Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Na tři válce

Banditatom (Člen)
18.12.2007 16:03:10
Offline

Na tři válce

Nazdar kuci mám malý problémhelp. teda velký problémsmile2. Motka mi v poslední době začala chytat na 3 válcesmile2. zkoušel jsem přehodit svíčky, zkontroloval jsem kabely, fajfky i kontakty a vše se zdá ok ( karbece po seřízení) I když jsem ty svíčky popřeházel furt nechytal jeden válec (ani po zahřátí). Potřeboval bych vědět hodnoty ( V a A) v cívce protože při vytažené svíčce svíčka pálila pomoc plosímhelphelphelp


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Marián (Člen)
18.12.2007 16:35:42
Offline

Re: Na tři válce

me taky odesla svicka z blbyho benzinu a pri vytazeni se jevila ze haze jiskru.
tak mi tam dali novou a poradne projeli,aby se chytla,jinac by se zas utopila.
poradne projeli znamena pod vyssima otackama az me ji bylo lito kdyz s tim mechanik odjizdel,ale vratil se jeli vsechny 4good


...sam mezi jebkarema...
Salam (Člen)
18.12.2007 16:37:50
Offline

Re: Na tři válce

a neuchcava se ti to? nevim jaky nepeti a proud chces merit, na svicce kdyz preskoci jiskra je napeti v radu tisicu voltusmile1

Loser (Administrator)
18.12.2007 16:44:02
Offline

Re: Na tři válce

to neres ... ja jezdim na 3 valce uz dve sezonygoodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Progear 650 (Člen)
18.12.2007 16:51:20
Offline

Re: Na tři válce

Loser psal:

to neres ... ja jezdim na 3 valce uz dve sezonygoodgoodgood

se nedivim.. tobe by stacil i pulmotor....bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Banditatom (Člen)
18.12.2007 17:16:09
Offline

Re: Na tři válce

ono už to dělalo přes sezonusmile2.Ten válec na chvíli zhasl a stačilo jen lehce zvýšit otáčky a motor zase šel. Nebobo když jsem brzdil motorem tak zhasl podřadil jsem nebo zase přidal plyn a naskočil. Naposled to dělalo jenom když byl studený motor po krátké jízdě zase šel. No a teď? Teď ?už nic!!!smile2 ani za zlatý prasehelpsmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ydom (Člen)
18.12.2007 18:32:29
Offline

Re: Na tři válce

zkus skouknout kablíky do rozdělovače, je tam nasouvací a jestliže je trochu uvolněnej, může ti to takhle kravnout. U mě to byl zásek na 2 hodiny 50km před Mnichovem...docela stres..


Když nejezdím,tak tvořím...
bečka (Člen)
18.12.2007 19:02:55
Offline

Re: Na tři válce

mě b12 taky v mrazech běžel po nastartování prvních 5-10 minut na 3 a pak se chyt..
Dej mu časgood


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Banditatom (Člen)
18.12.2007 19:24:25
Offline

Re: Na tři válce

ydom psal:

zkus skouknout kablíky do rozdělovače, je tam nasouvací a jestliže je trochu uvolněnej, může ti to takhle kravnout. U mě to byl zásek na 2 hodiny 50km před Mnichovem...docela stres..

surprised jakej rozdelovač?idontknow dvě cívky!!!čtyři kabely!!! a kabely jsou vlepené do vývodu s cívky (aspoň origo) nějak to nechapalaidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Billy (Člen)
18.12.2007 19:31:05
Offline

Re: Na tři válce

Banditatom psal:
ydom psal:

zkus skouknout kablíky do rozdělovače, je tam nasouvací a jestliže je trochu uvolněnej, může ti to takhle kravnout. U mě to byl zásek na 2 hodiny 50km před Mnichovem...docela stres..

surprised jakej rozdelovač?idontknow dvě cívky!!!čtyři kabely!!! a kabely jsou vlepené do vývodu s cívky (aspoň origo) nějak to nechapalaidontknow

pocky a nerikal tady nekdo nedavno ze se da koupit kabel a ten si nastrihal a vymenil ale tedka nevim jestl ito teda bylo u bandita nebo gsxr1100 idontknow


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Banditatom (Člen)
18.12.2007 19:36:51
Offline

Re: Na tři válce

Billy psal:
Banditatom psal:
ydom psal:

zkus skouknout kablíky do rozdělovače, je tam nasouvací a jestliže je trochu uvolněnej, může ti to takhle kravnout. U mě to byl zásek na 2 hodiny 50km před Mnichovem...docela stres..

surprised jakej rozdelovač?idontknow dvě cívky!!!čtyři kabely!!! a kabely jsou vlepené do vývodu s cívky (aspoň origo) nějak to nechapalaidontknow

pocky a nerikal tady nekdo nedavno ze se da koupit kabel a ten si nastrihal a vymenil ale tedka nevim jestl ito teda bylo u bandita nebo gsxr1100 idontknow

jojojo psál kablík u bandasky sice vyměnit jde ale musíš "vyškubnout!!!" Ten starej který má ty plastový nesmysle


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fulltank (Člen)
18.12.2007 20:11:20
Offline

Re: Na tři válce

tak nez to vyskubnes zmer ty kabely co vedou z civky na svicku a kdyz bude na vsech stejny hodnoty neni problem v kabelu idontknow ale jinde...

Zdenek (Člen)
18.12.2007 22:37:11
Offline

Re: Na tři válce

To Banditatom,,mě to dělalo mezi fajfkou a kabelem,vyšroubuj kabel z fajfky,kablík skrať tak vo půl cenťáku malinko foukni silikonovým volejem našroubuj zpátky,ještě jsem stáhnul gumovou ochrannou čepičku páskou umělou na kable a třetí sezonu vo tom nevím.Zdenek.good

K.a.s.y.m. (Člen)
19.12.2007 07:14:42
Offline

Re: Na tři válce

Banditatom psal:
ydom psal:

zkus skouknout kablíky do rozdělovače, je tam nasouvací a jestliže je trochu uvolněnej, může ti to takhle kravnout. U mě to byl zásek na 2 hodiny 50km před Mnichovem...docela stres..

surprised jakej rozdelovač?idontknow dvě cívky!!!čtyři kabely!!! a kabely jsou vlepené do vývodu s cívky (aspoň origo) nějak to nechapalaidontknow

asi zřejmě myslí spínač zapalování co se nachází pod levým víčkem motoru.JInak je to čidlo co vysílá pulzi do zapalování aby vědělo kdy vytvořit jiskru.
tak asi tak.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
19.12.2007 12:49:44
Offline

Re: Na tři válce

Zdenek psal:

To Banditatom,,mě to dělalo mezi fajfkou a kabelem,vyšroubuj kabel z fajfky,kablík skrať tak vo půl cenťáku malinko foukni silikonovým volejem našroubuj zpátky,ještě jsem stáhnul gumovou ochrannou čepičku páskou umělou na kable a třetí sezonu vo tom nevím.Zdenek.good

Jo jo vyskouším to goodgood , ale mám podezření že mám nejspíše špatnou cívkusmile2smile2. podařilo se mi sehnat starší obě za 500 z dva roky staré motorky co vy na to?help Včetně kabelu a fajfkybigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Salam (Člen)
19.12.2007 13:31:49
Offline

Re: Na tři válce

Nevim to urcite, ale podle schematu se domnivam, ze bandit ma spolecnou jednu inducku pro dve svicky. To by potom znamenalo, ze palej obe svicky na jedny inducce najednou.
Takze vlastne, kdyz jedna svicka zapaluje smes ve valci, tak ta druha svicka hodi jiskru jen tak naprazno, potom se samozrejme prohodej...
tak bych zkusil prohodit ty kable ke svickam co maj spolecnou inducku...
ted de o to jak ty kable jsou dlouhy...
a mozna jenom kecamidontknowbigsmile

Banditatom (Člen)
19.12.2007 13:44:28
Offline

Re: Na tři válce

Salam psal:

Nevim to urcite, ale podle schematu se domnivam, ze bandit ma spolecnou jednu inducku pro dve svicky. To by potom znamenalo, ze palej obe svicky na jedny inducce najednou.
Takze vlastne, kdyz jedna svicka zapaluje smes ve valci, tak ta druha svicka hodi jiskru jen tak naprazno, potom se samozrejme prohodej...
tak bych zkusil prohodit ty kable ke svickam co maj spolecnou inducku...
ted de o to jak ty kable jsou dlouhy...
a mozna jenom kecamidontknowbigsmile

no pravdu máš vždy palí dva válce na ráz na jednu cívku ( jedna pleskne do výfuku"naprázdno") Taky je to dobrý nápad a taky ho vyzkoušímgoodgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
19.12.2007 14:08:40
Offline

Re: Na tři válce

kuci poraďte jak s těma cívkamasmile2? Já bych pro ně musel zítra zajet!!! Já myslím že to až tak moc peněz není a jelikož už mám dvanáct let starou bandasku a cívky jsou origoš tak to zas tak špatná investice zřejmě nebudeidontknowhelp


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Salam (Člen)
19.12.2007 14:17:46
Offline

Re: Na tři válce

Banditatom psal:
Zdenek psal:

To Banditatom,,mě to dělalo mezi fajfkou a kabelem,vyšroubuj kabel z fajfky,kablík skrať tak vo půl cenťáku malinko foukni silikonovým volejem našroubuj zpátky,ještě jsem stáhnul gumovou ochrannou čepičku páskou umělou na kable a třetí sezonu vo tom nevím.Zdenek.good

Jo jo vyskouším to goodgood , ale mám podezření že mám nejspíše špatnou cívkusmile2smile2. podařilo se mi sehnat starší obě za 500 z dva roky staré motorky co vy na to?help Včetně kabelu a fajfkybigsmile

no kdyz by byla spatna ta civka, tak by nepalily oba valce ne? vzdyt jsme o tom mluvily
a myslim ze civka ma dve moznosti jak funguje-bud fakci na 100% nebo je totalne KO, nic mezi tim neni..
opravte me jestli kecambigsmile

Salam (Člen)
19.12.2007 14:19:13
Offline

Re: Na tři válce

banditatom: a co takhle prohodit civky??idontknowgoodsurprised

Banditatom (Člen)
19.12.2007 14:26:14
Offline

Re: Na tři válce

Salam psal:

banditatom: a co takhle prohodit civky??idontknowgoodsurprised

pravá za levá a levá za prava?idontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Salam (Člen)
19.12.2007 14:32:27
Offline

Re: Na tři válce

Banditatom psal:
Salam psal:

banditatom: a co takhle prohodit civky??idontknowgoodsurprised

pravá za levá a levá za prava?idontknow

mam na mysli uplne prohodit i kable od elektronickyho spinace
no zkratka vyndat z motky uplne obe inducky a prohodit
goodgoodsmile1

Banditatom (Člen)
19.12.2007 14:35:15
Offline

Re: Na tři válce

Salam psal:
Banditatom psal:
Salam psal:

banditatom: a co takhle prohodit civky??idontknowgoodsurprised

pravá za levá a levá za prava?idontknow

mam na mysli uplne prohodit i kable od elektronickyho spinace
no zkratka vyndat z motky uplne obe inducky a prohodit
goodgoodsmile1

jako z jinný motkyidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Salam (Člen)
19.12.2007 14:37:11
Offline

Re: Na tři válce

Banditatom psal:
Salam psal:
Banditatom psal:


pravá za levá a levá za prava?idontknow

mam na mysli uplne prohodit i kable od elektronickyho spinace
no zkratka vyndat z motky uplne obe inducky a prohodit
goodgoodsmile1

jako z jinný motkyidontknow

ne z ty jedny, snad ty obe inducky sou obe stejny?good

Salam (Člen)
19.12.2007 14:41:59
Offline

Re: Na tři válce

vlastne to muzes zkusit i z jiny jestli mas tu moznost je to snad jedno...smile1
a jeste si nerek jestli ti to tu svicku neuchcavaidontknow nebo naopak

Banditatom (Člen)
19.12.2007 18:28:24
Offline

Re: Na tři válce

Salam psal:

vlastne to muzes zkusit i z jiny jestli mas tu moznost je to snad jedno...smile1
a jeste si nerek jestli ti to tu svicku neuchcavaidontknow nebo naopak

to jsem nezkoumalbad ,ale zítra zajedu pro ty nový hned je tam napasuju a pak napíšu. Uchcávat by se neměla ty svíčky maji za sebou 3600km co jsem letos najel jsou seřízene podtlaky i karburátory. On to v sezoně nedělal jenom jeden válec!!! On to dělal i ten druhý co je s ním na te cívce. Jenže vždycky nepravidelně někdy tak někdy taksmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Salam (Člen)
21.12.2007 13:52:54
Offline

Re: Na tři válce

tak jak si dopad??smile1

Banditatom (Člen)
21.12.2007 18:44:55
Offline

Re: Na tři válce

Salam psal:

tak jak si dopad??smile1

Cívky mám nový (teda s dva roky starý motorky) I s origo gablama a cívkama jenže jsem shořel na vybité baterce smile2takže přes noc nabít a zítra se uvidíbigsmile drž palec čečebigsmilebigsmilebigsmile.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
22.12.2007 11:27:25
Offline

Re: Na tři válce

kuva kuci radost jak cipbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile příjdu k motce zapojím nový cívky baterku nádrž a minuta pravdysurprisedsurprised otočím startérem a motor běží goodgoodgoodkrásně na všechy čtyři jen si tak brumlá paráda asi jsem si ucák do trenek.goodgood kuva jdu na panákagoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Salam (Člen)
22.12.2007 11:33:08
Offline

Re: Na tři válce

tak to gratulujugood

Banditatom (Člen)
22.12.2007 11:44:41
Offline

Re: Na tři válce

Salam psal:

tak to gratulujugood

kujubigsmilegoodgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
22.12.2007 11:46:16
Online

Re: Na tři válce

...krásnej závěr smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
22.12.2007 11:49:05
Offline

Re: Na tři válce

osiris psal:

...krásnej závěr smile1

mám rád happy end bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
škardík (Člen)
27.12.2007 22:32:00
Offline

Re: Na tři válce

věř looserovi, ví vo čem mluvíbigsmile


viz avatar:)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr