Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » BATERIE FIAMM

ROMIN (Člen)
23.12.2007 16:24:26
Offline

BATERIE FIAMM

NEVITE NEKDO JESTLI TATO BATERIE SE MUZE PRES ZIMU DOBIJET KOUPIL JSEM BANDITKU A TATO BATERIE UZ TAM BYLA A TED NEVIM JESTLI JI MUZU DOBIT?TYP  FIAMM FTX9-BS.

Salam (Člen)
23.12.2007 16:42:44
Offline

Re: BATERIE FIAMM

zalezi jakou mas nabijeckusmile1

ROMIN (Člen)
23.12.2007 17:20:00
Offline

Re: BATERIE FIAMM

STAROU KLASICKOU .

Banditatom (Člen)
23.12.2007 17:34:02
Offline

Re: BATERIE FIAMM

ROMIN psal:

STAROU KLASICKOU .

tak tím asi nesmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Salam (Člen)
23.12.2007 17:35:45
Offline

Re: BATERIE FIAMM

ROMIN psal:

STAROU KLASICKOU .

tak na to zapomen, tou nabijeckou ji zkurvis, musis mit nabijecku rizenou procesorem, ktera ti vypne nabijeni automaticky, kdyz uz je baterie nabita, aby nedochazelo k prebijeni

Salam (Člen)
23.12.2007 17:37:49
Offline

Re: BATERIE FIAMM

Ton@l (Člen)
23.12.2007 17:40:10
Offline

Re: BATERIE FIAMM

pokud nejsi si maslo tak to muzes dobit i obycejnou nabijeckou ale musis pohlidat cas...ten zavisi na kapacite...ale jistejsi je mit nabijecku jak psal salam...


Vzdy muze byt hur :-)
Salam (Člen)
23.12.2007 17:54:42
Offline

Re: BATERIE FIAMM

Ton@l psal:

pokud nejsi si maslo tak to muzes dobit i obycejnou nabijeckou ale musis pohlidat cas...ten zavisi na kapacite...ale jistejsi je mit nabijecku jak psal salam...

ale zas nevis kolik toho potrebuje, kolik v ni jeste je...

Banditatom (Člen)
23.12.2007 17:58:14
Offline

Re: BATERIE FIAMM

nedala se náhodou taková nabíječka koupit nedávno v lídluidontknow? By mě zajímalo jestli fungujeidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ROMIN (Člen)
23.12.2007 18:00:28
Offline

Re: BATERIE FIAMM

TAK VAM VSEM DIKAS ZA PRISPEVKY,MAM TAKOVI DOJEM ZE TUHLE NABIJECKU JAK ONI PISETE MAME V PRACI ,SAMA UKAZE KOLIK TOHO  V BATERII JE  A SAMA PAK VYPNE KDYZ JE DOBYTO.JA JSEM JENOM NEVEDEL CO JETO VUBEC ZA BATERKU A JESTLI JE DOST DOBRA,NEBO JE TO ŠUM.

Ton@l (Člen)
23.12.2007 18:00:49
Offline

Re: BATERIE FIAMM

To salam: Myslim to jako pouziti v nouzi jinak samoze nabijecka s rizenim...


Vzdy muze byt hur :-)
yello (Člen)
23.12.2007 18:44:17
Offline

Re: BATERIE FIAMM

FIAMM je italska znacka,delaji se tady 10 km ode mne.Delali jsme pro ne jednu celou linku.Co se kvality tyce,jso fakt dobry.
jinak,kdyz uz jsem byl asi po 10 ve fabrice,tak jsem to tam vokouk,a musim rict jedno.(ona to ale nebude zadna novinka)
Je uplne jedno,co je na baterce napsano.V konecnem dusledku je to baterka z te same linky,jen vymeni kotouc s nalepkama za jinej.Takze ty same baterky byli FIAMM, Baren,Renault,Banner...atd.Venku stali nemecke,francouzske,polske,ceske,spanelske kamiony,a nakladali ty "originalni" baterie Renault s nalepkou Made in France.bigsmile
Takze bud v klidu,mas tam kvalitu.


...che palle !!!
Banditatom (Člen)
23.12.2007 18:50:14
Offline

Re: BATERIE FIAMM

yello psal:

FIAMM je italska znacka,delaji se tady 10 km ode mne.Delali jsme pro ne jednu celou linku.Co se kvality tyce,jso fakt dobry.
jinak,kdyz uz jsem byl asi po 10 ve fabrice,tak jsem to tam vokouk,a musim rict jedno.(ona to ale nebude zadna novinka)
Je uplne jedno,co je na baterce napsano.V konecnem dusledku je to baterka z te same linky,jen vymeni kotouc s nalepkama za jinej.Takze ty same baterky byli FIAMM, Baren,Renault,Banner...atd.Venku stali nemecke,francouzske,polske,ceske,spanelske kamiony,a nakladali ty "originalni" baterie Renault s nalepkou Made in France.bigsmile
Takze bud v klidu,mas tam kvalitu.

goodgoodgood že by globalizacebigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ton@l (Člen)
23.12.2007 19:14:11
Offline

Re: BATERIE FIAMM

neni se cemu divitgood


Vzdy muze byt hur :-)
MAZI (Člen)
23.12.2007 19:20:54
Offline

Re: BATERIE FIAMM

Banditatom psal:

nedala se náhodou taková nabíječka koupit nedávno v lídluidontknow? By mě zajímalo jestli fungujeidontknow

JO FUNGUJE ....


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
Banditatom (Člen)
23.12.2007 19:28:29
Offline

Re: BATERIE FIAMM

MAZI psal:
Banditatom psal:

nedala se náhodou taková nabíječka koupit nedávno v lídluidontknow? By mě zajímalo jestli fungujeidontknow

JO FUNGUJE ....

aaaa jak?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Datel (Člen)
23.12.2007 19:28:48
Offline

Re: BATERIE FIAMM

Banditatom psal:
yello psal:

FIAMM je italska znacka,delaji se tady 10 km ode mne.Delali jsme pro ne jednu celou linku.Co se kvality tyce,jso fakt dobry.
jinak,kdyz uz jsem byl asi po 10 ve fabrice,tak jsem to tam vokouk,a musim rict jedno.(ona to ale nebude zadna novinka)
Je uplne jedno,co je na baterce napsano.V konecnem dusledku je to baterka z te same linky,jen vymeni kotouc s nalepkama za jinej.Takze ty same baterky byli FIAMM, Baren,Renault,Banner...atd.Venku stali nemecke,francouzske,polske,ceske,spanelske kamiony,a nakladali ty "originalni" baterie Renault s nalepkou Made in France.bigsmile
Takze bud v klidu,mas tam kvalitu.

goodgoodgood že by globalizacebigsmilebigsmilebigsmile

sladká nevědomost.......idontknow

Filous (Člen)
25.12.2007 21:31:25
Offline

Re: BATERIE FIAMM

Banditatom psal:
MAZI psal:
Banditatom psal:

nedala se náhodou taková nabíječka koupit nedávno v lídluidontknow? By mě zajímalo jestli fungujeidontknow

JO FUNGUJE ....

aaaa jak?

...dobře...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr