvic se mi libi medici ... ti jdou uz na ty studia dobrovolne s vedomim toho, ze se budou srotit jako kravy a kdyz se jim nahodou podari dostudovat, tak budou mit praci, kde maji kurafskou zodpovednost, makat musej 12 hodin denne (vikendy aj svatky) a pritom za to maj pekny kulovy (jasne, ze ne vseci, ale vetsina jich tak dopada)
Nedejboze, kdyz skoncej nekde v Bezdikovesmile2

je tak, jak říkáš. Kámoška je medička, ale ta to dělá protože ji to baví a má touhu pomáhat lidem:) no ale za to se člověk nenažere a Bandaska taky ne:(


Bandit 4EVER!!!
SNap (Člen)
22.11.2007 17:42:08
Offline

Re: Co kdo dělá???

to Marcus_86: O gympl se neotirej fuck , nerikam ze je tezsi, ale rozhodne nebyl lehci nez prumka.A pac dava vseobecne vzdelani,muzou met nekteri jedinci na technicke skole potom problemy...ale stejne tak jak ti ostatni.
Ja mam FAST a momentalne delam curaka s titulem a skoro zadarmo smile2 Ale bude lip-uz brzo good


...:::STÁDO KONÍ POD PRDELÍ A STEJNĚ NÁM TO NESTAČÍ:::...
Banditatom (Člen)
22.11.2007 17:45:49
Offline

Re: Co kdo dělá???

no vidiš to ja taky dělám čuráka ale bez titulu. vidím to každý den v arbait já jsem strojař technik s praxi ale technika u nás dělá čuráček bez praxe a s gymplem!!! Ptáte se proč? má na hoře stýce. Nic proti gymplům jo


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Loser (Administrator)
22.11.2007 17:48:12
Offline

Re: Co kdo dělá???

gympl je na pussy ... vubec to nejede a krouti se v zatackachsurprised


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Banditatom (Člen)
22.11.2007 17:49:57
Offline

Re: Co kdo dělá???

ty moje robka má gympl a věř mi že se na ní moc dobře jezdí bigsmilea ještě líp se umí vlnit v zatáčkáchbigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
barynek (Člen)
22.11.2007 17:50:35
Offline

Re: Co kdo dělá???

Loser psal:

gympl je na pussy ... vubec to nejede a krouti se v zatackachsurprised

stačí se podívat na mně: 50% z 30 je 20bigsmilebigsmilebigsmile, že Losergood


Bandit 4EVER!!!
Loser (Administrator)
22.11.2007 17:52:08
Offline

Re: Co kdo dělá???

zas, kdyz k tem 20 prictes 50%, tak ti vyjde 30 ... takze jsi to mel v podstate dobrebigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
barynek (Člen)
22.11.2007 17:57:26
Offline

Re: Co kdo dělá???

Loser psal:

zas, kdyz k tem 20 prictes 50%, tak ti vyjde 30 ... takze jsi to mel v podstate dobrebigsmilebigsmilebigsmile

woe neserbigsmile


Bandit 4EVER!!!
tomB12 (Člen)
23.11.2007 08:19:39
Offline

Re: Co kdo dělá???

Tomas600N psal:
tomB12 psal:
Tomas600N psal:

já sem študentsmokin VŠB-TU Ostrava bigsmilesmile1idontknowsick

Jakou fakultu študuješ? Obdivuju všechny studenty, kteří si během studia vydělají na mašinu. Ja jsem měl s bídou na pivo, a jezdil jsme na číze.

Fakultu elektrotechniky a informatiky, obor Měřící a řídící technika
no na mašinu sem si vydělal hlavně v italii (broskve,nektarinky,hrušky)sick

Tak mi tam pozdrav taťku Srovnala, taky jsem jeho odchovanec bigsmile

Ondráš (Člen)
23.11.2007 09:13:43
Offline

Re: Co kdo dělá???

Marcus_86 psal:

Hele ale vy ste Ostravaci, asi ne VUT Brno ... nechapu jak to muze byt nej tech skola v rep, kdyz na ni studuju ja bigsmilebigsmilebigsmile

Sem rád, že nej tech škola je VUT a ne ČVUT, páč když to tu vidím, tak do těch ostatních škol bych se bál vstoupit.bigsmile

Se divím, že tu těch 300 let vydrželo.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Borák (Člen)
23.11.2007 13:12:47
Offline

Re: Co kdo dělá???

hele študentíci abyste se tu etě nepoprali bigsmile
wopičáci jedni


...nikdo nevojebe Ježíše...
Ondráš (Člen)
23.11.2007 13:33:11
Offline

Re: Co kdo dělá???

Borák psal:

hele študentíci abyste se tu etě nepoprali bigsmile
wopičáci jedni

Bojte se, jestli my máme bejt elita národa.... bigsmile
Já se od toho distancuji.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Tomas600N (Člen)
23.11.2007 17:44:30
Offline

Re: Co kdo dělá???

tomB12 psal:
Tomas600N psal:
tomB12 psal:

Jakou fakultu študuješ? Obdivuju všechny studenty, kteří si během studia vydělají na mašinu. Ja jsem měl s bídou na pivo, a jezdil jsme na číze.

Fakultu elektrotechniky a informatiky, obor Měřící a řídící technika
no na mašinu sem si vydělal hlavně v italii (broskve,nektarinky,hrušky)sick

Tak mi tam pozdrav taťku Srovnala, taky jsem jeho odchovanec bigsmile

taťku Srovnala neznamheadshake možna s nim mam nějake přednašky,ale ja mam přednašky v ass takže nevím

tomB12 (Člen)
11.12.2007 08:01:34
Offline

Re: Co kdo dělá???

Tomas600N psal:
tomB12 psal:
Tomas600N psal:


Fakultu elektrotechniky a informatiky, obor Měřící a řídící technika
no na mašinu sem si vydělal hlavně v italii (broskve,nektarinky,hrušky)sick

Tak mi tam pozdrav taťku Srovnala, taky jsem jeho odchovanec bigsmile

taťku Srovnala neznamheadshake možna s nim mam nějake přednašky,ale ja mam přednašky v ass takže nevím

No ty pussy dyť to je vedoucí katedry ne headshake ? Ale nic si z toho nedělej vidím že přístup studentů je pořád stjný bigsmile

Banditatom (Člen)
11.12.2007 08:12:11
Offline

Re: Co kdo dělá???

již pár let se snažím nedělatcool!!! již pár let se mi to nedařísmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
barynek (Člen)
11.12.2007 12:26:51
Offline

Re: Co kdo dělá???

Banditatom psal:

již pár let se snažím nedělatcool!!! již pár let se mi to nedařísmile2

ty chudáčkubigsmile


Bandit 4EVER!!!
Ton@l (Člen)
11.12.2007 13:27:17
Offline

Re: Co kdo dělá???

Tomas600N psal:

já sem študentsmokin VŠB-TU Ostrava bigsmilesmile1idontknowsick

Tak to ja tez studuju na VŠB-TU Ostrava surprised


Vzdy muze byt hur :-)
Banditatom (Člen)
11.12.2007 15:34:02
Offline

Re: Co kdo dělá???

barynek psal:
Banditatom psal:

již pár let se snažím nedělatcool!!! již pár let se mi to nedařísmile2

ty chudáčkubigsmile

Ale vzal jsem si předsevzetí na příští rok!!!bigsmile konečně už nic nedělatbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr