Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » čím sa kto živí....

Baltazar (Člen)
22.11.2007 23:08:21
Offline

Re: čím sa kto živí....

Já mám nejradši maso, mám po tom nejvíc síly. A nejradši mám svíčkovou s 12, mnozí vědí že je prostě nejlepší. good
Ale bacha já všechno sežerubigsmile


The father of the little princess of the dawn
hans (Člen)
23.11.2007 15:15:33
Offline

Re: čím sa kto živí....

no tak já jsem študent VŠ......jakej obor, to vám nepovim, neb nepotřebuju poslouchat nějakej pojeb.....bigsmile
na banďoura jsem si vydělal rukama na brigádách: podejcihla, podržprkno, dlaždič zámkovek, výkopy, pomocné práce v zemědělství a na závěr pozor: strojník čistírny odpadních vod....goodsmile1bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Fleur (Člen)
26.11.2007 14:57:41
Offline

Re: čím sa kto živí....

Já jsem čerstvě po škole a jsem veterinární lékařka...a dost mě to baví, takže pohoda. Jen s lidma je občas doopravdy těžký pořízení! bigsmile

Ondráš (Člen)
26.11.2007 18:34:41
Offline

Re: čím sa kto živí....

Fleur psal:

Já jsem čerstvě po škole a jsem veterinární lékařka...a dost mě to baví, takže pohoda. Jen s lidma je občas doopravdy těžký pořízení! bigsmile

Musíš zahrozit čípkama... U mě to funguje.bigsmile

2 Peťa: Prosím nerozebírat...cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
fido (Člen)
26.11.2007 19:55:40
Offline

Re: čím sa kto živí....

jj..čípkama pro hrochy...surprised


bla...blabla...!
Bedřich (Člen)
27.11.2007 22:02:00
Offline

Re: čím sa kto živí....

A teď já...
Tak jsem makal v menší firmě, dělal jsem na 30% a přitom jsem vydělával firmě slušnej balík. Do práce jsem to měl 70m a nejdýl v 5 sem byl doma.goodcool
Byl jsem aktivní nadšenec a změnil job.evil Teď dělám v obrovskej firmě, odcházim v 7h, jezdim hodinu tam a hodinu zpět přes celou prahu.sick Dorazim do práce, nastartuju nojbuk a makam jak barevnej. Vymejšlim jak v bordelsystému udělat pořádek a co a jak maj prodejci prodávat. Časově nestíhám termíny a čekam, kdy to někoho přestane bavit.idontknow Už ani za touhle bandou moc nechodimsmile2. Když dorazim domu v půl osmý, tak se plácám po ramenou, jak jsem dobrej. Jinak job mě baví, a prachy docela zajímavyidontknow
Platim jak pussy nájem, bolej mě zuby a venku je zimafuck

Jinak přemejšlim, že prodám bandasku.... a koupim si B12smokin Jen vynechám pár nájmůbigsmilebigsmilebigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
VikecB12 (Člen)
27.11.2007 23:10:05
Offline

Re: čím sa kto živí....

Bedřich: B12ku si kup,za chvilku to tady bude veliká vzácnost..... smile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zdenda (Člen)
28.11.2007 12:54:41
Offline

Re: čím sa kto živí....

Jezdim jako prase, vokrádám lidi, chodim nevoholenej, jsem rasista a hodně sprostě nadavámsmokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Šárka (Člen)
28.11.2007 14:00:44
Offline

Re: čím sa kto živí....

rozpočtářovina už mě nák přestala bavit tak sem přesedlala na CPPčko a dělám tam pravou ruku hlavnímu stavbyvedoucímu docela mě to ZATIM bavý - změna je řivot nogood


Obtížné neznamená nepřekonatelné
K.a.s.y.m. (Člen)
28.11.2007 14:04:26
Offline

Re: čím sa kto živí....

Teda koukám tady bud všichni makaj nebo jsou na studíích.to si neumíte najít práci kde vám to dají za docházku?Přenechám jedno místo kontrolora už mě to tu nebaví.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
28.11.2007 14:12:30
Offline

Re: čím sa kto živí....

Zdenda psal:

Jezdim jako prase, vokrádám lidi, chodim nevoholenej, jsem rasista a hodně sprostě nadavámsmokin

...nejsme my příbuzný???surprisedbigsmilecool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
demlis (Člen)
28.11.2007 21:31:08
Offline

Re: čím sa kto živí....

Zalozil sem ted firmu zabívajici se financnim poradenstvym....
Zamerujeme se prevazne na nechutne bohate znudene lidi ktere uz nebavi vydelavat velke penize a chtely by se stat opet chudymi......Tem potom poradime jak co nejdrive prijit o co nejvic penez.......bohuzel zatim mame nedostatek klientu tak kdyby nekdo o nekom vedel....tak ze mu rad pomuzu od jeho penezbigsmile


B12 nebyla k dostaní a tak přišla zrada a H9:)
Zdenda (Člen)
28.11.2007 22:50:38
Offline

Re: čím sa kto živí....

Filous psal:
Zdenda psal:

Jezdim jako prase, vokrádám lidi, chodim nevoholenej, jsem rasista a hodně sprostě nadavámsmokin

...nejsme my příbuzný???surprisedbigsmilecool

Asi jó čéče... smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Góťa (Člen)
29.11.2007 23:56:48
Offline

Re: čím sa kto živí....

Já sbírám ze silnice ty poblázněný motorkáře...Ale kdo jednou sebere mě??? idontknow Jsem hasič...cool


.... vono to ňák dopadne ....
Kakin (Člen)
01.12.2007 18:12:32
Offline

Re: čím sa kto živí....

já lítal po stavbách, domovech důchodců a tak a dělal těm všem značení baráků + do to všeho ještě světelnou reklamu. Vod novýho járu na to ale už prdím pač mě nebaví v zimě zmrzat za těch pár chcechtáků na plošínách atd. a du do tepla kósek vod baráku řezat lejzrem plexisko ...............fuck

Cipísek (Člen)
02.12.2007 21:42:53
Offline

Re: čím sa kto živí....

Též lítám po stavbách smile2,obchodních jednáních,posudky,stavebně technické průzkumy,návrhy řešení,cenové nabídky...help frmol... postižení = technik wine pro region Morava v oboru sanace vlhkého zdiva beer a speciálních hydroizolací smile1 wine takže kdo má vlhkej baráček a neví co s ním, tak rád poradím help

Antihero (Člen)
02.12.2007 23:08:18
Offline

Re: čím sa kto živí....

Kakin psal:

já lítal po stavbách, domovech důchodců a tak a dělal těm všem značení baráků + do to všeho ještě světelnou reklamu. Vod novýho járu na to ale už prdím pač mě nebaví v zimě zmrzat za těch pár chcechtáků na plošínách atd. a du do tepla kósek vod baráku řezat lejzrem plexisko ...............fuck

Čéče uměl bys vyříznout lejzrem něco i z cca desítky plechu?
seš kousek od mýho rodiště a zrouna by se to šiklo.


There's a pie in the sky when you die.
Antihero (Člen)
02.12.2007 23:12:02
Offline

Re: čím sa kto živí....

Fleur psal:

Já jsem čerstvě po škole a jsem veterinární lékařka...a dost mě to baví, takže pohoda. Jen s lidma je občas doopravdy těžký pořízení! bigsmile

poslyš...todle bude nějakej matrix...nebo co.
já mám kamarádku na veterině(letos končí)
je zo Slovenska, hej.
Lydie?!


There's a pie in the sky when you die.
Čendina (Člen)
05.12.2007 20:54:47
Offline

Re: čím sa kto živí....

Brácha si vždycky přál udělat kariéru jako důchodce. Po bouračce se mu to povedlo. Já nikdy nechtěla manuálně dřít - je ze mě státní zaměstnanec smokin

Zdenek (Člen)
05.12.2007 22:58:54
Offline

Re: čím sa kto živí....

Já dělám rekvalifikaci naší menšině,ale stejně to je k hovnu,,,Filous nejsme příbuzný taky.Zdenek.smile1

Dajda (Člen)
05.12.2007 23:19:26
Offline

Re: čím sa kto živí....

...no a ja tu dlouho nebyl a kdyz to tak tady ctu,proc se nesverit.Ja jsem tiskar a tisknu veskere casopisy,ktere si vy páni čtete na zachode... :)

misi (Člen)
06.12.2007 08:10:35
Offline

Re: čím sa kto živí....

Dajda psal:

...no a ja tu dlouho nebyl a kdyz to tak tady ctu,proc se nesverit.Ja jsem tiskar a tisknu veskere casopisy,ktere si vy páni čtete na zachode... :)

Noa ty nejsi pán ? idontknow


Blu one.... old one
vorel (Člen)
06.12.2007 12:34:01
Offline

Re: čím sa kto živí....

missisivtýcanadě?


řikám si hurikán
Loser (Administrator)
06.12.2007 13:23:11
Offline

Re: čím sa kto živí....

vorel psal:

missisivtýcanadě?

prd, rube uhli v Ostravebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Dajda (Člen)
06.12.2007 17:18:53
Offline

Re: čím sa kto živí....

misi psal:
Dajda psal:

...no a ja tu dlouho nebyl a kdyz to tak tady ctu,proc se nesverit.Ja jsem tiskar a tisknu veskere casopisy,ktere si vy páni čtete na zachode... :)

Noa ty nejsi pán ? idontknow

..no samo,ze si je tak yctu,nébigsmile

Kakin (Člen)
07.12.2007 03:03:28
Offline

Re: čím sa kto živí....

Antihero: čeče asi by to mělo jít, ale my budeme řezat hlavně plexisklo a plasty asi .... a budu na tom fungovat až tak vod půlky ledna, ale kdybys něco potřeboval udělat tak to dokážu zařídit jinde v BK nebo jinde ale už za nějakej poplatek. Firemně spolupracujeme s několika řezačama i fuškama a tak .....

Dado (Člen)
07.12.2007 04:09:53
Offline

Re: čím sa kto živí....

No já zase lžu jak když tisknu, vlastně spíš tisknu. Teda sedim a mašina  tiskne sama, no scoro, ale většinou ne ,pak nesedim a běhám, spíš lítám a nadávám, jsem sprostej jak dlaždič, ale neobkládám ani nedláždim, teda jen doma když musím. Vlastně nemusím, ale když já mám děsnou smůlu,že jsem děsně šikovnej, jak pravila moje žena.Ale asi mě to vod třiadevadesátýho furt docela baví, teda nebaví ale živí, doufám, asi? To je LEŽ, no a tak já vlastně TISKNUgoodbigsmilegood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Palino (Člen)
07.12.2007 06:58:21
Offline

Re: čím sa kto živí....

Jak to tak čtu, tak většinou děláte prdbigsmile, no a já se starám, abyste při tom flákání měli co hulitsmokinsmokinsmokin


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Ondráš (Člen)
07.12.2007 08:16:55
Offline

Re: čím sa kto živí....

Palino psal:

Jak to tak čtu, tak většinou děláte prdbigsmile, no a já se starám, abyste při tom flákání měli co hulitsmokinsmokinsmokin

Konečně pořádný zaměstnání...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Žirafa (Člen)
07.12.2007 15:23:04
Offline

Re: čím sa kto živí....

Tak to já se starám o to aby jste měli co pít... beze mně by do vaší hospůdky nepřijelo pivo... beerbeerbeercool


Jaký si to uděláš, takový to máš...
xrohy (Člen)
07.12.2007 15:28:43
Offline

Re: čím sa kto živí....

To já se starám aby ste meli z čeho žrát a winebeer.
Pálím porcelán a sklo. idontknow a takysmokinbigsmile


Čaroděj Dobroděj 8-)
Banditatom (Člen)
08.12.2007 02:50:25
Offline

Re: čím sa kto živí....

kuci změnil jsem oborbigsmile Jsem gynekolog s několika letou praxí v oboru. Tak holky do fronky a netlačitbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ABik (Člen)
08.12.2007 09:38:14
Offline

Re: čím sa kto živí....

Objíždím stavby a sleduju jak ti moji parchanti (montéři) montují ty velké trubky na vzduch a sem tam nějaké krabice na chlazení. Dle situace velím 0 až 50ti montérům bad Jinak samozřejmě lžu stavbyvedoucím, generálním dodavatelům, investorům, dvakrát denně se hádám s nejmenovanou firmou z Písku (fuck), fakturuju, předávám dílo...Ohromná zábáva kolikrát bigsmile

Jerry (Člen)
09.12.2007 09:25:42
Offline

Re: čím sa kto živí....

A já sem teď skvělej odborník na hledání vody a vrtání studní a taky na pííívo.beerbeerbeer
Jo a mimochodem, vrtná souprava je jediný udělátko který přinutí zkur..... krtka aby se sebral a táhnul jinámfuck
I s kalhotkama.smile1


A kurva...
Radek-Ban (Člen)
09.12.2007 09:31:30
Offline

Re: čím sa kto živí....

Banditatom psal:

kuci změnil jsem oborbigsmile Jsem gynekolog s několika letou praxí v oboru. Tak holky do fronky a netlačitbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

surprisedno čučet na nejakou starou bábu nebude moc zábavnýsurprisedsick


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
maňas (Člen)
09.12.2007 16:39:10
Offline

Re: čím sa kto živí....

Filous psal:
Zdenda psal:

Jezdim jako prase, vokrádám lidi, chodim nevoholenej, jsem rasista a hodně sprostě nadavámsmokin

...nejsme my příbuzný???surprisedbigsmilecool

goodgoodbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Banditatom (Člen)
09.12.2007 19:15:27
Offline

Re: čím sa kto živí....

Bandit 650A psal:
Banditatom psal:

kuci změnil jsem oborbigsmile Jsem gynekolog s několika letou praxí v oboru. Tak holky do fronky a netlačitbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

surprisedno čučet na nejakou starou bábu nebude moc zábavnýsurprisedsick

čeče to si musíš vybírat klientelubigsmilebigsmilebigsmilebigsmile to když se ti stane práce koníčkembigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kuna (Člen)
11.12.2007 00:06:56
Offline

Re: čím sa kto živí....

...proháním osmdesát svářečů...ass

Ondráš (Člen)
11.12.2007 10:47:28
Offline

Re: čím sa kto živí....

Banditatom psal:
Bandit 650A psal:
Banditatom psal:

kuci změnil jsem oborbigsmile Jsem gynekolog s několika letou praxí v oboru. Tak holky do fronky a netlačitbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

surprisedno čučet na nejakou starou bábu nebude moc zábavnýsurprisedsick

čeče to si musíš vybírat klientelubigsmilebigsmilebigsmilebigsmile to když se ti stane práce koníčkembigsmilebigsmilebigsmile

A to si breš práci i domu?

Jinak tohle je taky zajímavej způsob obživy...
http://www.stream.cz/video/660-sexy-kouzelnice


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mates (Člen)
11.12.2007 11:55:40
Offline

Re: čím sa kto živí....

tož  já teda prodávám ty .. nó .. motorky smokin


… voranžová
misi (Člen)
11.12.2007 13:02:19
Offline

Re: čím sa kto živí....

vorel psal:

missisivtýcanadě?

ještě né.. tywoe... musím si jet vydělat do zahraničí bo do kanady potřebuju místo naspořenách 45 000 ještě dalších 30 000... to není pro lidi ale pro piče.-..

takže jedu na dva měsíce do irska a pak přímo do kanady... mimoto nejste někdo v irsku a nemáte náhodou volný pkoj než si najdu svůj ? bigsmile


Blu one.... old one
Baltazar (Člen)
11.12.2007 13:09:51
Offline

Re: čím sa kto živí....

já jsem plnej irska , hlavně večerbigsmile


The father of the little princess of the dawn
Antihero (Člen)
15.12.2007 14:19:45
Offline

Re: čím sa kto živí....

Kakin:
gut, si vemu telefon z profilu a ozvu se ti příští týden ohledně toho řezání lezrem. Poplatek nevadí, nemusím mít všechno zadara, ale ofiko cena bude asi ranec.


There's a pie in the sky when you die.
Goody (Člen)
15.12.2007 17:09:51
Offline

Re: čím sa kto živí....

v irsku jsem makal pul roku, uz jsem ale asi 3 mesice zpatky, kam tam mas namireno?


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
Filous (Člen)
15.12.2007 21:56:14
Offline

Re: čím sa kto živí....

Goody psal:

v irsku jsem makal pul roku, uz jsem ale asi 3 mesice zpatky, kam tam mas namireno?

...myslim, že Baltaz má namíříno nejspíš do Tullamóru nebo ke starýmu Džejmsnovybigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Goody (Člen)
16.12.2007 12:13:52
Offline

Re: čím sa kto živí....

taky jsem bydlel kousek od Tulamórugoodbigsmile


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr