Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » 160 na dalnici?

vaskent (Člen)
12.12.2007 08:11:19
Offline

160 na dalnici?

Tak jak ste se koukali na projednavani novely zakona o pozemnich komunikacich? Byl taky někdo tak naivní a těžil se na 160 na dalnici? jasně stejně se i to občas překroči, ale necha se to snaze dodržovat ne? a vite co nam vzkazuje odborna komise? ani za zlatoupussy pussypussy

http://www.novinky.cz/clanek/128706-ryc … zvysi.html

misi (Člen)
12.12.2007 08:12:14
Offline

Re: 160 na dalnici?

a díval jsi se na tu diskuzi... maras.. bad


Blu one.... old one
vaskent (Člen)
12.12.2007 08:18:03
Offline

Re: 160 na dalnici?

nedival,jakou?

misi (Člen)
12.12.2007 08:29:11
Offline

Re: 160 na dalnici?

vaskent psal:

nedival,jakou?

pod článkém


Blu one.... old one
vaskent (Člen)
12.12.2007 08:32:42
Offline

Re: 160 na dalnici?

jo už sem si přečet tu prvni stranku, chtěl bych znat ty lidi z komise a těch par idiotu co by to snižili snad rači na 50.......je fakt že policajti by měli min buzerovat a vic se zabejvat "nebezpečnejma" řidičema než rychlejma....Občas ty bezpečný sou nebezpečnější než ty rychlý....

Honza B12 (Člen)
12.12.2007 10:19:26
Offline

Re: 160 na dalnici?

Nejvíc se mi líbí tohle :
„Zejména je nutné zachovat nejvyšší povolenou rychlost v obcích na 50 km/h a na vedlejších silnicích ji formou zón snížit na 30 kilometrů. Na dálnicích pak maximální rychlost pro osobní automobily i motocykly stanovit na 120 kilometrů v hodině,“ požaduje jeden z členů expertní komise, poradce ředitele Centra dopravního výzkumu Josef Mikulík.

Předseda Profesního společenství autoškol ČR Zdeněk Hlavatý zase navrhl snížit mimo obec rychlost jízdy na maximálně 70 km/h. „V sousedních zemích se to osvědčilo," uvedl. Policii zvýšení rychlosti nevadí Návrh na zvýšení rychlostního limitu na dálnicích zatím komise neobdržela.
sicksicksicksicksicksicksicksicksick

K.a.s.y.m. (Člen)
12.12.2007 10:25:32
Offline

Re: 160 na dalnici?

Nevím co řešíte stejně se časem vrátíme zase ke koním a volským povozum a tam už rychlost nikdo řešit nebude.A tímhle způsobem jak upravují zákoný to bude asi hodně brzo.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
vaskent (Člen)
12.12.2007 10:33:54
Offline

Re: 160 na dalnici?

hele a s tim že v okolnich zemich se osvědčila 70 ka mimo oec, kde z okolnich zemi se tak jezdi???idontknow nějak na to nemužu přijit, asi to dohromady od ty komise bude nějaký rebus, nebudou se ty rychlosti nakonec přičitat? 50+30+120??
good

tomB12 (Člen)
12.12.2007 12:40:48
Offline

Re: 160 na dalnici?

Jsou to kokoti, snížení rychlosti je alibizmus, měli by se zamyslet nad kvalitou současného značení. Proč začíná padesátka 5 km před dědinou a končí 5 km za ní??? V Rakousku je mimo obec stovka 500m před přižovatkou je omezeni na 70 a bezprostředně za křižovatkou konec omezeni. Jsem ochoten respektovat rychlostní limity, ale abych jel jak pussy furt 50, protože nejsou prachy na to aby někde přidali konec obce. Namísto toho tam je začátek další a chalupy v nedohlednu tak to ne fuck To je do nebe volající korupční prostředí, protože v takových pastích jsou zašití trotli z radarama. fuck

misi (Člen)
12.12.2007 13:21:25
Offline

Re: 160 na dalnici?

Přesně tak jen nás vykořistují... těším se až startnem naše koně, pozvednem sekery  a uděláme pořádek všude kde je třeba.. goodevil


Blu one.... old one
tomB12 (Člen)
12.12.2007 13:26:57
Offline

Re: 160 na dalnici?

Si dej pozor ať tě v té Kanadě nenaučí jinym moresum, bo k do tu potom bude s nama dělat ten bordel bigsmile

Banditatom (Člen)
12.12.2007 17:00:23
Offline

Re: 160 na dalnici?

čeští dopravní experti podle mě stojí za staroupussy. Ty fuckku... beztak už pár let nevyjely"jestli vůbec někdy" z republiky a budou nás učit jezdit. Po naší slavné dalnici D1 jich beztak polovina v životě nikdy nejela bastar.... Ať si ti ko.... schválí co chcoufuck!!! já stejnák budu jezdit tak jak se mi bude chtít a rychlost řešit nebudu a jestli mi vemou papíry, no tak neva, já mám ještě zbroják na ten se u nás taky jezdit dá!!! Jedinou vyjímku mám v obci jezdim opravdu 50Km/h a klidně i pomalej !!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
12.12.2007 17:02:31
Offline

Re: 160 na dalnici?

Banditatom psal:

čeští dopravní experti podle mě stojí za staroupussy. Ty fuckku... beztak už pár let nevyjely"jestli vůbec někdy" z republiky a budou nás učit jezdit. Po naší slavné dalnici D1 jich beztak polovina v životě nikdy nejela bastar.... Ať si ti ko.... schválí co chcoufuck!!! já stejnák budu jezdit tak jak se mi bude chtít a rychlost řešit nebudu a jestli mi vemou papíry, no tak neva, já mám ještě zbroják na ten se u nás taky jezdit dá!!! Jedinou vyjímku mám v obci jezdim opravdu 50Km/h a klidně i pomalej !!!

sorry kluci trochu jsem se rozohnil!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
vaskent (Člen)
12.12.2007 18:48:17
Offline

Re: 160 na dalnici?

Banditatom psal:
Banditatom psal:

čeští dopravní experti podle mě stojí za staroupussy. Ty fuckku... beztak už pár let nevyjely"jestli vůbec někdy" z republiky a budou nás učit jezdit. Po naší slavné dalnici D1 jich beztak polovina v životě nikdy nejela bastar.... Ať si ti ko.... schválí co chcoufuck!!! já stejnák budu jezdit tak jak se mi bude chtít a rychlost řešit nebudu a jestli mi vemou papíry, no tak neva, já mám ještě zbroják na ten se u nás taky jezdit dá!!! Jedinou vyjímku mám v obci jezdim opravdu 50Km/h a klidně i pomalej !!!

sorry kluci trochu jsem se rozohnil!!!

V pohodě, bez omluv, mam stejny nazor, až na ty papiry,....To by mě nasrali kdyby mi je sebrali

Banditatom (Člen)
12.12.2007 18:54:06
Offline

Re: 160 na dalnici?

vaskent psal:
Banditatom psal:
Banditatom psal:

čeští dopravní experti podle mě stojí za staroupussy. Ty fuckku... beztak už pár let nevyjely"jestli vůbec někdy" z republiky a budou nás učit jezdit. Po naší slavné dalnici D1 jich beztak polovina v životě nikdy nejela bastar.... Ať si ti ko.... schválí co chcoufuck!!! já stejnák budu jezdit tak jak se mi bude chtít a rychlost řešit nebudu a jestli mi vemou papíry, no tak neva, já mám ještě zbroják na ten se u nás taky jezdit dá!!! Jedinou vyjímku mám v obci jezdim opravdu 50Km/h a klidně i pomalej !!!

sorry kluci trochu jsem se rozohnil!!!

V pohodě, bez omluv, mam stejny nazor, až na ty papiry,....To by mě nasrali kdyby mi je sebrali

zbrojní průkaz to jistí a pak se tepr budou dít věcievil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
12.12.2007 19:03:01
Offline

Re: 160 na dalnici?

Ale nestraš!!surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
12.12.2007 19:17:29
Offline

Re: 160 na dalnici?

Meloun psal:

Ale nestraš!!surprisedbigsmile

nestrašimsmokinevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
12.12.2007 19:25:01
Offline

Re: 160 na dalnici?

Jen mi nejde do hlavy,co si jako zbrojákem dokážeš??idontknow
Pokud máš nastudovanej zákon,tak je ti to asi jasný...
Můžeš tak možná jako já nebo tisíce ostatních zajít občas na střelnici,nebo za vesnicí rozstřílet nějakej sporák nebo vrak a po večerech leštit bouchačku...
Je to k hovnu,zrušim to...už mě to ani nebaví...


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
12.12.2007 19:32:00
Offline

Re: 160 na dalnici?

Meloun psal:

Jen mi nejde do hlavy,co si jako zbrojákem dokážeš??idontknow
Pokud máš nastudovanej zákon,tak je ti to asi jasný...
Můžeš tak možná jako já nebo tisíce ostatních zajít občas na střelnici,nebo za vesnicí rozstřílet nějakej sporák nebo vrak a po večerech leštit bouchačku...
Je to k hovnu,zrušim to...už mě to ani nebaví...

já chodím na  střelnici, ale mám atipický terčbigsmile. No a ten zbroják na silnici? není jedno jestli máš řidičák nebo zbroják? Na naše cesty by měl být nějáky universalní doklad.smile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
13.12.2007 08:05:45
Offline

Re: 160 na dalnici?

asi stejně začneme brzo jezdit po takovýhle silnicích tak je jedno jaká bude rychlost bigsmilebigsmilebigsmile
http://www.rozzlobenimuzi.com/?media=493


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
13.12.2007 08:17:23
Offline

Re: 160 na dalnici?

K.a.s.y.m. psal:

asi stejně začneme brzo jezdit po takovýhle silnicích tak je jedno jaká bude rychlost bigsmilebigsmilebigsmile
http://www.rozzlobenimuzi.com/?media=493

silnice 1.třídy voebigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
13.12.2007 16:31:59
Offline

Re: 160 na dalnici?

Meloun psal:

Jen mi nejde do hlavy,co si jako zbrojákem dokážeš??idontknow
Pokud máš nastudovanej zákon,tak je ti to asi jasný...
Můžeš tak možná jako já nebo tisíce ostatních zajít občas na střelnici,nebo za vesnicí rozstřílet nějakej sporák nebo vrak a po večerech leštit bouchačku...
Je to k hovnu,zrušim to...už mě to ani nebaví...

Když jezdím po tankodromech (našich silnicích), tak proč bych se nemohl prokazovat zbrojním průkazem...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ton@l (Člen)
13.12.2007 16:46:04
Offline

Re: 160 na dalnici?

A asi proto jsou stale oblibenejsi vozy SUVbigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
alkoholix (Člen)
13.12.2007 17:19:00
Offline

Re: 160 na dalnici?

Nejak prece musi zduvodnit,ze neopravujou silnice.Pocita se s progresivnim zhorsovanim stavu vozovek.sick


Jsem zpět a rád 😎
Banditatom (Člen)
13.12.2007 20:15:17
Offline

Re: 160 na dalnici?

oni čekaj až si celá republika koupí v3s , kterých se naše armáda zbavuje po tisících a pak už nebu potřeba silnic, dálnic a vůbec asfaltu. my motorkari si všichni kopíme blátotlačky a bandasky poputujou do muzea, kde se na ně budou chodit dívat naše děcka a ptát se " tati mami na tomhle se u nás kdysi dalo opdravdu jezdit" chce se mi sicksick.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr