Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Motokáry Velký Dřevíč

Tomy (Člen)
09.12.2007 20:31:43
Offline

Motokáry Velký Dřevíč

Tak jsme byli v Dřevíči.Přijeli jsme kolem oběda.Dali jsme si něco jako oběd,no moc toho nebylo.Potom jsme šli jezdit.Motokáry takový celkem divoký,jedna jede,druhá chcípá,třetí měla spálenou spojku,no ale zajezdili jsme dobře.Potom nás čekala večeře v podobě grilu.No řekli nám,že to bude stát na osobu 180 Kč,tak jsme čekali,že toho bude opravdu hodně a budeme mít co dělat abysme to snědli.Výsledek?Jedno a kousek kuře a pár plátků steaků a dva saláty v menších mísách pro 7 lidí.Další věc byla,že u baru neměli vůbec žádný jídelní a nápojový lístek.Ceny takové jak se personálu zrovna zalíbilo.V ceně 600 bylo ubytování,které celkem ušlo,ale když vás v pět ráno vzbudí hudba hrající nepřetržitě celou noc dost hlasitě,tak to už bylo i na mě moc!Při placení jsme chtěli vidět nápojový nebo jídelní lístek,ale ani jedno se nám nedostalo.Nejvíc mě zaráží,že na vizitce to maji jako pension a místní paní se hájila tím,že je to club a že nic takového mít nemusí...No možná by nebylo na škodu tam poslat českou obchodní inspekci!

Banditatom (Člen)
09.12.2007 20:39:44
Offline

Re: Motokáry Velký Dřevíč

si myslím taky protože takhle vymrdávat s lidma je hnusheadshake.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
inkvizitorr (Administrator)
09.12.2007 20:48:20
Offline

Re: Motokáry Velký Dřevíč

s dřevíčem mam zkušenosti naprosto opačný, vždycky nám ve všem vyšli vstříct, káry sice nic moc, ale zas zajímavá dráha kde logicky ty vozítka dostanou čočku (proto asi taky vypadaj jak vypadaj), myslim, že ani s jídlem ani něčim jiným sme neměli trable, byly tam dva banditsrazy a myslim, že patřily k těm lepčímgood


doba je temná...
osiris (Člen)
09.12.2007 20:55:47
Offline

Re: Motokáry Velký Dřevíč

...žádnej alkrón, ale dohoda vždycky s paní byla a platilo to na čem jsem se s ní dohod


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
09.12.2007 21:28:27
Offline

Re: Motokáry Velký Dřevíč

Já mám podobné zkušenosti s penzionem u Lipna "Axiom", fakt neřádi,škoda mluvit. pro ty kteří to tam znají možná neuvěřitelné. Ale změnili se lidé, kteří to mají v nájmu a ti noví jsou fakt zlodějiidontknowbadbadbad


The father of the little princess of the dawn
Newada (Člen)
09.12.2007 23:08:38
Offline

Re: Motokáry Velký Dřevíč

A já zase s ministerstvem obrany, platim nehorázně za služby a ani nevim za jaký, taky by to chtělo nějakou inspekci.


jak dlouho ještě?
inkvizitorr (Administrator)
10.12.2007 07:17:43
Offline

Re: Motokáry Velký Dřevíč

Newada psal:

A já zase s ministerstvem obrany, platim nehorázně za služby a ani nevim za jaký, taky by to chtělo nějakou inspekci.

bigsmilebigsmilebigsmilegoodgoodgood


doba je temná...
Filous (Člen)
10.12.2007 08:50:20
Offline

Re: Motokáry Velký Dřevíč

Baltazar psal:

Já mám podobné zkušenosti s penzionem u Lipna "Axiom", fakt neřádi,škoda mluvit. pro ty kteří to tam znají možná neuvěřitelné. Ale změnili se lidé, kteří to mají v nájmu a ti noví jsou fakt zlodějiidontknowbadbadbad

...tag to čumim, dříf to tam bejvalogoodgoodgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Baltazar (Člen)
10.12.2007 16:42:49
Offline

Re: Motokáry Velký Dřevíč

Filous psal:
Baltazar psal:

Já mám podobné zkušenosti s penzionem u Lipna "Axiom", fakt neřádi,škoda mluvit. pro ty kteří to tam znají možná neuvěřitelné. Ale změnili se lidé, kteří to mají v nájmu a ti noví jsou fakt zlodějiidontknowbadbadbad

...tag to čumim, dříf to tam bejvalogoodgoodgood

Jo pamatuju bejvalé nájemce a byli zupr, ale ty nový idontknowidontknowidontknowidontknow


The father of the little princess of the dawn
Tomy (Člen)
10.12.2007 17:37:24
Offline

Re: Motokáry Velký Dřevíč

Jak jsem psal,v pět ráno nás vzbudil neuvěřitelnej hluk a hlasitě hrající hudba.My jsme sem přijeli odpočívat a ne tohle...Potom taky to,že nemají jídelní a nápojový lístky a ani vyvěšenej živnosťák.Hlavně,že mají na vizitce a i na internetu psáno pension.O žádném klubu tady není řeč.Prodávají a vaří tady jídlo a prodávají alkoholické a nealkoholické nápoje,takže musí mít jednoznačně jídelní a nápojové lístky a také viditelně vyvěšený živnostenský list.Ani jedno neměli!!!Další věc byl personál pod velkým vlivem,který si vymýšlel ceny jak ho napadlo...

Kakin (Člen)
10.12.2007 18:28:37
Offline

Re: Motokáry Velký Dřevíč

No já se teda musím přiklonit s tím lístkem k TOmymu ..... na posledním károsrazu sem ještě s bejvalou paní Blackovou jakože poptával nápojové lístek nebo tak něco a taky nebyl ... a dvakrát mě za stejnou věc naúčtovali asi vo 10č víc tak mě to bylo jakože dost divný ... ale jinak je to tam jako gut .... good

Michal GSX (Člen)
10.12.2007 21:58:20
Offline

Re: Motokáry Velký Dřevíč

Tomy psal:

Jak jsem psal,v pět ráno nás vzbudil neuvěřitelnej hluk a hlasitě hrající hudba.My jsme sem přijeli odpočívat a ne tohle...Potom taky to,že nemají jídelní a nápojový lístky a ani vyvěšenej živnosťák.Hlavně,že mají na vizitce a i na internetu psáno pension.O žádném klubu tady není řeč.Prodávají a vaří tady jídlo a prodávají alkoholické a nealkoholické nápoje,takže musí mít jednoznačně jídelní a nápojové lístky a také viditelně vyvěšený živnostenský list.Ani jedno neměli!!!Další věc byl personál pod velkým vlivem,který si vymýšlel ceny jak ho napadlo...

di do Hiltnu debile fuck


jen chlap ví,co chlap potřebuje !
K.a.s.y.m. (Člen)
11.12.2007 07:12:39
Offline

Re: Motokáry Velký Dřevíč

Michal GSX psal:
Tomy psal:

Jak jsem psal,v pět ráno nás vzbudil neuvěřitelnej hluk a hlasitě hrající hudba.My jsme sem přijeli odpočívat a ne tohle...Potom taky to,že nemají jídelní a nápojový lístky a ani vyvěšenej živnosťák.Hlavně,že mají na vizitce a i na internetu psáno pension.O žádném klubu tady není řeč.Prodávají a vaří tady jídlo a prodávají alkoholické a nealkoholické nápoje,takže musí mít jednoznačně jídelní a nápojové lístky a také viditelně vyvěšený živnostenský list.Ani jedno neměli!!!Další věc byl personál pod velkým vlivem,který si vymýšlel ceny jak ho napadlo...

di do Hiltnu debile fuck

idontknowidontknowsick


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Tomy (Člen)
11.12.2007 18:37:17
Offline

Re: Motokáry Velký Dřevíč

Michal GSX:Nevím proč mi nadáváš do debilů....headshake
Pouze jsem se tady snažil lidi informovat o špatných zkušenostech s údajným pensionem Motobydlo ve Velkém Dřevíči

osiris (Člen)
11.12.2007 18:50:25
Offline

Re: Motokáry Velký Dřevíč

Michal GSX psal:
Tomy psal:

Jak jsem psal,v pět ráno nás vzbudil neuvěřitelnej hluk a hlasitě hrající hudba.My jsme sem přijeli odpočívat a ne tohle...Potom taky to,že nemají jídelní a nápojový lístky a ani vyvěšenej živnosťák.Hlavně,že mají na vizitce a i na internetu psáno pension.O žádném klubu tady není řeč.Prodávají a vaří tady jídlo a prodávají alkoholické a nealkoholické nápoje,takže musí mít jednoznačně jídelní a nápojové lístky a také viditelně vyvěšený živnostenský list.Ani jedno neměli!!!Další věc byl personál pod velkým vlivem,který si vymýšlel ceny jak ho napadlo...

di do Hiltnu debile fuck

...michale musím, příště trošku s elegancí, prosím ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenek (Člen)
11.12.2007 19:35:46
Offline

Re: Motokáry Velký Dřevíč

To Tomy,,,já Tě nedám a musím potvrdit,že to v Dřevíči stojí za pussy,asi si berou příklad s čurákova,kde tři drškový polívky jedna za 192,druhá za 196,třetí za 198,sem myslel že mu dám jednu mezi světla.Zdenek.idontknow

Tomy (Člen)
11.12.2007 20:16:44
Offline

Re: Motokáry Velký Dřevíč

Zdenek:Souhlasim s Tebou....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr