Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Filtr bandit 650

sukinrr (Člen)
20.12.2007 00:55:02
Offline

Filtr bandit 650

Zdravim nevite jestli ma 650 stejnej filtr vzduchovej jako bandit 600 01-05

Banditatom (Člen)
20.12.2007 16:02:38
Offline

Re: Filtr bandit 650

asi jo co by na tom měnily?idontknow Ale 100% jistej si fakt nejsem


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Pajk (Člen)
20.12.2007 21:28:33
Offline

Re: Filtr bandit 650

Jestli ti jde jenom o rozměr jako že tam vleze, tak jo. Ale jinak se na něj z vysoka vyser, asspokud by to měla být nějaká náhrada. Radši si připlať a kup origo na 650 jestli to nemáš nějak poladěný. Ten je plstěnej, podstatně hustější a ne řídkej papírovej jako třeba Hiflo. Mě při garančce tam dali takovej ňákej šmejd, že jsem to poznal hned jak jsem nastartoval, volnoběh na hovno, reakce po přidání plynu byla taky horší, jo a bučelo to jako kráva, no prostě nejelo to jako předtím. Jak jsem přijel domu, tak novej milej zlatej letěl na hnůj a šel tam zpět vyčištěnej origo a jak si mazel zase chrochtal. smile1

sukinrr (Člen)
21.12.2007 11:37:37
Offline

Re: Filtr bandit 650

Ne jde mi o to ze muzu koupit za peknou cenu novej nepouzitej KN-ko ale je na nem napsany ze je na toho starsiho bandita, tak nevim jestli tam sedej

Roman :) (Člen)
21.12.2007 13:57:57
Offline

Re: Filtr bandit 650

Nevim to stopro, ale tusim je jinej. Neni lepsi mrknout jak ten tvuj vypada (popr. ho omerit) a pak se jit podivat na to KN-ko???


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
Marián (Člen)
21.12.2007 15:35:50
Offline

Re: Filtr bandit 650

sukinrr psal:

Ne jde mi o to ze muzu koupit za peknou cenu novej nepouzitej KN-ko ale je na nem napsany ze je na toho starsiho bandita, tak nevim jestli tam sedej

to sem zvedavej jak se s tim pak rozjedes s tim KNkem...idontknow
a ta paradni spotrebickagood
nehlede na to,ze je treba postelovat trysky


...sam mezi jebkarema...
K.a.s.y.m. (Člen)
21.12.2007 17:23:21
Offline

Re: Filtr bandit 650

Pajk psal:

Jestli ti jde jenom o rozměr jako že tam vleze, tak jo. Ale jinak se na něj z vysoka vyser, asspokud by to měla být nějaká náhrada. Radši si připlať a kup origo na 650 jestli to nemáš nějak poladěný. Ten je plstěnej, podstatně hustější a ne řídkej papírovej jako třeba Hiflo. Mě při garančce tam dali takovej ňákej šmejd, že jsem to poznal hned jak jsem nastartoval, volnoběh na hovno, reakce po přidání plynu byla taky horší, jo a bučelo to jako kráva, no prostě nejelo to jako předtím. Jak jsem přijel domu, tak novej milej zlatej letěl na hnůj a šel tam zpět vyčištěnej origo a jak si mazel zase chrochtal. smile1

..ty hele dotaz.Jak jsi čistil origo filtr tak aby byl zase čistejidontknowidontknowasito bude zajímat víc lidí.Protože mi to připadá jako pěkná kravina.pokud vím tak se čistit nedají pouze se mění kus za kus.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
21.12.2007 22:25:14
Offline

Re: Filtr bandit 650

...vyfoukat proti směru náporu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pajk (Člen)
21.12.2007 23:02:09
Offline

Re: Filtr bandit 650

K.a.s.y.m,  přesně jak píše Osiris, vyfoukat v protisměru sání třeba kompresorem a případně vysát vysavačem úzkou tryskou která se dostane i do těch záhybů. Piplačka. Nic novýho a pokud nejni černej v tej harmonice skrz na skrz jemnejma nečistotama tak mi to mělo stačit. Mluvím o originálu plstěným. I v Sůze doporučujou po určitým náběhu to samé bez výměny, ale je to vždy na posouzení mechanika jak je to zadělaný. A co myslíš, že ti tohle bude někdo dělat v servisu? Hovno, papírák Hiflo a zaplať a nazda.r

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr