Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » smůloklikař

Polo (Člen)
03.01.2008 19:50:00
Offline

smůloklikař

nedá mi to abych nevaroval. Asi před půl rokem sem psal, že jsem vyrazil na výlet na konopiště, zamknul motorku a když jsem se asi za hodinu vrátil, byl sundanej zámek z kotoučovky (nebyla to žádná sračka, ale guffo za 1500 Kč) a vedle stála nastartovaná dodávka.
   Dnes jsem v deset odešel do práce a protože manželka spala po noční, normálně zvenku zamknul dveře. Asi za dvacet minut po mém odchodu se k nám někdo vloupal. Manželku šramot vzbudil, tak se šla podívat "co jsem zapoměl". Zloději ji asi zaslechli a prchli. Okamžitě jsme vyměnili zničený zámek a dali pořádnej bezpečnostní.
     Teprve teď jsem si uvědomil, jakej jsem byl jouda a měl ve dveřích celou dobu obyč fabku. To už teda nééééééébadbad
     My se snad do měsíce stěhujem do svého a první, co v novém bytě udělám bude instalace pořádného zámku + alespoň pojistný řetízek nebo něco takového.
    Na to jaká to byla klika to je dost hnusnej pocit. Nechci pomyslet co by, kdyby manželka přišla později...
  A tak: bacha na každým kroku. Někteří spoluobčané nejsou zas tak uvědomělí fuck fuck asi to bez pořádneho zabezpečení všeho co máte prostě nejde headshake


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Banditatom (Člen)
03.01.2008 20:14:59
Offline

Re: smůloklikař

co není přišroubovaný, přibetononvaný nebo přivařený to zmizífucksick!!!! Hold česká nátura, je to smutné, ale je to tak.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lihy (Člen)
03.01.2008 20:28:47
Offline

Re: smůloklikař

Banditatom psal:

co není přišroubovaný, přibetononvaný nebo přivařený to zmizífucksick!!!! Hold česká nátura, je to smutné, ale je to tak.

Tak s tim si nebuď tak jistej. Nám ukradly (pro fijata: tvrdý y proto že TY kurvy) motor od brány na pozemek (přišroubovanej v betonový patce - uřízli to) a na stavbách v práci běžně otrhaji měděný svody od okapů, vytrhaji je i s kotvama z fasády a na hoře kde se to urve v letování a nebo kde povolí měď (asi maji kluci sílu a nebo to zapřáhnou dole za auto) Udivuje mně že si nikdy nikdo ničeho nevšimnesick

Sekat ruce zmetkům

XJelen (Člen)
03.01.2008 20:32:41
Offline

Re: smůloklikař

Polo psal:

nedá mi to abych nevaroval. Asi před půl rokem sem psal, že jsem vyrazil na výlet na konopiště, zamknul motorku a když jsem se asi za hodinu vrátil, byl sundanej zámek z kotoučovky (nebyla to žádná sračka, ale guffo za 1500 Kč) a vedle stála nastartovaná dodávka.
   Dnes jsem v deset odešel do práce a protože manželka spala po noční, normálně zvenku zamknul dveře. Asi za dvacet minut po mém odchodu se k nám někdo vloupal. Manželku šramot vzbudil, tak se šla podívat "co jsem zapoměl". Zloději ji asi zaslechli a prchli. Okamžitě jsme vyměnili zničený zámek a dali pořádnej bezpečnostní.
     Teprve teď jsem si uvědomil, jakej jsem byl jouda a měl ve dveřích celou dobu obyč fabku. To už teda nééééééébadbad
     My se snad do měsíce stěhujem do svého a první, co v novém bytě udělám bude instalace pořádného zámku + alespoň pojistný řetízek nebo něco takového.
    Na to jaká to byla klika to je dost hnusnej pocit. Nechci pomyslet co by, kdyby manželka přišla později...
  A tak: bacha na každým kroku. Někteří spoluobčané nejsou zas tak uvědomělí fuck fuck asi to bez pořádneho zabezpečení všeho co máte prostě nejde headshake

Nechci tě strašit, ale zámkem je moc nepostrašíš. Kdo se vyzná, nemá problém ani s bezpečnostním (viz třeba bumpkey)ještě tak EZS.idontknow mě vzali barák útokem před třema rokama, od tý doby jsem napojenej na PCO.


Strýcfajtr !!!
Fulltank (Člen)
03.01.2008 20:41:50
Offline

Re: smůloklikař

XJelen psal:
Polo psal:

nedá mi to abych nevaroval. Asi před půl rokem sem psal, že jsem vyrazil na výlet na konopiště, zamknul motorku a když jsem se asi za hodinu vrátil, byl sundanej zámek z kotoučovky (nebyla to žádná sračka, ale guffo za 1500 Kč) a vedle stála nastartovaná dodávka.
   Dnes jsem v deset odešel do práce a protože manželka spala po noční, normálně zvenku zamknul dveře. Asi za dvacet minut po mém odchodu se k nám někdo vloupal. Manželku šramot vzbudil, tak se šla podívat "co jsem zapoměl". Zloději ji asi zaslechli a prchli. Okamžitě jsme vyměnili zničený zámek a dali pořádnej bezpečnostní.
     Teprve teď jsem si uvědomil, jakej jsem byl jouda a měl ve dveřích celou dobu obyč fabku. To už teda nééééééébadbad
     My se snad do měsíce stěhujem do svého a první, co v novém bytě udělám bude instalace pořádného zámku + alespoň pojistný řetízek nebo něco takového.
    Na to jaká to byla klika to je dost hnusnej pocit. Nechci pomyslet co by, kdyby manželka přišla později...
  A tak: bacha na každým kroku. Někteří spoluobčané nejsou zas tak uvědomělí fuck fuck asi to bez pořádneho zabezpečení všeho co máte prostě nejde headshake

Nechci tě strašit, ale zámkem je moc nepostrašíš. Kdo se vyzná, nemá problém ani s bezpečnostním (viz třeba bumpkey)ještě tak EZS.idontknow mě vzali barák útokem před třema rokama, od tý doby jsem napojenej na PCO.

jj takovy ty zamecky, ktery nakoupite v Lidlu, prekona kazdej zlodejicek. A masinu si vzdycky davam zasadne treba u obchodaku ke dverim nebo na chodnik a prikurtuju k poradny znacce a pod. Urcite by si kazdej vsimnul dyby prijela dodavka na chodnik a zacala nakladat motyku bigsmile

bobule (Člen)
03.01.2008 20:47:10
Offline

Re: smůloklikař

jelikož mam ouplnou piču tak ať si pro ní klidně přijdoubigsmile

zámky nepotřebuju, mam dva trhačesurprisedsmile1


to jebu
Baltazar (Člen)
03.01.2008 21:06:07
Offline

Re: smůloklikař

Fulltank psal:
XJelen psal:
Polo psal:

nedá mi to abych nevaroval. Asi před půl rokem sem psal, že jsem vyrazil na výlet na konopiště, zamknul motorku a když jsem se asi za hodinu vrátil, byl sundanej zámek z kotoučovky (nebyla to žádná sračka, ale guffo za 1500 Kč) a vedle stála nastartovaná dodávka.
   Dnes jsem v deset odešel do práce a protože manželka spala po noční, normálně zvenku zamknul dveře. Asi za dvacet minut po mém odchodu se k nám někdo vloupal. Manželku šramot vzbudil, tak se šla podívat "co jsem zapoměl". Zloději ji asi zaslechli a prchli. Okamžitě jsme vyměnili zničený zámek a dali pořádnej bezpečnostní.
     Teprve teď jsem si uvědomil, jakej jsem byl jouda a měl ve dveřích celou dobu obyč fabku. To už teda nééééééébadbad
     My se snad do měsíce stěhujem do svého a první, co v novém bytě udělám bude instalace pořádného zámku + alespoň pojistný řetízek nebo něco takového.
    Na to jaká to byla klika to je dost hnusnej pocit. Nechci pomyslet co by, kdyby manželka přišla později...
  A tak: bacha na každým kroku. Někteří spoluobčané nejsou zas tak uvědomělí fuck fuck asi to bez pořádneho zabezpečení všeho co máte prostě nejde headshake

Nechci tě strašit, ale zámkem je moc nepostrašíš. Kdo se vyzná, nemá problém ani s bezpečnostním (viz třeba bumpkey)ještě tak EZS.idontknow mě vzali barák útokem před třema rokama, od tý doby jsem napojenej na PCO.

jj takovy ty zamecky, ktery nakoupite v Lidlu, prekona kazdej zlodejicek. A masinu si vzdycky davam zasadne treba u obchodaku ke dverim nebo na chodnik a prikurtuju k poradny znacce a pod. Urcite by si kazdej vsimnul dyby prijela dodavka na chodnik a zacala nakladat motyku bigsmile

no už de jen o to kdyby si toho někdo všimnul a říká asik to má rozbitýidontknow

proč ? naproti v chalupě přijeli tři maníci v motérkách a začali vynášet nábytek, koukáme na ně z okna, akorát jsme obědvali, a tchán povídá co tam dělaj?? tak se šel poptat a chlápek povídá, ale budou si kupovat novej nábytek a dělat rekonstrukci tak to máme zlikvidovat, no a zlikvidovali to bad


The father of the little princess of the dawn
Polo (Člen)
03.01.2008 21:24:17
Offline

Re: smůloklikař

to je právě vono - mašina taky nebyla nikde za bukem, ale na pakovišti, kde pár aut a lidí bylo.
jako asi neni sporu, že když někdo opravdu chce, tak toho moc neuděláš, ale přece jen je třeba snižovat riziko co nejvíc.


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
marcoo (Člen)
03.01.2008 21:36:11
Offline

Re: smůloklikař

nějaký čorkařský obdobý ne? Sousedum vykradli barák když spali.Potom kolegoj z práce vykradli auto a ukradli Tranzita

Polo (Člen)
03.01.2008 21:42:23
Offline

Re: smůloklikař

marcoo psal:

nějaký čorkařský obdobý ne? Sousedum vykradli barák když spali.Potom kolegoj z práce vykradli auto a ukradli Tranzita

asi. kolega v práci v noci vstával kvůli alarmu auta, zavolal cajty - čorkaři tam prý ještě byli, ale nechtěli se nechat chytit, ráno se ukázalo, že chybí v ulici 4 auta surprised


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
hans (Člen)
03.01.2008 22:02:46
Offline

Re: smůloklikař

já bych ani tak nepřemejšlel nad tím, co by se stalo, kdyby tam žena nebyla nebo něco, jako spíš nad tím, kdyby jí dali přes papulu nebo kdoví co ještě...bad


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Polo (Člen)
03.01.2008 22:08:45
Offline

Re: smůloklikař

hans psal:

já bych ani tak nepřemejšlel nad tím, co by se stalo, kdyby tam žena nebyla nebo něco, jako spíš nad tím, kdyby jí dali přes papulu nebo kdoví co ještě...bad

tak to sem měl na mysli surprised


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Fulltank (Člen)
03.01.2008 23:43:35
Offline

Re: smůloklikař

Baltazar psal:
Fulltank psal:
XJelen psal:


Nechci tě strašit, ale zámkem je moc nepostrašíš. Kdo se vyzná, nemá problém ani s bezpečnostním (viz třeba bumpkey)ještě tak EZS.idontknow mě vzali barák útokem před třema rokama, od tý doby jsem napojenej na PCO.

jj takovy ty zamecky, ktery nakoupite v Lidlu, prekona kazdej zlodejicek. A masinu si vzdycky davam zasadne treba u obchodaku ke dverim nebo na chodnik a prikurtuju k poradny znacce a pod. Urcite by si kazdej vsimnul dyby prijela dodavka na chodnik a zacala nakladat motyku bigsmile

no už de jen o to kdyby si toho někdo všimnul a říká asik to má rozbitýidontknow

proč ? naproti v chalupě přijeli tři maníci v motérkách a začali vynášet nábytek, koukáme na ně z okna, akorát jsme obědvali, a tchán povídá co tam dělaj?? tak se šel poptat a chlápek povídá, ale budou si kupovat novej nábytek a dělat rekonstrukci tak to máme zlikvidovat, no a zlikvidovali to bad

jasne jde o to jestli si toho nekdo vsimne. Rek bych, ze treba neni spatna vec ten alarm s kombinaci nejakyho toho kvalitnejsiho zamku. Je potreba to ted kurvam zlodejskejm co nejvic zneprijemnit! Stejne je to lumparna, nekdo setri na motorku jako divej, chodi na brigady dela prescasy a kdyz pracne nasetri a uspesne koupi, nejaka ta corka mu to ukradne idontknow sick

mr.BSE (Člen)
04.01.2008 00:48:30
Offline

Re: smůloklikař

kdyz sme jeli na dovcu s nasima pred asi 6-7rokama, tak se asi metr pred tim pristehovala ciganska familie. otec nevahal, vedel ze vchodovy dvere sou bytelny a "bezpecny" jenze dalo se tam dostat i pres dvur (prelest zidku a je vyreseno) tak vzal draty (je to revizak bigsmile ) udelal malicky kuly a natahnul po celym obvodu na ferovku fazubigsmile

je fakt, ze po navratu postradalo par lidi svou kocku,nicmene barak byl v cajkugoodgoodbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
04.01.2008 07:02:16
Offline

Re: smůloklikař

lidi jsou na sebe dneska takový ku...fuck, že i kdyby u toho bylo stopadesat tisíc lidí tak raděj všichni dělaj, že to nevidí (si řeknou však to není můj problém) takovou zkušenost mám já jenomže já jsem se snažil pomoct dostal jsem ukrutně na tlamu a ještě mě okradli a aby toho nebylo moc tak to sledovali dva duchodci z balkonu!!! Kámošovy čorkli motorku za bílého dne z parkoviště před kauflandem taky nikdo nic neviděl!!!

To Mr.BSE: S tím drátem je to dobrýgoodgood známý to měl na balkoně.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr (Člen)
04.01.2008 08:06:45
Offline

Re: smůloklikař

sekat ruky fuck


tož tak..
Petr (Člen)
04.01.2008 08:07:27
Offline

Re: smůloklikař

a nebo nucené práce bigsmile


tož tak..
Filous (Člen)
04.01.2008 09:04:44
Offline

Re: smůloklikař

...taky mi chtěli přet svátkama lohnout Vochábliji...uš podruhý...akorát skurvili zámek a kliku...amatéři...holt vobdobí přet a po Vánocích...zmrdi potřebujou prachysmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jirka silver (Člen)
04.01.2008 10:10:46
Offline

Re: smůloklikař

Příčina je v penězích.Přídavky na děti a porodný bílý nepřesvědčí, že mají mít 8 dětí.
Zvláštní sorta lidí z toho,ale žije a vychová čorkaře.
Takže zrušit přídavky na děti porodný všem.Nahradit slevou na dani a ti co nepracujou žádnou slevu neuplatní takže dostanouass
Paroubkova starost o to z čeho budou žít a že budou v krabicích mně vůbec nevadí rád je obejdu nebo překročím.
Snížení porodnosti a úbytek těchto pracovních sil ekonomice
prospěje.
Jsem asociální smile1Střelba na vlastním pozemku musí být samozřejmě schválena zákonem.


Najdete nás na každém kilometru
Filous (Člen)
04.01.2008 10:22:01
Offline

Re: smůloklikař

jirka silver psal:

Příčina je v penězích.Přídavky na děti a porodný bílý nepřesvědčí, že mají mít 8 dětí.
Zvláštní sorta lidí z toho,ale žije a vychová čorkaře.
Takže zrušit přídavky na děti porodný všem.Nahradit slevou na dani a ti co nepracujou žádnou slevu neuplatní takže dostanouass
Paroubkova starost o to z čeho budou žít a že budou v krabicích mně vůbec nevadí rád je obejdu nebo překročím.
Snížení porodnosti a úbytek těchto pracovních sil ekonomice
prospěje.
Jsem asociální smile1Střelba na vlastním pozemku musí být samozřejmě schválena zákonem.

...esi si založíš ňákou politickou stranu a todle bude základnim bodem tvýho volebního programu, máš ve mě okamžitě potencijonálního voličegoodgoodgood ...tleskam i nohamabigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ton@l (Člen)
04.01.2008 11:15:16
Offline

Re: smůloklikař

Mas dalsi hlasbigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
Mour (Člen)
04.01.2008 11:20:56
Offline

Re: smůloklikař

...no možná u mě taky .... ale chci funkci bigsmile ...ministr stačíbigsmile

Loser (Administrator)
04.01.2008 11:22:49
Offline

Re: smůloklikař

ja bych delal nastenkaregoodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
vorel (Člen)
04.01.2008 11:26:19
Offline

Re: smůloklikař

dej mi tam na pátek rajskou


řikám si hurikán
Loser (Administrator)
04.01.2008 11:35:43
Offline

Re: smůloklikař

mas ji tam. A taky jsem ti tam hodil jednu vlasatou manicku bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
ross (Člen)
04.01.2008 11:37:41
Offline

Re: smůloklikař

Kámoše před svátkama taky vykradli i když chrápal domafuck
šlukli mu prachy a ještě se procházeli po baráku - od tý doby má on i já doma alarm a porádný zámky, alespoň pro lepší pocit.


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Dog (Člen)
04.01.2008 13:00:36
Offline

Re: smůloklikař

Mašinu parkuju zásadně na dostřel. Když nás jede někam víc, tak u nich vždy necháváme někoho hlídat. Na byt bezpečnostní dveře, alarm a sousedy poučený, že když se jim náhodou nebude něco zdát tak volat volat volat a když se tam projede auto co neznáme tak soused důchodce píše značku.
Sousede asi vám kradou auto....
Optika a průstřel předního skla vlastního auta a to prosím z 8 patra - to byl další soused myslivec a jeho láska kulovnice..  jeho slova :Nenechám si auto ukrást to ho radši rozstřílim. Zmetek ale stejně utek, i když po ,,barvě,, se pak došlo jenom za roh..asi komlpic s autem. Od té doby v ulici žádné kradené auto bigsmile
Josu to zmrdi... zmrdi.. zmrdi....fuck

Veřejné sekání rukou na Staromáku, okradení a poškození právo prvního seku, v případě odmítnutí prodej tohoto práva zahraničním turistům za Euro ve prospěch poškozených.
Efekt: více jednorukých, bez rukou se blbě krade, částečné odškodnění poškozených, pokles krádeží, spokojení lidé, bezpečnější ulice, zvýšení turistického ruchu, přísun financí pro ČR.

To, že jsi paranoik neznamená, že po tobě nejdou... bigsmile

Polo (Člen)
04.01.2008 13:01:45
Offline

Re: smůloklikař

tak pozor: dnes jdu opět tak na desátou do práce a po včerejší zkušenosti se opatrně plížím chodbama ztichleho baráku esli tam náhodou někde zlodějíčkové nejsou. A co myslíte?   
    Byli tam!!! tuším, že nedlouho přede mnou a o dvě patra níž. Paní měla stejnej zámek, jakej sme tam včera instalovali a nahovno. Teda sice vydržel, ale vyrazili dveře. Nechápu, jak to někdo v baráku nemoh slyšet, protože zas tak prázdnej nebyl. Volal sem cajty - ti řekli, že dorazej nejdřív za hodinu. Do bytu sem nakouk a uplně vybílenej nevypadal. Chvíli sem hlídkoval esli nezačnou vylejzat a něco vynášet, ale byl klid, tak sem šel do fachy.
krásně to začíná tendle rok fuckfuckfuck
Ty pani je mi lito, protože doma neni, dveře má vyražený a co nevynesli zloději může dokončit někdo jinej. Policajti přijeli (volali mi, že to nemůžou najít) ale nechali to jak to je surprised
co teď idontknow

hlásim se od výše uvedený nový strany good


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Datel (Člen)
04.01.2008 13:27:14
Offline

Re: smůloklikař

Ještě že bydlím v prdelákově, kde běžně (ne schválně) nechávám ve dveřích od dílny či baráku klíče v zámku a odemčené auto a někdy i s klíčema v zapalování a nicgoodbigsmile

Filous (Člen)
04.01.2008 13:59:37
Offline

Re: smůloklikař

Loser psal:

mas ji tam. A taky jsem ti tam hodil jednu vlasatou manicku bigsmile

...myslíš Gagarinova bratra?idontknowsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
04.01.2008 14:00:25
Offline

Re: smůloklikař

Filous psal:
Loser psal:

mas ji tam. A taky jsem ti tam hodil jednu vlasatou manicku bigsmile

...myslíš Gagarinova bratra?idontknowsurprised

tak takgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Fulltank (Člen)
04.01.2008 14:43:36
Offline

Re: smůloklikař

jirka silver psal:

Příčina je v penězích.Přídavky na děti a porodný bílý nepřesvědčí, že mají mít 8 dětí.
Zvláštní sorta lidí z toho,ale žije a vychová čorkaře.
Takže zrušit přídavky na děti porodný všem.Nahradit slevou na dani a ti co nepracujou žádnou slevu neuplatní takže dostanouass
Paroubkova starost o to z čeho budou žít a že budou v krabicích mně vůbec nevadí rád je obejdu nebo překročím.
Snížení porodnosti a úbytek těchto pracovních sil ekonomice
prospěje.
Jsem asociální smile1Střelba na vlastním pozemku musí být samozřejmě schválena zákonem.

ja souhlasim a urcite by se hodil jeden slogan bigsmile Bohatí bohatnou a chudí chudnou...

Fulltank (Člen)
04.01.2008 14:47:07
Offline

Re: smůloklikař

Datel psal:

Ještě že bydlím v prdelákově, kde běžně (ne schválně) nechávám ve dveřích od dílny či baráku klíče v zámku a odemčené auto a někdy i s klíčema v zapalování a nicgoodbigsmile

taky bydlim na vesnici a tohle se mi stava hlavne kdyz prijdu ze spolecnosti bigsmile

mehari (Člen)
04.01.2008 14:58:29
Offline

Re: smůloklikař

jirka silver psal:

Příčina je v penězích.Přídavky na děti a porodný bílý nepřesvědčí, že mají mít 8 dětí.
Zvláštní sorta lidí z toho,ale žije a vychová čorkaře.
Takže zrušit přídavky na děti porodný všem.Nahradit slevou na dani a ti co nepracujou žádnou slevu neuplatní takže dostanouass
Paroubkova starost o to z čeho budou žít a že budou v krabicích mně vůbec nevadí rád je obejdu nebo překročím.
Snížení porodnosti a úbytek těchto pracovních sil ekonomice
prospěje.
Jsem asociální smile1Střelba na vlastním pozemku musí být samozřejmě schválena zákonem.

goodgoodgoodgood


až umřu pohřběte mě hlavou dolů.... aby mi celý svět mohl políbit prdel
Mour (Člen)
04.01.2008 15:01:45
Offline

Re: smůloklikař

Fulltank psal:
Datel psal:

Ještě že bydlím v prdelákově, kde běžně (ne schválně) nechávám ve dveřích od dílny či baráku klíče v zámku a odemčené auto a někdy i s klíčema v zapalování a nicgoodbigsmile

taky bydlim na vesnici a tohle se mi stava hlavne kdyz prijdu ze spolecnosti bigsmile

...taky bydlím na vesnici a když v létě spím venku, tak je celý barák otevřený goodbigsmile ...jo a auto nezamykám, bo jedině cyp by ho krad bigsmilebigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
04.01.2008 16:58:43
Offline

Re: smůloklikař

Polo psal:

tak pozor: dnes jdu opět tak na desátou do práce a po včerejší zkušenosti se opatrně plížím chodbama ztichleho baráku esli tam náhodou někde zlodějíčkové nejsou. A co myslíte?   
    Byli tam!!! tuším, že nedlouho přede mnou a o dvě patra níž. Paní měla stejnej zámek, jakej sme tam včera instalovali a nahovno. Teda sice vydržel, ale vyrazili dveře. Nechápu, jak to někdo v baráku nemoh slyšet, protože zas tak prázdnej nebyl. Volal sem cajty - ti řekli, že dorazej nejdřív za hodinu. Do bytu sem nakouk a uplně vybílenej nevypadal. Chvíli sem hlídkoval esli nezačnou vylejzat a něco vynášet, ale byl klid, tak sem šel do fachy.
krásně to začíná tendle rok fuckfuckfuck
Ty pani je mi lito, protože doma neni, dveře má vyražený a co nevynesli zloději může dokončit někdo jinej. Policajti přijeli (volali mi, že to nemůžou najít) ale nechali to jak to je surprised
co teď idontknow

hlásim se od výše uvedený nový strany good

ku..fuckto už je, ale vrchol drzosti co. Chytit je ty zmrdy a sekat prst po prstu a pak pěkně ruku kousek po kousku. od ty doby co mě dali do tlamy tak mam zbrojak a klidně tu bouchačku použiju pokud pude o mě nebo o family. Vystřilet je !!!!!

Taky se hlasím do výše uvedený strany ovšem jako výkoný asistent ( budu sekat ty pracky)


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
sonyk (Člen)
04.01.2008 17:04:41
Offline

Re: smůloklikař

Banditatom psal:

lidi jsou na sebe dneska takový ku...fuck, že i kdyby u toho bylo stopadesat tisíc lidí tak raděj všichni dělaj, že to nevidí (si řeknou však to není můj problém) takovou zkušenost mám já jenomže já jsem se snažil pomoct dostal jsem ukrutně na tlamu a ještě mě okradli a aby toho nebylo moc tak to sledovali dva duchodci z balkonu!!! Kámošovy čorkli motorku za bílého dne z parkoviště před kauflandem taky nikdo nic neviděl!!!

To Mr.BSE: S tím drátem je to dobrýgoodgood známý to měl na balkoně.

sem na tom podbne ne kvuli kradezi ale pomohl sem klukovi v potizcich a dostali sme oba do tlami dalscih 20 lidi kolem jen cumelo


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Antihero (Člen)
04.01.2008 17:07:55
Offline

Re: smůloklikař

...taky mi vykradli byt, čórli telefon a zippo  pár jinejch drobností a v hospodě připsali čárky za nevypitý piva...

...ale ruku nikomu bych za to nesekal...
...su evropan a ne islamskej asiat.ass


There's a pie in the sky when you die.
barynek (Člen)
04.01.2008 17:10:35
Offline

Re: smůloklikař

Antihero psal:

...taky mi vykradli byt, čórli telefon a zippo  pár jinejch drobností a v hospodě připsali čárky za nevypitý piva...

...ale ruku nikomu bych za to nesekal...
...su evropan a ne islamskej asiat.ass

kdyby ti čorli něco jinyho tak bys mluvil asi jinak a nebyl takhle lidskej, kdybys to udělal ty a mohl ti někdo tu ruku useknout tak se neboj že bys byl bezrukej bikeridontknow


Bandit 4EVER!!!
Antihero (Člen)
04.01.2008 17:54:15
Offline

Re: smůloklikař

...já se právě nebojímbigsmile...
...pořád věřím, že bydlím v Evropě a ne na dálným východě.


There's a pie in the sky when you die.
Banditatom (Člen)
04.01.2008 18:19:39
Offline

Re: smůloklikař

Antihero psal:

...já se právě nebojímbigsmile...
...pořád věřím, že bydlím v Evropě a ne na dálným východě.

chyba lávky


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fulltank (Člen)
05.01.2008 00:00:53
Offline

Re: smůloklikař

Mour psal:
Fulltank psal:
Datel psal:

Ještě že bydlím v prdelákově, kde běžně (ne schválně) nechávám ve dveřích od dílny či baráku klíče v zámku a odemčené auto a někdy i s klíčema v zapalování a nicgoodbigsmile

taky bydlim na vesnici a tohle se mi stava hlavne kdyz prijdu ze spolecnosti bigsmile

...taky bydlím na vesnici a když v létě spím venku, tak je celý barák otevřený goodbigsmile ...jo a auto nezamykám, bo jedině cyp by ho krad bigsmilebigsmilebigsmile

jj vesnice je vesnice nemenil bych za Prahu good

Sandman (Člen)
05.01.2008 00:59:14
Offline

Re: smůloklikař

To chce kotvu na zadní kolo s alarmem a pancéřový zámek s alarmem.Nebo zaplatit nějakému ,,opálenému Ostravákovi kilo´´,ať motyku pohlídá.Když to bude chtít někdo otočit,řekne: ,, di dopussytuhle beru já.''


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
mr.BSE (Člen)
05.01.2008 01:40:29
Offline

Re: smůloklikař

libi se mi ta hlaska "motorku nechavam zasadne na dostrel" bigsmilegoodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Antihero (Člen)
05.01.2008 16:37:35
Offline

Re: smůloklikař

Záleží z čeho, u některejch bouchaček to může být i půl kiláku.bigsmile


There's a pie in the sky when you die.
Banditatom (Člen)
05.01.2008 17:41:50
Offline

Re: smůloklikař

Antihero psal:

Záleží z čeho, u některejch bouchaček to může být i půl kiláku.bigsmile

jak kdy dostřel muže být i dva kilákycool, ale učinej teda aspoň u té mojí je cca 50m a tak daleko od miho miláška, ale nechodimevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lukas Boskovice (Člen)
05.01.2008 17:58:46
Offline

Re: smůloklikař

mne zase vcera nejakej cu.ak ukopl u auta zrcatko.nekdy mezi pul desatou a pul jedenactou, auto stalo pred barakem .Svina rok,neudelame nic.lamat ruce... a citelne se venku ochladilo,anzto v zrcatku bylo cidlo teploty a mne to ted porad ukazuje -40 stupnubigsmile

Banditatom (Člen)
05.01.2008 18:03:34
Offline

Re: smůloklikař

Lukas Boskovice psal:

mne zase vcera nejakej cu.ak ukopl u auta zrcatko.nekdy mezi pul desatou a pul jedenactou, auto stalo pred barakem .Svina rok,neudelame nic.lamat ruce... a citelne se venku ochladilo,anzto v zrcatku bylo cidlo teploty a mne to ted porad ukazuje -40 stupnubigsmile

kua to je u výás pořadná kosabigsmilebigsmilebigsmile zrdcatko je minimum já o něho letos přišel dvakrát jednou o vrata a potom nějakej puberťák.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Antihero (Člen)
05.01.2008 18:12:13
Offline

Re: smůloklikař

Banditatom psal:
Antihero psal:

Záleží z čeho, u některejch bouchaček to může být i půl kiláku.bigsmile

jak kdy dostřel muže být i dva kilákycool, ale učinej teda aspoň u té mojí je cca 50m a tak daleko od miho miláška, ale nechodimevil

...tak jasně že sem myslel účinnej dostřel a né plivanec někam do dálkygood
...50m...je nějaká krátká...čtyř, pětipalcová  hlaveň, maximálně.smokin


There's a pie in the sky when you die.
SLUGI (Člen)
05.01.2008 18:19:30
Offline

Re: smůloklikař

mr.BSE psal:

libi se mi ta hlaska "motorku nechavam zasadne na dostrel" bigsmilegoodgood

... jo, jo, na dostřel ... evil

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/gun1.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Banditatom (Člen)
05.01.2008 18:19:52
Offline

Re: smůloklikař

Antihero psal:
Banditatom psal:
Antihero psal:

Záleží z čeho, u některejch bouchaček to může být i půl kiláku.bigsmile

jak kdy dostřel muže být i dva kilákycool, ale učinej teda aspoň u té mojí je cca 50m a tak daleko od miho miláška, ale nechodimevil

...tak jasně že sem myslel účinnej dostřel a né plivanec někam do dálkygood
...50m...je nějaká krátká...čtyř, pětipalcová  hlaveň, maximálně.smokin

cz 75bsmokinevil 50m znamená kua problem=velka díra v mala brichabigsmilebigsmile potom to může být jenom takové polechtáníbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
05.01.2008 18:20:45
Offline

Re: smůloklikař

SLUGI psal:
mr.BSE psal:

libi se mi ta hlaska "motorku nechavam zasadne na dostrel" bigsmilegoodgood

... jo, jo, na dostřel ... evil

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … I/gun1.jpg

surprised příruční bigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
sirkrtek (Člen)
05.01.2008 19:40:48
Offline

Re: smůloklikař

Hmmm kuwa bezbolestná bigsmile


... jojo holou prdelí ježka neumlátíš
Antihero (Člen)
05.01.2008 20:35:19
Offline

Re: smůloklikař

Banditatom psal:
Antihero psal:
Banditatom psal:


jak kdy dostřel muže být i dva kilákycool, ale učinej teda aspoň u té mojí je cca 50m a tak daleko od miho miláška, ale nechodimevil

...tak jasně že sem myslel účinnej dostřel a né plivanec někam do dálkygood
...50m...je nějaká krátká...čtyř, pětipalcová  hlaveň, maximálně.smokin

cz 75bsmokinevil 50m znamená kua problem=velka díra v mala brichabigsmilebigsmile potom to může být jenom takové polechtáníbigsmilebigsmilebigsmile

To povidámcool
...můžu parkovat i dál...CZ 858bigsmile


There's a pie in the sky when you die.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr